Zajímavá data z celého světa. Tak jak neustále opakuje Prezident trump, symbolika bude jejich zkázou. Je tedy nutné se dívat i na symboly různých vojsk po celém světě. Jestliže vidíte známé a podobné vlajky na ramenou vojáků, nemusejí to být právě vojáci té či oné armády. Je to dokonalé krytí. Víte kam mířím.

A nezapomeňte. Celá válka nyní probíhá celosvětově a je JENOM KVŮLI DĚTEM.

***** ****

V Londýně se odpalovaly ohňostroje a lidé v severním a východním Londýně hlásí, že slyšeli obrovský „výbuch“. V okolí severního Londýna byl také vidět oblak kouře, i když není jasné, zda souvisí s hlasitým výbuchem. Mnoho lidí hlásí velmi hlasité rány po celém hlavním městě, zejména ve východním Londýně. Domníváme se, že tam probíhají rozsáhlé tajné vojenské operace a ohňostroje slouží jako zástěrka hluku. Moje kamarádka dříve říkala, že málem dostala infarkt, protože ty rány byly tak hlasité, že zněly jako výstřely.

Od Jayne –

Výbuchy v Hackney, Camdenu, Islingtonu a Stoke Newingtonu jsou oblasti, které se nacházejí blízko sebe severně od Temže. Oblasti v centru Londýna, které obsahují známé DUMBs a tunely, jsou blízko výbuchů, též Buckinghamský palác, Westminster, Downing Street, Whitehall, Tower of London, Katedrála sv. Pavla, City of London.

***** ****

Sdružení spotřebitelů energie vyzývá k odmítnutí platby

Podle Ariberta Peterse ze Spolku dodavatelů energií (Bund der Energieverbraucher) není rozsah zvyšování cen ze strany dodavatelů energií odůvodněn cenami na burze.

Sdružení spotřebitelů energie obviňuje komunální služby a další dodavatele energií z úmyslného zvyšování cen v souvislosti s prudkým růstem tarifů za elektřinu a plyn. Aribert Peters, šéf sdružení, řekl deníku Bild k plánovanému zvýšení cen na přelomu roku: „Rozsah zvýšení není odůvodněn tržními cenami.“ Peters apeloval na spotřebitele, aby odmítli platby.“

V případě České republiky bude lepší, aby spotřebitelé u svých dodavatelů požadovali pravidelné přepočty výše záloh.

***** ****

Něco o kávě. Nedávejte na rady lekařů a řiďte se svoji intuicí.

„Existuje populární zdravotní ideologie, která šíří mylné představy o výživě, a konzumace kávy je významným cílem této ideologie. Tvrdí se, že káva je droga, nikoli potravina, že tento účinek je škodlivý a že tato škodlivost není vyvážena žádným pozitivním přínosem.

Většina lékařů zastává tyto představy o kávě „zdravého rozumu“ a tvoří významnou překážku pro přijetí vědeckých faktů o kávě. Myslím, že by bylo dobré přehodnotit místo kávy ve výživě a zdravotní prevenci.

– Pijáci kávy mají nižší výskyt onemocnění štítné žlázy, včetně rakoviny, než ti, kteří kávu nepijí.
– Káva obsahuje velké množství hořčíku a dalších živin, jako je vitamin B1.
– Kofein chrání před rakovinou způsobenou zářením, chemickými karcinogeny, viry a estrogeny.
– Kofein působí synergicky s progesteronem a zvyšuje jeho koncentraci v krvi a tkáních.
– Kofein „zlepšuje účinnost využití kalorií“ a výkonnost.
– Kávoví pijáci mají nízkou míru sebevražd.
– Kofein zastavuje tvorbu volných radikálů tím, že inhibuje xantinoxidázu, důležitý faktor tkáňového stresu.
– Kofein může zabránit odumírání nervových buněk.
– Káva (nebo kofein) zabraňuje Parkinsonově chorobě.
– Kofein, stejně jako niacin (vitamin B3), inhibuje apoptózu, a tím chrání před smrtí buněk vyvolanou stresem, aniž by ovlivňoval normální buněčný obrat.
– Kofein chrání játra před alkoholem, paracetamolem (Tylenol) a dalšími toxiny a u pijáků kávy je méně pravděpodobné, že budou mít zvýšené sérové enzymy a další příznaky poškození jater.
– Káva brání vstřebávání železa, pokud se užívá s jídlem, a pomáhá tak předcházet jeho nadbytku.“

***** ****
Z vlastní zkušenosti:

Všimněte si kolem sebe, jak lidem začínají hodně rychle padat masky. A vyklubou se z nich jiné osoby, než jste si mysleli, jaké jsou a musíte rychle změnit svůj názor. Neuvěřitelné.

