Zdá se, že rok 2022 bude znám jako poslední rok, kdy světový řád chazarské mafie ovládal jakoukoli část světa. Na znamení toho, jak izolovaná ChM je, se 18. prosince země světa poměrem hlasů 195 ku 2 dohodly na zdvojnásobení množství chráněné půdy a oceánů na světě a na dalších opatřeních k zastavení krize vymírání způsobené lidstvem.

Dvě země, které hlasovaly proti – Spojené státy a Vatikán – se tak ukázaly jako poslední dvě místa ovládaná satanskou chazarskou mafií.

Důvodem, proč Vatikán a jeho dceřiná společnost ve Spojených státech hlasovaly proti ochraně přírody, je to, že ji stále považují za něco, co lze využívat. Tak si vykládají tato slova z knihy Genesis:

Vládněte nad mořskými rybami, nad nebeským ptactvem a nad vším živým, co se hýbe na zemi… nad každou bylinou nesoucí semeno, která je na povrchu celé země, a nad každým stromem, na němž je plod stromu nesoucího semeno, bude vám to za pokrm.

Tento autor byl svědkem toho, jak křesťanské misionáře v Amazonii následují dřevařské společnosti, které pak kácejí lesy, rančerské společnosti, které z nich dělají továrny na maso, a těžařské společnosti, které z nich vysávají nerostné suroviny. „Konvertité“ pak žijí ve slumech třetího světa.

To znamená, že entity na samém vrcholu monoteismu působí proti pozemskému životu. Proto je třeba je odstranit. Tím se zahájí nový věk.

To by byla tak historická událost, že by si zasloužila založit nový kalendář. Nezapomeňte, že nikdo neví, kdy se Kristus narodil, takže jeho narození bylo spojeno se slunečním novým rokem. To znamená, že pravoslavní křesťané by mohli překalibrovat Vánoce tak, aby se shodovaly se slunečním novým rokem. Muslimové a Číňané by také mohli sladit své lunární kalendáře.

Dobře, možná trochu předbíháme. Podívejme se na některé z událostí, které se na této planetě staly v uplynulém týdnu.

Výše zmíněné hlasování OSN znamená, že moc ChM byla zredukována na herce s gumovými maskami, kteří se vydávají za „papeže Františka“ a „prezidenta Joea Bidena“.

Zdá se, že papež na chvíli usne:

Jo, a také ovládají podvodníka v gumové masce jménem „Elon Musk“, o kterém tvrdí, že je „nejbohatším mužem na světě“. (Musk byl skutečně nahrazen, ale tento „Musk“ v gumové masce pracuje pro Bílé klobouky – pozn. př.)

Slyšeli jsme, že všichni tři budou v novém roce odstraněni.

Jak jsme uvedli minulý týden, latinskoamerická média informují, že papež František odstoupí „ze zdravotních důvodů“.

Skutečným důvodem je samozřejmě to, že katoličtí křesťané se otevřeně bouří proti jeho nedávným satanským slovům a činům. Také, jak jsme se zmínili minulý týden, jezuité konečně přišli na to, že skutečný papež František byl zabit a nahrazen podvodníkem.

Pokud jde o takzvaného „prezidenta Joe Bidena“, zdroje ze CIA a Pentagonu tvrdí, že on i celý jeho falešný režim budou v novém roce odstraněni. To je fakt: každý politik, s nímž si agent Rothschildů Zelenskyj potřásl rukou, je nyní pryč. Nyní si s ním potřásl rukou Biden….

Pokud Nejvyšší soud v lednu nerozhodne v neprospěch falešného Bidenova režimu, odstraní je „kinetická akce“, tvrdí zdroje ze CIA.

Pak je tu samozřejmě podvodník Musk, který se stal „nejbohatším mužem na světě“ tím, že působil jako pračka peněz pro americký Fed pumpované Bidenovým cirkusem.

To se nyní propadá, jak je vidět z poklesu ceny jeho akcií a z odmítnutí jeho falešné „svobody slova“ na Twitteru ze strany veřejnosti. Twitter stále cenzuruje všechny skutečné hlasatele pravdy, jako je Henry Makow. Nyní nám zdroje ze CIA říkají, že Musk sám je v těchto dnech hercem s gumovou maskou.

Odříznuti jsou i další technologičtí giganti – pračky peněz ChM. Od začátku letošního roku ztratily americké akcie 11,7 bilionu dolarů tržní hodnoty. Z toho více než 5 bilionů dolarů ztrát pochází z pouhých šesti společností – Apple, Microsoft, Amazon, Alphabet (Google), Meta a Tesla.

Finanční instituce, které se spoléhaly na hru s fiat penězi, se také ocitají na dně, protože jejich praní špinavých peněz prostřednictvím technologických firem končí.

Velkou ránu dostanou také v oblasti nemovitostí. Například prodej domů se v listopadu propadl o rekordních 35 %. To nakonec povede k největší hypoteční a realitní krizi.

