Thor Han, velitel Plejátské flotily Galaktické federace světů, hovoří o vyhnání Elit na Mars a situaci na Marsu. Telepatické spojení: Elena Danaan (5 května 2021) Galaktická federace světů poslední měsíce velmi tvrdě pracovala na tom, aby dostala z této planety Země všechny vůdce, kteří pracují s temnou stranou.
.
Od doby, kdy byl Měsíc přiveden zpět k Zemi a Terranně, tak se shromažďovali vůdci buď na lodích k Marsu, nebo na Měsíc Saturnu. Proto jsme nedávno začali operovat kolem Marsu. A dnes večer bych rád vysvětlil, proč čekáme na spuštění těchto operací, čekáme na vyčištění Země. Na Zemi pracují jen lidé v podzemí. Velitelé a vůdci nechali na Zemi své chráněnce, klony a loutky, které sice dálkově ovládají, ale ty skutečné živé bytosti jsou na Marsu, kde jsou aktuálně velmi dobře hlídané a ukryté pod povrchem Marsu. Na Marsu je mnoho stanic a zařízení. Jedenáct z nich patří meziplanetární korporaci, ale nejen jí. Temná aliance vlastní pět hlavních zařízení, které okupují Mars. Logistika a centrála se nacházejí ve dvou z nich a další tři jsou pro pracovní sílu. Tyto dvě skupiny mezi sebou soupeří.
.
Na Marsu zasahujeme stejným způsobem jako na Zemi, zasahujeme do zákulisí, abychom pomohli místnímu obyvatelstvu probudit se a povstat. Vycvičili jsme obyvatele Marsu, všechny starobylé plazové mírumilovné druhy, ještě více starověkých druhů hmyzoidů a mnoho dalších tvorů obdařených inteligencí. To oni zachraňují svou planetu, my jim pomáháme a neutralizujeme všechny technologie ve vesmíru, všechny temné zbraně, které patří do flotily tmy. Povede se, ale věci ještě nejsou stabilizované, což může trvat nějakou dobu.
.
Ciakahrijští vůdci nechtějí Mars opustit. Ve vaší hvězdné soustavě proto posíláme vysoké vibrace, hlavně kolem Marsu a Terry, abychom zvýšili úroveň vibrací pro ty, kteří ji mají nižší a nejsou schopni odolat. Odstraňujeme tedy jejich nenávist a agresi. Bohužel agresi Ciakahrianů nemůžeme úplně odstranit, můžeme ji jen narušit, aby mohli cítit touhu. Tato válka je o vibracích, a proto vás neustále žádám o zvýšení vibrací, protože se tak dostanete z jejich vlivu a nebudou moci ovládat vaši mysl. Používají vaše základní zvířecí instinkty k ovládání vaší mysli, chtějí, abyste se báli, bojovali proti sobě, nenáviděli se a rozdělili se do co nejvíce skupin. Manipulují s vámi, rozptylují vás, matou vás v otázce pohlaví, v otázce přesvědčení a v otázce informací. Je to velmi jednoduché, nic z toho, o čem mluví vaše hlavní média není pro dobro lidstva. Víc toho říct nemůžu, jinak bych ohrozila Elenku, ale prosím vás všechny, abyste se nebáli a udělali si čas na přemýšlení.
.
Máme povoleno útočit na Mars, kde se všichni vedoucí představitelé korporací ovládající satelity na oběžné dráze Země, aby aktivovali léky a zařízení, které vám chtějí dát do těla, a kde jsou všichni vedoucí korporací, kteří tyto co by léky a tyto mikroskopické přístroje vyráběli … Všichni se teď nacházejí na Marsu. Když se podíváte na jména těch, kteří vyráběli tato zařízení a tyto jedy, tak už ani jeden není na Zemi. Byli chyceni do pasti a tohle je jejich konec. Panikaří a jejich poslední boj a poslední šance je vás vyděsit a naposledy se snaží podrobit vaší mysli. Nevěřte ničemu, kde říkají, že Nebu a Ciakahrriané jsou vašimi přáteli, protože pokud se obrátí na stranu míru, odejdou. Už k tomu nemám co říct, jen stačí používat rozum a nedělat nic vyvolaného strachem a zmatkem.
.
Galaktická federace světů je zde, aby vám pomohla, aby vás podpořila, vyzbrojila ruce nadějí, technologií a silou. Všichni byste měli pochopit, že se všichni musíte spojit společně, spojit duši s duší tím, že zvýšíte vibrace a zvýšíte své vědomí. Všichni dohromady, protože když zvýšíte své vědomí, spojíte se v jedno, všichni se spojíte do společného vědomého kolektivu vyššího Já celého lidstva a budete svobodní.
.
Nikdy mi nebude stačit opakovat, že máte zvýšit svou vibraci tím, že najdete svůj vnitřní klid a znovu se spojíte s tím, čím doopravdy jste. Domluvil jsem a pro tento okamžik vás opouštím.”

Zdroj:

https://www.facebook.com/groups/572274633472220/permalink/759173024782379