Byl oběšen se střelnou ránou na hrudi. Mark Middleton, prezidentský poradce, který seznámil Jeffreyho Epsteina s Billem Clintonem, byl nalezen mrtev oběšením za použití levné prodlužovací šňůry … se střelnou ránou na hrudi. Jeho smrt byla považována za sebevraždu. Několik měsíců předtím byla nalezena mrtvá žena spojená s Middletonem za použití podobné prodlužovací šňůry. Děje se tu něco zlověstného.

Jak asi víte, Jeffrey Epstein byl miliardář a obchodník s dětmi, jehož zatčení, uvěznění a velmi očekávaný proces v roce 2019 hrozil odhalit zvrácené sklony elity. Letové záznamy jeho nechvalně proslulého Lolita Expressu (soukromého tryskáče, který se používal k přepravě hostů a obětí na Epsteinův soukromý ostrov) odhalily „kdo je kdo“ mezi globální elitou: politici, celebrity, vědci, finančníci, členové královských rodin atd. Desítky prominentních lidí nastoupily do Lolita Expressu a možná se během let zapojily do hrůzných činů s mladými oběťmi, s nimiž Epstein obchodoval. Bill Clinton nastoupil do tohoto letadla více než dvacetkrát.

https://vigilantcitizen.com/latestnews/was-jeffrey-epstein-murdered/

K tomuto dlouho očekávanému soudu však nikdy nedošlo. Epstein byl za záhadných okolností nalezen mrtev ve své cele. A od té doby zemřelo za záhadných okolností také několik osob, které byly Epsteinovi blízké. Například v roce 2020 zemřel hollywoodský producent Steve Bing (který si byl blízký s Jeffreym Epsteinem a Billem Clintonem) poté, co spadl z 27. patra svého činžovního domu. Oficiální příčinou smrti je sice „sebevražda“, ale někteří tvrdí, že byl zabit „ve stylu ruské mafie“, protože věděl příliš mnoho (můj článek o něm si přečtěte zde).

https://vigilantcitizen.com/latestnews/hollywood-producer-and-friend-of-jeffrey-epstein-steve-bing-dead-after-falling-off-a-building/

Loni v únoru byl ve své vězeňské cele nalezen oběšený módní agent Jean-Luc Brunel, který Epsteinovi obstaral přes tisíc dívek. Oficiální příčinou smrti byla opět sebevražda. Pozorovatelé se opět domnívají, že mohl být zabit, protože věděl příliš mnoho.

https://vigilantcitizen.com/latestnews/jean-luc-brunel-who-procured-over-1000-women-to-jeffrey-epstein-found-dead-in-jail-cell-in-apparent-suicide/

A tento seznam bizarních úmrtí se stále rozrůstá. Sedmého května byl za nejbizarnějších okolností nalezen mrtvý bývalý prezidentský poradce Billa Clintona Mark Middleton.

Prodlužovací šňůra

Mark Middleton byl bývalý prezidentský poradce Billa Clintona a finanční ředitel jeho prezidentské kampaně. Clintonovou prý seznámil s Jeffreym Epsteinem, když miliardáře nejméně sedmkrát osobně zval do Bílého domu. Middleton také několikrát nastoupil do Epsteinova tryskáče.

Navzdory Middletonovu velkému vlivu na prezidenta skončila jeho kariéra v Bílém domě nevlídně.

„Middleton opustil Bílý dům v únoru 1995 a byl obviněn, že se postavil do role tvůrce mezinárodní dohody, přesně ten typ člověka, který by se líbil Epsteinovi.

V roce 1996 vyšetřování Bílého domu zjistilo, že Middleton zneužil svého přístupu, aby zapůsobil na obchodní klienty, a bez souhlasu nadřízených mu byl zakázán vstup do sídla vedoucích pracovníků.“
– Daily Mail, Rodina Billa Clintona poradce, který přijal Jeffrey Epstein do Bílého domu sedmkrát zablokoval uvolnění souborů podrobně scénu smrti

7. května 2022 Middleton náhle zemřel ve věku 59 let. Byl nalezen oběšený na stromě s levnou prodlužovací šňůrou typu Dollar Store kolem krku a střelnou ránou do hrudníku. Podle úřadů Middleton neoprávněně vnikl na Heifer Ranch (který se nacházel asi 30 mil od jeho domu) a použil stůl ke stavbě provizorní šibenice.

Šerif okresu Perry Scott Montgomery řekl Daily Mailu:

„Toho člověka neznám a nevím, proč si vybral náš kraj nebo místo k sebevraždě. Pokud je nám známo, nikdy předtím tam nebyl a nemáme žádný záznam, že by tam předtím byl.

Zemřel na následky zranění, které si sám způsobil střelou z brokovnice do hrudníku. Našel strom a přitáhl si tam stůl, a sedl si na ten stůl, vzal prodlužovací šňůru a dal si ji kolem větve, dal si ji kolem krku a střelil se brokovnicí do hrudi.

Bylo velmi patrné, že brokovnice fungovala, protože na místě činu nebylo mnoho krve ani ničeho jiného. Dá se říct, že výstřel z brokovnice měl na hrudi, dá se to poznat, protože v hrudi je díra a kulky mu vyletěly zadní stranou zad. Rozhodně si to podle našeho názoru způsobil sám.“

Podle šerifa byl Middleton „v depresi“.

Navzdory spoustě nezodpovězených otázek bylo narychlo zjištěno, že se jedná o sebevraždu. Šerif navíc přestal mluvit s tiskem kvůli tomu, že rodina Middletonových podala žalobu, která bránila zveřejnění informací týkajících se tohoto případu. Žaloba uvádí, že rodina má „zájem na ochraně soukromí, aby se zabránilo zveřejnění jakýchkoli „fotografií, videí, skic (nebo) jiného ilustračního obsahu“ z místa smrti“, a tvrdí, že tento materiál by vedl k „výstředním, zraňujícím, nepodporovaným a urážlivým článkům“ zveřejněným na internetu.

