Hlavní vítězství i potíže za posledních pět let

Zvolení prezidenta Trumpa v roce 2016 bylo obrovským vítězstvím pro stranu dobra! Trumpova věrnost občanům Spojených států byla velkou ránou pro Deep State. Hillary měla vyhrát. Se systémem od Dominionu, který byl tehdy také zapojen, si Deep State myslel, že přehoupnout 20 % hlasů na stranu Hillary jim vyhraje volby. Prostě nepochopili, že probuzený americký lid již neměl zájem o to stejné staré politické svinstvo, které Hillary nabízela. Tolik žumpy jsem ve volbách ještě neviděl, a Hillary na to doplatila. Američané to konečně prohlédli!

Aby se hadovi co nejdříve usekla hlava, bylo zapotřebí vojenské akce. Ta se odehrála ještě před Trumpovou inaugurací, a to odstraněním 13 nejvyšších iluminátských rodin. Řeknu vám o první velké akci, kterou Aliance podnikla. Byla to více-úderná razie, která se odehrála 24. prosince 2016, všechny ve stejný čas. Rozumějte, prezident Trump byl poprvé zvolen 8. listopadu 2016. Trump se 9. listopadu 2016 sešel s vojenskými generály a admirály, aby projednali odstranění třinácti nejvyšších rodin nejmocnější mafie světa – iluminátů.

Prezidenta Trumpa vybrala naše skvělá armáda. Admirál Rogers se s ním poprvé setkal v roce 2014, aby ho přesvědčil ke kandidatuře. Protože admirál Rogers byl šéfem NSA, věděl, že Trump je čistý a nezkorumpovaný. Vraťme se nyní k oné první razii, která rozhodla o budoucnosti této planety, zda se přikloní na stranu dobra, nebo zla. Všichni členové těchto iluminátských rodin tou dobou žili v italských Benátkách. Proč byl právě tehdy ideální čas na likvidaci nejvyšších iluminátských rodin? Byl to poslední den třídenního satanistického festivalu a Aliance věděla, že budou všichni ve svých domovech. Armáda věděla, že vrcholem satanistického rituálu je obětování dítěte. Tehdy byli tito zločinci zranitelní.

Aliance dala dohromady nejlepší týmy speciálních jednotek (Delta Force a Navy Seal) a každému z nich byl přidělen dům jedné rodiny. Všechny zločinecké rodiny musely být té noci zlikvidovány a ani jedna operace nesměla selhat. Závisel na tom osud světa. Všechny operace byly úspěšné. Velký dík patří vojákům, kteří se na tak významné operaci podíleli. Doufám, že budete právem poctěni a jednou o vás a této významné části historie lidstva někdo nechá natočit film!

Je třeba také znát okolnosti ďábelských podzemních měst, které ilumináti využívali pro své ohavné účely. Na celém světě bylo více než 3500 základen D.U.M.B s desetitisíci mil dlouhými tunely pro magnetické levitační vlaky, kterými se kabalisté přepravovali. Tyto podzemní dráhy spojují většinu hlavních základen pro účely obchodu s lidmi, drogami a zpracování Adrenochromu. Aliance tyto tunely a základny ve skutečnosti likviduje již od 80. let minulého století, ale skutečná smršť nastala po inauguraci Trumpa. Gene Decode nás všechny Anony léta informoval o děních v tunelech a základnách po celém světě, a to podle vzorce zemětřesení, která se odehrávala v hloubce 3, 5 a 10 kilometrů po celém světě.

Jeho „dekódy“ umožňovaly získat přehled o tajné válce, která se odehrávala pod našima nohama. Kde je důkaz? No, normální zemětřesení provází tlakové vlny P & S, zatímco taktická atomová bomba použitá k vyhození tunelů do povětří tyto vlny přirozeně postrádá. Výbuch zbraně provází pouze jedna vlna, tak je můžete rozlišit. Když se navíc odehrávají přesně v těchto hloubkách, je jasné, že se nejedná o zemětřesení. Také bychom v některých případech dostali zemětřesení v záporné hloubce, kdy se výbuchy odehrály v zemské atmosféře. V jednom z těchto případů se jednalo se o maskovaná antigravitační plavidla iluminátů, která byla vyřazena zbraněmi Aliance v momentě, kdy se snažili uniknout.

