Takzvaná debata mezi americkým prezidentem Donaldem Trumpem a falešným prezidentem Joem Bidenem zničila celé paradigma Demokratické strany, a to v rámci vojenské psychologické operace, která se rovná “jaderné bombě”. To způsobilo, že konzumenti hlavního proudu s vymytými mozky, kteří věřili, že Joe Biden je skutečně prezidentem, se pořádně vyděsili. Protože je toho plná blogosféra, nebudeme se jejich reakcí příliš zabývat. Je mnoho mluvících hlav chazarské mafie, které “explodují” v přímém přenosu, když komentují výkon Bidena. Mým osobním favoritem je zjevně opilá Nancy Pelosiová, která se objevuje v televizi, aby se přiživila iluze, že Biden nějak zůstane prezidentem.

Všimli jsme si také, že i New York Times vydaly panický úvodník, ve kterém v podstatě říkají: “Musíme sehnat někoho jiného než Bidena, aby nás vedl, jinak nás Trump všechny zabije.”

Psychologická operace “debata” ukazuje, že avatar hrající roli “Bidena” byl pravděpodobně nasazen Bílými klobouky, aby záměrně ukázal světu, že je mentálně nekompetentní a nezpůsobilý pro úřad.

Zde je typický příklad reakce, kterou tato debata vyvolala:

Nyní, když byl “Joe Biden” odhalen jako prezidentský podvodník, se zdá, že celé zástupy veřejných činitelů podléhají obviněním z trestných činů nejzávažnějšího stupně: pobuřování, vlastizrady, masové vraždy, podvodu, zneužití pravomoci a v případě samotného prezidenta z ovlivňování a uplácení. Musí být zoufalí, aby se vyhnuli skládání účtů z toho všeho, ztrátě nahromaděného jmění na soudních poplatcích a pobytu ve vězení (nebo něčemu horšímu).

Například právě tento týden provalené: zpráva, že tehdejší ředitelka CIA v roce 2020 Gina Haspelová věděla o nechvalně proslulé operaci s využitím 51 bývalých důstojníků rozvědky, která měla několik dní před volbami zakrýt pravdivost údajů z počítače Huntera Bidena, a podílela se na ní. Věděli, že počítač je pravý. I jejich kolegové z FBI věděli, že je pravý.

Důležitější je, že to znamená porážku pro Rockefellerovu / Obamovu / Hitlerovu krevní linii Chazarské mafie (ChM). To proto, že každý, kdo je informovaný, ví, že “Biden” byl zástěrkou pro Baracka Obamu Hitlera.

Neuvědomují si však, jak hrůzné plány tato nacistická frakce ChM ve skutečnosti měla. Německá informátorka Dr. Aysteha Enukuha Dominykasová – inženýrka, která se podílela na budování podzemních základen po celém Německu – odhalila část příběhu. Podle ní nechala bývalá kancléřka Angela Merkel-Hitlerová vybudovat podzemní bunkry (města) v každém větším německém městě. Bunkr, na kterém pracovala, byl zřízen pro 200.000 vojáků a 16.000 členů pomocného personálu včetně wahhábistických muslimských kazatelů a sexuálních pracovnic. Objekty byly vybaveny mešitami, ale ne kostely, poznamenává.

Proto ChM zaplatila miliony muslimských mužů ve vojenském věku, aby vstoupili do Německa během vlády Merkelové i po ní. Plán byl využít je k nemilosrdné likvidaci nejméně 15 milionů Němců, převážně starých a ekonomicky slabých”, říká.

Pravděpodobně právě za její roli při realizaci tohoto plánu udělil Barack Hitler své sestřenici Angele Hitlerové Prezidentskou medaili svobody; nejvyšší vyznamenání Spojených států, které lze udělit neamerickým civilistům.

Je jisté, že zahraniční nelegální přistěhovalci ve vojenském věku, které do USA přivedl Obamův a Bidenův režim, se chystalo uskutečnit podobnou operaci masového vraždění a zotročování ve Spojených státech.

