Svět prochází největšími změnami za poslední staletí, ne-li tisíciletí. Až se usadí prach, bude pravděpodobně odvolán americký prezident, papež, anglický král i japonský císař. Také poslední satanisté budou vypátráni a postaveni před soud a jejich zbývající švýcarské, izraelské a americké pevnosti postihne pád podobný Masadě. To předpovídají vysoce postavené zdroje z Asijských tajných společností.

Známky toho jsou všude. Například minulý týden se v Dubaji na konferenci COP 28 sešli vedoucí představitelé téměř 200 zemí a přibližně 100 000 delegátů s prosebnými pohárky v rukou. Šéfka EU Ursula von der Leyenová na Twitteru napsala: „V oblasti financování klimatu musíme přejít od miliard k bilionům.“ Král Karel požadoval, aby daňoví poplatníci na celém světě každoročně „vykašlali“ 5 bilionů dolarů na prosazení globalistické agendy „čisté nuly“.

Jejich pokusy o získání „zelených“ peněz ze západních zemí již vedly kanadskou provincii Alberta k otevřené vzpouře proti vládě Castro-Trudeauova ChM.

Veškeré „zelené“ peníze, které se jim podařilo získat, činily asi 500 milionů dolarů, tedy 1/200 ze 100 miliard dolarů přislíbené během říjnové čínské oslavy Pásu a cesty.

Ani to však zdaleka nedosahovalo mnohými očekávaných bilionů dolarů.

Královna Alžběta se totiž před svou smrtí dohodla s Asijskými tajnými společnostmi, že namísto podvodného tvrzení „uhlík způsobuje globální oteplování“ bude cílem lidstva zvýšit množství a rozmanitost života, včetně lidského.

Její nástupce ve funkci šéfa Výboru o 300 členech s tím souhlasí. Je to evropský král, který není potomkem Viléma Dobyvatele. Tato osoba tvrdí, že v novém roce vystoupí na veřejnost.

V každém případě, když se falešný prezident Joe Biden minulý měsíc setkal v San Francisku s čínským vůdcem Si Ťin-pchingem, řekli Asiaté Rockefellerově a Rothschildově chazarské mafii: „Měli jste 110 let od založení Federální rezervní banky, takže teď je řada na nás.“ Proto se Rockefellerův zmocněnec Anthony Blinken tvářil po skončení jednání tak vyděšeně.

Asiaté a jejich západní spojenci v bílých kloboucích plánují v roce 2024 vyhlásit nový plán v hodnotě několika bilionů dolarů, který má ukončit chudobu a zastavit ničení životního prostředí. Následovat bude sebrání všech peněz, které byly použity na války, a jejich vydání na novou „válku“ proti stárnutí a smrti.

Nejprve však dojde k velkým politickým změnám. Zatímco se svět soustředí na konflikty na Ukrajině a v Gaze, které organizuje chazarská mafie, ve východní Asii začaly největší politické změny od pádu posledního japonského šóguna a posledního čínského císaře.

Například bylo dosaženo překvapivého řešení tchajwanské otázky, které vyžaduje podle vysoce postavených zdrojů z Asijských tajných společností Tchaj-wan vrátit pod japonskou kontrolu. Podle tohoto plánu se asi milion pevninských Číňanů, kteří tam uprchli po komunistické revoluci, vrátí do Číny.

Zdroje uvádějí, že Naoši Onodera se stane japonským císařem a že současná japonská císařská rodina abdikuje.

Tyto informace pocházejí z anonymních královských asijských zdrojů, ale existují veřejné náznaky, že jsou pravdivé. Minulý týden uspořádal korunní princ Akišino velmi neobvyklou tiskovou konferenci, na níž novinářům sdělil, že „je třeba provést revizi oficiálních královských povinností“. Naznačil také, že členové jeho rodiny se nebudou stěhovat do nového paláce za 50 milionů dolarů, který byl právě dokončen na státní náklady. Když se podíváte na jeho výraz na fotografii níže, vypadá, že ho něco opravdu rozrušilo.