Dalším důkazem je třeba to, že uprostřed Řecka se z ničeho nic vyskytly gejzíry slané vody. Předtím se v těch místech totiž nacházel vlakový tunel, který Aliance důkladně odstranila. Jednou, při likvidaci tunelů a základen D.U.M.B. u Islandu, ztratila Aliance v podzemním tunelu asi 200 mužů ze speciálních jednotek. Mysleli si, že se agenti Deep State vzdávají, ale jakmile se tam alianční síly dostaly, odpálili bomby a vyhodili všechny do povětří, včetně sebe. Je naší povinností ctít jejich velkou oběť.

Dále pár slov k požáru v Notre Dame. Skutečným důvodem bylo tehdy zastavení dětských obětí, které byly plánovány na velikonoční víkend. Aliance varovala pracovníky uvnitř katedrály, aby z ní odnesli cennosti, a pět dní před Velikonoční nedělí na něj udeřila paprskem DEW (Direct Energy Weapon) – laserový paprsek, který lze vystřelit z vesmírné družice nebo antigravitačního plavidla TR3B amerického letectva. Stalo se tak 15. dubna 2019 a bylo to významné vítězství ve válce s ilumináty. Bylo to varování pro Vatikán, aby zastavil všechny dětské oběti. Později jsem zjistil, že ten víkend mělo být obětováno asi 600 dětí, aby se pokusili vzkřísit samotného Lucifera do hmotného těla. Pořád si myslíte, že se tohle nemůže dít? Ptejte se znovu a pátrejte dál.

Biden v roce 2020 volby nevyhrál, jednalo se o podvod. Trump a Aliance dovolili, aby se tento krok odehrál nejen proto, aby mohli zatknout lidi, kteří volební podvody praktikovali po celá desetiletí, ale aby se to už nikdy neopakovalo. Bylo třeba to americkému lidu a světu ukázat, protože to probíhalo odjakživa a v každé zemi. Prezident Trump, o kterém jsme sice věděli, že získal většinu, ve skutečnosti vyhrál o 80,4 % hlasů, které jsou navíc monitorovány systémem QVS (Quantum Voting System). To bude brzy odhaleno a prezident Trump se opět ujme úřadu, a to také ve velkém stylu. Jakmile se spustí EBS (Emergency Broadcast System – nouzový vysílací systém).

Víme, že Biden ve skutečnosti složil přísahu starým americkým korporacím, jejichž založení iluminátům umožnil Ulysses S. Grant v roce 1871. Grant byl opilec, a to se mu vyplatilo, stejně jako mnoha dnešním politikům a lidem ve vládě. Původní ústava byla tehdy těmito zrádci změněna.

V současné době tato falešná korporace již zkrachovala a zanikla a mnoho vlastenců o tom nemá ani tušení. Falešný Biden je prezidentem naprosto ničeho, kromě 10 čtverečních mil oblasti D.C., která ve skutečnosti ani není součástí Ameriky. Asi 80 % členů Kongresu bylo zatčeno a obviněno, stejně jako celý Nejvyšší soud. Armáda rozhodla, že tyto dva subjekty, které umožnily Bidenovi nastoupit do úřadu, mají nyní status “zajatých subjektů“.

Deep State vyhrožoval použitím 6 taktických jaderných zbraní, pokud Bidenovi nebude umožněno nastoupit do úřadu. Aliance nedovolila, aby měl Biden jakýkoli přístup k řízení jaderných zbraní, nedostal přístup ani k Pentagonu a ke zpravodajským službám NSA a ministerstva obrany.

Gene Decode na začátku září 2021 odhalil, že Aliance má taktické jaderné zbraně Kabaly pod kontrolou. Ministerstvo obrany 21. 9. 2021 zveřejnilo zprávu o „nálezu a zneškodnění 11 jaderných zbraní, které kabalisté používali jako páku, aby zabránili svému zatčení“.

Pro krysy z Deep State je tohle konec, budou zatčeni a zavládne spravedlnost. Ať na ty bastardy prší speciální jednotky! Pochopte, naše ústava má způsob, jak se ujistit, že nástup takzvaného nově zvoleného prezidenta do úřadu je legální a zákonný. Armáda tehdy musela převzít zemi a k 6. březnu 2021 zjistila, že došlo k masivnímu volebnímu podvodu. Následně ministerstvo obrany 11. března 2021 stanovilo prezidenta Trumpa vrchním velitelem.

