Taková zvěrstva by si ani bolševik vůči národu nedovolil. Jedině možná Adolf Hitler, ale to byl nacista a rakušano-němec.  200 – 300 ústavních činitelů si vzalo za rukojmí celý stát.

preference webp

Darebák Bek nevidí, že ze škol vylézají tupé, nevzdělané kreatury odrostlých dětí, jejichž znalosti jsou pouze o tom, jak dostanou prachy za potlesk a poklonkování  Bruselu.

Darebák traktorista Jurečka odírá důchodce, kterým inflací ukradl 1/3 úspor na důchod a poslal je do chudobinců a potravinových bank.

Darebák Stanjura likviduje naší ekonomiku šíleným dluhem, bere peníze slušným občanům a platí si lukrativně svoje stádo buršů.

Darebák teolog Výborný vykládá, jak se má rozdojit kozel po vzoru sovětů, ale díky modlení, nikoliv vědeckým bádáním.

Zvrácenná Černochová obětuje veškeré dědictví historie státu na pomoc předluženým USA a kupuje od nich vše, co nám nabídnou, i když to absolutně nepotřebujeme, zatímco na obranu České republiky nemáme nic.

Lékařský zločinec Válek tvrdí, že léky jsou, pouze neví, kde.

Ale tři pochybnosti se objevily:

 stejně jako 100 000 lidí svolaných doktorem Rajchlem ze strany PRO na Václavské náměstí jsou i lékaři a učitelé nyní s námi na stejné vlně dezoláti, žebráci a lidská stoka?

Za druhé, bude stávkovat i zástupkyně zdravotní školy bez rohů a ocásku z Mladé Boleslavi, nebo je stále loajální ke všemu, co eurosoudruh Fiala vysloví?ZS Mlada Boleslav ucitelka 0d246

A ve vzduchu visí třetí otázka, zda stávkuje i extremista primář Straka.

Takže je také dezolát, nebo stávkokaz? Vzpomínáte?

„Miloši, ty trosko vypitá a zechcaná, jsi proruská a pročínská filcka,“ šířil Sokolovský primář ze STAN Straka s dovětkem: „Páši zlo! Ale Rakušan mě ochrání, jsem primář za STAN…“ chlubila se navíc ta údajně lékařská špína.

Snímek obrazovky 9556 27748

Šílené na tom je, že tento suterén lidské hodnoty o ostatních vřískal, že jsou dezoláti, filcky a lidsky odpad. Úroveň, kterou se chlubí vládní Pětidestrukce.

DEMISE

TÁHNĚTE K ČERTU A I S TOUTO CHÁTROU LIDSKÉHO SUTERÉNU!

P.S. Samozřejmě popisy ministrů jsou nadsázky s pravdivým zaměřením, aby manipulátor Cemper a Seznam nekvíleli, že to není pravda. Prostě je absurdní, aby třeba teolog řídil zemědělství z kostelů! Šamanství už dávno nikdo nebere vážně, zatímco naše vláda ano. Z Bruselu. 

 

ZDROJ