Jistě jste již něco slyšeli o tzv. „nemoci X“ o níž diskutovali superbohatí psychopaté na jejich dýchanku v rámci summitu WEF ve Švýcarském Davosu, kam se slétli tyto loutky ještě bohatších jezuitských loutkářů, aby zde diskutovali o tom, jak co nejvíce uškodit, ublížit a zkrátit život všem ostatním, tedy nám všem ostatním, v jejich očích zbytečným darmožroutům a plebsu, hodícího se tak maximálně tak jako nějaký pomocný personál dokud i oni nebudou nahrazení AI a roboty. V rámci mejdanu pak přetřásali různé, většinou značně dystopické scénáře naší nejbližší budoucnosti. Jedním z nich by se měla stát i tajemná nemoc X. o níž já osobně si myslím, že tato nemoc X s předpokládanou mortalitou asi o 20% vyšší než měl předchozí „covid“ bude vyvolána pouhým uvolněním přidaného „nákladu“ do nanotechnologie ve vakcínách u očkovaných jedinců, třeba pomocí mikrovlnných impulzů určitých frekvencí pomocí technologie sítě 5G. Ale to je jen konspirace pochopitelně, moje domněnka na základě jistých indicií nalezených v on.line alternativním mediálním prostoru.

Podle „ World Economic Forum“ tak tato „Nemoc X Klause Schwaba je “ prý „ záhadnou nákazou“ , o které nás WEF varuje, že tato tajemná nová nákaza “ může zabít až 20krát. více lidí než má na svědomí údajný ‚ COVID ‚ ( slovo ‚ COVID“ pokud chceme být přesní, nahraďte slovo „vakcína“ ‚), přičemž Organizace spojených národů nám opět tvrdí, že jediným způsobem, jak zastavit šíření této záhadné nákazy, by byl rychlý vývoj nové ‚vakcíny‘ ‚ _

ADSOUKROMÍ

(Článek Stefana Stanforda znovu publikován z AllNewsPipeline.com )

Tvrdili totiž již v tomto svém příběhu z prosince 2021 přímo na webových stránkách OSN, že „čím rychleji je vyvinuta a nasazena účinná vakcína, tak tím rychleji může být jakákoliv počínající pandemie zvládnuta a kontrolována“, jak se v tomto příběhu dále také uvádí, tak „aspirace Koalice pro epidemie Inovace připravenosti (CEPI) chtějí svět, který byl schopen reagovat na další „nemoc X“ novou vakcínou do pouhých 100 dní.

Také tvrdí, že dodání nové vakcíny za něco málo přes 3 měsíce „by poskytlo světu výbornou šanci ukončit rychle jakoukoliv hrozbu nějakého budoucího pandemického viru“, ale vezměte rovněž na vědomí, že v minulosti to samé přitom trvalo celá desetiletí výzkumu. Nicméně je rovněž prokazatelný fakt, že vůbec ŽÁDNÉ NEMOCI nebyly ještě nikdy zcela odstraněny pouze prostřednictvím ‚vakcín‘ a snahy o plošné očkování, ačkoliv třeba takové neštovice se tomu přiblížily.

Znamená to tedy, že tito lidé doufají, že do 100 dní dokážou udělat to, co bylo v historii lidstva v podstatě nemožné, tak nám to ale dává vše do jinačí perspektivy úvah o tom, co nám tím vším globalisté nyní odhalují, a co vůbec není hezké. pro všechny ty, kteří se rozhodli si o svém zdraví zkrátka rozhodovat sami.

A protože mainstreamová média již totálně naskočila do rozjetého vlaku‚ tak tato “ Nemoc X ‘, protože globalisté nám vždy musí říct, co s námi plánují udělat, než to skutečně udělají, se již začala objevovat v titulcích mnoha mainstreamových článků:

Bloomberg : „Co je nemoc X? Jak se vědci připravují na další pandemii“

Forbes : „Co je to ‚nemoc X‘? Pravicové kruhy sužují hypotetickou pandemii“

From Fortune : „’Nemoc X‘ by podle WHO mohla způsobit další pandemii – nebo Ebola, SARS nebo Nipah. Výzkumníci 9 patogenů bedlivě sledují“

The Independent : „Světoví vůdci se setkají, aby prodiskutovali hrozbu hypotetické pandemie ‚nemoci X‘ v Davosu“

Azer News : „V Davosu se bude diskutovat o nemoci X, která může způsobit 20krát více úmrtí než Covid-19“

To znamená, že globalisté jsou již nyní zaneprázdněni vytvářením „vakcín“ pro „něco“, o čem nemají ani ponětí, co to „něco“vlastně je, i když si ve svých pokřivených hlavách myslí, že to „něco“ zabije 20krát více lidí než zabil ůdajný „COVID“. WEF a WHO se ani neobtěžovaly zabývat se třeba skutečností, že „vakcíny“ vytvořené (ve WARP SPEED) proti COVID zabíjí lidi po celé planetě a že , že tyto „vakcíny“, jak se ukázalo, jsou ve skutečnosti „vojenskou operací“ Pentagonu. , Přičemž ovšem víme, že Pentagon je DOBRÝ JEN v jedné věci; a to zabíjení lidí.

