Jednání na nejvyšší úrovni mezi vedoucími asijskými a západními představiteli o zahájení nového zlatého věku lidstva probíhají podle zúčastněných zdrojů dobře. Základní dohoda požaduje úplné odepsání všech dluhů, veřejných i soukromých, jednorázové přerozdělení majetku a masivní kampaň za ukončení chudoby, zastavení ničení životního prostředí a kolonizaci vesmíru pozemským životem. Tento plán podporuje -mimo jiné- západní Výbor 300, ruská vláda, indická vláda a Asijské tajné společnosti, které ovládají Čínu, ASEAN, Koreu a Japonsko. Probíhají konkrétní kroky zahrnující obrovské množství zlata a dolarů mimo účetní knihy. Podrobnosti zatím nelze z bezpečnostních důvodů zveřejnit, tvrdí zdroje zapojené do jednání.

Samozřejmě jsme tyto řeči slyšeli už dříve, takže jim věřte, až to uvidíte.

Prozatím je úkolem zajistit, aby se stávající západní vládnoucí struktura zhroutila, aniž by došlo ke zničení planety. Západní vládnoucí třída již upadla do něčeho, co lze popsat jako kolektivní šílenství, protože se hroutí její kontrolní síť. Posledním příznakem je masivní kampaň strachu z opičích neštovic. Toto se zdá být zoufalým pokusem ospravedlnit masivní převzetí moci Světovou zdravotnickou organizací (WHO) a Světovým ekonomickým fórem v Davosu (WEF).

Obě organizace se tento týden setkávají ve Švýcarsku, kde aktivně usilují o totalitní kontrolu nad celou planetou.

Od 22. do 28. května se zástupci 194 členských států WHO (což představuje 98 % všech „zemí“ světa) účastní zasedání Shromáždění v Ženevě. Zde budou hlasovat o Mezinárodních zdravotnických předpisech, které budou podle mezinárodního práva právně závazné.

Pozměňovací návrhy prosazované chazarskou mafií dávají generálnímu řediteli WHO Tedrosi Adhanomu Ghebreyesusovi jednostrannou pravomoc vyhlásit stav ohrožení veřejného zdraví v kterékoli zemi na základě jakýchkoli důkazů. Vznikne tak de facto světový totalitní režim, který bude mnohem represivnější než jakýkoli jiný, který byl dosud na této planetě zaveden.

Toto uchopení moci se plánuje přinejmenším od roku 1975, kdy Světová banka v jednom dokumentu poprvé navrhla použití pandemie jako nástroje k nastolení fašistické světové vlády.

„Předpovídáme, že až udeří další „pandemie“, západní vlády na základě doporučení WHO pozastaví všechny volby. Takto si WEF udrží kontrolu,“ tvrdí zdroje MI6.

Tento plán je nyní v plném proudu, a to díky zjevně falešné kampani strachu z „opičích neštovic“. Ve světě, kde žije téměř 8 miliard lidí, se po celém světě objevují titulky o zhruba 100 „případech“. V tomto článku(1) si všimněte, že většina „případů“ je „podezřelá“, nikoli potvrzená. Jedná se čistě o vyvolávání strachu. Zdá se, že chazarská WHO se snaží vybičovat novou pandemii strachu.

Vzpomeňte si na tyto laboratorní opice, které „utekly“ po „náhodné“ havárii na místě, kde se natáčel film 12 opic.

Nyní se podívejte na tento článek publikovaný v prosinci roku 2005: Několik zemí má zásoby vakcíny proti neštovicím jako preventivní opatření proti možnému použití viru vakcíny jako biologické zbraně.

Níže si můžete prohlédnout falešné zprávy (FAKE NEWS) v jejich nejlepší podobě. V každém z těchto článků jsou pouze staré fotografie. Zdá se, že opičí neštovice mohou cestovat v čase. Neuvěřitelné!

Všimněte si, že všechna média v západním světě používají pro tuto novou kampaň strachu staré obrázky.

Stejné zavedení jako u covidu. Stejní viníci“, poznamenává lékař CIA.

