…..15 až 20 let před dnešní katastrofou, která se týká očkování, jsem všechny na přednáškách varoval, co se bude odehrávat. Málokdo si to vzal k srdci a věřil řečenému. Vždy jsem tvrdil: „ke konci časů to bude stát mnoho lidských životů“. Tak také poznáte, že jsme na konci lidských časů, tak jak jste je znali. I před epidemií jsme byly jedním z prvních webů, který alarmoval všechny čtenáře. Neustále jsme opakovali „nezúčastňovat se jakýchkoliv akcí testování či očkování“. I když vás vyhodí z práce, zdraví máte jenom jedno. Složenky a cestování nebyla žádná omluva. Kdyby nás všichni poslechli, očkovací hysterie by se nekonala a „DS“ by dříve skončil. Nu což, dobrá.

Někteří neuposlechnutí rady zaplatili tím nejcennějším. Zde můžete vidět, že se postupně naplnily veškeré naše předpovědi, označované jako konspirační teorie. Nemám z toho vůbec radost, ale co se dá nyní dělat. Lidem, kteří neuposlechli a nechali se oblbnout televizí, MSM a některými primitivními politiky, naše řádky už nepomohou. Prohráli svůj pobyt v Hotelu Země. Pro ostatní čeká v brzké době skvělá budoucnost.…

***** **** ***** ****

Ve dnech 11. a 12. listopadu se v německém parlamentu (Bundestagu) konalo druhé sympozium Corona parlamentní skupiny AfD. Odborníci zde dva dny diskutovali o důsledcích Covid politiky. Své slovo měl i emeritní profesor Sucharit Bhakdi. Se slzami v očích hovořil o tom, co čeká svět.

Mimo jiné poukázal na výzkum Kevina McKernana, který zjistil, že ve „vakcínách“ proti koronavirům se nachází množství malých částic DNA. Podle Bhakdiho, který sklidil velký potlesk a ovace ve stoje, to od té doby potvrdilo několik laboratoří. V Německu byly dosud zjištěny ve všech 27 analyzovaných šaržích. To znamená, že vakcíny kontaminovaly lidský genom. Důsledky jsou prý nedozírné.

Záhadná úmrtí po celém světě jsou jen špičkou ledovce, řekl mikrobiolog ve svém dojemném projevu. Mladí i staří lidé trpěli v důsledku očkování srdečními chorobami. Nyní bylo jednoznačně prokázáno, že očkování může vést ke smrtelnému zánětu myokardu.

„Každý, kdo tvrdí, že očkování proti koronárním infekcím způsobuje vážné vedlejší účinky jen zřídka, je neuvěřitelně neznalý nebo se mýlí. Dopouštějí se tím trestného činu. Stejně jako všichni ti, kteří toto očkování aktivně či pasivně podporují. Protože nyní bylo vědecky prokázáno, že toto očkování může mít pouze život ohrožující vedlejší účinky“.

„WHO bezostyšně dovolila, aby byly mRNA vakcíny kontaminovány DNA,“ dodává statistik Herman Steigstra. „Jedná se o jiný výrobní proces, než pro který bylo uděleno povolení.“ Místo strojů vykonávají práci bakterie. Část této DNA se nachází ve vakcíně. Čirá hrůza.

Je důležité si uvědomit, že navzdory množství dostupných a nezvratných vědeckých důkazů o nebezpečnosti vakcín neudělaly obrat ani vlády, ani jejich instituce, ani kontrolovaná a ovládaná média. Propásly příležitost,“ říká Theunissen. „Bhakdi na konci videa říká, že ještě mohou vytáhnout hlavu z oprátky, ale už teď je jasné, že to neudělají. Není cesty zpět. Každý přestupek je nyní páchán vědomě a záměrně.

Zdroj: uncutnews.ch

Napsal a přeložil tm

https://tadesco.org/profesor-se-slzami-v-ocich-vypravi-co-svet-jeste-ceka/