Situace v natlakovanym kontejneru jménem Země se vyhrocuje a každým dnem se blížíme k nějakýmu bodu zlomu. Co přesně ten zlom bude znamenat a jak bude vypadat, o tom můžeme jen spekulovat, ale je jistý, že nějakej zlom nastat musí, neboť komukoliv, kdo má oči a mozek, je jasný, že současnej směr lidstva nemůže dlouho pokračovat, protože je ve svojí podstatě dysfunkční a sebedestruktivní.

Příčetnější lidi by chtěli ten zlom využít k obratu nějakym pozitivnějším směrem, zatímco globální paraziti maji v plánu tu klesající šipku reprezentující náš “vývoj” zlomit ne nahoru, ale ještě víc dolu, směrem k našemu totálnímu otroctví.

Tenhle plán se ale zdaleka nevyvíjí tak dobře, jak doufali, a kdekdo jim do toho hází vidle – na duchovní úrovni spousta jednotlivců po celym světě, ve spolupráci, ať už vědomej nebo ne, s bytostma z celý galaxie, a ve fyzickej rovině hlavně ten LOTR Putin (on už je vážně jak nějakej Pán Prstenů, kterej má prsty úplně ve všem – aspoň teda podle médií kolektivního hajzlu).

Problémů, který parazitickejm pedofilním psychopatům (PPP) vyvstávaji, je hodně. U kravína, kde chtěli toho LOTRa zničit, se jim nedaří a asi jen ti nejnatvrdlejší z nich si pořád ještě myslí, že se jim to podaří zvrátit. Připravujou si novou vlnu smyšlenýho viroterroru, ale téměř nikdo už jim nevěří, že ta předchozí byla opravdová, nebo když jo, tak že byla nějak vážná. LOTR jim trochu přetrh kontinuitu jejich podvodů.

Kredibilita PPP se propadá, ani ne tolik v tom smyslu, že by jim lidi věřili míň, jako spíš že každym dnem přibejvá lidí, kteří jim nevěří vůbec. V jejich vlastním teritoriu (kolektivní kadibudka) se to mění pomalu, ale ve zbytku světa, což je bohužel pro ně asi 80% světa, se to mění celkem rychle.

LOTR Putin dal totiž všem jasně najevo, že se těch šmejdů nebojí a všechny jejich zákeřnosti ustojí, i kdyby na to měl bejt sám. No a když to ustojí sám, tak to by bylo, aby to neustál, když se k němu přidá 80% světa. A jelikož těch 80% už má dávno plný zuby toho, jak jim Amerika a její poskoci neustále serou na hlavu, porušujou sliby, a obecně s nima jednaji jak s podřadnejma poddanejma, tak vycítili, že tohle je jejich šance na velkou změnu, která by jim mohla konečně přinýst nějakou opravdovou nezávislost a partnery, kteří je nepodrazí v první moment, kdy se jim to bude hodit.

Odklon od klanění se Americe má spoustu rovin. Amerika je závislá na dolaru a ten je závislej na podpoře celýho světa. Ta pomalu ale jistě mizí a množí se nám tady ty cihly (BRICS), který ten dolar pomalu zazdívaji. Zároveň se stále častěji stává, že Amerika požaduje poslušnost nějakýho státu, o kterym si stále myslí, že je její sluha, a dostává odpověď “Trhněte si. Nejsme vaši otroci.”

Takže kolektivní latrína má trochu problém. Vidí, že nějakej ten zlom se blíží, a zoufale potřebuje, aby se věci “zlomily” pro ně tim správnym směrem (neboli pro většinu lidí tim nejhorším možným). Zatím se to snaží ukočírovat hrubou silou – rozkazy a zákazy, sankce, cenzura, vyhrožování, strašení, sabotáž, zavádění zákeřnejch zákonů skrz zaprodance, který nikdo nevolil… no prostě těma věcma, co umí nejlíp.

Je vidět, že maji strach, protože si uvědomujou, že čas utíká a situace se nevyvíjí tak úplně v jejich prospěch. Proto pozorujeme tu zoufalou agresivitu, se kterou se pokouší všechny omezit, vyděsit, a uvěznit. Tenhle přístup hrubý síly samozřejmě v praxi nikdy nefunguje na dlouho. Pravda je, že PPP jsou v tomhle ohledu dost slepí a regulerně zkouší znova a znova věci, který nikdy nefungovaly, v marnej naději, že tentokrát už to určitě vyjde. Ale ti chytřejší mezi nima tuší, že to nebude stačit.

Co jim teda zbejvá? Potřebujou něco, co by hru výrazně zvrátilo v jejich prospěch. Něco hodně velkýho. Plandemie nebude stačit. Musí to bejt něco záludnějšího a mnohem víc monstrózního. Něco, co oblbne většinu lidí na dostatečně dlouhou dobu, aby se dosáhlo obratu, po kterym už nebude cesta zpátky.

Jeden takovej plán už dlouho maji.

