Mariňáci Spojených států ve čtvrtek zatkli velvyslankyni USA v OSN Lindu Thomas-Greenfieldovou za obvinění ze spiknutí za spáchání volebních podvodů a zrady poté, co ji zapojili do ohavného spiknutí, aby „pozorovatelé OSN“ a „mírové jednotky“ monitorovali volební místa ve volební dny 2024,  uvedl zdroj od Erica Smithe RRN..

Thomas-Greenfieldová byla nominována Josephem R. Bidenem za zástupce Spojených států amerických do OSN a zástupce Spojených států amerických v Radě bezpečnosti OSN 20. ledna 2021 a Senát ji potvrdil o tři dny později. Náš zdroj řekl, že bílé klobouky ji nepovažovaly za hrozbu, dokud neobjevila její zradu minulý týden Marine Corps Forces Cyberspace Command,

Zachytili zvukovou konverzaci mezi Thomas Greenfieldovou a U.N. generálním tajemníkem pro mírové operace Jean-Pierre Lacroixem, kterého White Hats dříve prohlásil za „mezinárodního“ zločince, když se jeho jméno v březnu vynořilo na vojenském tribunálu Merricka Garlanda. “Ten chlap opovrhuje prezidentem Trumpem, i když mu Trump nic neudělal.” Tito šváby se prostě plazí všude kolem.

Na základě toho, co víme, v tomto případě Thomas-Greenfieldová požádal o pomoc, “řekl náš zdroj. Na zachycené konverzaci je Thomas-Greenfieldova slyšena, kdy formálně žádající U.N. o pomoc při ochraně volebních míst před „povstaleckými a neloajálními vojenskými zrádci USA“, kteří touží destabilizovat volby zastrašováním demokratických voličů Bidena,. Řekla, že očekává, že antagonisté MAGA budou napadat volební místa v modrých lokalitách po celé zemi, znevažovat, traumatizovat a terorizovat mírové demokraty, čímž omezí jejich ústavní právo znovu zvolit Josepha Bidena a zemi tak zbaví spravedlivých voleb.

Rovněž učinila šokující prohlášení: “alarmující vysoký počet vojenských velitelů ztratil naši  důvěru a nezákonně pomáhá „osobní válce a prosazení“ prezidenta Trumpa proti zákonně zvolenému Bidenovi demokraty. Prohlásila, že se už nemůže spoléhat na zavolání Národní gardy, aby odrazila vojenské zrádce a Trumpovu nezastavitelnou MAGA.

“Řekni mi něco, co nevím,” odpověděl jí Lacroix. “Nemohu vstoupit do USA, protože mě zatknou a spálí na hranici.” “Věší nevinné lidi, nespalují je,” opravila ho Thomas-Greenfieldová. “To vyjde nastejno.” Američané nebudou tolerovat nasazené mírové jednotky ve Spojených státech. Naše lidi by to ohrozilo, “řekl Lacroix. Namítla, že důsledek několika potyček je zanedbatelný ve srovnání s tím, co by se stalo, kdyby Donald Trump znovu seděl v oválné pracovně. Použil by všechny vazby na U.N. a neodvolatelně by zrušil financování více než 600 programů U.N. “Bankrot!” vyštěkl Lacroix.

“Prezident Biden může pozvat mírové jednotky den nebo dva dny před volbami.” On a Obama uspořádají tiskovou konferenci, v níž je zdůvodní…, “aby byla zachována volební celistvost”. Lidé, jsou z nich hotoví, budou tomu věřit. Uvěří všemu, co jim řekneme. Ujistíme je, že máme dobrý důvod. “ 60 000–70 000 mírových sil by mělo stačit k posílení FBI a vnitřních bezpečnostních sil, které jsou již naplánovány na sledování volebních místností pro povstalcům MAGA a vojenským misím v den voleb.

Řekla dále: “Zařídíme to tak, aby zde lidé mírové jednotky vítali s otevřenou náručí,” ale neupřesnila, jak přesně to administrativa provede.

Nicméně Lacroix prohlásil, že předloží návrh svému nadřízenému António Guterresovi, a odpoví jí, jakmile dostane odpověď.

White Hats zajistil, že Thomas-Greenfieldová nebude k dispozici pro přijetí odpovědi.

Ve čtvrtek časně ráno námořní pěchota vypla bezdrátový alarm v její rezidenci v Queensu v New Yorku a nenápadně vstoupila, přičemž zastihla Thomas-Greenfieldovou a jejího manžela Lafayette M. Greenfielda, jak tvrdě spí v posteli. V době, než si pár uvědomil, že v jejich ložnici je půl tuctu ozbrojených mariňáků, už jim bylo píchnuto rychle působící sedativum, které je rychle přivedlo do bezvědomí.

“Máme podezření, že manžel věděl o jejích zločinech a je spoluviníkem.” Bude s ní souzen,“ řekl zdroj. “Přirozeně nemluví a jsou v zadržovacím zařízení.”

Na otázku, jaká náhoda vedla kyberprostorové velitelství k zaslechnutí telefonního hovoru, odpověděl, že Bílé klobouky mají oči a uši všude a monitorují Lacroixovu korespondenci od chvíle, kdy se jeho a Obamovy tváře objevily v ZOOM hovorech zobrazených u Garlandova tribunálu.

Na závěr dodal:  “Termín „U.N. Peacekeepers“ je nesprávné označení.  To, co OSN nazývá mírovými silami, je ve skutečnosti ozbrojená invazní jednotka.

„Pokud venku uvidíme byť jen jednu modrou helmu, střílíme a likvidujeme. Doufejme, že Lacroix, a my mu nějaký čas poskytneme, zjistí, že jsme Greenfieldovou dostali. Zřejmě zanechá všech myšlenek na přistání modrých přileb ve Spojených státech amerických.”

https://realrawnews.com/2024/06/marines-arrest-u-n-ambassador-to-u-n-for-treason-wanted-blue-helmet-peacekeeping-force-to-monitor-2024-presidential-election/