Molekulárna biologička a šéfka renomovaného súkromného laboratória Tilia Laboratories MUDr. Soňa Peková, PhD. v najnovšom rozhovore pre projekt Svědomí národa hovorí z profesionálneho pohľadu o genetike našich slovanských predkov, ich vlastnostiach a historických súvislostiach ich pôsobenia vo svete.

„Musíme být hrdí na to, kde máme kořeny. To patří k lidství. Nejsme o nic horší než západní společnost, i když se nám to někdo neustále snažil nasouvat. Je to jakási propaganda, která tady byla léta vedená, a nemá to žádné opodstatnění. Dnešní genetika a genealogie nám ukazují, že Slované jsou prastarý národ s hlubokou historií,“ říká Soňa Peková, která se genetice profesně věnuje dvacet let.

Slované jsou podle ní národ mírumilovný, velkorysý, dobrosrdečný a pohostinný. Jsou jiní než zápaďané a možná právě tou svou mírumilovností a touhou po klidu pořád někoho dráždí. Uvědomění si skutečnosti, že všichni Slované mají jednoho společného otce, vidí Soňa Peková jako vhodnou obranu proti globalistickým tendencím smazávat hranice a sunout člověka do pocitu osamění a proti konfliktům mezi bratry.

Před pomalu se blížícími Velikonocemi rozvíjí Peková také úvahy o vztahu slovanství a křesťanství, které ve své původní podobě učení o tom, že před Bohem jsou si všichni rovni, bylo velmi blízké povaze Slovanů.

„Jsou tady i nějaké provokativní úvahy o genetickém původu Ježíše Krista,“ uvádí s tím, že chce vyzvat lidi k zamyšlení, protože mainstreamová věda může být v lecčems klamavá, jak jsme viděli v posledních letech.

Viac vo videu:

Kdo je MUDr. Soňa Peková, Ph.D.


Soňa Peková vystudovala medicínu, ale už během studia jí to táhlo do laboratoře a po studiích si dále doplňovala vzdělání a začala se naplno věnovat mikrobiologii a molekulární genetice. Letité zkušenosti z vědy, výzkumu a laboratorní praxe v současnosti uplatňuje ve své soukromé laboratoři. MUDr. Peková se dostala do širšího povědomí veřejnosti na jaře 2021, kdy ve své laboratoři jako v prvním nestátním zařízení vyvinula test a testovala na SARS-CoV-2. Stát jí to zakázal a ústy ministra zdravotnictví ji veřejně dehonestoval.

Další vlna dehonestace Soni Pekové se strhla po jejím prohlášení, že virus SARS-CoV-2 je pravděpodobně laboratorního původu, což je dnes v mainstreamu celkem běžně diskutovaný závěr, ke kterému došla řada vědců i tajné služby. Pekovou za něj nekritizuje jen mainstream, ale hrubě se o ní na sociálních sítích vyjadřují i někteří zfanatizovaní příznivci teorie, že žádné viry neexistují, protože nebyly nikdy izolovány, a celá virologie je podvod. Události posledních dvou let přivedly Soňu Pekovou, jejímž letitým koníčkem je mimo jiné kvantová fyzika, k četbě knih a zkoumání informací mimo mainstremovou vědu z mnoha společenských oblastí.   

https://cz24.news/video-molekularni-geneticka-mudr-pekova-o-genetice-nasich-predku-slovanu-jako-nejstarsim-etniku-po-padu-atlantidy-sile-a-vyjimecnosti-slovanu/

ZDROJ