Souboj šelem

Už před dlouhou dobou se v repertoáru tajnejch projektů a programů americký vlády objevil Project Blue Beam. Ten měl údajně za účel nastolit diktaturu “New World Order” pod vedením Antikrista a jeho novýho “náboženství”, nebo tak něco. Nakolik se něco takovýho dá realizovat, je otázka, ale o tom, že by globalistický prasátka něco takovýho napadlo, snad nikdo nepochybuje.

Součástí měly bejt hologramy promítaný na oblohu po celym světě, který by lidi zmanipulovaly k přijetí všech těch podsunovanejch sraček, který by PPP vymysleli. No znáte to z covidu, ne? Stejnej princip. Vytvořit falešnou hrozbu a nasměrovat to k “řešení”, který je ten skutečnej průser. Pro naše parazity standardní operační procedura.

Nemyslim si, že by tenhle projekt byl v plánu v tej podobě, jak se popisuje, ale můžou bejt využitý jeho elementy, jako třeba ty hologramy. Technologie na to určitě existuje. (Nutno pamatovat, že technologie v tajnym sektoru je oproti veřejnýmu sektoru o tisíce let napřed.) Mohlo by se ale sehrát něco trochu jinýho, i když výsledek by měl bejt prakticky stejnej, protože o nic jinýho než totální otroctví lidstva PPP nejde.

Jeden fenomén, kterej paraziti ještě pořádně nevyužili, a kterej má velkej potenciál, jsou mimozemšťani. V mainstreamu se pořád ještě udržuje představa, že pokud mimozemšťani existujou, tak se v našem okolí nevyskytujou. Pár lidí tomu dokonce i věří. (A kupodivu jsou i tací, kteří si myslí, že “žádní mimozemšťani neexistujou”. Nikde. Jsme jen my. Vážně.)

Veřejný objevení se mimozemšťanů by teda byla velká show, která by lidstvo dostatečně šokovala a značně znejistěla. Čehož by PPP samozřejmě mohli patřičně využít, pokud by tuhle situaci měli pod kontrolou. A jak líp mít takovou situaci pod kontrolou, než ji celou způsobit, tj. nafixlovat? Když můžou nafixlovat útok zákeřnejch virů, který nikdy nikdo neviděl, proč by nemohli nafixlovat útok mimozemšťanů, který nikdy nikdo neviděl?

“Mimozemská invaze” teda patří mezi potenciální plány globalparazitů. Na tej je nejlepší to, že skuteční emzáci k ní nejsou ani třeba, pokud něco takovýho dokáže nasimulovat ta holografická technologie. Bez ohledu na to, jestli Blue Beam byl skutečnej projekt, nebo je to jen paranoidní výmysl, jeho princip je v kontextu americký vlády naprosto uvěřitelnej, a projekční technologie v tajnym sektoru je určitě na dostatečnej úrovni, aby se magoři zfetovaní adrenochromem o něco takovýho pokusili.

Takže je tu reálná možnost, že v posledním zoufalym pokusu o totální podrobení lidstva by se paraziti mohli odhodlat sehrát nějakou show s falešnejma emzákama, a jako vždy nám prodat nějaký totální svinstvo jako naši “jedinou možnou záchranu”.

Na to je potřeba lidi trochu připravit a otestovat jejich pravděpodobný reakce, a proto se poslední dobou vypouští ven víc informací o MZ. V Mexiku nedávno ukázali nějaký jejich kostry, a o pár dní později se rozšířilo i to, že to byl podvod. Je celkem jedno, co je pravda. Jde tu o navyknutí populace na reálnou možnost existence MZ v našem okolí, a o test jejich reakce na podobný zprávy. Je to příprava na tu skutečnou “show”.

Jak už jsem někde psal, ta se dá sehrát na víc způsobů. Můžou se emzáci představit jako záchrana před zkorumpovanejma politikama (na což by spousta lidí ráda skočila, protože kdo by se nechtěl zbavit těch zasranejch politiků), nebo se naopak můžou představit jako ta největší hrozba všech dob, a zachrání nás jedině to, že na slovo poslechnete, co po vás chce vláda, a třeba… já nevim… takhle namátkou… se vzdáte všech svejch práv, odevzdáte vládě všechen svůj majetek, necháte si do sebe napíchat injekce, který vás geneticky “ochrání před emzákama”, a podobně.

Ať už se to divadlo sehraje jakkoliv (a ani v tom nemusí nutně figurovat emzáci, pokud jelita napadne něco lepšího), pointa bude takováhle:

Uvidíte masivní souboj dvou ohromnejch sil, z nichž jedna hrozí, že se stane vaší naprostou zkázou, a tej druhej se musíte kompletně odevzdat, aby vás před tou první zachránila.

A celej trik je v tom, že obě strany jsou bestie z jednoho hnízda a hrajou spolu.

