Navy SEALs v úterý zahájila před úsvitem útok na jednu ze stovek nákladních lodí na hromadný náklad plující pod vlajkou Hongkongu zvanou Morning Star, kotvící u Long Beach v Kalifornii a zachránila 200 odcizených dětí, které byly uvězněny ve zchátralém nákladovém prostoru, uvedl vojenský pobočník pod příslibem anonymity.

Bohužel, SEALs našla i těla 12 mrtvých dětí.

Přestože jsou vyšetřovací detaily utajeny, Real Raw News zjistil, že SEAL z Coronado se nalodila na plavidlo přibližně ve 2:00 ráno, poté potají prošla lodí a zatkla její 20člennou posádku a kapitána. Během invaze nebyli zabiti žádní členové SEAL ani posádka, uvedl náš zdroj.

Není jisté, zda členové SEAL přesně věděli, kde jsou děti na lodi drženy, nebo zda získali informace prostřednictvím výslechů, ale v rozsáhlém nákladovém prostoru v podpalubí našli 200 vyhublých dětí různých národností.

„Byla to hrozná scéna. Některé z těchto dětí byly připoutány k přepážce, jiné ležely v kalužích vlastních výkalů a moči. Žádné jídlo v nákladovém prostoru a jen pár 55galonových sudů něčeho, co vypadalo jako zhnilá voda,“ uvedl zdroj.

Dodal, že SEALs zajali posádku a převezli ji na břeh (na neznámé místo) na palubu US Navy MK5 Special Operations Craft. Zachráněné děti odvezli k lékařskému ošetření a k identifikaci.

Zajímavé je, že se potvrdilo, že „někdo“ v Mar-a-Lago poskytl americkým speciálním jednotkám (velení) věrohodné důkazy o „obchodování s dětmi“ na uvedené lodi. Nechtěl však potvrdit, zda tip přišel přímo od Donalda J. Trumpa.

RRN doufá, že brzy bude mít aktualizaci o vývoji situace.

Poznámka: Sound of Freedom, který se zaměřuje na průmysl obchodování s dětským sexem, bude brzy pozatýkán a odstaven, navzdory pokusu Hollywoodu jej tajit. Viděl jsem promítání filmu – důkazů a považuji jej za něco nechutného, reprezentující toto hrůzné odvětví. Tento  film, si nenechte ujít, formální recenzi tohoto eposu budu mít po datu vysíláni.

Zdroj:

https://realrawnews.com/2021/11/navy-seals-raid-cargo-ship-full-of-smuggled-children/