Proklamace tuzemských politiků, že se Česko zbavilo své závislosti na ruském plynu, jsou od minulého měsíce poněkud v rozporu s údaji z předávací stanice v Lanžhotu. Od začátku října totiž plyn na této hraniční stanici už neteče z Česka na Slovensko jako předtím, ale ze Slovenska do Česka. A to v objemu až 100 gigawatthodin denně. Výrazných až čtyřicet procent do Česka dováženého plynu je nyní právě ruského původu, upozornil hlavní ekonom Trinity Bank a bývalý člen Národní ekonomické rady vlády Lukáš Kovanda s odvoláním na data Eustream a Bloomberg. Ministr průmyslu a obchodu Jozef Síkela přiznal, že někteří obchodníci začali do ČR od října dovážet ruský plyn, nicméně ho podle Síkely nepotřebujeme.

===========

Nejdou po mně, ale po vás. Já jim jen stojím v cestě! — D. Trump


Ukrajinský televizní kanál zveřejnil informace o více než 1,1 milionu mrtvých a pohřešovaných příslušníků AFU. Vedení kanálu se po telefonátu ze Zelenského úřadu omluvilo za „překlep“…


Angus Dalgleish: George’s Hospital Medical School, Londýn:

„Koncem loňského roku jsem oznámil, že se u pacientů s melanomem, kteří byli po léta stabilní, objevuje relaps po první posilovací injekci (třetí injekci). Bylo mi řečeno, že jde o pouhou náhodu a že o tom mám mlčet, ale to se stalo nemožným. Od té doby počet mých postižených pacientů stoupá. Jen tento týden jsem u svých pacientů zaznamenal další dva případy recidivy rakoviny po booster vakcinaci.

Kontaktovali mě další onkologové z celého světa včetně Austrálie a USA. Shoda panuje v tom, že se již nejedná pouze o melanom, ale že se po booster injekcích objevuje zvýšený výskyt lymfomů, leukémií a rakoviny ledvin. Moji kolegové, kteří se zabývají kolorektálním karcinomem, navíc hlásí epidemii explozivních karcinomů (těch, které se projevují mnohočetným metastatickým rozsevem v játrech a jinde).

Všechny tyto druhy rakoviny se vyskytují (až na výjimky) u pacientů, kteří byli nuceni podstoupit posilovací injekci proti Covidu, ať už chtěli, nebo ne, mnozí proto, aby mohli cestovat.

Doporučovat posilující vakcíny, jak je tomu v současnosti, není nic víc a nic míň než lékařská nekompetentnost; pokračovat v tom s výše uvedenými informacemi je lékařská nedbalost, za kterou může být uložen trest odnětí svobody. Žádné kdyby nebo ale už není. Všechny mRNA vakcíny musí být okamžitě zastaveny a zakázány.“


 

Máme zde kvízovou otázku. Poznáte, kterému státu patří tato vlajka?


Pfizer žaluje Polsko, protože nechce koupit další vakcíny proti COVID-19

Chvíli to trvalo, ale nakonec přišel účet. Americký farmaceutický gigant Pfizer žaluje polskou vládu kvůli chybějícím platbám za 60 milionů dávek vakcíny, kterou vyvinul společně s firmou BioNTech.

Žaloba, která přichází v době, kdy se Polsko připravuje na změnu vlády po říjnových volbách, představuje vyvrcholení devatenáctiměsíčního boje mezi Varšavou a společností Pfizer.


Lékaři varují miliony pacientů, kteří rok po vakcíně zažívají „celoživotní ztrátu kostí“.

Lékaři nyní uvádějí, že k závažnému úbytku kostní hmoty dochází již rok po očkování vakcínou COVID, a to v důsledku toho, že mRNA rozežírá kosti:

Doktorka Amy Hartsfieldová, specialistka na orofaciální bolest a zubní spánkovou medicínu z Alabamy, říká, že v poslední době zaznamenala obrovský nárůst pacientů, kteří tvrdí, že je jinak zdravé zuby a čelistní kosti bolí, a dokonce se bez zjevného důvodu zhoršují.

 


Německá ministerstva popírají, že zvláštní prostředky Bundeswehru byly zablokovány.

Ministerstvo financí a ministerstvo obrany popřely informace médií, že v důsledku rozhodnutí o rozpočtu v Karlsruhe byly zmrazeny i zvláštní finanční prostředky pro Bundeswehr. Úterní zmrazení rozpočtu se týká pouze budoucích finančních závazků v základních rozpočtech ministerstev, vysvětlila ve čtvrtek jejich mluvčí. „Hospodaření se zvláštními prostředky Bundeswehru tím není dotčeno.“


Krach velké banky Credit Suisse na začátku letošního roku poškodil image švýcarského finančního sektoru i samotné země. Na bankovní akci v Curychu to řekl generální ředitel UBS Sergio Ermotti. UBS převzala Credit Suisse, aby zabránila dalšímu poškozování švýcarského bankovního systému.


