Cítit se pozitivně:

Pozitivní myšlení se slaví po celém světě, protože vám umožňuje změnit své nitro a – pokud jde o nepodstatné věci – i mimo vás může splnit přání. Téměř každý, s kým mluvím, nad tím mávně rukou. Protože to nefunguje s velkými, opravdu důležitými věcmi. Protože to, jestli se mé nitro odráží navenek… nezávisí na mém myšlení, ale na tom, co CÍTÍM. Když se do toho ponořím hlouběji, mám pocit, že online kurz „pozitivního pocitu“ s konkrétními pokyny, jak to udělat v reálném životě, by byl docela dobrý nápad!

Dnes si na toto téma posvítím alespoň z několika úhlů pohledu. Cítíte se opravdu dobře… plní energie, dobré nálady, silného nitra, jasného myšlení, rozhodnutý k akci… komu by se to nelíbilo – jako převládající stav bytí? Pokud jste na sobě pracovali dlouhá léta, možná jste dost stabilní. Ale už asi více opatrní a přijali jste, že některé věci zjevně nejsou „zapnuty“ v tom, co byste od srdce skutečně chtěli. Většina lidí se cítí víceméně vydána na milost a nemilost svým pocitem.

„Snažil jsem se tolik, ale…“ Ve velkých a skutečně důležitých otázkách je často malý pokrok. Vychytralí teoretici (kterých slaví Deep State!), se v tomto okamžiku vylévají s miliony pravidel, která prostě nemůžete dodržet všechna. A že všechno vzniká v hlavě. Prosím, vymaňte se z těchto konceptů. Záměrně zavádějí. Ano, je důležité myslet pozitivně. Bezpochyby. Ale rozhodnutí, co se projeví, je učiněno ve vašem břiše. Protože energetické pole, které skutečně projevuje věci (spíše: magneticky přitahuje), vychází z vašeho břicha. Jen zvažte, odkud všechny děti přirozeně pocházejí.

Funguje zde i známý „třícestný princip“, který spočívá v:
1) Já(s čím se ztotožňuji a co jsem)
2) Vy(se kterým jsem ve spojení, se kterého dávám a beru)
3) Vůle (pro kterou vědomě využívám svou sílu a tvořivost)

Tyto tři odpovídají našim třem dolním čakrám. Vytvořte trojúhelník směřující dolů; který fyzicky kondenzuje energii z vyšších úrovní bytí. Cítíte, že je to správné a potřebné… že vaše Já je svobodné, abyste koherentně cítili sebe a své potřeby? … že vaše VY je volné, aby životní síla mezi vámi a lidmi kolem vás proudila koherentním způsobem? … že vaše Vůle je volná, takže můžete dokonce chtít koherentním způsobem, co je pro vás správné a dobré?

Pokud jeden z těchto tří aspektů chybí nebo je příliš slabý, s vaší silou projevu se nemůže nic stát. Přinejmenším ne v důležitých otázkách. Teprve nedávno jsem měl seminář na téma: „Posilněte svou vůli“ a okamžitě mě bolel žaludek. Chybí-li 1 a 2, pak nemá smysl nafukovat ani 3. Být při vědomí znamená, že se cítíte a víte, kde jste a jaké máte z toho pocity… A že o tom umíte poskytnout informace, že to můžete udělat srozumitelným pro konkrétní protějšek. Toto jsou 1. a 2. Co je také nositelem: to, co si skutečně dobře prozkoumám, co si skutečně přeji = 3, abych to ve mně cítil TAK SKUTEČNĚ, jako by to tam už vlastně bylo. Že JÁ je pozitivní; vědomě, promyšleně, tvořivě, rád hravě – ale velmi rozhodně a pevně odhodlaný vnést ducha a cit (vaše „Já jsem“ A vaše „Cítím“) DO JEDNOHO BODU… A POTOM také použijte svou vůli.

Chci, aby se to stalo. A ať se stane to nejlepší, co se dá. Takhle to funguje… POKUD je vše zdarma. Pokud ne, nemusí to fungovat. Jedinou rozumnou věcí je pak zjistit, co je blokováno, a UVOLNIT to. Chcete-li zažít pozitivnější věci, zbavte se všech zpráv a všeho, co přichází ze státu Deem. Využijte svůj čas a energii k tomu, abyste se cítili pozitivně! Záměrně. Protože jste se rozhodli to udělat. Protože je to to nejlepší, co můžete udělat pro sebe a pro svět. Ty to umíš udělat! Rozhodněte se pro to. tvořivě, rád hravě – ale velmi rozhodně a pevně odhodlaný vnést ducha A cit (vaše „Já jsem“ A vaše „Cítím“) DO JEDNOHO BODU… A POTOM také využijte svoji vůli. Chci, aby se to stalo. A ať se stane to nejlepší, co se dá. Takhle to funguje… POKUD je vše uvolněno. Pokud ne, nemusí to fungovat. Jedinou rozumnou věcí je pak zjistit, co je zablokováno, a UVOLNIT to. Chcete-li zažít pozitivnější věci, zbavte se všech zpráv a všeho, co pochází od deep state. Využijte svůj čas a energii k tomu, abyste se cítili pozitivně! Záměrně. Protože jste se rozhodli to udělat. Protože je to to nejlepší, co můžete udělat pro sebe a pro svět. Vy to umíte udělat! Rozhodněte se pro to. zdroj