A jak ještě podrobněji prozkoumáme ve zbytku tohoto příběhu,tak americký Kongres v červnu 2023 sice navrhl nový zákon nazvaný Zákon o nemoci X , zatímco ale opravdové počátky „Nemoci X“ sahají minimálně až do 15. března 2018 kdy se poprvé objevil tento příběh z webových stránek WEF s názvem „Světová zdravotnická organizace se obává nemoci X a vy byste se měli bát také“. Což nám jasně ukazuje, že tento nejnovější psychopatický plán od těch, kteří se nás snaží zabít, běží už docela dlouho, nejméně 6 let,. ne-li mnohem déle.

Podle tohoto alarmujícího nového příběhu z The Express (uloženého v Archivu ) je pak nějaké „ srdeční onemocnění “ tou hlavní příčinou všech současných „ nadměrných úmrtí “ pozorovaných po celé planetě. Přičemž se zde srdeční selhání“ nazývá „hybnou silou“ „ toho čemu říkají „ alarmující nárůst„nadměrných úmrtí“, což již nazvali jako  nejsmrtelnější nepandemický rok od roku 1945 , ačkoli dosud nikde a nikdy nezmínili „vakcíny“ jako hlavní příčinu.

Uvádějí také, že v roce 2023 došlo k dalším 1 000 úmrtím za týden navíc ve srovnání s předchozím rokem 2022, a jejich příběh je přitom ten, že k těmto „nadměrným úmrtím“ nyní často dochází mezi mladými lidmi, kteří záhadně umírají daleko před svým přirozeným časem konce, a příběh také uvádí že tento největší nárůst „nadměrná úmrtnost“ mezi mladými lidmi je způsoben převážně srdečními chorobami. Přičemž mladí lidé v současnosti umírají na srdeční choroby o 16 % více, než kolik jich umíralo v minulosti.

Vzhledem k tomu, že mladí lidé dnes také takto náhle a záhadně umírají na „rakovinu“ , jak nedávno informoval tento článek Wall Street Journal , a lékaři jsou údajně „zmateni“ z toho, co je příčinou všech těchto úmrtí na rakovinu, a to právě zejména mezi mladými a dříve zdravými lidmi. A nebylo by to asi příliš vhodné naznačovat, že všechna tato „nadměrná úmrtí“ jsou vyvolány záměrným úsilím pomocí vakcín „vylidnit“ planetu, protože globalisté ve svých chorých a pokřivených myslích již dlouho věří, že planeta Země je nesmírně „přelidněná“ ? (Realita je, že současných 8,5 miliardy lidí stojících těsně vedle sebe se vejde do prostoru o velikosti přibližně 27km x 27km, zatímco velikost obyvatelné souše je zhruba 157 miliónů čtverečních kilometrů pozn.Myšpule)

Zde je veřejný tendr Britské vlády na dodavatele služby uložení velkého počtu mrtvých těl při mimořádné události v roce 2024/2025 v objemu 6 miliónů liber. Pročpak asi??

Jak tvrdí výše zmíněný příběh na The Expose , tak se v tom všem přitom ale nemusíme rýpat zase až tak příliš hluboko, abychom zkrátka viděli, že tito globalisté již po celá desetiletí pracují na různých šílených způsobech, jak vylidnit planetu Zemi. Z toho příběhu.:

Výroční zasedání Světového ekonomického fóra (WEF) proběhlo předminulý týden v Davosu, kde všichni věnují svojí pozornost svým nikým nevoleným zdravotním kolegům, aby nás ostatní varovali před nikdy neexistujícím virem, o kterém ale zároveň tvrdí, že by mohl být až dvacetkrát horší než COVID . Nikým nevolená WEF a WHO připravují „nemoc X“ ve svém posledním úsilí o zavedení Pandemické smlouvy a spojujípřitom své síly, aby přesvědčily světové vůdce, že se mají vzdát své suverenity v jakési přípravě na zatím sice neexistující virus, o kterém ale již nyní tvrdí, že „může mít za následek 20krát více úmrtí než měl „koronavirus“.

Mohla by to být ona tajemná „pandemie, která upoutá pozornost všech“, před kterouBill Gates radostně varoval, a nastal čas, kdy bude na scénu uvedeno toto „konečné řešení“ Billa Gatese ?

A nyní se zamyslete, aby jim tento plán vyšel a neohrozili sami sebe, jak by to asi nejlépe udělali? Nemůže být ta slavná smrtelná Pfitzer šmakuláda skutečně jakýmsi trojským koněm? Ostatně technologie kdy jsou nanočástice programovány třeba vysokofrekvenčním zářením 5G jsou v USA oficiálně patentovány a naleznete je na Google Patents, když vás tam fašistická googlovská AI pustí. Ale jsou tam prokazatelně (viz můj kanál na Telegramu). A dát do vakcín nanopartikula se „zapouzdřeným“ trojským koněm v podobě nějakého smrtelného jedu a pak to jen nějakým signálem 5G spustit je při současném stavu technologie to nejmenší, v podstatě žádný velký problém, navíc mnozí odborníci (myslím ty skutečně, ne ty globalisty podplacené) o tom již hovoří, že se něco takového ve vakcínách našlo. To bude ta jejich nemoc X. A pak to vše hodí na nás, zdravé normální neočkované, rozjedou masivní hysterickou kampaň a můžou nás začít zavírat do těch jejich FEMA kempů. Přemýšlejte o tom, než bude pozdě.

Myšpule

https://myspulesvet.org/2024/02/03/nemoc-x-coby-kryci-pribeh-prichazejicich-masovych-umrti-obyvatel/