Prezident Donald J. Trump byl v úterý na základně Guantanamo, aby byl svědkem popravy Nancy Pelosiové, která se konala v 10:00 ráno, sdělily zdroje JAGu zpravodajskému serveru Real Raw News.

Pozvaný prezident údajně dorazil do GITMO na palubě vrtulníku americké námořní pěchoty Sikorsky VH-3D Sea King a byl dopraven na popraviště zhruba v době, kdy personál základny vytáhl Pelosiovou z cely o rozměrech šest krát devět stop, ve které žila od příjezdu na základnu Guantanamo 1. prosince. Jak již bylo uvedeno dříve, Pelosiová byla mezi hejnem příslušníků Deep Staters zatčených poté, co se zúčastnila večírku miliardářů na počest socialisty Emmanuela Macrona financovaného daňovými poplatníky. Po zdlouhavém vojenském soudu komise JAGu usvědčila Pelosiovou z velezrady a spiknutí za účelem vražd a odsoudila ji k popravě oběšením.

Personál tábora Delta označil Pelosiovou za popudlivou vězeňkyni, druhou hned po zesnulé Hillary Rodhamové Clintonové, která shodou okolností žila ve stejné cele ještě před svým oběšením v dubnu 2021. Možná, že Hillaryin poltergeist celu obýval a Pelosiovou strašil a dával jí najevo, co ji čeká, posmrtný život věčného zatracení v pekle.

Strážci GITMO tvrdili, že bojovná Pelosiová strávila první týden v internaci detoxikací z abstinenčních příznaků alkoholu. Pelosiová, jak říkali, seděla třesoucí se v rohu cely zabalená do deky, její nálada se pohybovala mezi melancholií a neukázněností – někdy katatonickou, ztracena ve vlastních myšlenkách a někdy nezvládnutelnou, křičící v záchvatech nespoutaného vzteku a dokonce močící na podlahu cely.

Pelosiová nemohla křičet ani se vzpouze, když ji v úterý ráno vytáhli z klece, protože jí strážci přimíchali do posledního jídla, vaflí a dvou kopečků zmrzliny sedativum, které ji zanechalo při vědomí, ale utlumené, tvrdil zdroj. Nicméně jí dali roubík a na cestu na šibenici jí nasadili pouta na ruce a na kotníky.

Sedativum vydrželo jen chvíli – Pelosiová se snažila vyprostit, když ji námořní pěchota vytáhla z obrněného hummeru a doprovodila ji k mělkému schodišti vedoucímu k plošině, kde uniformovaný voják čekal na rozkazy, aby přepnul vypínač, a kaplan námořnictva připravený provést Poslední obřad.

A pak Pelosiová uviděla prezidenta Trumpa. Oči se jí zúžily, řekl náš zdroj, a celá se třásla v záchvatu vzteku, když jí kat nasazoval smyčku kolem vypouklého krku.

Vedle Trumpa stál viceadmirál Crandall a vojenská komise. Trump, řekl zdroj, něco šeptal admirálovi do ucha, ale jinak byl stoický a mlčel. Viceadmirál Crandall řekl, že cítí povinnost předložit odsouzené závěrečné prohlášení, a zeptal se Pelosiové, zda by se chovala slušně, kdyby nařídil, aby jí sundali roubík. Upozornil Pelosiovou, že štiplavé výlevy její osud nezmění.

Nancy přikývla a kat jí roubík na okamžik sundal.

„Jděte do pr*** všichni, hlavně vy. Tohle všechno je vaše práce.“ Dívala se na prezidenta Trumpa. „Já zastupuji skutečného prezidenta. To není Joseph Biden a jste to sakra vy. Zabijte mě a já vás budu strašit až do smrti.“

Admirál se zeptal, jestli chce Last Rites.

Nancy se obrátila ke kaplanovi. „Jděte do pr*** taky.“

„Myslím, že to znamená ‘ne’,“ řekl admirál.

Nakonec promluvil prezident Trump: „Zaplať pánbůh, Nancy.“

Nancy Pelosiová byla prohlášena za mrtvou v 10:07. EST, 27. prosince 2022.

Pro Trumpa musela být její smrt katarzí; osnovala vraždu nejen jeho, ale i jeho rodiny, včetně jeho nejmladšího syna Barrona.

Zdroje Real Raw News uvedly, že Trump po útoku na něj Štědrý den procestoval. Osobně slíbil, že pomůže „zajistit GITMO“, ale blíže nevysvětlil, co to obnáší.

https://realrawnews.com/2022/12/nancy-pelosi-hanged-at-gitmo/