Když kdokoliv z nás řekne normíkům o těchto věcech – nevěří.
Ukážeme jim důkazy – nevěří.
Ukážeme jim hromadu důkazů – nevěří.
Ukážeme jim, že jim poblitici a MSM lžou přímo do Xichtu – nevěří.
Jediná možnost jak by mohli uvěřit je, že si to musí zažít na vlastní kůži. Musí se jim to ukázat. A ne jen tak na nějakých příkladech. Někteří totiž nespí, jsou doslova v kómatu. Proto to aliance žene až do krajnosti, absurdity.

Bidenova Amerika je skvělý příklad. Za pouhé 3 měsíce zničili v podstatě vše na co šáhli a opět se snaží vyvolat války, porušují sliby, lžou, ničí lidem životy, krize na hranicích, bordeláři BLM/Antifa které chrání a dokonce podporují, zvýšený výskyt masového střílení ZROVNA ve chvíli kdy chtějí lidem zakázat nebo omezit zbraně, do nebe volající pošlapání základních práv a zákonů, situace ve státech kde volby „vyhráli“ demokrati, rasismus, COVID a vše kolem toho včetně očkování a lockdownů (Cuomo, očkovací pasy…), Bidenovic rodina a jejich problémy (laptop z pekla, napojení na Čínu…), CGI p-rezident (tahle část se hodně povedla – smajl), volební podvody, LGBT/Transgender a jejich 150000 pohlaví, změna pohlaví u dětí atd. atd. atd.

Aliance je nechala aby zdánlivě vyhráli volby, aby to normíkům mohli ukázat. Zdánlivě proto, protože to má aliance pevně v rukou a situaci kontroluje a ONI ví, že prohráli. Nechají je zajít jak nejdál to bude možné a bezpečné a pak je zaříznou. Do té doby by to mělo dojít většině normíků.
Vše se děje přesně podle toho co řekl Q.
Nemůžete jim to říct, musíte jim to ukázat.
Jen nad propastí najdou lidé vůli se změnit. zdroj

Velký věk podvodu… Bez ohledu na to, kam se podíváte, lež a rozpor pronásledují další… Přeřeknutí v politice nebylo faux pas, bylo záměrně… Všechno, co se momentálně děje venku, je přesně vypočteno… To se používá ke zhroucení vaší mysli, a když se vaše mysl zhroutí, stanete se rozdrobeným…
Cítíte pocit bezmocnosti a strachu… Ztratíte sebe a už nejste zamilovaní… Měli byste mít pocit: „Jen se podívej, jak jasně ti lžeme a ty nemůžeš nic dělat…“ Ale to určitě můžeš udělat, pokud pochopíš smysl a účel toho všeho… Vidíme lidské skořápky, které jsou obydleny tvory a nemají duši, vidíme naprogramované a externě řízené lidi, kteří stále mají části duše, ale už nevědí, co dělají…

Vidíme údajně oddané a dobré lidi, kteří jsou ve zpravodajských radách, ale pracují v zájmu vlády …Temnota také používá metody, které se na první pohled jeví jako benevolentní… konec, nic se neděje a cílem jsou nepokoje mezi lidmi a výsledné rozdělení… Protože temnota může udělat pouze jednu věc, destrukci, a proto ničí sebe samu… Proto ciťte a ciťte , protože právě tady je pravda a autenticita. … Dělejte věci z čisté lásky, protože tímto způsobem generujete rezonanční pole, které vám umožní nejen zůstat ve své síle, ale zároveň vás ochrání před jakýmikoli útoky, ať už na úrovni 3-D, nebo jemnými…

Můžete být napadeni nebo oklamáni pouze pokud to dovolíte, protože jste vnitřně odděleni… Správnou cestou je vysoká vibrace a vysoké vědomí, protože tím jste chráněni… Znáte cestu, důvěřujete si a svou mysl necháte stranou… Ve své síle a lásce nejste ani manipulovatelní, ani prodejní, ani kontrolováni ostatními… Protože tyto mechanismy již nepřicházejí do vašeho rezonančního pole… toto je způsob, jak se dostat z matrixu…zdroj

Globalisti ako Gates teraz spolupracujú s Big Tech a MSM na uskutočnení svojho konečného plánu pre ľudstvo. Tieto vakcíny sú iba začiatkom oveľa zlovestnejšieho sprisahania s cieľom vyľudniť ľudstvo a zotročiť tých, ktorí majú tú smolu, že prežijú. Verte tomu alebo nie, prvé kolo Covid bolo v porovnaní s ich plánmi do budúcnosti detská hra.