To, že se nějaká sviňárna bude nabízet jako “spása”, by nikoho nemělo překvapit. To jsme nedávno viděli černý na bílym s fuckcínama a PPP to tak dělaji pořád. Stejně tak by nemělo nikoho překvapit, že jak se situace vyhrocuje a čas se krátí, vyvstává pro parazity potřeba sehrát tuhle frašku znova a opravdu ve velkym.

Zásadní otázka je, až na něco takovýho dojde, kolik lidí na to skočí. A v tom bych si moc nedělal iluze. Skočí na to většina lidí, kteří prokoukli covid? Podle mě jo. Jestli jim prokouknutí covidu místo dvou minut trvalo dva roky, tak s těmahle lidma moc nemůžeme počítat. A vzápětí skočili na ukravinu a opět ji sežrali i s navijákem… než některejm po roce zase pomalu začalo docházet, že to možná bude trochu jinak.

Lidi, kteří skočí na všechno, na co nebyli předem připravení, a začne jim to docházet až za rok, za dva, jsou nám k prdu, protože tou dobou už je dost pozdě. Přijít na to, že roušky jsou kravina až potom, co jste je dva roky nosili jak dementi a teď už nemusíte, to moc velkej úspěch neni. Pokud na to lidi nepřijdou dostatečně brzo na to, aby mohli zabránit škodám, je to (z hlediska celý společnosti) k ničemu.

Jediná možná obrana teda je, aby na to lidi připraveni byli, a předem tušili, že něco takovýho může nastat, a tudíž už při spuštění operace měli aspoň podezření, že by to moh bejt podvod.

Cassiopejci nedávno na otázku ohledně jedný jejich “nevyplněný předpovědi” řekli, že někdy dávaji odpovědi, který “zamezí katastrofě”. Několik let před covidem předpověděli nějakou morovou pandemii z dílny PPP ve výhledu dvou let, která se nemanifestovala.

Účelem bylo, aby se ta myšlenka dostala do nějakýho okruhu lidí, kteří pak tyhle plány psychopatů očekávali, a pokud by se plány materializovaly, přitáhlo by to pozornost k těm, kteří to předpověděli, tj. Cassiopejcům, což by se parazitům vůbec nehodilo, protože pak by se lidi mohli zajímat o to, co jinýho tihle Cassiopejci řekli. A oni řekli zatraceně velký množství věcí, který by paraziti nejradši z naší reality úplně vymazali.

Tohle je celkem dobře použitelnej princip. Pokud existuje podezření, že vláda chystá nějakou konkrétní, fakt velkou sviňárnu, je dobrý to všude roztroubit, nejen proto, aby se na to lidi mohli připravit, ale ideálně, aby vláda ten plán musela zrušit, protože za danejch okolností by si tim jen vykopali hrob.

Rozjet operaci na zotročení lidí, když vám půlka těch lidí vidí od začátku do karet, by určitě nepřineslo žádoucí výsledky. Čím víc lidí je teda obeznámeno s nějakym, i když jen možnym, plánem, tím menší je šance, že se plán naplní.

Lidi by si tudíž měli bejt vědomi toho, že nějaký velký divadlo, kde bude představenej nějakej velkej “nepřítel” a nějakej “spasitel”, ačkoliv oba budou součástí jedný agendy, může bejt na programu.

Bylo by to jako “Alien vs Predator”, kde se vám jednoho z nich snaží prodat jako zachránce. Mělo by bejt očividný, že ani “Alien”, ani “Predator” nám lásku a mír nepřinesou. Bylo by to prostě jako uvěřit, že Bill Gates vás zachrání před Klausem Schwabem (nebo naopak).

Plánů je připravenejch víc a mění se podle toho, jak se vyvíjí situace, takže i když se tenhle může v primární podobě točit kolem emzáků, ten MZ aspekt se může změnit, pokud by ho hodně lidí očekávalo. Tim se ale nemusí nutně zahodit celej plán – jen se transformuje ta “hrozba” na nějakou jinou. Pořád ale zůstane to, že proti sobě stojí dvě zdánlivě odlišný síly, který jsou ve skutečnosti jedna a ta samá.

666

Podíváme se na nějakej širší kontext k těmhle plánům, s pomocí informací z Cassiopaey z roku 1994. Laura se tenkrát rozhodla prozkoumat, o čem se to mluví v knize Zjevení, neboli biblickym příběhu o apokalypse (což znamená to “zjevení” nebo “odhalení”).

Q: (L) Jaký je význam čísla 666 v knize Zjevení?
A: VISA.
Q: (L) Myslíte jako tu kreditní kartu?
A: Ano.
Q: (L) Jsou kreditní karty dílem toho, co číslo 666 reprezentuje?
A: Ano?

Dodali ještě, že VI je šestka v římskejch číslicích, S byla šestka ve starym Egyptě, a A byla šestka v sanskrtu, takže VISA je 666. A že je zajímavý, že k cestování člověk taky potřebuje “visa”, neboli vízum. Takže bez “znamení šelmy” nemůžete nic.

