Speciální jednotky Spojených států a armádní rangeři ve čtvrtek zatkli příslušníky Deep Staters – čtyři politiky, dva hollywoodské herce a dvě osobnosti liberálních médií – po slavnostním banketu zločinného Bidenova režimu, kde 300 hostů v černém si pochutnávalo na mainských humrech financovaných daňovými poplatníky, kaviáru Almas a lahvích Chateau Margaux grand vin – za 200 tisíc dolarů za láhev.

Oproti vyprávění režimu se okázalá oslava nekonala v Bílém domě ve Washingtonu D.C.; k podvodu došlo spíše na maketě 1600 Pennsylvania Avenue Tylera Perryho, která je přesnou kopií skutečné podoby. Real Raw News a další alternativní média v minulosti rozpracovaly, jak režim využívá Perryho majetek k napodobování oficiálních vládních funkcí, takže o tom dnes nebudeme psát diplomovou práci. Zběžné vyhledávání na Googlu přináší hojné výsledky.

Důležité je, že generál USMC David H. Berger získal seznam hostů a všiml si, že několik jmen se objevilo i na jiném seznamu – na registru zapečetěných obvinění, jehož spoluautorem byl prezident Donald J. Trump, než v roce 2021 odjel z Washingtonu do svého velícího střediska Mar-a-Lago.

Zdroj z kanceláře generála Bergera řekl agentuře Real Raw News, že generál Berger v pondělí kontaktoval velitele 5. skupiny speciálních sil Brenta Lindemana a velitele 75. pluku rangerů plukovníka J.D. Keirseyho a požádal je o pomoc při zadržení „vysoce hodnotných cílů“, protože jeho námořní pěchota byla v současné době zapojena do jiných operací proti sabotérům z Deep State. Generál Berger informoval své vlastenecké spojence, že agenti z Deep State se mají zúčastnit diplomatického Soirée režimu, a údajně odříkal 20 jmen, včetně francouzského prezidenta Emmanuela Macrona a z neznámých důvodů i herečky Chrissy Teaganové.

Velitelé White Hatu podle našeho zdroje zvažovali několik možností: buď vtrhnout do falešného Bílého domu, všechny zatknout a později rozebrat viníky od nevinných, nebo selektivně zacílit a zatknout aktivní hráče Deep State, když opouštěli přepychovou hostinu. Generál Berger, který svým podřízeným málokdy vysvětluje své metody či motivy, doporučil druhou možnost se slovy: „Když vtrhneme do bran, ochranka dostane tip a lidé z Deep Staters, které hledáme, by mohli uprchnout do lesa. Ne, použijeme určitou diskrétnost. Nedáme [Nancy] Pelosiové šanci na útěk, tentokrát ne.“

Podplukovník Keirsey do operace nasadil četu Rangerů a podplukovník Lindeman na misi vyčlenil „neznámý“ počet speciálních jednotek. Dělali, co mohli, aby vyfotografovali každé vozidlo a osobu procházející bezpečnostními branami.

A tam trpělivě čekali, dokud hluk večírku  neutichl v tlumený šepot, světla uvnitř začala zhasínat a průvod drahých vozidel a pronajatých limuzín čekal ve frontě na výjezd z areálu.

Speciální jednotky a Rangeři vytvořili společné týmy, každý se skládal ze čtyř mužů v civilních terénních vozech. Jeden tým zahlédl černou limuzínu s diplomatickou poznávací značkou, která převážela Emmanuela Macrona z falešného Bílého domu na neznámé místo. Přepadový tým sledoval limuzínu na jih po mezistátní silnici 75; Macronův řidič jako by uháněl směrem k mezinárodnímu letišti Hartsfield-Jackson. Speciální jednotka/Ranger tým vozidlo zachytil několik kilometrů od letiště, ale zjistil, že byli podvedeni. Cestující nebyli manželé Macronovi, ale křemíkové repliky francouzského prezidenta a jeho manželky Brigette v životní velikosti.

Jiné týmy měly větší úspěch. Jednotka, která sledovala Mercedes AMG SL 63 za 200 tisíc dolarů od Nancy Pelosiové, provedla to, čemu policie říká „pit maneuver“, tedy pronásledovací taktiku, kterou může pronásledovaný vůz donutit prchající auto prudce se otočit na bok, což způsobí, že řidič ztratí kontrolu a zastaví. Šofér Pelosiové, který nebyl schopen tento pohyb kompenzovat, se otočil o 360 stupňů přes silnici 166 a zastavil. Speciální jednotky/Rangers vytáhli Pelosiovou a jejího řidiče z odstaveného vozidla.

„Tentokrát nešlo o dvojníka ani o ženu v masce Pelosiové. Trefa do černého!!!,“ potvrdil zdroj.

Na závěr uvedl, že jména dalších sedmi členů Deep Staters zadržených ve čtvrtek večer budou zveřejněna příští týden, stejně jako obvinění proti nim.

https://realrawnews.com/2022/12/nancy-pelosi-other-deep-staters-arrested-following-bidens-state-banquet/