Na znamení toho, že oligarchie ví, že byla poražena, se minulý týden David René de Rothschild (který je podle Wikipedie hlavou francouzské a britské větve rodiny Rothschildů) obrátil na člena Společnosti bílého draka s nabídkou předat „mnoho bilionů dolarů“ výměnou za amnestii pro jeho rodinu.

I když by „biliony dolarů“ pomohly zachránit planetu, problém s přijetím této nabídky spočívá v tom, že by se tím uznalo, že Rothschildové mají právo zadávat do počítačů obrovská čísla a vydávat je za „peníze“.

Zdroj, který byl kontaktován, uvedl následující:

„David René de Rothschild mě sice kontaktoval a poslal mi několik zpráv, ale byl velmi zdrženlivý a vůbec toho moc nenamluvil. Mohl to být pokus o otevření zadního kanálu nebo prostě zjištění mé aktuální polohy s cílem spáchat atentát. V každém případě byla policie a bezpečnostní i tajné služby preventivně informovány… Co říkají právníci, je, že převezmu Rothschildovy biliony, ale… Oni říkají jednu věc, ale pak na poslední chvíli střílejí, aby zabili a vyvlékli se z toho. Viz JFK a další.“

Nedělá si legraci. Ve stejnou dobu, kdy byly tyto „biliony“ nabízeny kolegovi, byly na dálku ovládnuty brzdy, plyn a řízení zbrusu nového vozu Datsun Tanto tohoto pisatele (Fulforda – pozn. př.), aby vůz zrychlil do protisměru na dálnici vedle parkoviště. Kdyby auto nezastavil plot, váš dopisovatel by pravděpodobně měl smrtelnou nehodu.

Ve stejném týdnu byl náš webmaster Windlander a jeho přítelkyně napadeni a těžce zbiti sedmi muži. Windlander je odborníkem na bojová umění a jednoho z nich omráčil, zatímco kolemjdoucí zasahovali, aby mu pomohli. Sedm mužů bylo zatčeno a snad se podaří zjistit, kdo přesně jim útok zaplatil.

Navzdory těmto zoufalým krokům se tito zločinci a podvodníci nedokážou vylhat, vyplatit nebo zavraždit, aby se dostali z problémů, do kterých se dostali.

I když se hororová show ChM rozpadá, dochází k reálným akcím s fyzickým zlatem v hodnotě 5 bilionů dolarů. Japonský diplomat brzy zamíří do Švýcarska, aby se setkal s šéfem Červeného kříže a jednal o využití japonského císařského zlata v hodnotě 5 bilionů dolarů, které je drženo pod jménem emeritní císařovny Mičiko, k založení budoucí plánovací organizace. Tato organizace by najala nejchytřejší lidi na světě, aby vymysleli způsoby, jak skoncovat s chudobou, zastavit ničení životního prostředí a kolonizovat vesmír.

Současně Čína, Rusko, Indie, Blízký východ a další stále odmítají fiat peníze ChM a veškerou ekonomickou aktivitu spojují s realitou vytvořenou tvůrcem.

Naopak „západní země svými kroky podkopávají důvěru v sebe sama a své právní instituce ve světě a protiruské sankce jsou toho názorným příkladem,“ napsal místopředseda ruské bezpečnostní rady Dmitrij Medveděv.

„Je to poslední signál ostatním státům: s Anglosasy se nedá jednat, stejně jako se nedá jednat se zloději, podvodníky, překupníky,“ zdůraznil.

Medveděv se však mýlí, pokud jde o Anglosasy. Pravý Anglosas by se raději vzdal života než své cti. Problém je v ChM.

Níže uvedená zpráva je příkladem falešných sionistických židovských vymaštěnců, kteří tolik poškodili pověst Anglosasů a Židů. Tito satanisté vydávající se za Židy ukradli peníze určené na pomoc postiženým lidem.

Anglosasové jsou nyní v procesu odstraňování mozkového parazita ChM, který ze Spojených států udělal nástroj zla.

Za prvé, skončí vláda strachu a teroru. Podívejte se na porno strachu, které loutkovodiči ChM a jejich přisluhovači vysílají do světa od roku 1966.

Zde je příklad falešného porna strachu, které denně chrlí. Vzpomínáte si na fotografii rakví z italského Bergama z března 2020, která vyděsila svět a odstartovala šílenství kolem uzavírání budov? Byl to podvrh.

Tento druh nesmyslů skončí.

Samozřejmě ještě není úplně konec. Náboženští fanatici se stále snaží zahájit válku Gog versus Magog, aby vyvraždili 90 % lidstva a zbytek zotročili, jak uvádí tato zpráva webu Debka napojeného na izraelskou tajnou službu Mossad:

Poté, co se americká armáda rozhodla nahradit strategii „války proti terorismu“ „potenciálním bojem s Čínou, Ruskem, Severní Koreou a Íránem“, se Washington snaží začlenit Izrael do nové regionální aliance.

Svobodní zednáři z P3 na tento krok reagovali slibem, že pokud nebude Netanjahu zatčen, vyhladí Tel Aviv.