***** ****

Německá armáda nutně potřebuje munici, ale rychle ji nesežene, uvádí Der Spiegel

„Podle svazu Bundeswehru chybí munice v hodnotě 20 až 30 miliard euro!
Bundeswehr trpí nedostatkem munice již několik let a válka na Ukrajině situaci ještě zhoršila.
Jak přiznala
spolková vláda, nedostatek munice se týká všech armádních jednotek.
V závislosti na druhu munice bude odstranění nedostatku trvat „několik měsíců až dva roky“. „Problém nedostatku je nastolován již čtyři roky,“ řekl André Wüstner, předseda sdružení Bundeswehru.

t.me/RVvoenkor

***** ****

Řecký nejvyšší soud zrušil povinné očkování zdravotnického personálu
28. listopadu 2022
Michael Nevradakis, Ph.D.

Řecká Státní rada – nejvyšší správní soud v zemi – ve čtvrtek 24. listopadu rozhodla, že pokračující povinné očkování zdravotnických pracovníků v Řecku je protiústavní. Toto rozhodnutí by mělo znamenat konec patnáctiměsíční ságy pro neočkované řecké zdravotníky. Od 1. září 2021 byli suspendováni bez nároku na mzdu za to, že se rozhodli odmítnout covid očkování.
Rozhodnutí soudu je konkrétně v rozporu s prodloužením povinnosti očkování, kterou řecká vláda zavedla 1. dubna 2022 a která měla trvat do 31. prosince 2022.

Zdroj: https://tkp.at/2022/11/28/oberstes-griechisches-gericht-kippt-impfpflicht-fuer-medizinisches-personal/

***** ****

Nizozemsko: Předáno WEF – směřuje k velkému resetu?

Zakladatel Světového ekonomického fóra Klaus Schwab se netají tím, že dosadil své servilní poskoky do vlád všech zemí světa, a dokonce to hrdě hlásá. Příklad Nizozemska ukazuje, jak poslušně jeho vazalové plní jeho příkazy a dělají vše pro to, aby utlačovali, vyvlastňovali a nakonec nahradili vlastní lidi armádami nelegálních migrantů. Proti favoritovi WEF a premiérovi Marku Ruttemu však existuje masivní odpor, jak již ukázala povstání zemědělců.

Situace je velmi napjatá. Lidé se probudili.

***** ****

WALT DISNEY a ILUMINÁTI – PODPRAHOVÁ PERVERZE ODHALENA

Jedná se o největší spolek zločinců zábavného průmyslu a pedofilní organizaci, které nikdo, kdo k nim vstoupil, v podstatě neunikl.

https://t.me/QSPARTANWARRIQRS

Vybral a přeložil carsten

https://tadesco.org/bleskovka-carstena-3q-11-2q22/


Pokrytectví Pavla Fišera – za komunismu škola ve Švýcarsku a pobyty na Západě

Dnes vám ukážeme, jak vulgárně mluví o Miloši Zemanovi kandidát na prezidenta senátor Pavel Fischer. Používá slova „blbej“ nebo „navedenej“. Povíme Vám, kam chodil kandidát na prezidenta Pavel Fischer – který o sobě píše, že žil za komunismu v podzemí – do školy. A jen v Československu to nebylo. A řekneme Vám, proč vstoupil do SSM.

Zdroj: https://tadesco.org/pokrytectvi-pavla-fisera-za-komunismu-skola-ve-svycarsku-a-pobyty-na-zapade/


Jak Charli XCX prodala duši pro slávu

Album od Charli XCX „Crash“ je na vrcholu hitparád. Shodou okolností je to album o tom, jak prodala svou duši ďáblu kvůli slávě a bohatství. Podívejte se na symboliku, která tuto anglickou popovou hvězdu obklopuje.

Charli XCX se dlouhá léta neúnavně snažila postoupit v hudebním průmyslu. Od roku 2013 vydala tato anglická zpěvačka a skladatelka pět alb, která sklidila uznání kritiků a zároveň získala trofeje v oboru. Navzdory relativnímu úspěchu však Charli XCX stále nelze označit za „velkou popovou hvězdu“. Pověstné světlo reflektorů totiž na Charli nesvítilo tak intenzivně jako na jiné popové hvězdy.

Co jí tedy chybělo? Vzhled? Talent? Tvrdá práce? – Ne. Musela nejprve zaprodat svou duši ďáblu. A ne obrazně… A přesně to  také udělala.

V poměrně nehorázném příspěvku na Instagramu Charli píše: „Tip pro nové umělce: Prodejte svou duši za peníze a slávu“. Spolu s tímto popiskem zveřejnila fotky satanistického spodního prádla.

V dalším příspěvku Charli píše „krev mimin“, s emoji představujícím skleničku na martini – což naznačuje, že tuto krev pije. Jedná se o odkaz na oblíbenou aktivitu okultní elity, která je posedlá konzumací lidské krve a masa.

Krátce před Halloweenem Charli zveřejnila fotku, na které je vyobrazen satanistický rituál s krví. Protože to se v tomto ročním období skutečně dělá.

 

pokračování článku: Jak Charli XCX prodala duši pro slávu