Tato žaloba nezabránila lidem blízkým Middletonu ve vyjádření obav. Obchodní partner Middletonu nyní volá po nezávislém vyšetřování, protože nemůže uvěřit, že muž spáchal sebevraždu. V rozhovoru pro RadarOnline, přidružené uvedl:

„Každý, koho tu znám, kdo s Markem spolupracoval, ví, že je fyzicky nemožné, aby se Mark zabil.“

Společník také uvedl, že Middleton jednal se společnostmi blízkými Clintonům.

Middleton se aktivně podílel na finančních investicích se stejnými postavami z Little Rocku, které údajně spolupracovaly s Johnem Glasgowem, finančním ředitelem CDI Contractors Inc., hlavní firmy, která postavila Clintonovu knihovnu.

Glasgow beze stopy zmizel v roce 2008 poté, co byly nahlášeny finanční nesrovnalosti s náklady na výstavbu Clintonovy knihovny a jeho kosterní pozůstatky byly nalezeny ve státním parku Petit Jean v roce 2015. Příčinu jeho smrti nelze určit.“

I když je tento příběh už neuvěřitelně podezřelý, je to ještě horší. Žena spojená s Middletonovou byla nalezena mrtvá v řece s podobnou prodlužovací šňůrou.

Ashley Haynes

Haynesová byla matkou dvou dětí z předměstí Little Rock v Maumelle. Zmizela 12. ledna poté, co na kuchyňské lince nechala vzkaz s nápisem „Jsem na vodě, miluji vás všechny“.

Po rozsáhlém pátrání po její mrtvole ji objevil o čtyři dny později rodinný přítel … ponořenou v třímetrové vodě. Policejní zpráva uváděla:

„Paní Haynesová měla k noze připevněnou tašku se zelenou prodlužovací šňůrou. Uvnitř tašky byl velký betonový blok, který měřil 16x16x4.“

Lidé blízcí Haynesové opět nemohou uvěřit, že tato žena spáchala sebevraždu.

Zdroj blízký Haynesové, která pracovala pro charitativní skupinu, aby nakrmila a oblékla bezdomovce, tvrdí, že 110 librová bývalá modelka, z níž se stala učitelka jógy, by si nikdy nevzala život – natož aby pádlovala po řece a táhla osmapadesátikilový betonový blok!

„Nedávalo to žádný smysl, nikdy by se nezabila,“ řekl Haynesův zdroj. „Když jsem se dozvěděl, že zmizela, okamžitě jsem věděl, že to byla nečistá hra. Nevěřím, že se zabila. Jak mohla pádlovat po řece s betonovým blokem!“

Měsíce předtím byla Haynesová viděna v kanceláři Marka Middletona, aby s ním projednala naléhavou záležitost.

„Viděl jsem ji v Markově kanceláři!“ říká obchodní společník serveru RadarOnline.com. „Odcházel jsem a on (Middleton) mi říkal, že má velmi důležitou finanční schůzku – a to je ta žena, která přišla!“

„Nevím, jestli tam je nějaká souvislost, nebo ne, ale vím, že pro mě bylo šokující slyšet, že se utopila při pádlování v řece Arkansas,“ řekl zdroj. „Pak Mark záhadně zemře o pár měsíců později?“

Stejně jako Middleton byla prý Haynesová „v depresi“ a její smrt vyšetřovatelé určili jako „sebevraždu“, i když ani jeden z nich nezanechal dopis na rozloučenou.

Závěr
Týdny před smrtí Jeffreyho Epsteina jsem napsal, že by mohl skončit jako „sebevrah“, protože jeho proces by mohl potenciálně odhalit některá temná tajemství globální elity. Od té doby se zdá, že několik prominentních lidí spojených s Epsteinem a Clintonem bylo také „sebevražděno“. Když člověk analyzuje okolnosti každého úmrtí, objeví se vzorec: Žádný dopis na rozloučenou, žádné hloubkové vyšetřování a malý až žádný mediální ohlas.

Smrt Marka Middletona přesně zapadá do tohoto vzorce. Muž, který seznámil Epsteina s Clintonem, byl nalezen oběšený se střelnou ránou na hrudi … a s podivem to bylo považováno za sebevraždu. Navíc jakékoliv vyšetřování týkající se tohoto případu bylo urychleno.

Navzdory této skutečnosti existuje jeden velmi důležitý detail, který silně naznačuje nespáchání sebevraždy: Použití prodlužovací šňůry z obchodu Dollar. Proč by někdo, kdo je neoblomný ve spáchání sebevraždy oběšením, používal levně vyrobenou, plastovou prodlužovací šňůru místo skutečného lana? Dále, proč by stolibrová žena používala stejný typ prodlužovací šňůry k připevnění své nohy k padesátikilovému betonovému bloku? To prostě nesedí.

Pokud tito dva jedinci skutečně „spáchali sebevraždu“, prodlužovací šňůra se stává kódem zanechaným pachateli. Za prvé, tato bizarní rekvizita spojuje obě úmrtí v dosti jednoznačné záležitosti. A dále, samotná napájecí šňůra by mohla symbolizovat důvod, proč byli „sebevražděni“. Možná je to proto, že oba byli příliš blízko moci.

Zdroj: https://vigilantcitizen.com/latestnews/the-extension-cord-code-the-mysterious-death-of-the-presidential-advisor-who-introduced-jeffrey-epstein-to-bill-clinton/