To, že tomu spousta lidí skutečně věří, je důsledkem desetiletí ohlupování západní populace ze strany ChM.

„Veřejnost brzy nebude schopna samostatně uvažovat a myslet. Budou schopni pouze papouškovat informace, které jim byly sděleny v předešlých večerních zprávách,“ řekl přední globalista Zbigniew Brzezinski.

A aby bylo vidět, jak je tato kontrolní síť mezigenerační, jeho dcera nyní říká: „Úkolem médií je přesně kontrolovat, co si lidé myslí,“ říká Mika Brzezinski, spolumoderátorka (Rockefellery kontrolované) show MSNBC Morning Joe.

Podle zdrojů z japonského ministerstva zahraničí probíhá v době, kdy do Japonska přijíždí falešný americký prezident Joe Biden, aby se pokusil svést Indii, kampaň plná strachu.

Japonská vláda se domnívá, že skutečnou silou, která stojí za falešným Bidenovým režimem, je francouzská větev rodiny Rothschildů. „Jedná se o jádro skupiny, která se stále snaží naplnit proroctví o konci světa z knihy Ezechiel,“ tvrdí zdroje z ministerstva zahraničí.

Tato skupina chce, aby se Indie připojila ke „světovému řádu založenému na pravidlech“ z Davosu. „Je to proto, že bez Indie by prohráli,“ poznamenává.

Zdroje blízké indickému premiérovi Naréndrovi Módímu, který tento týden přijíždí do Japonska, aby se setkal s Bidenem a japonským premiérem Fumiem Kišidou, však tvrdí, že se k jejich davoské skupině připojit neplánuje.

Indové věří, že se nacházíme na konci 5000letého cyklu, kdy se nejhorší ze všech možných věků – železný věk – mění v nejlepší ze všech možných světů – zlatý věk. Podle jejich názoru se nemáme stavět na žádnou stranu a máme nechat událostem volný průběh.

Indové také nechtějí spolupracovat s „fanatickou bandou šílenců“, která ovládla Západ a již dlouho plánuje pandemie, tvrdí zdroje.

Z údajů vlády Spojených států dále vyplývá, že ministerstvo obrany USA zadalo 12. listopadu 2019 společnosti Labyrinth Global Health INC. zakázku na „výzkum COVID-19“, tedy nejméně měsíc před údajným výskytem nového koronaviru a tři měsíce před tím, než byl oficiálně pojmenován Covid-19.

Pak tu máme toto z roku 2019: FDA schválila první živou nereplikující se vakcínu proti pravým neštovicím a opičím neštovicím. – 24. září 2019

Nyní máme toto: „Pfizer je zřejmě opět v kurzu, když se mu podařil další velký úspěch v podobě perfektně načasovaného vydání léku na nejnovější virovou epidemii, která zachvátila Západ – opičí neštovice.“

Bill Gates získal 3,5 milionu dolarů od investorů na svůj projekt na výrobu dětského mléka v laboratoři. Gatesova nadace pak zaplatila 3,5 milionu dolarů deníku The Guardian. Deník The Guardian vzápětí publikoval úderný článek, v němž kritizoval kojení jako špatné pro duševní zdraví matek.

Není divu, že Irina Jarovaja, spolupředsedkyně parlamentní komise pro vyšetřování amerických biologických laboratoří na Ukrajině, naléhá na světové společenství, aby vážně přišlo na kloub této tajné a nebezpečné vojenské biologické činnosti, kterou provádějí USA.

Společnost Bílého draka zaslala kanadské vládě a jejím představitelům následující zprávu:

Norimberské zákony jasně říkají, že provádění lékařských zákroků na základě lží je válečným zločinem, za který hrozí trest smrti.

Požádali jsme WHO, CDC, Health Canada a více než 100 dalších příslušných agentur po celém světě, aby prokázaly, že Covid 19 existuje. Nebyly schopny tak učinit. V žádné laboratoři na světě neexistuje vzorek tohoto takzvaného viru. Používané PCR testy nejsou vědecké a nelze je přijmout jako důkaz. To znamená, že jejich použití jako záminky k zavedení očkování látkami měnícími DNA, které neprošly řádným testováním bezpečnosti, je válečným zločinem.