Toto je bod zlomu, dámy a páni.

Všetci sme dostali na výber a začína to maskou a vakcínou. Odmietnite ich oboch, alebo sa pripravte na znášanie následkov. Neexistujú ŽIADNE výhovorky. VŽDY existuje iná cesta. Neberieme späť svoju krajinu dúfajúc, že ​​sa veci zlepšia. Berieme späť našu krajinu tým, že vylepšujeme veci pomocou našich činov.

DVERE A: Boh, sloboda, rodina, láska a prosperita. Patrioti a We The People vo velení.
DVERE B: Technokratická dystopická nočná mora. Satanisti pod kontrolou. Nastal čas Patrioti. Či sa vám to páči alebo nie, sme vo vojne. Ide o budúcnosť ľudstva. zdroj

Televízne programy Oscars klesli o 58% v porovnaní s minulým rokom, čo nikdy predtým nebolo rekordné minimum. zdroj

Prebudenie je proces. Zdroj, Tvorca, Svetlo, ktoré ležia spiace vo vašom nevedomom, vedomom, žijú a prelamujú lineárny blok viery, ktorý tvorí závoj nad vašimi očami, aby ste videli, cítili, počuli a poznali svoj Zdroj.
Je to prebúdzanie sa vrstva po vrstve, odkrývanie právd vo vašom podvedomí, keď sa čoraz viac pripájate k nekonečnej sile a vedomostiam, ktoré vo vás ležia. Je to proces, ktorý pokračuje a nikdy nekončí a rozširuje vás na ceste životom.
Je to bod obratu vo vašom klesaní na zemskej rovine, keď si uvedomíte, že máte na výber prevziať kontrolu nad volantom smerom k vášmu najvyššiemu dobru, ktorým je vzostup. Po celú dobu tu bola moc, odpovede, autorita, láska, stvorenie, Zdroj, Boh. Nikdy to neodišlo.
Je to nájdenie vášho ja a vašej Božej sily, aby ste sa spojili vo chvíľach, keď malé prebudenia kliknú na veľké prebudenie vás, mňa a nás všetkých dohromady. Užite si rozuzlenie svojej životnej cesty a rastúcu schopnosť používať prebudenia pri vytváraní vášho života. Nájdite rovnováhu v perspektívach vnútorného a vonkajšieho sveta. Používajte iba svoje vnútorné vedenie. Vašou intuíciou je vaša duša šepkajúca Božie slovo.

Nenechajme sa definovať kýmkoľvek. Nesiete v sebe vrodený plán svojej božskosti a účelu. Všetko ostatné pokrývalo tento plán vrstvami externej definície. Je na vás, aby ste odhalili svoje skutočné ja rozšírením svojej definície v lekcii života a výzvach, ktoré predstavuje vesmír.

Užite si svoju cestu, Nájdite svoje ja, Buďte svetlom, Buďte Láska, Zobuďte sa, Svieťte zdroj

Stupnica vedomia

• 1 jedinec na úrovni 300 vyvažuje 90 000 osôb pod úrovňou 200

• 1 jedinec na úrovni 500 vyvažuje 750 000 osôb pod úrovňou 200

• 1 jedinec na úrovni 700 vyvažuje 70 miliónov jednotlivcov pod úrovňou 200

Inými slovami, ako spolutvorca sveta, akonáhle vystúpite z nízkej vibračnej úrovne strachu a budete vibrovať na úrovni odvahy (a vyššej), nielenže premeníte svoj osobný život na neuveriteľný zážitok , Pomôžete tiež zvýšiť povedomie ľudstva a stanete sa súčasťou spoluvytvárania menej vystrašeného sveta pre všetkých. zdroj

Pripravujú „vojnu“, alebo „strašidelnú udalosť“, o ktorej hovoril Q, aby nás pripravili na scenár, ktorý nás bude poháňať do ďalšej fázy. Vojnové hry. Veľmi zaujímavé. Nakoniec bude Pozemská aliancia mať pozornosť civilného obyvateľstva a bude nasledovať zverejnenie veľa informácií.

Čoskoro budete musieť vysvetliť situáciu tým, ktorí spia. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/suhrn-starsich-sprav-20-12-2021/