Na Zemi bitva dosáhla crescendo. Ilumináty patentovaný virus c-19 nepříznivě ovlivnil obyvatelstvo po fyzické, psychologické a ekonomické stránce, ale nesplnil jejich cíl, kterým bylo úplné zabití miliard lidí. O to důležitější bylo zintenzivnění jiných aktivit, protože nízké vibrace, které potřebují k přežití, pocházejí ze strachu a bolesti jiných.

Proto mocně používají svůj meč prostřednictvím svých mainstreamových médií a propagandistů na sociálních sítích, kteří informují o nevyprovokované invazi Ruska na Ukrajinu, obviňují ruské jednotky ze zvěrstev a nesmyslného ničení, které páchají ilumináti v zemi a najatí žoldnéři, a šíří vymyšlené spekulace, že se Rusko převalí přes Ukrajinu a dále, aby si podmanilo další země.

Oklamaná veřejnost neví, že ruské jednotky, jednající v součinnosti se světlými silami, se zhostily zásadního úkolu zničit biologické zbraně určené k vyhubení většiny lidí na světě. Nevědí, že vojska likvidují desetiletí trvající iluminátskou kontrolu v zemích Východního svazu a likvidují laboratoře a sklady, výrobu a skladování chemických zbraní a centrály obchodování se sexem, praní špinavých peněz a celosvětového počítačového hackingu. Nevědí, že vojska vyhazují do vzduchu tunely a komplexy pro záchranu miminek a malých dětí, které drží v zajetí, dokud je neodvezou tam, kam si objednali pedofilní kruhy a na vražedné satanistické rituály.

Ano, už jsme o tom mluvili, ale je třeba to zopakovat, protože mnohé z těchto činností jsou běžné ve více zemích. Na Ukrajině se možná ilumináti zakořenili v nejširším rozsahu, ale tajné operace a operativce mají i jinde, především snad ve Spojených státech, a stejně jako na Ukrajině je to bez vědomí občanů a světové veřejnosti. Nakonec se tyto informace dostanou na veřejnost, stejně jako aktivity probíhající v zákulisí, včetně zatýkání, soudních procesů, poprav a jiných vražd hlavních aktérů této ďábelské globální sítě.

Kdyby existoval jiný způsob, jak ukončit všudypřítomnou temnotu, ale neexistuje, ne při takové hloubce a rozsahu démonické činnosti. Neexistuje způsob, jak vyjednávat se složkou společnosti, která tajně pracuje na dosažení svého cíle vyhubit většinu obyvatelstva, učinit z přeživších hybridních robotických služebníků a nadále ohrožovat život na planetě. Neexistuje způsob, jak vyjednávat s elementem, který upadl do takové hustoty zkaženosti, že existuje díky tomu, že se oddává bezohledným zločinům proti lidskosti.

Faktor strachu v každodenních zprávách o výrazně nadsazených statistikách případů a úmrtí na covid a jeho mutanty ztratil na síle, když se lidé unavili z omezení a začali znovu získávat kontrolu nad svými životy. Jelikož temní potřebují energii strachu, aby se udrželi, vždy mají připravené akce, které vyvolají strach alespoň u části obyvatelstva. Nyní jsou to „vakcíny“, které budou brzy dostupné pro kojence, právní oprávnění Světové zdravotnické organizace přijímat veškerá opatření, o kterých tvrdí, že jsou potřebná v zájmu světového zdraví, a několik případů opičích neštovic, které se objevují v různých zemích.