Za americkým volebním podvodem stojí ilumináti spolu s Komunistickou stranou Číny (CCP), kteří měli infiltrovat naši vládu a převzít moc. V plánech bylo tohle vidět po celá desetiletí. Americká armáda se však „probudila“ a poznala, že ilumináti financují obě strany války, aby působili utrpení lidem a ještě na tom vydělali.

Zde je vyjádření velitele Ashtara ze dne 27. 10. 2020 o čínských jednotkách CCP a lokacích základen po celém světě: “Z jakého důvodu se čínská armáda vylodila na kanadské půdě? Ve skutečnosti se jedná o novou armádu Deep State, protože nad americkou armádou nyní drží kontrolu Trump. V současné době se tato armáda nachází na půdě USA, snaží se udržet svoji pozici v Evropě. Budou se snažit instalovat nové základny po celém světě, to jim však nebude dovoleno.”

V lednu až únoru 2021 měla CCP, vyčkávající v Kanadě a na mexické hranici, po Bidenově nástupu do funkce údajně přemístit do Ameriky asi 250 000 až 300 000 vojáků. Také měla zakoupit nemovitosti v Oklahomě, aby tam umístila své vojáky. Aliance naplnila svůj slib Deep State, že pokud vojska CCP projdou podzemními tunely do New Yorku (z dostupných zpravodajských informací se domníváme, že také do Pensylvánie), tak je “vyřídí”. První várka asi 25 000 čínských vojáků byla v v podzemní základně zneškodněna letounem F-16, který na ně vedl bombový útok. Letoun byl bezprostředně poté zasažen protiútokem. V ochromeném letu pokračoval dál, až se pilot katapultoval do bezpečí kdesi u horního Michiganu.

Další D.U.M.B., který ukrýval asi 50 000 vojáků CCP, byl pro konvenční zbraně příliš hluboko. Proto Aliance použila zbraň zvanou „Boží šípy”. Jedná se o „projektily z wolframové oceli ve tvaru telefonních sloupů” vypouštěné ze satelitu, které mohou proniknout až deset kilometrů pod zem bez použití jakéhokoli výbušného zařízení, dopad stačí ke zničení poměrně velké plochy. O čínské jednotky na hranicích s Mexikem a Kanadou se alianční síly postaraly už před mnoha měsíci. Vyřazení těchto podzemních D.U.M.B. základen bylo potvrzeno z více vojenských zdrojů.

Pokud jde o střet tchajwanských a amerických jednotek a armády CCP na území Číny, přesné načasování není známo. Podle mých informací od zdroje uvnitř tchajwanské vlády to bylo někdy začátkem února 2021. Víme, že v Jihočínském moři operovala americká letadlová skupina, došlo k souboji vzduch-vzduch a rudé letectvo Číny ten den utrpělo mnoho ztrát. Víme, že tři skupiny námořních letadlových lodí (asi 100 lodí) byly v určitou dobu u západního pobřeží v Tichém oceánu a dvě skupiny námořních letadlových lodí u východního pobřeží v Atlantiku, aby chránily naše hranice.

Alianční síly však vybíjely tunely a D.U.M.B základny pod povrchem Číny už měsíce předtím, jak vyplývá ze zpráv a aktualizací o takzvaných zemětřeseních, které se odehrávaly v hloubce do deseti kilometrů. Gene Decode ví, že operaci „vyhlazení podzemních základen“ Aliance vede po celá desetiletí. Vůdkyně Aliance v Kanadě potvrdila, že CCP je dle jejích slov “kaput“. Toto potvrzení přišlo před dvěma měsíci. Dne 22. 9. 2021 také prohlásila, že pokud ohlásíte přítomnost čínských vojáků na kanadském území, „budete zatčeni a odvezeni,” jak sama říká: „do lázní”. (Spa = vojenská popravčí četa/smrt oběšením)“.