Mnoho dalších lidí bude též zatčeno. Ruská armáda sestavila seznam osob, které provádějí nelegální vojenský biologický výzkum po celém světě. Patří mezi ně bývalý ředitel DTRA (Agentura pro snižování obranných hrozeb) Kenneth Myers, výkonná viceprezidentka rizikového fondu In-Q-Tel kontrolovaného CIA Tara O’Tooleová, bývalý šéf amerického Centra pro kontrolu a prevenci nemocí Thomas Frieden, bývalý ředitel Národního ústavu zdraví Francis Collins, bývalý výkonný ředitel Battelle Memorial Institute Jeffrey Wadsworth, vědecký ředitel společnosti Pfizer a mnoho dalších.

Tito lidé jsou váleční zločinci a budou postaveni před soud, slibují zdroje ze CIA a Pentagonu.

Proti ChM probíhají v USA právní kroky na více frontách. Například organizace America First Legal zahájila vyšetřování Johna Brennana, Jamese Clappera a Deep Security State kvůli snahám sabotovat demokracii a svobodné volby.

Na fotografiích níže jsou zachyceny další osoby, které budou zatčeny. Na první fotografii je vrchní velitel ozbrojených sil Ukrajiny Zalužnyj a vrchní rabín Ukrajiny Moše Rauven Azman. Na druhé fotografii stojí Zalužnyj před portrétem nacistického masového vraha Stepana Bandery ve své kanceláři. Bandera a jeho lidé zavraždili odhadem 1,6 milionu lidí, tedy každou čtvrtou oběť holocaustu žijící na území Ukrajiny.

Rusové připravují 1,5milionovou armádu, která vstoupí na Ukrajinu a jednou provždy odstraní tuto nacistickou špínu.

Totéž se děje po celém světě. V Africe následují vlastenečtí Burkinští vojáci cestu svých kolegů v Mali. Tamní zástupce OSN byl prohlášen za personu non grata (nežádoucí) a dostal příkaz okamžitě opustit zemi, zatímco dva francouzští špioni byli zatčeni.

V Brazílii podepsal prezident Bolsonaro příkaz k povýšení Nejvyššího vojenského soudu nad zkorumpovaný levičácký Nejvyšší soud, což podle mnohých může připravit půdu pro vojenský zásah před 1. lednem, kdy se má zkorumpovaný komunista Lula da Silva ujmout funkce prezidenta.

V Peru na konci roku probíhá příměří. V novém roce však speciální jednotky pomohou Inkům tím, že budou pátrat po všech vojenských důstojnících, kteří nařídí vraždu neozbrojených civilistů.

To je jen malá ukázka kroků původních obyvatel Země proti cizím silám, které kradou zdroje a ničí život, které se odehrávají ve všech částech planety.

S tímto přechodem k tématu mimozemšťanů se podívejme, co nám tento týden poslali lidé z tajného vesmírného programu.

Nejprve nás upozornili na tento článek z 25.11.2021, který mnozí z nás možná přehlédli: Generální tajemník Sovětského svazu vybudoval tajné „vězení“ pro mimozemšťany.

Historie sovětského oddělení „mužů v černém“ je běžným lidem stále skryta. Ti, kdo v něm sloužili, se i po mnoha letech zdráhají o své práci v „cizím“ útvaru GRU mluvit, uvádí life.ru.

Hlavní zpravodajská správa Generálního štábu Ozbrojených sil Ruské federace, zkráceně GRU, dříve Hlavní zpravodajská správa, a stále běžně známá pod svou předchozí zkratkou GRU, je zahraniční vojenská zpravodajská služba Generálního štábu Ozbrojených sil Ruské federace. GRU řídí vojenskou zpravodajskou službu a udržuje vlastní jednotky speciálních sil.

Naše vlastní zdroje o ruských mužích v černém potvrzují, že mají co do činění s mimozemšťany, kteří jsou v Bibli označováni jako „padlí andělé“. Podobné názory mají i zednáři a jezuité z P3. Říkají, že válka s padlými anděly končí, a proto je v těchto dnech na obloze tolik podivných zjevení. (Psali jsme o tom ZDE: Šest padlých andělů ukončilo svoji destruktivní činnost v Hotelu Země – pozn. př.)

Zde jsou některé z nejnovějších.

1. Projekt Modrý paprsek (Blue beam):

2. Několik UFO s plazmovou energií nad Wisconsinem:

3. Místo havárie UFO:

4. Několik pozemských i mimozemských objektů:

5. Vícebarevné UFO poblíž Oblasti 51, Nevada, USA:

Uvidíme, zda mimozemšťané v novém roce přistanou na trávníku Bílého domu.

Takže veselé Vánoce a šťastný nový rok všem, i těm pověstným „zeleným mužíčkům“.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/chazarsky-svetovy-rad-konci-tim-ze-se-rothschildove-snazi-nabidnout-biliony-dolaru-vymenou-za-amnestii/