Dovolte nám, abychom rozptýlili všechny vaše obavy z těchto situací. Nejenže by WHO neměla statisíce lidí, které by potřebovala od místní až po národní úroveň k vynucení dodržování jakýchkoli nařízení, ale zpětná reakce by byla příliš hrozivá na to, aby ji zvládla. A už vůbec nic v energetickém poli potenciálu Země nenaznačuje, že by se opičí neštovice mohly stát nejnovější „pandemií“. Avšak stejně jako obyvatelstvo nezná pravdu o tom, co se děje na Ukrajině, nezná pravdu ani o výše uvedených situacích. V důsledku toho jejich kolektivní myšlenky o všech těchto záležitostech vytvářejí nízké vibrace negativity, které jsou jako pevnosti mezi jejich soustředěnou pozorností a duchovním a vědomým uvědoměním. To sice neoddaluje vzestup Země – ta neustále obíhá do postupně vyšších astrálních úrovní – ale oddaluje to probuzení jejích lidí.“ zdroj

Pise nemecky MSM ‼️

? Postvakcinační syndrom – link
Nevysvětlitelné příznaky po očkování proti koroně – a všichni se od toho odklánějí
Chtěli chránit sebe i ostatní, nyní někteří očkovaní lidé zřejmě trpí difú zními příznaky. Postižení se cítí být politiky opuštěni. Mezi některými lékaři se toto téma zdá být tabu. zdroj

Pokud již sami přiznávají vinu, strach musí být opravdu velký……. ?

Bývalý demokratický kongresman z Pensylvánie Michael Myers přiznává vinu za podvodné vyplňování volebních uren pro demokratické kandidáty v letech 2014, 2015, 2016, 2017 a 2018

PENTAGON PŘIZNÁVÁ 46 BIOLABORATOŘÍ NA UKRAJINĚ:

Ve včerejším prohlášení Pentagon přiznává, že na Ukrajině existuje 46 biolaboratoří, které jsou součástí projektu, jehož cílem je zbavit svět „zbraní hromadného ničení“.

To je 46 biolabů. 46. zdroj

? Nana. Hunter a Pelosiová jsou zrádci, kteří prodali Ameriku pokrevní linii ČKS.

? 3 Patrioti. Stejný příběh – ověření ?

1-16-21 Steve Pieczenik
Zatkli jsme staršího muže z ministerstva zahraničí Stefana Serafiniho. Využíval Leonardo SpA, stránky až po satelity, které ovládal Vatikán, & zachytili jsme všechny tyto informace spolu s počítačem Nancy Pelosiové…. Lidé nevědí, že jsme poslali speciální jednotky, aby Pelosiové počítač sebraly.

1-11-21 Gene Decode
Když šly speciální jednotky sebrat Pelosiové notebook, její notebook byl skutečně zapnutý & byly na něm e-maily, které ukazovaly PŘESNĚ to, do čeho byla zapletená → Itálie a volební podvody.

1-6-21 Juan O Savin
Kompromitované hlasovací stroje Dominion byly řízeny
→ z Itálie [obranný dodavatel Leonardo SpA].
→ Frankfurt nad Mohanem
→ Španělsko
→ do Kanady
→ do USA.
→ přes Nashville
→ přes okres Maricopa, AZ
→ kontrolující státy napříč zemí ?

?

Obrázek:
Dnešní den byl brilantní Trumpovou/vojenskou operací STING.
Mají VŠECHNY laptopy kongresových a senátních krys, které dnes při PRŮNIKU do hlavního města VYPUSTILY podzemní DĚTSKÉ tunely. TO JE PRAVDA!!! Mají je všechny.
Zákon o povstání je spuštěn!!! Vojsko je aktivováno. Pence si sám strčil krk do oprátky.
Video se blíží.
„Miluju lhůty. Líbí se mi ten svištivý zvuk, který vydávají, když letí kolem.“
„Moje ego je menší než vaše“

„Lidé nevědí, že jsme tam poslali operátory speciálních jednotek, aby sebrali Pelosiové počítač“
Steve Piecznik 1-17-21
Kongresové notebooky —

Osvoboďte vězně z 6. ledna

*1842
Ti lidé jsou hloupí! zdroj

? Juan O Savin
„Velmi přesně vojensky řečeno: jedná se o válečnou sílu operující pod záminkou autority. Mechanika ovládání naší země jako okupační síly nebo okupační armáda. „Válečná“ nikoli v zájmu obyvatel této země. Jedná se o cizí okupaci. Washington je pro zbytek země Cizí. Je to jeho vlastní malý národní stát jako Vatikán uvnitř Itálie & City of London uvnitř Anglie. Jediné místo na planetě Zemi, kde královna vzdává úctu NĚKOMU, je londýnské City, které je hlavním bankovním městem světa. Máte entity, které ovládají Ameriku z tohoto malého prostoru v Americe a používají páky na ovládání všech kol. Kongres se svými fašistickými holemi.
? Nancy Pelosiová ráda nosí na klopě takový malý špendlík, což jsou římské Fasces všechny ty hole spojené dohromady, které nás mohou umlátit do poslušnosti.“
Válečný zákon

?