Loď Evergiven, která v březnu 2021 uvízla v Suezském průplavu, byla pro Alianci velkým vítězstvím. Aliance tehdy zajistila, aby se spousta věcí tehdy nedostala ke svému cíli. Například zbraně hromadného ničení (jaderné a biologické zbraně), adrenochrom, potracené tkáně dětských plodů k použití ve vakcínách, živé děti v lodních kontejnerech. Všechny kontejnery byly na lodi prohledány speciálními jednotkami Aliance. Loď Evergreen, která uvízla v Suezském průplavu, tam uvízla proto, aby umožnila odhalení mnoha věcí, včetně obchodu s dětmi. Na této lodi bylo v kontejnerech zachráněno více než 1245 dětí. V kontejnerech bylo také nalezeno asi 1200 mrtvých dětí. Jedná se o iluminátský světový systém obchodu s lidmi. Pilotem lodi se stala Aliance. Díry v softwaru Microsoft umožnily vesmírným silám nabourat se do systému lodi, převzít řízení a plout s ní na mělčinu.

Mnoho dalších lodí, které byly tímto aktem zablokovány, vezlo zbraně, které měly rozpoutat válku na Středním východě. Zbraně měl muslimům předat izraelský Mossad. Plán je odhalit tohle všechno lidem ve zprávách. Deep State během takovéto blokády přicházel o 400 milionů dolarů za hodinu. Díky tomuto incidentu se během “10 dnů pravdy” všichni dozví o obchodování s dětmi a všech zločinech proti lidskosti, které se na planetě odehrávaly. A to jakmile bude aktivován nouzový vysílací systém. Alianční speciální jednotky prohledávali lodě, aby zabránili převozu jakéhokoli nákladu Deep State. Shodou okolností jsou Clintonovi spoluvlastníky lodí Evergreen Shipping lines.

Myanmar a Afghánistán jsou nyní pod kontrolou Aliance, vypálili tam všechna maková pole, která byla hlavním zdrojem nejen pro nelegální obchod s drogami, ale jak Gene Decode odhalil, 50% všech léků Big Pharmy tvoří opium a ropné deriváty. Jak zvrácené jsou krysy z Hlubokého státu. Afghánistán je nyní první zemí na světě, která je osvobozena od Deep State. Důvodem, proč Amerika musela opustit Afghánistán, bylo naplnění zákonů NESARA/GESARA, o zákazu vstupu cizích vojsk na území cizích zemí. Nezapomeňte, po celém světa platí mírová dohoda.

Posledním velkým počinem iluminátů bylo vytvoření falešné krize Covid-19 s cílem naočkovat populaci a vylidnit svět na 500 milionů lidí (pozn. raja: zlatá půl miliarda, kterou zmiňují Georgijské kameny), aby mohli učinit poslední krok k totální kontrole nad lidstvem. To se jim však vymstí. Nouzové vysílání odhalí všem lidem pravdu o Covidu-19. Vystoupí v něm mnoho lékařů, zdravotních sester a skutečných výzkumníků, kteří již na internetu publikovali spoustu informací formou článků nebo videí. Samotný Covid-19 je bakterie a lze ji snadno vyléčit ivermektinem nebo HCQ, hydrochloroquinem.

Vakcíny jsou samozřejmě jed, mají v sobě mnoho škodlivých chemikálií, které vás pomalu zabijí. Čím více dávek dostanete, tím blíže jste smrti! Vězte, že zdravotníci, kteří prosazují tuto „experimentální chemickou směs“, která NENÍ vakcínou, budou v budoucnu stíháni mezinárodním soudním systémem Nuremburg 2.0. Pochopte, že u jakéhokoli experimentálního léku nebo injekce MUSÍ být pacient důkladně informován o tom, že se jedná o EXPERIMENT, jinak může být ošetřovatel obviněn z trestného činu a dále také stíhán. Zatýkání agentů Deep State probíhá již pět let po celém světě a paralelně s ním běží také vojenské tribunály. Královna Romana oznámila, že k 21. září 2021 bylo popraveno 2,7 milionů členů Kabaly.

http://knihya.cz/vojenske-soudy-v-gitmo-castecny-seznam-jmenovanych-ve-vice-nez-71-000-federalnich-obvinenich/

Pokud jde o zabezpečení finančních prostředků lidí na planetě, veškeré finance převezme systém QFS (Quantum Financial System), který je “nehacknutelný“. V tomto systému bude mít účet každý člověk na světě. Aby k tomu mohlo dojít, musí dojít ke globálnímu měnovému resetu (neboli GCR) a revalvaci (R/V) měn, jejichž země byly zcela nespravedlivě znehodnoceny, jsou to například: Irák, Vietnam a Zimbabwe. Bude se to týkat i dalších zemí, ale to jsou jen příklady. 