Ačkoli měl být tento plán zahájen již v roce 2016, byl kvůli zvolení Donalda Trumpa odložen a znovu zahájen až s Obama-bidenovým režimem v roce 2021.

Abychom pochopili, proč se lidé v pozadí Bidenovy administrativy obávají popravy s návratem Trumpa, podívejme se na výrazy Obamových a Clintonových na pohřbu George Bushe staršího v roce 2018. Právě jim byly předány kopie přiznání, které Bush před popravou podepsal, a bylo jim oznámeno, že mohou očekávat totéž.

Právě to vyvolalo masivní protiútok ChM, který vyústil v Obama-bidenovu vládu, pokus o genocidu vakcínou a spěch s najímáním ochranky z řad zahraničních nelegálních přistěhovalců.

V každém případě Bidenovo selhání v debatě vedlo k rychlému vyjednávání v kuloárech. ChM nabídla Bílým kloboukům návrh na dosazení Gavina Newsoma jako alternativy k Bidenovi. Pokud však mohou říci, Newsom je avatar umělé inteligence používaný pobočkou ChM v Silicon Valley a není považován za přijatelného. Průzkumy veřejného mínění v USA rovněž potvrzují, že je nevolitelný.

Pokusy nabídnout jako náhradu za Bidena Michelle “Big Mike” Obamovou, o 30 let mladší avatar “Hillary Clintonové”, Kamalu Harrisovou atd. byly rovněž zamítnuty. Pointa byla v tom, že ChM řekla, že přijme kohokoli kromě Trumpa.

Začalo se šuškat o Hillary Clintonové 2024

Nakonec se dohodli na přijetí plukovníka Douglase MacGregora jako prozatímní hlavy státu. Sám MacGregor v brilantním projevu vyzývá k okamžitému uspořádání nových voleb. V něm poznamenává:

Destruktivní exekutivní příkazy a politické směrnice, z nichž mnohé byly pravděpodobně podepsány v době, kdy byl prezident Biden v prudce sníženém duševním stavu, způsobily našemu národu obrovské škody… Je čas se zeptat, kdo skutečně vládne této zemi? Jsme to my, lid, jak zamýšleli naši zakladatelé, nebo jsme se vzdali kontroly ve prospěch nevolených byrokratů, rozbujelých federálních agentur a bohatých dárců, kterým neleží na srdci nejlepší zájmy obyčejných Američanů?

Abychom zajistili požehnání svobody pro tuto generaci i pro ty, kteří přijdou, musíme získat zpět právoplatnou svrchovanost amerického lidu nad nefunkčním a nereagujícím politickým establishmentem.

Vzhledem k tomu, že dnes, 1. července, je Den Kanady neboli Den nezávislosti Kanady a 4. července je Den nezávislosti USA, navrhuje aliance Bílých klobouků, aby se MacGregor stal prozatímním vůdcem nového národa Spojených států severoamerických.

Všimli jsme si, že na webu “Q” se píše, že dne 4. července bude vojenská uzávěra, takže možná letos konečně bude poprvé od roku 1871 skutečný den nezávislosti, který se bude slavit. Vojenská uzávěra bude nezbytná, má-li být vysušena bažina a zahájena nová republika.

Armádou řízená uzávěra

Vezměte si příklad Chicaga, abyste pochopili, proč je armáda potřebná. V Chicagu v roce 2023 nebyla policie schopna reagovat na více než polovinu telefonátů na tísňovou linku 911 ohledně postřelené osoby.

V souvislosti s tím se mezi lednem 2023 a lednem 2024 ztrojnásobil počet bezdomovců v Chicagu kvůli obrovskému přílivu nelegálních přistěhovalců.

Jinými slovy, pouze armáda se může vypořádat s velkým počtem ozbrojených cizinců, které si Obama-bidenův režim dovezl ve snaze udržet se u moci.