Už jsme odstranili Justina Trudeaua a Chrystii Freelandovou a budeme pokračovat v odstraňování všech úředníků, kteří podporují falešný Covid příběh a prosazují vakcíny. Budeme pokračovat ve stíhání a pohánění před soud všech kanadských vládních, lékařských a farmaceutických úředníků, kteří v tomto jednání pokračují.

Pokud kanadská vláda do 1. června 2022 neoznámí úplné ukončení frašky s Covidema všech souvisejících omezení, vyšleme speciální jednotky a další agenty, aby v nezbytném rozsahu prosadili norimberské zákony. Naši agenti jsou již na místě a čekají na naše pokyny.

MI6 slibuje, že „jsme vyčistili Austrálii, takže můžeme udělat totéž pro Kanadu“.

Podle MI6 se nová australská vláda v čele s Anthonym Albanesem chystá skoncovat se vším tamním covid fašismem.

V každém případě si ChM uvědomuje, že jejich pandemický plán selhává, a proto nyní usilovně prosazuje masové hladovění. Časopis „Economist“ vlastněný Rothschildy a rodem Angelli už ví, co se chystá. Podílejí se na jeho vytvoření,“ tvrdí zdroj z Mossadu.

Propagandistický server Debka, napojený na Mossad, předpovídá „hladomor v nejméně 36 zemích, přičemž nejhůře postiženy jsou Egypt, Libanon, Katar, Pákistán, Indonésie, Jordánsko, Malajsie, Thajsko a některé části Afriky.“

Takže vidíte, že tito fanatici mají plné ruce práce s prosazováním dvou ze čtyř jezdců apokalypsy: moru a hladu.

Navzdory jejich strachu však nedošlo k žádnému hromadnému úmrtí na nemoci nebo hladomor. Vše, co vidíme, je masivní kampaň strachu v jimi ovládaných médiích, kterou papouškují jejich podplacení politici.

Jejich prosazování třetího jezdce, války, se také nevyvíjí příliš dobře. V podstatě prohráli válku na Ukrajině. Podle odhadů CIA:

Celkový počet ukrajinských obětí, mrtvých a zraněných, již pravděpodobně dosáhl 50 000. Zbraně, které USA a další země poskytují, nestačí k udržení války. Ukrajině zbývají zásoby nafty a benzínu na pouhé 3 dny. Hlavní části jejích sil jsou imobilnía dostávají se do obklíčení ruských sil. Jejich situace je beznadějná.

Ve skutečnosti si již Ukrajinu rozdělilo Rusko a Polsko. Ukazuje to článek:

Polským občanům na Ukrajině budou přiznána stejná práva, jakých se v současnosti dostává ukrajinským uprchlíkům v Polsku, uvedl v neděli ukrajinský prezident Zelenskyj během návštěvy svého polského protějšku Andrzeje Dudy v Kyjevě. Polsko přiznalo právo žít a pracovat a žádat o sociální dávky více než třem milionům ukrajinských uprchlíků, kteří prchají před ruskou invazí na Ukrajinu.

Dostáváme také zprávy o polských jednotkách v nerusky mluvících částech Ukrajiny. To znamená faktické rozdělení bývalé Ukrajiny a konec plánů na ovládnutí světa z velké Chazarie.

Čtvrtým jezdcem apokalypsy je dobytí, o které se snaží, jak jsme zmínili v úvodu článku, svým pokusem o uchvácení moci ve Švýcarsku.

Švýcarská vláda se do akce zapojila, protože nasadila 5 000 vojáků a tisíce policistů, zatímco nad akcí neustále krouží letouny švýcarského letectva, aby během elitních globalistických summitů zajistily „bezletovou zónu“.

Skutečnost, že švýcarská armáda chrání tento pokus o globální uchvácení moci, znamená, že Švýcarsko již není neutrální zemí. Proto byl minulý týden vyhozen do povětří sklad zbraní na ženevském letišti, tvrdí ruské zdroje z FSB.

