Kolik lidí ještě zemře s výmluvou na výrok o náhlé nemoci, autonehody a pod., a dalších neuvěřitelných náhod, než se ty zločince podaří dát před řádný soud? Nebo budou umírat až do doby, kdy se zločiny odloží z důvodu časového právního  prodlení?

Poslankyně EU začala v politice po havárii jaderné elektrárny v Černobylu, když založila nevládní organizaci, která analyzovala radioaktivitu v životním prostředí po jaderné katastrofě. Byla zvolena do francouzského národního shromáždění v roce 1997 jako socialista a sloužila jako člen až do roku 2002.

Připravovala obsáhlý spis o skandálu šéfky Evropské komise Ursuly von der Leyenové.

Měsíce bojovala o získání informací o tajných smlouvách EU se společností Pfizer, a také o přístup k Uršulině SMS korespondenci s generálním ředitelem laboratoře.

Patřila mezi poslance, kteří prosazovali, aby smlouvy Evropské komise na nákup vakcín byly obeznámeny s širokou veřejností.

@Caucasian_bureau – zinek

Rivasi byla ve Francii známou političkou a viditelným bojovníkem za řadu problémů, včetně používání pesticidů, praktik farmaceutických společností a jaderné energie.  Byla také v centru kontroverze, naposledy kvůli její skepsi vůči tomu, co považovala za příliš rozsáhlé očkování. Kritizovala také očkovací mandát francouzského prezidenta Emmanuela Macrona. Jedna z mála zelených, kteří chápali skutečný problém.

Rivasi byla známá jako bojovný bojovník za transparentnost. Byla například jednou z poslankyní Evropského parlamentu, která bojovala za to, aby byly smlouvy Komise na nákup vakcíny sdíleny s širší veřejností.

A náhle zemřela. Jako „neidentifikovatelný počet“ dalších. A za vše může Putin a válka na Ukrajině. Je to kánon. Jak dlouho ještě?

 

ZDROJ