Cassiopejci varovali, že všechno bude brzo jen kredit a dluh, a že to je budoucnost peněz, ovládanejch bankovním systémem, kterej se dá přirovnat k “Antikristovi”. Každej, kdo bude mít kreditní kartu, neboli to “číslo šelmy”, bude mít známku toho, že je součástí tohodle systému.

Q: (L) Když nebudu mít kreditní kartu, tak nemusím být součástí systému?
A: Omyl. Nebudete mít na vybranou. Buď budete součástí systému, nebo umřete hlady.

To mohlo v roce 1994 ještě znít nepředstavitelně, ale dnes víme, že v tomhle bodě už skoro jsme. Nejde samozřejmě jen o kreditní karty – přidávaji se k tomu covid pasy a další “povolení” k normálnímu životu. Kdo se nenechal geneticky modifikovat, ten už si trochu vyzkoušel, jaký to je, stát se občanem druhý kategorie, kterej to “znamení šelmy” odmít.

Q: (V) Je možné se proti tomuhle systému vzbouřit?
A: Pokud jste ochotni opustit tělo.
Q: (L) Opustit tělo jako smrt, zaklepat bačkorama?
A: Ano.
Q: (L) Kdybysme se chtěli přestěhovat…
A: Po chaosu budou následovat změny. Buďte trpěliví.
Q: (L) Chtěli bysme se přestěhovat na vesnici. Bude možné se obejít bez kreditní karty, když povedeme takový život?
A: Ne.
Q: (L) Budou mít schopnost ovládat všechno a všechny, ať jsou kdekoliv?
A: Ano.

Laura zkoušela, jestli by pomohlo zdrhnout někam do Guyany, postavit si dřevěnej srub v pralese, a žít si po svym. Cassiopejci říkaji, že v určitym bodě bude cítit zoufalá snaha 4D STS o totální kontrolu úplně všude.

Laura nadhodila, že četla různý rady o stěhování na vesnici, zakládání komunit, skladování potravin, atd. Odpověď byla, že tudy cesta nevede, a že to jsou “3D nesmysly”. Na což si Laura postěžovala, že to je pěkně depresivní.

A: Proč? Změna bude následovat.

Myšlenka je, že ve 3D bude narůstat chaos, ale zároveň s tím probíhá transformace planety, a kdo je připravenej na postup do 4D, nemusí si dělat starosti s tim, jak to dopadne ve 3D. Nemá smysl snažit se ten systém nějak “silou” porazit. Kdo je “na správnej frekvenci”, ten bude takříkajíc ve správnou dobu na správnym místě a skrz ten chaos se dostane, kam má. Kdo se ale bude moc snažit mít nad událostma kontrolu, riskuje, že se dostane na špatnou cestu.

Jen málo lidí má ale dostatečnou důvěru v sebe a v to, že jim vesmír vždycky otevře cestu tam, kam je třeba, a většina by se radši nějak “pojistila” a měla nějakou záruku, že se tomu nadcházejícímu chaosu nějak vyhne. Céčka ale už v roce 1994 varovaly, že to dojde tak daleko, že žádný pojistky a záruky nebudou možný.

Dneska vidíme jasně, kam to za těch 30 let došlo. Kreditní kartu nemám už snad jenom já. Debilní telefon taky. Zatim to (tady u nás) ještě jde, ale ten tlak ze všech stran na digitalizaci, zrušení hotovosti, a pak přechod od elektronickejch karet k implantovanejm čipům je hmatatelnej. To už snad každej vidí.

Ještě před pár lety se lidi vysmívali tej “ujetej konspirační teorii”, že v sobě lidi budou mít mikročipy, který je budou všude sledovat a na kterejch budou o člověku uložený všechny jeho osobní informace, včetně jeho bankovního účtu. Dnes už si to lidi nechávaji implantovat – zatim menšina a dobrovolně – a ještě tomu tleskaji.

O tom, jak dlouho to bude jen dobrovolná menšina, si lehko uděláme představu z toho, kolik času uběhlo mezi “očkování bude dobrovolný” a “očkování (aspoň pro některý lidi) je povinný”. Bylo to jen pár měsíců a v různejch zemích to došlo různě daleko. V Rakousku to na krátkou dobu zavedli pro všechny.

Ti samí lidi, kteří uráželi “dezinformátory”, že si dovolujou tvrdit tu “odpornou lež”, že fuckcíny budou povinný, o pár měsíců později nařizovali povinný fuckcinování a měnili kvůli tomu zákony. Jen blbec si může myslet, že když ti samí psychopati dnes uráží “dezinformátory” kvůli tvrzením, že všichni budou mít implantovanej mikročip, že za nějakou dobu neotočí a nezačnou přesně to nařizovat povinně.