Lidé z “Q” samozřejmě tvrdí, že Donald Trump už je vrchním velitelem a prezidentem, protože vyhrál volby v roce 2020. Říkají, že by přijali MacGregora jako polního maršála v čele americké armády.

Je však jasné, že bez ohledu na to, kdo se ujme moci, je třeba vyčistit velkou satanskou nákazu. Zde může hrát roli náhlé “propuštění” whistleblowera Juliana Assange.

Víme, že původní Assange se objevoval na balkoně ekvádorského velvyslanectví v Londýně, kde se ukrýval. Pak se přestal objevovat poté, co ho v roce 2018 navštívila herečka Pamela Andersonová s “narozeninovým dortem”. Později byla vymyšlena historka, že byl chycen a umístěn do britského vězení. Vyslali jsme však lidi, aby navštívili skutečné soudy ve Spojeném království, kde měl Assange stanout před soudem, a on se nikdy neobjevil.

Některé zdroje z Bílých klobouků napojené na “Q” tvrdí, že osoba zabitá v roce 2018 byla dvojníkem a že Assange, který se nyní objevuje v médiích, vypadá úplně jinak.

V rámci nového pořadu promluvila pro BBC Assangeova údajná manželka Stella v růžovém svetru Barbie.

Assangeova údajná manželka Stella promluvila pro BBC

“Už jste někdy viděli skutečného člověka, který by při mluvení tolik mrkal?” komentuje to zdroj z kanadské rozvědky.

Bez ohledu na to je důležité sledovat, zda začnou využívat nového Assange ke zveřejňování informací o ChM široké veřejnosti. Zejména je třeba sledovat, zda ho využijí ke zveřejnění informací o průmyslovém vraždění a mučení dětí elitou ChM.

Podle zdroje z Pentagonu pochází logo McDonald’s z knihy Černá magie a písmeno “M” v logu je “Sigil” (který se používá jako symbol v černé magii).

“Zakladatel McDonald’s Raymond Albert Kroc byl zednářem 33. stupně. Tak získal peníze na rozjezd svého podnikání. Kroc byl také veleknězem Satanovy církve. McDonald’s měl vždy úzkou spolupráci díky zednářskému bratrstvu. Zednáři jsou úzce spojeni se všemi charitativními organizacemi, které se týkají dětí. Samotný zlatý oblouk (v logu) je zednářský. Představuje také oblouk Ba’ala (satanistického boha, kterého uctívají).”

Pak je tu samozřejmě Disney. Spojení Jeffrey Epstein a Disney se odhalilo. Disney pořádal pravidelné výlety za šnorchlováním na Epsteinův ostrov a výletní lodě Disney se zastavovaly na Epsteinově ostrově.

Tyto příklady jsou jen špičkou ledovce. Vzhledem k tomu, že každý rok zmizí na celém světě 8 milionů dětí, jedná se o obrovský problém, na kterém se podílí přibližně milion vyznavačů satanismu.

Skutečným důvodem všeobecné paniky mezi Bidenovými stoupenci je tedy strach z masových poprav za tyto zločiny, pokud by vahrál Trump. Proto zoufale hledají alternativu, jako je MacGregor, která by jim místo smrti mohla nabídnout pravdu a smíření.

V každém případě, jak poznamenává ruský prezident Vladimir Putin, současná korporátní vláda USA dluží zbytku světa více než 54 bilionů dolarů. Fed a další svým vlastním občanům dluží více než 200 bilionů dolarů. Znamená to, že USA nemohou pokračovat ve své současné podobě a musí vyhlásit bankrot a být nahrazeny.

Ve znamení příprav na bankrot “společnost SpaceX Elona Muska postaví zařízení, které odtáhne Mezinárodní vesmírnou stanici zpět skrz atmosféru a zřítí ji do oceánu.” Ve skutečnosti to znamená, že NASA (Not A Space Agency) zavírá své falešné filmové studio pro cestování do vesmíru a přechází na “komerčně vlastněné vesmírné destinace blíže k domovu”. To proto, že vědí, že už nemohou využívat dluh k financování svého falešného vesmírného programu.