Co nás čeká v blízké budoucnosti

V několika příštích týdnech či měsících bude spuštěno EBS (nouzové vysílání) a dojde ke konečnému odstranění krys Deep State z celého světa. Proto Lynn Woodová doporučila, že by si každý měl opatřit potraviny na tři až čtyři týdny. Aliance použije jisté zařízení Vesmírných sil, které způsobí lokální „výpadky“ elektřiny, mobilních telefonů a internetu ve městech. Na dva týdny bude Aliance možná nucena zařídit úplný blackout, aby zbytky Kabaly mohla buď vyplavit, dopadnout na útěku, nebo vystopovat do jejich úkrytů. Aliance už ví, kdo ti zbylí jsou. Ve většině oblastí s řídkým osídlením členy Deep State, například na venkově nebo v malých městech, pravděpodobně k žádnému blackoutu ani nedojde.

Gene Decode nedávno upozorňoval, že Melbourne v Austrálii je ve skutečnosti důležitou državou Deep State. Očekávejte nyní tvrdší způsoby, jak Aliance v těchto lokálech zažene krysy do kouta. V Americe jsou nám jako větší državy známy Chicago, Philadelphia, Los Angeles, Seattle, Portland a New York. Aliance po celém světě zavede stanné právo, aby mohla zbývající krysy Deep State obklíčit. Jak připomíná Romana Didulo – vojenské síly Aliance lze spatřit v podobě neoznačených letadel a vrtulníků po celém světě.

Pro Novou Zemi pak bude vytyčen nový směr. Planeta bude obnovena s pomocí technologií, které před námi byly léta utajovány. Díky nim bude vymýcen všechen hladomor, chudoba a bezdomovectví. Především bude zajištěno, že už zde nikdy nikdo nebude ubližovat dětem! Toho dosáhneme s pomocí energie nulového bodu (volné energii), vodíkových a elektrickým aut, replikátorů potravin, antigravitačních technologií… a samozřejmě nejdůležitější jsou Med-Beds nebo také Nebeské komory, které dokáží opravit lidské tělo a vyléčit VŠECHNY nemoci. Nikdo na planetě nebude z tohoto procesu vynechán a všichni se budou podílet na bohatství a hojnosti této velké lidské planety. K prvnímu velkému přechodu planety dojde v příštích třech až šesti týdnech, shoduje se na tom více zdrojů. Přesné načasování však není známo. Víme ale, že se jedná o významný přechod pro lidstvo.

Sdělení Prvotního Stvořitele ohledně zločinů proti lidskosti a dětem, cituji: „Už toho bylo dost“. Bůh totiž vždy zvítězí nad Temnotou, neboť „Největší válka v dějinách“ na planetě Zemi je vítězstvím Světla nad Temnotou, zlem tohoto světa. V příštích několika týdnech či měsících EBS odhalí zločiny Deep State proti lidstvu, lidé budou se budou topit v slzách smutku. Bude to „Velké probuzení“. Ale díky těmto informacím si uvědomíme, že lidstvo dosáhlo dalšího stupně vývoje, že se přiblížilo Bohu, když poznalo pravdu o tom, co se stalo.

Je nyní tedy připraveno poznat další pravdy o skrytých technologiích a především pravdu o Galaxii a jiných světech. Lidstvo je totiž ve skutečnosti teprve na svém začátku, udělá poslední krok k tomu, co je opravdové, skutečné a pravdivé. Neboť nyní stvořitel osvítí lidstvo svým Světlem a nechá zaznít pravdu. Válka nad temnotou byla vyhrána! Ať v celém vesmíru zavládne Svoboda a boží světlo zazáří pro všechny bytosti! Bůh žehnej vám všem! (Q Drop #3950)

Přeložila raja | Zdroj: Operation Disclosure

díl 1:

http://knihya.cz/nejvetsi-valecny-pribeh-vsech-dob-aneb-jak-to-bylo-je-a-bude-dil-1-2/

Zdroj:

https://tadesco.org/nejvetsi-valecny-pribeh-vsech-dob-aneb-jak-to-bylo-je-a-bude-dil-2-2/