Dalším velmi neobvyklým znamením je uzavření zednářského ústředí v Tokiu. Můžete si to ověřit na jejich vlastních webových stránkách. Sice uvádějí, že to bylo z důvodu rekonstrukce, ale podle našich zdrojů byli vystěhováni.

Dalším znakem je zásah státních zástupců proti Abeho frakci v japonské vládnoucí straně. Souvisí to s havárií letounu Osprey, při níž zahynulo 8 amerických vojáků. Jména mrtvých nebyla zveřejněna, ale spekuluje se, že zahynuli někteří vysocí generálové. Po havárii se v japonských novinách objevily titulky „Japonsko-americké spojenectví může být poškozeno havárií letounu Osprey“.

Japonské pravicové zdroje vysvětlují, že oba incidenty jsou součástí útoku na klan Čóšú v jižním Japonsku. Klan Čóšú byl v éře Meidži využit ke kolonizaci Japonska. Japonci tvrdí, že falešný císař Meidži byl poté oženěn s habsburskou princeznou, aby vytvořil současnou císařskou linii jako zástupný vládce Japonska. Toto zastoupení je nyní odstraněno, což znamená, že více než 150 let trvající koloniální vláda v Japonsku končí.

Severokorejci jsou také na válečné stezce. Plánují využít své kontroly nad mnoha japonskými organizacemi ninkyo (hanlivě nazývanými jakuza) k provedení velkých změn. Právě to stojí za novinovými články s titulky typu, že faktický severokorejský vládce Kim Jo-čong prohlásil: „Severní Korea nikdy nesedne s USA k dialogu.“.

Je si plně vědoma toho, že Američané zabili jejího bratra Kim Čong-una elektromagnetickými zbraněmi, když souhlasil se setkáním s Donaldem Trumpem.

Severokorejci nyní disponují více než 100 jadernými raketami schopnými zasáhnout USA, takže jaderné vydírání jim již nezabrání ve sjednocení Korejského poloostrova.

Podle asijských zdrojů by v budoucnu mohlo dojít ke korejsko-japonskému královskému sňatku, který by sjednotil Koreu, Japonsko a Tchaj-wan.

Podnětem ke všem těmto krokům bylo zjištění, že očkovací kampaň prováděná ve východní Asii (a ve velké části zbytku světa) byla masovým vražděním ze strany ChM.

Budeme si muset počkat, zda se to všechno vyplní, ale za desítky let své zpravodajské praxe jsem nikdy neslyšel tolik agresivních prohlášení z tolika různých a vysoce postavených zdrojů.

V Evropě a USA již dochází k velmi viditelným změnám.

K tomu patří i oznámení o úmrtí Henryho Kissingera. „Ve skutečnosti zemřel před několika lety. ChM používala počítačovou grafiku, hologramy, avatary a další finty. Nyní je oficiálně mrtvý,“ tvrdí zdroje ze CIA.

V každém případě je oficiální oznámení považováno za znamení, že se chystají nějaké zásadní změny.

Henry Kissinger byl špičkovým vykonavatelem ch. mafie, který prováděl masové vraždy po celém světě. Historik Greg Grandin z Yaleovy univerzity odhaduje, že jen Kissingerova činnost v letech 1969 až 1976 znamenala konec tří až čtyř milionů lidí.

Po desetiletí také systematicky zabíjel světové vůdce, kteří se odmítali podřídit zájmům korporací ChM. Kissinger pracoval pro Davida Rockefellera staršího a Klause Schwaba, jak můžete slyšet z jejich vlastních úst.

To, co udělal Chile, je příkladem toho, co dělal po celém světě, včetně údajných spojenců, jako je Japonsko a Austrálie. Byl zodpovědný za smrt několika japonských premiérů a také se velmi snažil nechat zabít i mě. Dobře, že se ho zbavili.