Kolik máme ještě času, než se podaří zrealizovat všechny ty přechody na digitalitu a zrušení jakýhokoliv vlastnictví pro normální lidi (samozřejmě ne pro parazity – ti budou naopak vlastnit všechny ty věci, co nám seberou), je těžký říct, ale že o to PPP usilujou, to víme jistě.

Podle mnoha odhadů různejch zdrojů z 90. let se předpokládalo, že všechny tyhle plány na totální kontrolu se naplní během asi 20 let. Ačkoliv v posledních pár letech tu intenzivní, až zoufalou, snahu pocítil každej, kdo má aspoň pár fungujících mozkovejch buněk, zdá se, že se plány trochu zpozdily.

Laura četla další části knihy Zjevení a ptala se, co daný pasáže reprezentujou.

Q: (L) “His feet were like those of a bear…” what do the feet represent?
A: Russia.
Q: (L) Why are the feet like those of a bear?
A: Hidden power center in that geographic location.
Q: (L) What nature is this power center?
A: Same as USA. Feet are not so easily seen.
Q: (L) Does this mean that Russia and the US are secretly united?
A: Under same control.

Tady se říká, že “nohy jako medvědí” reprezentujou Rusko, a že to je skrytý centrum moci v tom místě. Povaha tohodle centra moci že je stejná jako USA, jen ne tak očividná. Ale že obě mocnosti jsou pod stejnou nadvládou.

V červenci letošního roku někoho napadlo se k tej pasáži vrátit a zeptat se na povahu toho centra moci v Rusku.

Q: (Ze Germans) What is the nature of the power center in Russia, which is symbolized by a bear as described previously?
A: Partly dismantled. Now in opposition to NWO.

Odpověď byla, že tohle centrum je částečně odstraněno, a že Rusko je nyní v opozici proti NWO. O tom se v současnej době vedou spory a někteří jsou přesvědčeni, že Rusko je stále součástí globalistický agendy (protože Putin si před 30 lety potřás rukou se Satan Klausem Švábem).

Tenhle názor je ale založenej na historickejch skutečnostech a ignoruje přítomnost. Jiní, včetně mě, jsou toho názoru, že Putin s konečnou platností vzal na vědomí, že spolupráce s kolektivním hajzlem a domluva s psychopaty je nemožná, že by ho vždycky nakonec podrazili a pokusili by se Rusko zničit (což je s každým dnem evidentnější, že byla správná úvaha), a prostě přestal hrát tu jejich hru. Místo aby se podílel na nějakej nejistej globalistickej noční můře, zaměřil se na přežití a posílení Ruska. (Škoda že my tu nemáme nikoho, kdo by se snažil o přežití a posílení ČR!)

Tahle Putinova otočka značně poškodila globalistický plány, a Záchodoví vůdci se teď marně pokouší zkrotit medvěda, kterýho hloupě provokovali tak dlouho, až se konečně nasral. Což jim samozřejmě vůbec nejde, protože celej jejich systém se rozpadá, a do vedení si našťouchali dementní Bidety, šTrůdly, Makarony a Fialový Hnusy, kteří by nedokázali zorganizovat rodinnej piknik, natož porážku Ruska.

Tím spíš ale Záchoďákům nezbejvá než přijít s nějakým opravdu unikátním trikem, kterej by to všechno ještě nějak dokázal zvrátit. Jelikož IQ tam ale značně chybí a svět se jim mění před očima způsobem, kterej se jim vůbec nelíbí, nedokážou reagovat dostatečně rychle, takže zatim jen utahujou ty šrouby a zakazujou lidem, co se dá, zbavujou je jejich obživy, zemědělský půdy a zvířat, a násilně se pokoušeji zavést přesně takovou diktaturu s totální kontrolou, jakou Cassiopejci před 30 lety předpovídali.

Q: (L) “One of his heads seemed to have a deadly wound, but his death stroke was healed and the whole earth went after the beast in amazement and admiration…” What does it mean that one of his heads seemed to have a deadly wound?
A: Aliens.
Q: (L) The aliens will seem to be a deadly wound to the Beast?
A: Initially.
Q: (L) “But his death stroke was healed, and the whole earth went after the Beast with amazement and admiration…” What does this mean?
A: Initial fear gives way to worship and admiration.
Q: (L) “They fell down and gave homage to the dragon because he had bestowed on the beast all of his dominion and authority…” Who is this dragon?
A: World Body Politic.

Tady se říká (jedná se tu o výklad knihy Zjevení, ne o vlastní předpověď), že až se objeví emzáci, uštědří ránu Bestii (NWO), ale Bestie se vzpamatuje, a počáteční strach populace se změní v úžas a obdiv (k NWO). Politici daji všechnu moc do rukou NWO (což můžou reprezentovat organizace jako WHO, WEF, a podobně), aby nás “ochránili”.