Když už mluvíme o dluhu, všimněte si prosím obrázku níže, kde je napsáno USA Treasury, nikoliv U.S. Treasury. To ukazuje, že to, co je v bankrotu, není americká republika, ale korporace USA.

Není třeba dodávat, že je třeba vyměnit nejen americkou korporátní vládu.

Velký boj probíhá také ve Velké Británii. Zde britská frakce vedená lídrem Reformní strany Nigelem Faragem bojuje proti Keiru Starmerovi, který je pod kontrolou ChM. MI5 nám poslala kopie Starmerova víza k návštěvě komunisty ovládaného Československa v roce 1986 a tvrdí, že tamní úřady odmítají zveřejnit, co tam dělal. MI5 tvrdí, že kdyby nebyl komunistickým agentem, spisy by byly zveřejněny. MI6 zase tvrdí, že Starmer je vydírán kvůli účasti na rituálech lidských obětí, a pokud se po volbách 4. července ujme moci, přivede Spojené království zpět do EU.

S tím souvisí i incident, který se týkal britské královské rodiny. Princezna Anna byla 23. června zbita a poslána do nemocnice s vážným otřesem mozku. Podle zdrojů MI6 je známo, že princezna Anna je spojována s aliancí Bílých klobouků. Podle zdrojů z královské rodiny byla princezna Anna královnou Alžbětou určena jako regentka pro prince George, nejstaršího syna korunního prince Williama. Důvodem bylo to, že král Charles (Karel) je znám jako kompromitovaný a vydíraný nacistickou frakcí ChM, tvrdí zdroje. Korunní princ William je také diskvalifikován za účast na satanistickém obětování své manželky Kate Middletonové, tvrdí zdroje.

K útoku došlo v době, kdy Velkou Británii navštívil japonský císař, aby se setkal buď s králem Karlem, nebo s avatarem, který hrál jeho roli. Naše vlastní japonské zdroje blízké císaři nechtěly o tom, co se stalo, příliš mluvit, kromě toho, že Naruhito bude uveden do řádu založeného královnou Alžbětou I.

V obležení je i samotný císař Naruhito. Nese konečnou odpovědnost za vyvraždění 500 000 Japonců vakcínou. Japonský neurolog Dr. Hiroto Komano tvrdí, že studie provedená na 550 000 lidech v Japonsku navíc odhalila, že vakcíny způsobily nárůst Alzheimerovy choroby o 20 %.

Podle zdrojů z Asijské tajné společnosti se na zločinech spojených s vakcínami podílelo tolik lidí, že pokud se očista neprovede postupně, dojde k úplnému zhroucení společenského řádu. Právě to se podle nich nyní děje.

Netřeba dodávat, že vakcinační vrazi se nevzdali snahy zabít nás všechny dříve, než je zatkneme.

Ruská armáda tvrdí, že společnost Metabiota, kterou vlastní Obama, přesunula své operace s biologickými zbraněmi do různých afrických zemí poté, co byly na Ukrajině zastaveny. Rusové tvrdí, že tyto laboratoře připravují letos novou pandemii v době voleb v USA.

Například vůdce Konžské republiky Denis Sassou-Nguesso se setkal s ruským prezidentem Vladimirem Putinem, aby s ním projednal vstup své země do aliance BRICS.

Podle WHO se podél východní hranice Demokratické republiky Kongo rychle šíří “dosud nejnebezpečnější kmen” viru opičích neštovic.

Ukazuje to, že současné vedení Západu šíří nemoci a hrozby nemocí, aby se udrželo pod kontrolou.