Jeho smrt znamená porážku maltézských rytířů a jejich západního vojensko-průmyslového komplexu. Nyní je to pro všechny viditelné:

Ukrajinci ztratili cca 500 000 mužů, což odpovídá celé britské, francouzské, německé a italské armádě dohromady. Západu nyní došly zbraně a munice.

Německé ozbrojené síly vydrží v bitvě maximálně dva dny, řekl Johann Wadephul, německý poslanec za Křesťanskodemokratickou unii (CDU).

Francouzští generálové tvrdí, že totéž platí o jejich armádě.

To platí i pro ozbrojené síly USA. Ministerstvo obrany nařídilo vyslat na Blízký východ další údernou skupinu letadlových lodí, protivzdušnou obranu, stíhačky a stovky vojáků. Problém: …Pentagon nemá peníze, aby toto navýšení zaplatil. Plukovník Douglas MacGregor opakovaně upozornil, že americká armáda nyní není schopna řádně vést válku.

Je to proto, že vláda USA nemá peníze. Abyste pochopili, jak moc jsou USA v bankrotu, podívejte se na následující grafy. První z nich ukazuje, že americké banky jsou v platební neschopnosti. Kdyby nevedly účetnictví, většina z nich, zejména těch velkých, by musela okamžitě vyhlásit bankrot.

Druhý ukazuje, že americké ministerstvo financí je v úpadku. Ceny státních dluhopisů se propadly o 50 %, protože Číňané a Japonci jsou nyní připraveni konečně odstřihnout korporaci The USA Inc. Před deseti lety drželi více než 22 % amerických státních dluhopisů; dnes je to 7 %, takže jejich expozice byla minimalizována.

Problémy mají i američtí majitelé domů. Prodej domů v říjnu klesl na nejnižší úroveň od roku 2001, kdy jej Národní asociace realitních kanceláří začala sledovat. Na znamení toho, že ze současného systému těží pouze bohatí, rostou pouze prodeje domů s cenou nad 750 000 USD. Následující graf ukazuje, že ceny domů v USA musí klesnout na polovinu současné ceny, aby dosáhly svého historického průměru.

Ztráta vlastního kapitálu ještě více ochudí Američany, kteří již od roku 2008 ztratili více než polovinu své reálné kupní síly, jak ukazuje výše uvedený graf.

Nedostatek peněz znamená, že současné režimy většiny západních zemí už zbytek světa nebere vážně. Typickým příkladem je Německo.

„Němcům se směje celý svět, protože nemají suverenitu,“ říká ruský prezident Vladimír Putin. Řekl to ve chvíli, kdy byl německý prezident Frank-Walter Steinmeier po přistání na oficiální státní návštěvě Kataru uražen na letišti.

Historie ukazuje, že bankrot vede ke změně režimu, takže očekávejte, že Biden, falešný papež s gumovou maskou, Emmanuelle Macron de Rothschild a mnoho dalších půjdou od válu.

Prvním z nich bude pravděpodobně Rothschildova loutka, ukrajinský Zelenskyj. Zdroje z ruské FSB tvrdí, že zjistily, že plánem je předstírat Zelenského smrt, svalit vinu na Rusko a poté ho nahradit generálem Valerijem Zálužným.

Místo toho, aby mluvili o úplatcích od celebrit, by bylo hezké, kdyby mluvili o masovém vraždění Ukrajinců, které má na svědomí.

Samotný ukrajinský stát však nemusí přežít. Nyní je blokován Polskem, Rumunskem, Bulharskem, Slovenskem a Maďarskem, protože levné ukrajinské obilí přivádí na mizinu celý jejich zemědělský sektor.

Slovenští řidiči kamionů se připojili ke svým polským kolegům a zablokovali hlavní hraniční přechod s Ukrajinou.

Ukrajinští řidiči, kteří více než dva týdny čekali na překročení polsko-ukrajinské hranice na kontrolním stanovišti Korczowa-Krakowiec, mezitím oznámili, že se chystají vyhlásit hladovku.

