Herečka vydávající se za zástupkyni generálního prokurátora Lisu Monacovou, pravou ruku zesnulého Merricka Garlanda a nepřítelkyni vlastenectví, byla zabita při „kladení odporu při zatýkání“ v pátek večer, když američtí mariňáci zaútočili na dům Monakové na předměstí D.C., řekl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smitha. Skutečné čerstvé zprávy.

Jak podvodnice, tak dva federální agenti, kteří ji chránili, zemřeli střelbou námořní pěchoty poté, co se odmítli pokojně vzdát a vytáhli pistole na jednotku, kterou generál Smith poslal, aby zadržela toho, co považoval za legitimního zástupce A.G., dodal zdroj. K schválené razii došlo přibližně ve 21:45 v pátek, kdy generál Smith povolil námořní pěchotu k útoku na sídlo prokurátorky.

Podle našeho zdroje White Hats uvedli Monakovou, která hrála klíčovou roli v nezákonném zatýkání téměř všech J6erů, kteří jsou v současné době obviněni nebo vězněni, jako jednu z deseti nejhledanějších v době Garlandova tribunálu a popravy, jako součást jejich snahy o očistu. Deep State’s státní zástupci odshora až dolů. Lov na Monakovou, uvedl druhý zdroj, začal předtím, než Merrick Garland dorazil do zálivu Guantánamo, ale byla nepolapitelná. Deep Stater prokurátorka vynikla schopností unikat pronásledovatelům a zmizela beze stopy.

Zdroje připustily, že White Hats si nejsou jisti, kdy herečka nahradila skutečnou Monakovou.

“Nesnáším přiznávání selhání, ale naši lidé, kteří jsou experti na hledání dvojníků nebo klonů nedokážou říci, kdy k výměně došlo.”

White Hats, vysvětlil, poprvé vystartovali na Monakovou v březnu a dohlíželi na jejích šest domů. Dva v hodnotě přes 4 000 000 dolarů a koupené jako LLC. i zaregistrované, aby nákupy utajila. Nenašli zde žádné známky života ani důkazy, že by domy byly nedávno zabydleny. Předpokládali, ale nemohli dokázat ani vyvrátit, že Monaková tajně uprchla ze země, aby se vyhnula Garlandovu osudu. Hodnota nemovitostí byla vyšší, než si mohla dovolit jako obyčejný státní úředník – bez nezákonného, ​​nehlášeného příjmu.

V dubnu se však tvář Monakové objevila na nahraném zpravodajském segmentu NBC, který propagoval důležitost uvěznění prezidenta Trumpa a jeho „násilných příznivců“ stále na svobodě.

Digitální forenzní analytici z Velitelství kyberprostorových sil námořní pěchoty prozkoumali záběry; Technologie rozpoznávání hlasu a obličeje dospěla s 97% pravděpodobností k závěru, že Monaková na videu bylo skutečně pravá. Analytici neviděli žádné známky – švy u výstřihu a očí, nesrovnalosti v odstínech pleti, špatně tvarovaný nos nebo uši atd. – byla dvojník s protetickou maskou. Pokud by se jednalo o podobiznu, software, trénovaný dohled ji nedokázaly odlišit od autentické osoby v řadě úkolů, které v minulosti úspěšně dokončili na jiných cílech Deep State.

White Hats si v květnu myslela, že mají další šanci na zatčení Monakové, když jí její úřad naplánoval, že koncem měsíce přednese hlavní projev k vdovám po padlých federálních důstojnících v restauraci v Los Angeles. Velení Cyberspace s využitím všech dostupných zdrojů prohledalo důvěrné databáze v naději, že najde letenku rezervovanou na jméno Monakové. Jejich úsilí bylo marné a dotazy na federální 5. kolonisty byly rovněž neúčinné. Nikdo neměl ponětí, jak, kdy nebo odkud se Monaková objeví v Los Angeles. Generál Smith vyloučil, že by stovky mariňáků hlídkovaly na mnoha letištích po dobu tří týdnů a označil toto úsilí za nepřekonatelné, protože by to znamenalo sledovat desítky tisíc cestujících, kteří nastupují a vystupují ze stovek letů denně.

Místo toho se rozhodl rozmístit průzkumnou četu námořní pěchoty venku a poblíž restaurace v den shromáždění. Pokud to bylo možné, plán byl identifikovat ji a pak ji v tichosti konfrontovat až po skončení akce.

Přibližně v 16:30 hod. 23. května se pozorovatelé námořní pěchoty na nedalekých střechách domnívali, že na zadním sedadle sedanu s řidičem mířícím k restauraci viděli ženu, která odpovídala fyzickému popisu Monakové. Ale když auto zajelo na parkoviště, nikdo z auta nevystoupil a zdálo se, že Monaková zmizelo, zadní sedadlo nebylo neobsazené. O dvě minuty později řidič nastartoval motor a vyjel.

“Bylo to jako kouzelnický trik, pokud dva bystroocí pozorovatelé hledící dalekohledem neviděli stejnou fata morgánu.” V jednu chvíli tam byla a v další už ne. Uvnitř restaurace jsme také sledovali muže a ona se nikde neukázala. Deep Staters na nás kdysi vytáhli Houdiniho a tohle bylo zatraceně dobré. Uvažovali jsme o zastavení limuzíny, ale nechtěli jsme se odhalit, předpokládám, že jsme to ještě neudělali. Naše další štěstí, dá-li se to tak nazvat, bylo minulý týden. Kdy jsme si mysleli, že je Monaková najednou zpátky ve svém domě v DC – se dvěma agenty FBI, kteří ji hlídali.“

Generál Smith, dodal, už byl unavený z triků a nařídil námořní pěchotě, aby zaútočila na rezidenci a zatkla Monakovou a její federální společníky jako spolupachatele jejích zločinů. Mariňáci počkali, až vyšla ostraha ven, aby si zakouřila. Vyrazili do akce, ostrahu zaskočili a strčili do dveří, za nimiž Monaková a druhý agent tasili zbraně a namířili je na mariňáky spěchající dovnitř. . Mariňáci vystřelili jako první a v sebeobraně agenty s Monakovou usmrtili.

Až na to, že to nebyla pravá Monaková.

Kulka, která jí trefila tvář, nejprve protrhla prodyšnou masku latexového typu, která se zdála být hermeticky uzavřena na její tváři. Bylo to bezchybné a bezproblémové, pigment dokonale odpovídal pleti dvojnice i pleti skutečné Monakové.

Mariňáci zabalili těla do pytlů a zařídili jejich odeslání do zařízení, kde by odborníci mohli identifikovat náhradnici.

“Tu osobu známe, ale zatím ji nepouštíme,” řekl zdroj. Mluvíme o mnohem víc než jen o nějaké herečce. Myslím tím, že tato osoba byla ochotna padnout za  Monakovou. To je závazek. Byla vycvičena k bezchybnému napodobování Monakové všemi možnými způsoby. Monaková je stále tam někde ve stínu a naše mise ji najít a zatknout zrádkyni stále pokračuje.”

Operace z minulého týdne nebyla prvním případem, kdy byli White Hats podvedeni maskovaným podvodníkem. V květnu 2021, když lovili Nancy Pelosiovou, zatkli dvojnici Pelosi s maskou nahlas podobnou originálu .

https://realrawnews.com/2024/06/doj-body-double-spoofs-u-s-marines/