?

Obrázek:
V lednu 1961 prezident John F. Kennedy požádal FBI, aby se zabývala „obviněními z D´Alesandova zapojení do baltimorských chuligánů; se zvýhodňováním při udělování městských zakázek; ochranou politických sponzorů a stíháním místních případů“.

Příručka ministerstva obrany LAW OF WAR MANUAL (Válečný zákon)
IV – třídy osob
Obsah kapitoly
4.1 Úvod
4.2 Ozbrojené síly a civilní obyvatelstvo
4.3 Legální bojovníci a neprivilegovaní bojovníci

Fašistický odznak Nancy Pelosiové
Svázané tyče připomínají fasces, což byl typ násady, kterou staří Římané používali pro různé sekery a kopí
13 prutů také představuje původních 13 kolonií… a 13 pokrevních rodin zdroj

OFICIÁLNÍ WEBOVÉ STRÁNKY BRITSKÉ VLÁDY.

„VŠIML JSTE SI, ŽE SE VÁŠ ZDRAVOTNÍ STAV PO INJEKCI COVIDU-19 ZHORŠIL?“

„POKUD JSTE NEBYLI PLNĚ INFORMOVÁNI O ZDRAVOTNÍCH RIZICÍCH VAKCÍNY COVID-19, MÁTE NÁROK NA ODŠKODNĚNÍ VE VÝŠI 120 000 LIBER“.

Kdo tomu nevěří, nechť se podívá na tyto vysoce oficiální internetové stránky britské vlády: https://www.gov.uk/vaccine-damage-payment zdroj

Včerejší ničení tunelových systémů (D.U.M.B.S) hluboko pod Berlínem /uměle vyvolané ? destrukční otřesy/.
Běžná hloubka tunelů všude ve světě 5-10km.

Až bude lokalita hotová, uzavřou se některé povrchové kanály, a přijde uměle vyvolaná průtrž mračen. Voda se nasměruje kam je potřeba a všechno se spláchne.
Včerejší alianční ? práci pocítili i lidé v Berlíně drncáním nádobí ve svých domovech. MSM na to reagovali tím, že to způsobila hlasitá aparatura na zdejším koncertu. Kdo se však s odpovědí neuspokojil a pátral sám, zjistil, že epicentrum se nacházelo v hloubce kolem 10 kilometrů.? zdroj

Zdá se, že je řada na nás, abychom získali naše země zpět“: Usmívající se Putin vyhrožuje Švédsku a přirovnává se k tyranovi Petru Velikému, přičemž vyslovuje děsivou hrozbu Skandinávii. – link

  • Vladimir Putin se v projevu k 350. výročí narození zakladatele ruské říše přirovnal k Petru Velikému.
  • Petrovy války proti Švédsku podle něj nebyly dobyvačnými válkami, ale ve skutečnosti šlo o „znovudobytí“ historicky ruských území.
  • S odkazem na bitvu u Narvy v dnešním Estonsku prohlásil, že jeho úkolem je „znovu dobýt a posílit“ historicky ruská území.
  • Projev je vnímán jako mrazivá hrozba pro pobaltské státy, Švédsko a Finsko. zdroj

V zákulisí FBI sa stávajú informátormi
Čistka FBI, ktorá nechce súhlasiť
k štruktúre DEEP STATE
& demokratický vplyv a programy… Sú ?️ ?
Bývalí AGENTI FBI
hovoria s mnohými predajňami a pripravujú sa na zhodenie MOAB ?
VŠETKO je spojené s [DECLAS]