Maďarský premiér Viktor Orbán… se nyní chystá konečně překopnout blok nad propastí. „Směřujeme k velké krizi,“ řekl jeden z představitelů EU.

Tato situace nastala proto, že EU a USA prohlásily, že s Ruskem, zeměmi BRICS a Čínou se nesmí obchodovat, tvrdí zdroje FSB. „To nutí ukrajinské zemědělce, aby své produkty vrhali do EU, což znamená, že většina zemědělců v EU tuto konkurenci nepřežije. Jediným způsobem, jak tuto krizi ukončit, je dosáhnout mírové dohody, aby jejich obilí mohlo opět proudit na východ a na jih,“ uvádí FSB.

Situace se vyostřuje také v Izraeli. Minulý týden se vedoucí představitelé CIA a Mossadu setkali s katarským premiérem Mohammedem bin Abdulrahmanem Al Thani a egyptskými představiteli, aby požádali Katar o pokračování finanční pomoci Hamásu.

Proč by šéf Mossadu žádal o pomoc pro Hamás?

Francouzský novinář Thierry Meyssan vysvětluje:

„Hamás a Benjamin Netanjahu zdaleka nejsou nepřátelé, ale jednají ve shodě a neberou ohled na životy Palestinců ani Izraelců.

Muslimské bratrstvo je tajná politická společnost organizovaná britskými zpravodajskými službami po vzoru anglické Velké lóže. Postupně bylo převzato CIA, a to až do té míry, že bylo zastoupeno v Radě národní bezpečnosti USA.

Celou operaci Hamásu a Izraele řídí Američané, možná pod vedením Strausse Eliotta Abramse a jeho Vandenbergovy koalice (think tank, který vystřídal Projekt pro nové americké století).“

Podle britských zpravodajských služeb to byli Němci, kdo po první světové válce vytvořil Muslimské bratrstvo, aby narušilo britskou a francouzskou koloniální vládu na Blízkém východě. Po druhé světové válce ji převzala pobočka CIA Gestapo (DVD George Bushe).

Takže CIA a Mossad v Kataru říkaly: „Dejte nám peníze, nebo zabijeme rukojmí.“ Odpověď zněla: „Ne, my se nenecháme vydírat. Budete čelit soudům za válečné zločiny.“ Válečný zločinec Netanjahu pravděpodobně půjde raději ke dnu se zbraní v ruce, než aby byl oběšen. Půjde však ke dnu, to je jisté.

Jeho vládci Rothschildové se mezitím snaží tvářit mile. Lynn de Rothschildová se nedávno objevila v televizi a slibovala:

„Umělá inteligence změní vše v dobrém i zlém. Proč si nepoložíme otázku, jak nám může UI pomoci řešit strukturální nedostatky našeho ekonomického systému, jak může UI zajistit, aby naše ekonomika fungovala pro všechny, a jak může UI pomoci vytvořit společnost, kde nebudeme my a oni? Vyzývám ke společnému prohlášení veřejného a soukromého sektoru pro společné dobro. Musíme se zamyslet nad naší zásadní sociální smlouvou se společností. Jde o zásadní reformu ekonomiky.“

Zdá se také, že využívají umělou inteligenci, aby za ně řídila média a politiku.

Časopis Sports Illustrated byl přistižen při používání novinářů generovaných umělou inteligencí, kteří „psali“ články generované umělou inteligencí, a poté, co jeden z jejich webových vývojářů něco naznačil, se vyděsil a důkazy smazal.

Nyní se objevují zprávy, že kalifornský „guvernér“ Gavin Newsom může být humanoidní robot řízený umělou inteligencí.

Tucker Carlson říká: „Jeho dlaně se nepotí. Nevidíme, jak dýchá. Jeho tělesná teplota se nemění. U Newsoma se nic nemění, když vám lže do očí. A takových lidí není mnoho.“

John Rappoport mezitím na svém placeném blogu uvádí:

„Guvernér Gavin Newsom při obhajobě své politiky umožňující převoz násilných vězňů-mužů, kteří se identifikují jako ženy, do ženských věznic v Kalifornii náhle vyhrkl: ‚Já neexistuji. Jsem umělá inteligence naprogramovaná společností Disney Corporation.‘ „

Sítě dočasně přerušily přímý přenos.

