Většina dobrých lidí o Halloweenu neví, že podobně jako mnohé jiné „svátky“ a významná data symbolizuje období satanistických rituálů. Mluvíme o lidských obětech, ať to zní jakkoli hrozně, ale je to pravda. Satanští globální kontroloři ho zmanipulovali tak, že ho všichni nevědomky slavíme a dáváme moc jejich temné agendě tím, že do něj vléváme své energie – a té energie máme!

Hrají na naši touhu „bát se“ pro zábavu as radostí sdílejí své horory a thrillery, přičemž v našem každodenním televizním pořadu a filmové zábavě zvyšují množství krve, gore a násilí. Na některé věci v televizi se už ani nemůžu dívat – a to jsem strašidelné filmy vždy milovala. Programování je všude, ale většina lidí si neuvědomuje, co to je.

Někteří říkají, že žijeme Knihu zjevení, a musím říci, že existují zajímavé interpretace.

Když se masy dozví pravdu o obchodování s lidmi a satanských predátorech a jejich odporných zvycích, předpokládám, že když všechno skončí, lidstvo se bude muset rozhodnout, zda chce pokračovat ve svých tradicích duchů a skřítků, koledování a čarodějnic, nebo Vánoc a Santa/ Satana Clause, velikonočního zajíce atd..

Zdá se, že by byla škoda vzdát se všech výročí, které nám v průběhu let přinesly tolik radosti, poskytly cenné vzpomínky s rodinou atp. ale uvidíme, co se stane.

Děti a psi nám pomáhají pamatovat na naše poslání.

Mezitím musíme být ostražití a vědět, že v minulosti jsme v této době zabránili únosům dětí před svátkem Všech svatých. Kolektivní si musíme uvědomovat své okolí a být neustále ostražití, zejména kvůli našim dětem, ale ne výlučně. Jak říká armáda, „udržujte si situační povědomí“. Pokud něco vidíte, řekněte něco.

V této fázi války si nemůžeme dovolit luxus otočit se zády a tvářit se, že nevíme, co se děje. Kdo bude bojovat za nevinné, bezbranné děti, pokud budeme ignorovat pravdu?

Mnozí v zákulisí tvrdě pracovali na našem osvobození. Neznámý bojovník světla nám přináší aktuální informace o masovém meditačním úsilí 144K v podsvětí. Zdá se, že se karta obrátila.

Programují nás média, abychom normalizovali mrtvici a infarkt u dětí a mladých dospělých?

Na nemoci není nic normálního, ať už jde o rakovinu, mrtvici, infarkt, autismus, ekzémy, autoimunitní poruchy nebo cokoli jiného. Všechno je to vymyšleno a odvozeno od jedovatého prostředí a řešení Big Pharma. Naprogramujte také mysl a kdo ví, co se projeví? Svými lži a propagandou neustále formují mysl Lidstva. Reforma zdravotnictví se blíží – ale ne dost brzy.

Je čas vrátit se k základům, přátelé. Čisté potraviny, voda a holistická zdravotní péče. Čistá paliva a vzduch bez elektromagnetických toxinů – a biologických zbraní. Účinně pečujte o avatara a sledujte, jak bolest a utrpení ustupují.

Programujú nás médiá, aby sme normalizovali mŕtvicu a infarkt u detí a mladých dospelých?

Na chorobe nie je nič normálne, či už ide o rakovinu, mŕtvicu, infarkt, autizmus, ekzémy, autoimunitné poruchy alebo čokoľvek iné. Všetko je to vymyslené a odvodené od jedovatého prostredia a riešení Big Pharma. Naprogramujte aj myseľ a kto vie, čo sa prejaví? Svojimi klamstvami a propagandou neustále formujú myseľ Ľudstva. Reforma zdravotníctva sa blíži – ale nie dosť skoro.

Je čas vrátiť sa k základom, priatelia. Čisté potraviny, voda a holistická zdravotná starostlivosť. Čisté palivá a vzduch bez elektromagnetických toxínov – a biologických zbraní. Účinne sa starajte o avatara a sledujte, ako bolesť a utrpenie ustupujú. zdroj

Pokud hledáte komplexní stránku pravdy, která vám vše vysvětlí, hodně štěstí. V době války to není realita ani realistické očekávání – a toto je do velké míry informační válka, takže…

Při zpracování dostupných materiálů se budete muset spolehnout na vlastní rozlišování. Nepřítel klame a masíruje pravdu, stejně jako dobří lidé. Už léta nám říkají, co se děje, prostřednictvím zákulisních kanálů, jako jsou kapky vojenské rozvědky Q, prezident Trump, jeho administrativa a další.

Chcete-li jít a najít všechny druhy videí a webových stránek s jinými informacemi, je to vaše volba. Většina z nich není ověřena ani spolehlivá, ale pokud to rezonuje, je to na vás. Je to pravda, nebo je to jen něco, čemu chcete věřit? To je výzva, které čelíme.