Q: (L) “The Beast was given the power of speech uttering boastful and blasphemous words and was given freedom to exert his authority and exercise his will during 42 months…”
A: Timing is open. Power of speech is self explanatory in terms of audio and video media.
Q: (L) “And he opened his mouth to speak slanders against God blaspheming his name and his abode even vilifying those who live in heaven…” Does this mean that this group, this beast are going to…
A: Disseminate disinformation with respect to encouraging worship, loyalty and obedience to antichrist.

Bestie (NWO) dostane moc a volnou ruku prakticky k čemukoliv, protože “když se nebudete do našeho Novýho Světovýho Neřádu chtít zařadit po dobrym, tak vám ukážeme něco ještě hrozivějšího a NWO nabídneme jako jediný možný řešení, a pak za něj budete ještě děkovat”. Taková je strategie.

A pak bude následovat propaganda a programování k poslušnosti a uctívání “spasitele”, což bude ve skutečnosti NWO, alias Antikrist, alias 4D STS, alias staří známí paraziti v novym plášti.

Q: (L) “And all the inhabitants of the earth will fall down in admiration… everyone whose name has not been recorded in the Book of Life of the Lamb that was slain in sacrifice from the foundation of the world…” What are “those whose names are recorded in the Book of Life”… what is the Book of Life?
A: Supercomputer.
Q: (L) The Book of Life of the Lamb… everyone whose name has not been recorded… it is saying that the people who are going to worship the Beast are names that have not been recorded… does that mean that there is a supercomputer recording the names of those who do not worship the beast?
A: Yes.
Q: (L) And who has this supercomputer?
A: Beast. All names will be recorded as being either obedient or disobedient.
Q: (L) Who is this “Lamb?”
A: Beast.
Q: (L) “If anyone is able to hear let him listen: whoever leads into captivity will himself go into captivity; if anyone slays with the sword, with the sword will he be slain… herein is the call for the patience and fidelity of the saints (God’s people)…” Who are God’s people?
A: All.
Q: (L) What does it mean: “Whoever leads into captivity will go into captivity?”
A: Follow the leader.
Q: (L) If they follow the leader they will become captive and if they fight with the leader they will be killed?
A: Yes.
Q: (L) “Then I saw another Beast rising up out of the land; he had two horns like a lamb and he spoke like a dragon…” What does this signify?
A: Other faces of the same entity.

Tady se objevuje otázka, co že je ta “kniha života”, ve který jsou zaznamenaný jména lidí. Odpověď je “superpočítač”. Ten bude zaznamenávat jména lidí, kteří nebudou chtít uctívat NWO. (To jste asi vy, jestli čtete Antivirus.) Přesněji řečeno, všichni budou zaznamenaní jako buď poslušní nebo neposlušní.

Tohle je opět koncept, kterej v roce 1994 moh vypadat bizarně, ale o možnostech takovýho projektu, stejně jako o úmyslech PPP tohodle typu, dnes už nikdo moc nepochybuje. Už se to zavádí v Číně a plánuje se to všude. Všichni budou monitorováni a sledováno jejich chování, hlavně jestli je v souladu s předepsanou agendou nebo ne.

A samozřejmě čí chování nebude v souladu s požadavky Bestie/NWO/antikrista, na toho budou platit omezení, jako co a kolik si může koupit a kde a kdy, co mu bude dovoleno dělat, kam mu bude povolen vstup a podobně. To všechno už se někde zavádí a záměr agentů NWO je zavést to všude.

V textu se dál ukazuje, že lidi budou mít v podstatě na vybranou otroctví (následováním vůdců) nebo smrt (v boji s nima). Bez ohledu na to, kolik času nám zbejvá, je evidentní, že k něčemu takovýmu se blížíme. Postoj PPP “budete poslouchat, nebo s váma bude zle” už ani neni nijak zastíranej.

Pak se objeví další Bestie, která se bude tvářit jako něco jinýho, ale ve skutečnosti je jen jinou tváří toho samýho (NWO).

Q: (L) “He exerts all the power and right of control as the former beast in his presence and causes the earth and those who dwell upon it to exalt and deify the beast whose deadly wound was healed and worship him…” Well, it seems to say that there is a second beast that is different from the first beast but you are saying that it is just another face of the beast…
A: Yes. Look at it this way, aliens one face; God another; government another et cetera.
Q: (L) Did you mean to say that God was another face of the beast?
A: As represented by religion.

Celej ten princip tohodle apokalyptickýho divadla spočívá v tom, že se naoko proti sobě postaví různý síly, který ale ve skutečnosti jsou jen jiný tváře stejný agendy, takže ať lidi podpoří kteroukoliv stranu, prohrajou. Jedna tvář emzáci, jedna tvář politici, jedna tvář náboženství, atd., ale ve skutečnosti je to zase jen hra, která vás má chytnout do pasti, a všechny ty “různý” síly jsou jedna entita, tak jako jsem nedávno poznamenal, že korporace jako go-ogle a vláda jsou v podstatě jedna entita.

Účelem je přimět lidi, aby si svýho (totalitárně destruktivního) “spasitele” vybrali dobrovolně sami a pak se nemohli vymlouvat, že “tohle nikdo nechtěl”.