V každém případě celý svět začal tyto zločince bojkotovat, takže ve zbytku západních zemí, které stále ovládají, můžeme v následujících měsících očekávat hyperinflaci, výpadky elektřiny, nedostatek pohonných hmot, zhroucení trhu a sociální nepokoje, protože jejich kontrolní síť se zhroutí.

Jakmile budou definitivně poraženi, jejich schopnost potlačovat technologie skončí a začne nový věk.

Zde je jeden příklad technologie, která mění svět a kterou potlačují.

Ukázalo se, že nedávný „střelec z Buffala, který se inspiroval u neonacistů“, zabil vynálezce revoluční technologie vodíkových paliv.

Toto je titulní článek:

„Aaron Salter Jr., člen ochranky zabitý při střelbě v Buffalu, je oslavován jako hrdina, protože se postavil střelci.“

Nyní k příběhu za oponou:

Aaron Salter ze společnosti AWS Hydrogen Technologies LLC ukazuje svůj Ford pickup F-150 z roku 2010, který používá vodíkový palivový systém AWS. Žádné vodíkové palivové články. Systém je poháněn elektrolýzou.

Aaron Salter, JR. podal přihlášku k patentové ochraně následujících vynálezů. Tento seznam zahrnuje přihlášky patentů, které jsou v řízení, i patenty, které již byly uděleny Úřadem Spojených států pro patenty a ochranné známky(2).

Jak dlouho trvalo, než FBI zabavila věci v jeho domě?

Zdá se, že lidé, kteří vytvářejí systémy elektrolýzy HHO používané ve vozidle na plyn, nakonec všichni umírají.

Kdyby si lidé mohli pomocí domácích solárních panelů vyrábět vlastní vodíkové palivo z vody z kohoutku, nikdo by nemusel platit Rockefellerům a dalším za ropu. Všichni bychom mohli žít jako milionáři.

Tento týden konečně zakončíme nejnovějšími informacemi o projektu Blue Beam a souvisejících materiálech.

Za prvé, zde je podle lidí z tajného vesmírného programu a dalších zdrojů skutečný důvod, proč se ChM nepodařilo rozpoutat totální jadernou válku:

„Jaderné rakety byly vypnuty UFO v průběhu osmi dnů, což je dobře zdokumentováno a existují výpovědi svědků,“ řekl deníku The Sun Online Robert Salas, který byl v době, kdy byl velitelem tajného podzemního řídicího střediska pro odpalování raket na letecké základně Malmstrom v Montaně.

Na slyšeních o UFO v Kongresu padlo toto:

Luis Elizondo, bývalý šéf zvláštního oddělení pro výzkum UFO amerického ministerstva obrany „Mimozemské lodě lze rozpoznat téměř okamžitě, protože se velmi liší od pozemských kosmických lodí. Pozemská kosmická loď se například nemůže pohybovat jako UFO, nemůže zrychlovat velmi rychle nebo viset ve vzduchu. Mimo jiné se mimozemské kosmické lodě pohybují téměř neslyšně, což pozemské kosmické lodě nedělají.

Dalším rozdílem mezi mimozemskými vesmírnými loděmi je skutečnost, že se volně pohybují ve vzduchu, ve vodě i ve vesmíru. Neovlivňuje je gravitace Země.

Otec programu Apollo Werner Von Braun zřejmě věděl, co se děje, jak ukazuje tento citát.

„Ocitáme se tváří v tvář silám, které jsou mnohem silnější, než jsme dosud předpokládali, a jejichž základ nám zatím není znám. Více vám v tuto chvíli nemohu říci. Nyní se zabýváme navázáním užšího kontaktu s těmito mocnostmi a během šesti nebo devíti měsíců bude pravděpodobně možné o této záležitosti hovořit přesněji.“

Nyní se však musíme věnovat nápravě, což teď znamená udělat něco se zločinci shromážděnými ve Švýcarsku.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.org/prisne-tajna-jednani-o-novem-veku-probihaji-dobre-zatimco-vlada-zapadu-se-hrouti/