Cabala infiltrovala alternativní zpravodajství a každou organizaci. To je to, co dělají. Snaží se kontrolovat naši realitu tím, že zveřejňují zprávy, kterým chtějí, abychom věřili. Poskytnou mnoho pravdy, aby si získali vaši důvěru, a přimíchají do ní lži, dezinformace a propagandu. Budou také útočit na bílé klobouky a vlastence. Mnohé z nich jsou velmi očividné, ale lidé nechtějí slyšet, že jsou nepřáteli, a odmítají tomu uvěřit.

Myslím, že jsme časem účinně ukázali, že jen velmi málo je tak, jak se zdá, a že tato „válka“ je mnohem, mnohem větší, než si většina uvědomuje. JE to duchovní válka. Není to jen fyzická válka v našem 3D světě, je to multidimenzionální válka. Epická bitva na mnoha úrovních.

Zlo celé věky deformovalo a překrucovalo vše dobré a je načase, aby se kyvadlo otočilo na druhou stranu. Blížíme se k bodu zlomu, kdy se odhalí mnohem více a nic netušícím lidem žijícím ve světě snů se stáhnou klapky z očí. Je to spíše noční můra, ale Lidé jsou velmi přizpůsobiví a dokáží se přizpůsobit téměř všemu. Jsme lidé, kteří přežili. Náš Stvořitel nás určil, abychom žili radostný život plný lehkosti, půvabu, krásy a důstojnosti. Nikdy jsme nebyli určeni k tomu, abychom pracovali do úmoru, abychom se uživili a měli co dát na stůl.

Byla to dlouhá cesta, protože i když lidem říkáte, že jsou kořist, nevidí to. Musíte jim to ukázat, a právě o tom je tento krvavý cirkus; ukázat těm, kteří jsou okouzleni, že byli zneužiti a zneužíváni a musí se probudit a vzít si zpět svou svobodu. Usnuli za volantem a vzdali se své moci výměnou za několik pomůcek a hraček, o kterých jim vymyli mozek, že jsou hodnotné nebo symboly postavení.

Lidé nechtějí slyšet varování, a tak to přetrvává a oni dále žijí v zemi představ, kde „by to nikdy neudělali“. Jsme sami sobě největšími nepřáteli a je načase, abychom si to uvědomili. Není „negativní“ říci pravdu. Pokud nedokážete rozpoznat problém, nemůžete ho napravit, a tak to jde dál, zatímco Lidská rasa jde ke dnu.

Chce-li Lidstvo přežít, musí se vzbudit a čeká ho kruté probuzení. Období odkladu, během kterého si mohou vybrat, zda stisknou tlačítko spát dál, bude brzy zrušeno. Když se uskuteční potřebné změny, zjistíme, že náš svět je k nepoznání. Bude nový a vylepšený; o světelná léta vpřed oproti tomu, kde nás ve tmě spoutali naši utiskovatelé. Vrátí se světlo, vrátí se radost, krása, pravda, moudrost – a svoboda. zdroj


Šéf banky Barclays končí kvůli vazbám na Epsteina – akcie klesají zdroj

Očakávajte, že tieto celebrity vystúpia proti VAKCÍNAM>>
Jenny McCarthy
Jim Carrey
Kat Von D
Lisa Bonet
Jessica Biel
Rob Schneider
Alicia Silverstone
Kristin Cavallari
Toni Braxton
Robert De Niro
Ice cube
..
(Slovo) je, že všetci sa stretli s
Robertom F. Kennedym Jr. ….
A [VÝSTRAHA] sa blíži…

S ďalšími športovými hviezdami..

Biele klobúky ťahajú za nitky v zákulisí a využívajú aj [DE NIRO] a iné šedé klobúky zdroj

Keby bol Biden skutočným prezidentom, zavrel by kúpele (alias GITMO)///

Váš vnútorný plán decentralizácie
A Biden je bábka…. Bol jedným z hlavných kľúčov k [INFILTRÁCII] do SVETA [DS] <<<

Keď Biden vyhral {dané] VOĽBY. Hlboký štát po celom SVETE oslavoval..

NEVEDIAC, ŽE BOLI OKLAMANÍ, ABY POKRAČOVALI VO SVOJICH TEMNÝCH PLÁNOCH A BOLI [ODHALENÍ] VO VŠETKÝCH KRAJINÁCH <<<<

VZOSTUP ĽUDU<<<<
ZAČNE SA VOJENSKÁ VZBURA…. ĎALŠIA ETAPA< zdroj

V Súdánu už týden nefunguje internet.