Q: (L) “He performs great signs, startling miracles, even making fire fall from the sky to the earth in men’s sight..” What does that mean?
A: Aliens perform “miracles”.

Emzáci můžou ukázat nějakej ten “zázrak”, což, když se jeden z nich převleče za Ježíška, určitě udělá velkej dojem na lidi, kteří berou bibli moc vážně. Prostě v tomhle cirkusu se najde něco pro každýho a bude to určitě velká legrace za všechny prachy (o který při tom rozhodně nějak přijdete).

Q: (L) What does it mean to have been wounded by the sword and still live?
A: Perceived as scary, then Godlike.
Q: (L) “And he was permitted to impart the breath of life into the Beast’s image so that the statue of the beast could actually talk and to cause all to be put to death that would not bow down and worship the image of the beast.” What does this mean?
A: Total control once deception is complete.

Bude to velmi dramatický a lidi, kteří si nedokážou ve vypjatej situaci zachovat chladnou hlavu (takže skoro všichni), budou snadno zmanipulováni do uctívání vybranýho “spasitele”, což bude ve skutečnosti spíš “sprasitel”, a bude nastolená totální nadvláda.

Kdo se bude pořád ještě projevovat inteligentně a vzpírat se, tomu se zřejmě stane nečekaná smrtelná nehoda. Aspoň takovej je teda asi plán psychoparazitů. No řekněte, jestli už se na to netěšíte!

Q: (L) “Compels all alike, both small and great, rich and poor, free and slave, to be marked with an inscription on their right hand or on their foreheads….” What is this inscription?
A: Visa ID number.
Q: (L) Is this going to be actually physically put on our bodies?
A: Encoded.
Q: (L) How? Is that what the aliens do when they abduct people?
A: No.
Q: (L) How is it going to be done?
A: Stamped.
Q: (L) By what technical means?
A: Electronic encoding. A series of numbers.
Q: (L) Are they going to put these on our skins or imbed them in the skin on our heads or hand…?
A: Yes.
Q: (L) Does that mean that you will have to place your hand on an electronic scanner in order to conduct any type of monetary transaction?
A: Precisely.

Tady je něco o tom, jak nakonec všichni dostanou svoje sériový číslo, který se jim nějak naimplantuje do těla, a bez něhož nikde nic nezaplatí. Což, o 30 let později, vidíme, že nebylo tak přitažený za vlasy, jak to tenkrát vypadalo. Švábové už na tom pracujou. (A když řikám “pracujou”, tak tim myslim řvou na lidi, aby makali rychlejc, ne že jako sami dělaji nějakou práci. Fuj, práce.)

Pak jsou v textu různý části údajně přidaný různejma pochybnejma zdrojema za účelem dezinformování, zmatení, vystrašení, a podobně. Ve všem tom chaosu se samozřejmě 4D STS budou krmit emocema všech těch panikařících, vyděšenejch lidí.

No a někde uprostřed tohodle cirkusu by mělo dojít k přechodu do 4D – pro těch pár lidí, co tu nestrávili celej život tupym zíráním do bedny, posloucháním mluvících hlav z médií, a důvěřováním politikům. Ten zbytek, tj. zombíci, si to projdou ve 3D až do konce, kterej asi nebude moc hezkej, ať bude jakejkoliv.

Je tu ale ještě jedna záležitost, na kterou by mělo dojít, než se to všechno rozuzlí.

Q: (L) Is the transition to 4th density going to happen before the comets or after?
A: After.

Krátce před posunem do 4D bude ještě na programu repríza pravidelně se opakujícího bombardování kometama, který v historii zničily pár civilizací. To bude uprostřed toho chaosu taky určitě velká zábava. Mají-li teda události sledovat tenhle scénář, program by moh bejt zhruba následující:

1. Vyvrcholení agendy NWO/Velkýho Resetu (kam až se podaří s tim dojít, se uvidí)
2. Komety
3. Přechod do 4D
(4. Totální Armageddon ve 3D / novej “začátek” ve 4D)

“Sklizeň” do 4D bude poměrně malá, což by mělo bejt patrný z letmýho okouknutí dosavadní situace. Historicky se stále nic nemění na tom, že zhruba 2/3 lidí (a někdy dokonce až 90%) skočí na cokoliv a udělaji jakoukoliv kravinu, ke kterej je navede banda psychopatů v kravatách. Tihle trotlové evidentně nezvládaji ani 3D, takže o 4D pro ně nemůže bejt řeč.

Tahle sebranka si pak plně vyžere následky toho, že nikdy nedávali pozor, nikdy nemysleli, nikdy nepřijali zodpovědnost za nic, co dělali, nikdy si sami nic nezjistili ani neověřili, a celej život věřili profesionálním lhářům a manipulátorům. Takže si daji takovou velkou karmickou mňamku.

