Existují náznaky, že se do Sluneční soustavy po 3600 letech vrací „planeta x“, planeta „křížení“ nebo Nibiru. Je to opravdu tak? Na stránkách worldnews24.net vyšel 6.prosince 2023 článek, který napovídá, že by toto planetární těleso nejen že mohlo skutečně existovat, ale že o něm některé organizace, jako třeba NASA, nebo Vatikánská tajná služba již nějakou dobu ví.

Již od doby papeže Pia XII.tak vatikánská tajná služba věděla o přiblížení obrovské planety do naší Sluneční soustavy, která by mohla způsobit obrovské škody na planetě Zemi, nebo zde dokonce vyhladit veškerý život.

V roce 1990 proto Vatikán zahájil svůj vlastní vesmírný program Siloe, který měl tuto novou planetu sledovat. V rámci tohoto tajného vesmírného programu byla vybudována i observatoř v oblasti známé jako „oblast 51“, která k neznámému tělesu ve Sluneční soustavě ůdajně vyslala svojí sondu. Cílem programu bylo, aby se sonda dostala do co největší blízkosti tohoto neznámého nebeského objektu a nasbírala o něm co nejvíce informací.Snímky ze sondy Siloe pak odhalili, že se k nám přibližuje obrovská neznámá planeta skutečně impozantních rozměrů, o velikosti přibližně desetinásobku velikosti Země.

Jde o tzv. planetu X, známou již z knih Zecharia Sitchima. Podle tohoto historika je tato obrovská planeta domovem Anunnaki, mimozemské rozvinuté civilizace, která dle něj na planetě Zemi vytvořila starověkou Sumerskou kulturu. Tyto informace byly Vatikánem klasifikovány v rámci utajení jako supeň 1. (Secretum omega)

Také papež Jan XXIII., který papežský úřad zastával pouze pět let a v konspiračních kruzích se proslavil svým údajným setkáním s mimozemšťany v zahradách Castell Gandolfo v roce 1961, prý tehdy řekl svému asistentovi, že „mimozemské bytosti přišli zdaleka, aby se setkali s lidmi Země – obyvateli planety Země“

V roce 1995 zahájila výzkumná skupina Vatikánské observatoře provoz tzv. VATT (Vatican Advanced Technology Telescope) na Mnt.Grahan, v Tucsonu v americké Arizoně, v jednom z nejdůležitejších astronomických center na světě, které leží v nadmořské výšce 3200 m.n.m.

Později, v roce 2010 byla byla zprovozněna v rámci operace Lucifer1 první ze dvou superchlazených infračervených kamer instalovaných na Vatikánském telescopu , velkém binokulárním dalekohledu (LBT) a o dva roky později byla zprovozněna i druhá kamera.Tyto dalekohledy by měli být v péči vědců jezuitského řádu, spolupracujícími s profesionálními astronomy. Existují také zprávy ještě o další takové podobné Vatikánské astronomické observatoři na Aljašce.

Existují silné náznaky toho, že jak Vatikán, tak NASA velmi dobře vědí o této tajemné planetě X, zvaná také jako Nibiru již nějakou dobu a že je právě sledována z observtaoře na Mount Grahan vatikáskými výkonnými teleskopy.

To by rovněž vysvětlovalo pozorování neznámého kosmického tělesa impozantních rozměrů pomocí on-line kamer určených ke sledování počasí, tzv. FAA mnoha lidmi z různých částí světa i prokazatelné vymazávání některých záznamů z těchto kamer. Ostatní záznamy jsou přitom stále na internetu dohledatelné.

Vysvětlovalo by to rovněž prohlášení jistého infromátora z Pentagonu o tom, že tím největším tajemstvím ze všech v rámci Pentagonu je informace o tom, že je očekáván brzký návrat starých Sumerských božstev známých také jako Anunnaki na planetu Zemi.

Další novinářka Cristina Beatrice Ungureanu zveřejnil 23.března 2023 článek o tom, že v Rusku se mluví zcela otevřeně o Nibiru v televizi a že se v ní dokonce vysílali záběry východu slunce se dvěma slunci.

Jen těžko lze uvěřit tomu, že by tak velké těleso ještě nebylo spatřeno. Jen informace o Nibiru nejsou NASA a jinými vládními agenturami zveřejňovány, nebo jsou zcela utajovány. Přitom je zkrátka fakt, že na internetu jsou dohledatelné v současnosti již stovky videí od různých uživatelů či amatérských pozorovatelů, kteří v severnějších zeměpisných šířkách pozorovali východy se dvěma ¨slunečními kotouči, dále existují videa ze záznamy meterologických kamer, kde je zřetelně viditelné neznámé, ale přitom obrovské kosmické těleso dokonce na denní obloze. Zároveň se objevil zvláštní fenomén, že z archivních záznamů z těchto (mimochodem vládních) FAA weather cams, jsou některé časové úseky vymazány, zatímco všechny ostatní tam jsou. Je skutečně možné, aby to vše byla jen otázka pouhé manipulace a dezinformace? Domnívám se, že nikoliv.

Nyní vám chci ukázat poměrně znepokojivé video od ruského amatérského pozorovatele odvysílané zcela veřejně v ruské televizi s východem DVOU sluncí.

Důvodem toho, že vše je stále považováno za konspiraci je naprostá absence jakýchkoliv informací v rámci veřejného prostoru, přestože existuje silné podezření, že vlády a tajné služby o planetě X či Nibiru ví, a že se dokonce na značně destruktivní vliv tohoto cizího obřího planetárního tělesa na planetu Zemi velmi intenzivně připravují. Problém spočívá rovněž ve velmi obtížné pozorovatelnosti Nibiru, protože její záře je překryta obvykle jasnější září našeho Slunce. Přesto se někdy pozorovat dá. Domnívám se rovněž, že současné silné klimatické anomálie vznikají právě v souvislosti s přibližováním se Nibiru k planetě Zemi a že s tím rovněž souvisí očekávaná událost možného zemskéhio přepólování, jehož důsledky zatím nedokážeme odhadnout.Zkrátka a dobře, mnohé indície naznačují, že Nibiru by po 3600 letech mohlo být skutečně zpět a že nás již brzy čekají velmi nepříjemné události celoplanetárního rázu, které by mohly být pro celé lidstvo fatální. Pravda se před veřejností zamlčuje pravděpodobně kvůli obavám z propuknutí hysterie či davové psychózy mezi veřejností což by vedlo k sociálním nepoikojům značného rozsahu či k občanské válce.

Myšpule

Zdroj: https://worldnews24.net/rusia-vorbeste-despre-nibiru-la-televizor-si-transmite-rasaritul-cu-doi-sori-video/

YouTube, Tic-toc, rumble

https://myspulesvet.org/2023/12/23/nasa-vatikan-a-planeta-x/