Ed Sheeran oslavuje nové album „sólovou party“.Minulou neděli byl Ed Sheeran pozitivně testován na virus C.Nyní slaví vydání svého nového alba „Equals“ sám.Zpěvák se však již těší na svou „sólovou párty“.

Bryan Adams měl pozitivní test

? Jason Momoa byl uprostřed natáčení filmu Aquaman pozitivně testován na C.

V celém Sársku jsou linky policie a záchranné služby nefunkční.

? To jsem neviděl už 20 let. Na provizorním parkovišti v průmyslové zóně Dessau Ost na dálnici A9. Dessau je staré posádkové město s dlouhou vojenskou tradicí, ale od odchodu posledních ženijních jednotek BW před 15 lety se zde nic neděje. Letouny Ju 52 se stavěly v Dessau a části starého aerodynamického tunelu stále stojí.
? Zachycení na dálnici A14 ve směru na Magdeburg u Schönebecku
? Dnes na dálnici A72 u ChemnitzA2 u Braunschweigu, ode dneška (31.10.21, 12.30h) video
? Velmi zajímavé pohyby, protože se jedná o jednotky pro „elektronický boj“! Elektronický boj (EloKa) (anglicky EW (electronic warfare)) zahrnuje telekomunikační a elektronický průzkum (Fm/EloAufkl) a elektronický boj (EK). Zjišťuje a vyhodnocuje elektromagnetické a akustické emise nepřítele. Opatření elektronického boje, jako je rušení, klamání a neutralizace, omezují, rozptylují nebo eliminují možnosti nepřítele pro elektronicky podporované velení a řízení, průzkum a působení jeho sil a prostředků. Elektronický boj zároveň zajišťuje využití elektromagnetického a akustického spektra pro velení a řízení vlastních sil a zajišťuje účinnost průzkumných a zbraňových systémů, mimo jiné prostřednictvím elektronické ochrany a protiopatření. Přispívá k informačním operacím a k účinku v informačním prostoru.

Doporucuji si taky u nas natankovat…. u Nemcu uz byly zpravy, ze na nekterych cerp. stanicich neni dieselJsme kousek od Tarragony/Španělska a tankery s ropou/plynem stojí už několik dní a zřejmě nemohou/nemají povolen vjezd do přístavu, ačkoli ceny nafty na čerpacích stanicích se v současné době stále pohybují kolem + 1,30 €. Šéf banky Barclays končí kvůli vazbám na Epsteina – akcie klesají zdroj

Policie vtrhla do nevěstinců na severu Německa. Rozsáhlý zátah s 360 policisty. Rozbití skupiny obchodníků s lidmi, dvě zatčení. zdroj

Královna brzy oficiálně zemře. Skutečná královna už byla popravena. Zmiňovali jsme také, že potřebuje mimořádnou událost, jako je erupce sopky ve Španělsku a možné tsunami, které by mohlo následovat na východním pobřeží. Katastrofická událost je spíše „falešnou vlajkou“ ze strany vlastenců s cílem spustit EBS (z právního důvodu potřebuje nouzovou situaci), než obrovským nouzovým problémem.

Joe Biden prý odešel do Itálie na návštěvu papeže. Opět platí, že skutečný Biden i papež byli po soudním procesu popraveni. Venku jsou masky na obličej, klony, virtuální iluze atp. Před časem jsem uvedl, že Vatikán byl zrušen, ale soukromá organizace zůstala. Maskovaný Biden je ovládán Bílými klobouky. V Římě v Itálii se říká, že setkání s papežem bylo mimořádně dlouhé, protože Biden měl tak trochu „koupelnovou nehodu“ (nas*al si do kalhot) a Kamala dostala posilovací injekci. Biden papeže nazval také „afroamerickým základním hráčem v Americe“. Je vidět, že bílé klobouky v tom mají prsty.

Pravda vyjde brzy najevo a ukáže se, že žije mnoho lidí, kteří jsou považováni za mrtvé.

Opět se hraje oficiální versus neoficiální verze. Tyto události, na které čekáme (oficiální verze), se již odehrály v zákulisí. Existuje oficiální verze, která se odehraje pro oči veřejnosti, pro přijetí širokou veřejností. To, co nás čeká, jsou zlaté standardy, reset, krach na burze, změny cenových indexů atp. Zbavujeme se FEDu, IRS a vracíme se ke zlatým standardům. V nejbližších dnech se také blíží sluneční erupce, která by mohla vést ik výpadkům internetu.

V poslední době se opět objevily jaderné hrozby, jakož i lidé, kteří se vdávali za vlastence, ale ukázalo se, že jsou zrádci. Myslím si, že se to děje napříč tím, že se mnozí z nás zabývají pravdou, která se odhaluje o tom, kdo lidé ve skutečnosti jsou. Masky se sesouvají.

Bude to konec cabaly… a nový začátek nové doby. zdroj

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-02-11-2021/