Připravte si popcorn, Polsko má nyní dvě vlády, píše Berliner Zeitung.

V Polsku jsou v současné době dvě vlády. Jednou z nich je odstupující vláda vedená předsedou strany PiS Jaroslawem Kaczynským a v čele s premiérem Mateuszem Morawieckým. Druhou je ta, kterou brzy povede Donald Tusk, liberální politik, který úspěšně vedl opoziční Občanskou platformu KO ve volební kampani 15. října 2023.


Milé překvapení diváků na stadionu. Přišel se ukázat prezident Trump.


V tomto videu Zaorálek v podstatě říká, že sankce jsou zbytečné.


Bývalý generální ředitel ČEZu řekl, že na německé burze být nemusíme!


Banka HSBC se omluvila poté, co tisíce britských zákazníků oznámily, že nemohly více než 24 hodin přistupovat k mobilnímu a on-line bankovnictví.

Banka byla na sociálních sítích zaplavena stížnostmi, v nichž uživatelé uváděli, že od pátečního rána nemohli platit účty ani nakupovat se slevou na Černý pátek on-line.

Jeden ze zákazníků sdělil BBC, že kvůli výpadku nemohl zaplatit nájem.


Banka JP Morgan Chase čelí žalobě za pomluvu ve výši 600 milionů dolarů za údajné šíření dezinformací, blokování transakcí a vážné poškození pověsti mnohamilionového podniku.


Společnost Zhongzhi Enterprise Group Co., která se potýká s problémy stínového bankovnictví, odhalila hloubku svých finančních potíží a sdělila investorům, že je „vážně insolventní“ a že jí chybí 36,4 miliardy dolarů.


Bývalý poradce Bílého domu, CIA a Pentagonu Jim Rickards vysvětlil, jak byl projekt „Ledová devítka“, který byl kódovým označením pro finanční reset cabaly, připravován společností BlackRock a dalšími finančními institucemi k usnadnění NWO.


Údajně se v pátek 24. listopadu zhroutila švýcarská banka UBS. Schylovalo se ke globálnímu ekonomickému kolapsu a fiat světové měny o uplynulém víkendu vzaly sebou trh dluhopisů, což vedlo ke zhroucení tohoto trhu. V současné době drží euro Německo, takže jakmile se připojí k BRICS, o což požádalo, celé euro se zhroutí a země se vrátí ke svým vlastním měnám.

Trh ovlivnily také americké státní dluhopisy, které se týden předtím v neděli 19.11. staly bezcennými. Tím americký Federální rezervní systém zůstal bez peněz. Každá banka, která do téže neděle nesplnila požadavky normy ISO 20022, měla být vyřazena z provozu, což umožnilo, že banky začaly minulý týden celosvětově krachovat.

Přesto si žádná mainstreamová média dosud nenašla čas informovat o drastických změnách ve finančním systému na celém světě.


Na konci listopadu Trump údajně podepíše GESARA ve Švýcarsku. GESARA je vedena zeměmi BRICS. Spojené státy se nakonec připojily a Japonsko také. Držitelem amerického dluhu číslo jedna je Čína, následovaná Japonskem. Díky GESARA budou dluhy zrušeny a též většina dan.


Vietnamské banky urychlují přechod na ISO 20022

ISO 20022 je univerzální standard pro elektronickou výměnu dat mezi finančními institucemi. Poskytuje rámec pro vytváření standardů pro zasílání finančních zpráv, zvyšuje kvalitu informací vyměňovaných mezi finančními institucemi a umožňuje větší interoperabilitu.

Standard ISO 20022 používá syntaxi založenou na XML, označovanou jako MX, která nahrazuje starší syntaxi MT používanou ve zprávách SWIFT. (ODKAZ)


Na závěr trochu humoru. Opět hezky udělaný sestřih, „Zítra máme přehlídku“.

https://tadesco.org/zpravy-dne-27-11-2023/

 

Masová migrace a vylidňování. „Ukrajinci utíkají z Ukrajiny“

Kyjevský režim se snaží „zabránit útěkům“ na západní zakarpatské hranici s Polskem, Slovenskem, Maďarskem a Rumunskem.

Ukrajina má potíže přesvědčit své občany, aby zůstali ve své zemi.