Kash Patel volá po zapojení FBI do 6. januára:
„Čo robili, keď umožnili tajným informátorom
& agentov FBI, aby tam boli v civile?
Prečo americká verejnosť nedostala tieto odpovede?
Prečo sme nevideli všetky zábery?“

Reprezentantka Marjorie Taylor Greeneová
„Čo vedela FBI o strelcovi z Uvalde?
O strelcovi v Buffale?
Prečo sa neurobilo nič, aby sa títo ľudia zastavili?
O koľkých ďalších masových strelcoch FBI vedela.
predtým, ako spáchali tieto hrozné streľby
a zabíjali ľudí?“

Robert David Steele
90 % vo vláde USA, armáda
a spravodajských služieb
sú dobrí ľudia uväznení v zlom systéme ?

Rockefellerov klan za falošným Bidenovým režimom
sa snaží vyjednať SURRENDER..
Rodina Rothschildovcov sa snaží získať ochranu
z ich bývalej otrokárskej kolónie Izraela..

Ich problémom je, že kritická masa Židov si teraz uvedomuje.
ich vládnucich rodín
boli hlboko zapojení do holokaustu
(zápalná obeť satanovi)
ako súčasť ich mesiášskeho projektu
vyhnať Židov z Európy do Izraela.

Kolaps vlády KM na Západe
môže niečo spustiť..
Ruské, ázijské zdroje a tajný vesmírny program hovoria
že sa môže stať nejaká ohromujúca udalosť..

Existuje nejaký mimoriadne neobvyklý
veci súvisiace s MODRÝM LÚČOM
v Antarktíde a inde.

Vojna DS na Ukrajine prehratá a ukončená
Čína & Rusko vydali ultimátum pre americkú DS armd:
Zničte chazarskú mafiu, inak budete čeliť jadrovej vojne.
DS/USA súhlasili so zabitím všetkých známych členov KM na mieste.
Už sa začalo a bude sa urýchľovať..
Bidenove dni sú spočítané
Režimy sa zrútia a
hlavy krajín CHM budú zvrhnuté zdroj

Chcem len poukázať na to, že ľudia sa môžu skutočne tajne zobudiť a nepovedali vám, že to tak je. Práve teraz máte milióny normálnych ľudí, ktorí žijú s myšlienkami, že Biden môže, ale nemusí začať tretiu svetovú vojnu, spackal Afganistan, doslova vyzerá ako na smrteľnej posteli, mrmle pri každom svojom prejave, má otvorené hranice a ceny benzínu sú šialené. Teraz sa možno ospravedlňujú, ale už sa prebúdzajú. Všetko, čo sa deje, kričí na ovce, aby si vzali červenú pilulku. Počkajte, kým prídu tribunály. Budú na to pripravení. Aha, takže to ten chlapík, ktorý nás doslova nenávidí a kvôli ktorému stojí náš benzín 10 dolárov za galón, sa dopustil zrady? Teraz to všetko dáva zmysel. Nikto neunikne červenej pilulke. Príde bez ohľadu na to, či sú pripravení alebo nie.

Q povedal: „Nemôžeme to ľuďom povedať, musíme im to ukázať… Na to naráža Pepe – ľudia sa museli sami presvedčiť, že [B]iden je zradca, ktorému na nich nikdy nezáležalo. Nielenže to museli VIDIEŤ, museli to aj ZOŽIŤ, t. j. ceny plynu. Až potom by boli pripravení akceptovať vojenské tribunály. Teraz vidíme, prečo operácia Aliancie trvala tak dlho.

Pepe má tiež dobrú poznámku – spiaci sa možno „prebúdzajú“ okolo nás, ale sú príliš rozpačití alebo zmätení, aby sa nám zverili. Preto je dôležité prejavovať súcit a bezpodmienečnú lásku každému. Neviete, kedy budú potrebovať súcitné počúvajúce ucho. zdroj

Převzato: https://vitazstvosvetla.org/spravy-13-06-2022/