Předpokládám, že to bude pořádnej masakr, a ta redukce lidstva na půl miliardy by mohla bejt klidně i celkem realistická, ne-li optimistická. Ale to je 3D a většina těch “lidí” jsou stejně jen komparzisti, a kdo neni, tak holt aspoň dostane pořádnou lekci, kterou si třeba zapamatuje pro příští inkarnace.

Mimochodem, “druhej příchod Krista” neni to tom, že se Ježíšek vrátí, zavolá “Čau lidi. Jsem zpátky.” a stane se něco hezkýho. Z toho by tak leda vznikla nějaká obrovská válka. Neni to o osobě, ale o tom vědomí, který Kristus (ať už to byl kdokoliv) přines na Zemi.

Nepřijde on osobně, ale tak jako se on pokoušel lidi něco naučit před dvěma tisíci lety (což se mu teda moc nepodařilo), tak přijdou jiní, aby nám pomohli se začátkem toho 4D. (Neboli ten druhej příchod je pro 4D a většina křesťanů ho nezažije.) Takovej je teda prej plán, podle intergalaktickejch zdrojů.

Do 4D postoupí část lidí jako STO, a nějaký množství těch PPP jako STS. Kdo si myslí, že na “vyšších” úrovních je všechno “pozitivní”, ten se dost mýlí. Tahle představa může bejt i docela nebezpečná v tom smyslu, že to manipulátorům umožňuje představit tu “negativní” sebranku jako “spasitele”.

Ti za nás “vyřeší” pár problémů (který byly samozřejmě v první řadě způsobený pod jejich vlivem), aby nám ukázali, jak jsou “hodní”, a pak budou žádat naši “dobrovolnou” spolupráci. A všichni pitomci na to kejvnou. A až pak budou ze všech totální otroci, tak budou moct manipulátoři říct, “vždyť jste nám dali souhlas”. A lidi se zas budou hloupě divit.

Někteří naivkové si myslí, že když je někdo vyvinutější než my, že musí bejt “pozitivní”. Že negativita je známkou naší “nevyvinutosti”. Realita je taková, že vyvinutější bytosti nebo civilizace můžou jít cestou Service to Self, a pak jsou mnohem “negativnější” než lidi na Zemi, protože jejich polarizace směrem k STS je podstatně silnější a hlavně záměrná. Základním principem neni “dobro”, ale svobodná vůle, což zahrnuje svobodnou vůli lhát, manipulovat, zotročovat, atd.

Jak přesně se to všechno bude vyvíjet, se uvidí, a při troše štěstí třeba na většinu z toho nedojde. Je tu ale reálná možnost, že dojde, a v takovym případě bude výslednej průser úměrně velkej tomu, kolik lidí na to zase naletí. Ty detaily nejsou tak důležitý, ale lidem by mělo už konečně dojít, že když se jim předloží dvě “síly”, který “bojujou proti sobě”, že je tu dost velká šance, že je to zase jenom trik a obě síly jsou ovládaný stejnejma Loutkářema.

Je to tak vždycky. Republikáni a Demokrati jsou ovládáni stejnejma lidma. Fiala a Babiš jsou ovládáni stejnejma lidma. Vlády a církve jsou ovládány stejnejma lidma. Představa, že jedno stojí proti druhýmu, je klam. Prostě vás Loutkáři zkouší dostat buď z jedný strany, nebo z tý druhý.

Lidi by si neměli vybírat, kterýho psychopata chtěji podporovat, ale měli by je poslat všechny do háje hned na začátku.

Až se rozjede další show “dvou velkejch protivníků”, tak čím víc lidí bude na nějakou takovou eventualitu připravenejch, tím menší bude šance, že takový divadlo uspěje. Cassiopejci zároveň řekli i to, že nafixlovaná “invaze emzáků” našema místníma 3D Loutkářema by byla riskantní z důvodu nedostatečný kvality technologie, neboli poruch v hologramech a podobně.

Dojde-li na to, že se nějaká partička emzáků objeví “oficiálně”, měli by lidi zůstat v klidu, všechno pečlivě pozorovat, a všímat si čehokoliv podezřelýho, a rozhodně nedělat cokoliv, co jim nařídí vláda, a něvěřit ničemu, co jim tvrdí MSM, protože to je vždycky jistá cesta do ještě větších problémů, než jaký máte teď.

Opravdová otevřená “invaze MZ” nám prakticky vůbec nehrozí, protože MZ tu jsou odjakživa, a kdyby chtěli něco takovýho dělat, tak to mohli udělat už dávno. O co jim jde, je mít totální otroky, kteří nedělaji vlny, a nepřetržitě generujou negativní emoce jako strach a nenávist. Pokud teda bude “invaze”, bude falešná. Takže si to pamatujte, ať vám pak netrvá dva roky, než to prokouknete. To už bude fakt pozdě.

https://antivirus.22web.org/av/230920-posledni-divadlo-alien-vs-predator-falesnej-spasitel.htm