Podle nedávné zprávy se vojáci režimu soustředí na to, aby zabránili občanům opustit ukrajinské území na zakarpatské hranici. Případ jasně ukazuje, jak jsou ukrajinští občané nespokojeni se situací v zemi, nepodporují válku s Ruskem a snaží se vyhnout vojenským povinnostem.

Ukrajinští vojáci, kteří nejsou schopni přesvědčit své krajany, aby bojovali ve válce, používají nezákonné a antihumanitární metody, aby útěkům zabránili. V regionu probíhají skutečné vojenské operace a na hranicích jsou dokonce používány nášlapné miny, což svědčí o záměru zranit nebo zabít ty, kteří se pokusí vstoupit do sousední země. Běžnými se staly také únosy místních občanů za účelem nuceného náboru.

Příslušníci ukrajinské pohraniční služby nacházejí se v Zakarpatské oblasti kontrolují velký proud ukrajinských občanů, kteří se každý den snaží překročit hranici, aby se vyhnuli odvodům. Mnoho ukrajinských občanů chce vstoupit do sousedních zemí: Maďarska, Polska a Rumunska, protože věří, že je to jediný způsob, jak si zachránit život před ničivými následky konfliktu.

Etnické čistky v Zakarpatí

Je také důležité připomenout, že Zakarpatská oblast je opakovaně terčem kyjevských etnických čistek. Vzhledem k tomu, že Zakarpatí je regionem s většinovým maďarským etnikem, stalo se na Ukrajině jakýmsi „západním Donbasem“. Proces genocidy místního obyvatelstva je v posledních letech realizován stále otevřenějším a veřejnějším způsobem.

 

Tato genocida probíhá jak na kulturní, tak na fyzické úrovni. Maďarské školy byly zavřeny a rodný jazyk byl zakázán v úředních dokumentech. Současně jsou etničtí Maďaři masově verbováni a bez odpovídajícího výcviku a špatně vybaveni odváděni na frontové linie, kde se stávají snadným cílem ruského dělostřelectva a ve velkém počtu umírají. Kyjev využívá válečného stavu k tomu, aby etnicky neukrajinské občany použil v agresivní válce NATO proti Rusku za příjemce kulek, a v současné době se zjevně zaměřuje na využití této situace také k urychlení etnických čistek v Zakarpatí.

Praktiky neonacistického režimu je možné pochopit, když si připomeneme jeho hlavní politickou inspiraci, kterou je hitlerovské Německo. Nacistické Německo během války zavedlo takzvaný „Volkssturm“, masové náborové opatření s nucenými odvody k vytvoření velké národní domobrany. Na Ukrajině se právě toto provádí, přičemž se dává přednost etnickým skupinám, které chce Zelenského vláda co nejrychleji zlikvidovat, jako jsou například Maďaři.

Na Zakarpatí se vytvářejí jednotky domobrany, které se nazývají „centra národního odporu“ a kde se kromě nuceného náboru místních občanů provádějí i sabotážní operace proti jakémukoli odporu maďarského obyvatelstva. Mírové protesty jsou rychle potlačovány a údaje od místních protiválečných aktivistů jsou zasílány ukrajinské rozvědce. Ze strany režimu existuje jasný cíl zlikvidovat jakýkoli typ „maďarské hrozby“ v Zakarpatí, a proto se tyto nezákonné praktiky stávají postupně častějšími.

Tyto skutečnosti ukazují, že Rusové měli ve svých tvrzeních vždy pravdu. Současná ukrajinská vláda je ve skutečnosti neonacistickou juntou, která nenávidí a pronásleduje etnické menšiny. Kyjev nerespektuje maďarský národ a jeho právo na sebeurčení, stejně jako nikdy nerespektoval Rusy v Donbasu. Vždy podporoval násilné činy proti místnímu obyvatelstvu. Rasismus, xenofobie a ultranacionalismus jsou důležitou součástí ideologie, která se v roce 2014 stala na Ukrajině hegemonem, a proto se zločiny proti neetnickým občanům Ukrajiny opakují.

Je zřejmé, že místní občané jsou unaveni životem pod válečným terorem a chtějí zemi co nejrychleji opustit. Neexistuje žádná vlastenecká motivace, která by Ukrajince přesvědčila, aby v zemi zůstali, jednoduše proto, že se zdá být stále jasnější, že Kyjev nebojuje za vlastní lidi nebo území, ale za cizí zájmy, které místnímu obyvatelstvu nijak neprospívají. Toto vědomí vede mnoho mladých mužů ve vojenském věku k útěku ze země.