V sázce je spousta peněz. Jak poznamenává první dáma Sierry Leone, za současného stavu dostává její země 10 000 dolarů za každých 100 milionů dolarů nerostných surovin, které byly z její země vyvezeny. To je 0,0001 procenta! Proto stále více afrických zemí vyhazuje západní oligarchy.

Celkově se odhaduje, že ChM oligarchové z Afriky ročně vyrabují 500 miliard dolarů.

ChM se také stále snaží zabíjet západní obyvatelstvo v zoufalé snaze udržet se u moci. Nyní plánují využít naše zásoby potravin k očkování. “Dalším velkým produktem, který se vyvíjí, jsou jedlé vakcíny. Jedná se o potravinářské produkty, jako jsou rajčata a další jídlo, které mohou mít při konzumaci účinek očkování. A nyní skupina čínských vědců zjistila, že mohou předávat mRNA vakcíny pomocí kravského mléka,” říká Jesse Watters.

Vakcíny mohou souviset s nedávným rozšířením falešných potravin v USA. Podívejte se na příklady ve znepokojivém videu níže. Pokud můžete, doporučujeme nakupovat na místních farmářských trzích.

Tito zločinci se také stále snaží prosadit předchozí typy vakcín. Zaplacené loutky z amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí (CDC) 27. června doporučily připravované vakcíny COVID-19 prakticky všem Američanům.

Pět států – Texas, Utah, Kansas, Mississippi a Louisiana – zažalovalo společnost Pfizer za to, že věděla a zatajila, že vakcína způsobuje zánět osrdečníku, neúspěšná těhotenství a úmrtí. To je 10 % států USA.

Dalším znamením, že se situace obrací, je fakt, že Nejvyšší soud zbavil židovskou sionistickou rodinu Sacklerů imunity v souvislosti se všemi úmrtími na opioidy, která způsobily jejich výrobky. To je znamení, že zbaví domnělé imunity i společnost Pfizer a další v souvislosti s žalobami.

Soudní dvůr v kanadském Ontariu rozhodl, že PCR test je nástrojem, který se zavádí do těla, a je tedy v rozporu s §14 karanténního zákona.

Je jen otázkou času, kdy přijdou na to, že testy jako takové jsou podvod, jako to už udělali Číňané.

V okamžiku, kdy tento druh pravdy vyšel najevo, se poslanec za New Brunswick Wayne Long připojil ke sboru, který otevřeně vyzývá premiéra Justina Trudeaua k rezignaci.

Kanada je nucena propustit lidi, kteří byli nezákonně zadrženi za protesty proti falešné pandemii a souvisejícímu stannému právu. To se děje i v USA. Nejvyšší soud 28. června fakticky rozhodl, že stovky obviněných z 6. ledna budou muset být propuštěny poté, co byli falešně obviněni.

V Polsku také probíhá vzpoura proti ChM. Tam se podle polské rozvědky “horníci přidali k zemědělcům, mají dost idiokracie vytvořené vládou ohledně spalování uhlí pro elektrárny vyrábějící elektřinu a Zelené dohody (Green Deal), jakož i dovozu uhlí z Ruska a blokování polské těžby”.

Dobrou zprávou pro Evropu je, že Maďarsko zahájilo své půlroční předsednictví Evropské rady. Heslo maďarského prezidenta Viktora Orbána zní: “Udělejme Evropu opět velkou!” Chce urychleně ukončit konflikt na Ukrajině a zastavit nekontrolovanou migraci.

Také francouzský prezident Emmanuel Macron a německý kancléř Olaf Scholz nyní veřejně prohlásili, že NATO se války na Ukrajině nezúčastní.

Podle zdrojů ruské FSB NATO tajně souhlasilo s připojením k nové bezpečnostní architektuře v Eurasii, kterou navrhlo Rusko. Podle mluvčí ruského ministerstva zahraničí Marie Zacharovové to donutí vnější hráče omezit svou vojenskou přítomnost na kontinentu.