Je to ten samý Newsom, který dohlížel na odebírání bezdomovců z ulic, aby jim mohly být odebrány a poté prodány orgány? Náš zdroj ze speciálních jednotek nám sdělil, že našli stovky (nikoli tisíce, jak jsme dříve informovali) těl bezdomovců, kteří byli rozčtvrceni a byly jim odebrány orgány. Zdá se, že umělá inteligence usoudila, že je logické udělat z „neproduktivních“ bezdomovců výnosné produkty z masa a orgánů.

ChM využívá k vyhrožování i dalšího pravděpodobného UI, Joea Bidena:

„Podívej, můj mariňák má kód, který umožňuje vyhodit svět do povětří.“

Buďte tedy skeptičtí, když Rothschildové říkají: „Teď budeme používat umělou inteligenci, abychom byli hodní, tak nás prosím nezabíjejte.“

To měli říct dřív, než se nás pokusili zabít. Za chvíli začnou procesy s válečnými zločinci. Masový vrah Anthony Fauci byl donucen souhlasit s tím, že bude v Kongresu vypovídat o reakci USA na pandemii Covid-19 a o původu viru v Číně.

Možná by se ho měli zeptat na jeho dřívější prohlášení o HIV, které znělo: „Vezmete infekční agens a zavedete ho do populace.“

Ukázalo se také, že nová, takzvaná „epidemie“ Mycoplasma pneumoniae, označovaná také jako „syndrom bílých plic“, je způsobena Covid vakcínami, jak odhalila sama společnost Pfizer. Podívejte se na stranu 37 zprávy společnosti Pfizer o nežádoucích účincích.

Další věc, o které budou muset vypovídat, je systematické masové vraždění dětí za účelem získávání adrenochromu.

Nejnovějším důkazem toho je zpráva tureckých zpravodajských agentur, že když bylo v letech 1949 až 1950 do Izraele transportováno 50 000 jemenských Židů, bylo 5 000 dětí hned po narození násilně odděleno od svých matek, kterým bylo později bez dalších informací sděleno, že jejich děti zemřely.

Kromě toho, že jsou masovými vrahy, je ChM také nekompetentním hospodářským manažerem. Jejich snaha donutit všechny, aby přešli na elektromobily, je toho zářným příkladem. Nová zpráva Consumer Reports zjistila, že elektromobily mají téměř o 80 % více problémů a jsou „obecně méně spolehlivé“ než běžné automobily se spalovacím motorem.

Skupina 4 000 prodejců automobilů z celých USA napsala dopis, ve kterém upozorňuje, že „poptávka po elektromobilech dnes nedokáže držet krok s velkým přílivem vozidel BEV, která přicházejí do našich prodejen, a to ani po výrazném snížení cen, pobídkách výrobců a velkorysých vládních pobídkách. Kupující je považují za příliš drahé na údržbu, nemají snadný přístup k nabíjecím stanicím, obávají se ztráty dojezdu v chladném nebo horkém počasí, mají dlouhé každodenní dojíždění a nemají čas navíc na nabíjení baterie. atd. Kupující nákladních automobilů odrazuje zejména dramatická ztráta dojezdu.“

Není divu, že Ford plánuje zrušit nebo odložit investice do elektromobilů ve výši 12 miliard dolarů. Je jen otázkou času, kdy Tesla učiní podobné prohlášení. Co takhle přejít na vodík, pane Musku?

Elon Musk Bobu Igerovi – jdi do prdele:

Zdroj: benjaminfulford.net

 

https://tadesco.org/prezident-usa-papez-anglicky-kral-a-japonsky-cisar-jsou-na-odpis/