Zdroj: Global Research

https://tadesco.org/masova-migrace-a-vylidnovani-ukrajinci-utikaji-z-ukrajiny/

Prezident Putin bombarduje velké farmaceutické firmy na Ukrajině

Ruský prezident Vladimir Putin ve středu nařídil zničit kyjevskou farmaceutickou laboratoř podezřelou z výroby vakcín COVID-19, které se dostaly do rukou ruských občanů.

Závod Farmak byl v noci na středu srovnán se zemí hypersonickými řízenými střelami odpálenými z ruské fregaty v Černém moři, informoval server Real Raw News. Výbuch a následná ohnivá koule zabily přibližně 150 zaměstnanců, sdělily RRN ruské zpravodajské zdroje.

Agent FSB Andrej Zacharov a Dr. Angelica Balabinová v telefonickém rozhovoru uvedli, že společnost Moderna uzavřela se společností Farmak smlouvu na výrobu a distribuci jedů na způsobení sraženin po celé východní Evropě. RRN již v minulosti podrobně popsal Zacharovovy působivé reference. Dr. Balabinová je zaměstnankyní FSB a imunoložkou, která dala do souvislosti vakcíny s náhlým nárůstem výskytu viru HIV mezi ruskými občany, což přimělo prezidenta Putina k uzavření farmaceutických závodů v Rusku, zničení zásob vakcín a hromadné popravě zdravotníků, kteří se vzepřeli jeho výnosu zakazujícímu v Ruské federaci vakcíny COVID-19.

V říjnu FSB získala informace, které naznačovaly, že Farmak vytvořil pomyslný kanál, kterým jeho zástupci pašovali smrtící vakcíny přes hranice a zřizovali tajná očkovací centra, kde očkovali ochotné ruské občany. Stejně jako lidé v každé zemi, i ruské obyvatelstvo bylo oklamáno, že očkovací látky zachraňují životy, a podle Zacharova se davy naivních lidí stále dožadují očkování.

FSB a moskevská policie provedly 17. října razii v Boxberry – doručovací službě pro internetové obchody a další společnosti zabývající se dálkovým prodejem – a našly desítky krabic s identickými produkty: Vakcíny COVID-19. Zaměstnanci byli zatčeni a vakcíny byly odeslány na ministerstvo vědy k chemické analýze.

„Vystopovali, že lahvičky pocházejí od společnosti Farmak,“ řekla doktorka Balabinovová. „To je velmi znepokojivé; jak jsme viděli dříve, toxikologická analýza ukázala, že lahvičky obsahovaly jed kobry kaspické.“

O týden později vtrhla ruská armáda na příkaz ministra obrany Sergeje Šojgua do petrohradského kostela, kde Lékaři bez hranic podávali masám ruských občanů vakcíny proti „chřipce“.

„Domnívali jsme se, že tyto vakcíny proti chřipce byly ve skutečnosti vakcíny COVID-19 a byly záměrně špatně označeny, a lidé to věděli,“ řekl Zacharov.

Lékaři a zdravotní sestry a hrstka občanů byli „zadrženi“ k výslechu.

„Ano, zpočátku tvrdili, že chtějí jen očkování proti chřipce. Ale zlomili jsme je a oni přiznali pravdu: šlo o posilující injekce,“ řekl Zacharov.

„Ta partička také pocházela z Farmaku,“ řekla doktorka Balabinovová. „A opět jsme našli jed.“

Na tomto místě, řekl Zacharov, FSB nasadila do Farmaku tajné agenty, aby si ověřila, že společnost skutečně pumpuje potenciálně smrtící injekce. Poté, co agenti potvrdili přítomnost injekcí na sraženiny, oznámili své zjištění ministerstvu obrany, které následně informovalo prezidenta Putina.

„Nebudeme, jak vy říkáte, otálet. Víte, prezident Putin je humanista, ne válečný štváč, jak o něm Západ tvrdí. Na továrnu udeřil v noci, kdy tam bylo méně lidí,“ řekl Zacharov.

Agenti v utajení zjistili, že Farmak má tři nepřetržité směny a že na „hřbitovní“ směně pracuje 75 až 150 zaměstnanců místo pěti set, jako na ostatních směnách.

Podle Zacharova ruská válečná loď v Černém moři vypálila na závod Farmak salvu hypersonických řízených střel 3M22 Zircon, které se pohybují rychlostí 9 Machů a mohou porazit systémy protivzdušné obrany. Tato palba srovnala areál se zemí – žádná zeď nezůstala stát.

„S těmito démony, se všemi, se musíme vypořádat. Pokud přivezou své jedy do Ruska, jsou jasnou kořistí. Prezident Putin – ten sem tyhle špinavce nepustí,“ řekl Zacharov.

https://tadesco.org/prezident-putin-bombarduje-velke-farmaceuticke-firmy-na-ukrajine/