Severní Korea se již připojila a prohlásila, že vyšle své vojáky na Ukrajinu, aby bojovali po boku Ruska.

Severokorejská tisková agentura uvádí: “Strategie USA na ovládnutí světa s cílem obklíčit a zadržet nezávislé a suverénní státy a zajistit si vojenskou hegemonii již překročila červenou čáru a přináší velmi negativní změny ve světovém bezpečnostním prostředí a geopolitické mechanické struktuře.”

K této ruské vojenské alianci se připojila také Indie.

Po pádu Obamova-Bidenova režimu a spojení Evropy s Ruskem se zdá, že poslední domino je Izrael. Zdá se však jisté, že dny izraelského kriminálníka Benjamina Satanjahua jsou sečteny. Sarah Netanjahuová obviňuje šéfy izraelské armády, že se snaží provést puč proti jejímu manželovi.

Poslední kapkou, která by mohla skoncovat s Benjaminem Satanjahuem a jeho kumpány, je “rozhodnutí izraelského Nejvyššího soudu, že armáda musí povolat ultraortodoxní židovské muže, což by mohlo vést k rozpadu Netanjahuovy vládní koalice.”

V zoufalé snaze udržet se u moci se Satanjahu na poslední chvíli zoufale snaží rozpoutat válku s Libanonem. V důsledku toho začaly následující země evakuovat své civilisty z Libanonu: Kanada, Kuvajt, Německo, Nizozemsko, Saúdská Arábie, Severní Makedonie, Rusko, USA, Irsko, Jordánsko a Austrálie.

Kromě toho, že se ChM stále snaží rozpoutat válku, snaží se také rozpoutat válku kybernetickou. Proto Světové ekonomické fórum varuje: “Kybernetické útoky proti prodejcům aut a Federálnímu rezervnímu systému staví americkou ekonomiku na pokraj krachu.”

Nejen ekonomika USA je na pokraji krachu. Prodej domů v Číně se za posledních pět měsíců propadl o více než 30 %, a to navzdory snahám vlády o záchranu. Vzhledem k tomu, že úvěry na nemovitosti tvoří přibližně 40 % všech čínských bankovních úvěrů, v dlouhodobém horizontu “to bude mít vážný dopad na celý realitní trh a 56 souvisejících odvětví”.

To znamená, že ačkoli problémy Číny nejsou zdaleka tak velké jako problémy americké korporace USA, i ona potřebuje finanční restart. Podle našich zdrojů se to blíží.

V Mexiku to mezitím vypadá, že ChM může zvítězit. Ukazuje se, že zvolená prezidentka Claudia Steinbaumová je pravděpodobně agentkou ChM. Připomeňme si tento článek na titulní straně časopisu Economist, který patří rodině Rothschildů a Agnelliů, o tomto roce. Vlevo nahoře vidíte profil ženy. Porovnejte ho s touto profilovou fotografií Steinbaumové. Je to náhoda?

Naše mexické zdroje uvádějí, že Mexiku bylo vyhrožováno zemětřesením a meteorologickými zbraněmi a více než 30 politiků bylo zabito, než ji přijali za prezidentku.

Jiné zdroje uvádějí, že byla dosazena Bílými klobouky, aby tam vyčistila obchod s drogami a s lidmi, takže budeme muset pozorovat, co skutečně udělá po svém nástupu do funkce 1. října.

A konečně, na znamení, že králičí nora je hluboká, se podívejte na tuto pamětní minci vydanou v roce 1932, na které je Davidova hvězda, svastika a vševidoucí oko v jednom.

Doufejme, že pravda, která se za tím vším skrývá, nás brzy osvobodí. Zprávy jistě ukazují, že Bílé klobouky jsou blízko vítězství. Není však konec, dokud není skutečně konec, takže musíme bojovat dál, dokud nebude lidstvo konečně osvobozeno od tisíciletého satanského otroctví.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/psychologicka-operace-debata-zpusobuje-mnohym-silny-bolehlav/