Politici v americkém státě Montana prosazují nový zákon, podle kterého by bylo darování krve pro lidi „očkované“ proti Covid-19 trestným činem.

Odvolávajíc se na problémy s kontaminací, poslanec parlamentu Montany Greg Kmetz (za Republikánskou stranu), který návrh nového zákona předložil, chce z toho udělat přečin obnášející pokutu 500 dolarů. Chce zabránit tomu, aby očkovaní dárci přispívali svou krví s vysokým obsahem vakcínových hrotových proteinů do dárcovského fondu.

Návrh zákona chce také zakázat darovat krev ve státě Montane lidem, kteří měli diagnózu „dlouhý covid“, což se medicínsky definuje jako „postakutní následky viru SARS-CoV-2 v důsledku chronické infekce“.

„Dodávky krve v Montaně by se mohly snížit až o 80%, což by vedlo k nepříznivým následkům pro pacienty, včetně zbytečné a bezohledné smrti,“ řekl o potenciálním vlivu této legislativy Cliff Numark, viceprezident neziskové organizace Vitalant na odběr krve.

Většina krevních bank se již nyní snaží držet krok s poptávkou a 80procentní snížení dostupné nabídky v případě, že by návrh zákona prošel, by situaci jen zhoršilo.

(Související: Biden nadále tlačí Američany, aby si dávali píchat nekonečné „posilovací“ dávky, což jim zajistí vysoké hladiny toxických hrotových proteinů v krvi.)

Montana nechce podávat lidem zkažené krevní transfuze
Numarkovo přiznání o 80procentním snížení dostupnosti čisté krve je založeno na statistikách z Montany, které ukazují, že čtyři z pěti obyvatel dostali alespoň jednu dávku „vakcíny“ proti covidu od spuštění masového očkování.

Jinými slovy, většina obyvatel Montany má otrávenou krev a nový zákon by jim už neumožňoval dělit se o ni s pacienty v nouzi. Totéž platí v jiných státech, kde je vysoká míra proočkovanosti.

Kmetzova nová legislativa vychází ze zákona č.j. 702 z minulého zasedání parlamentu státu. Tento návrh zákona zakázal diskriminaci na základě očkovacího statusu, ačkoli část z něj byla v prosinci zrušena jako protiústavní.

Mezi další zastánce nového zákona patří i poslankyně Lola Sheldon-Gallowayová, místopředsedkyně výboru pro lidské služby ve Sněmovně reprezentantů. Bratr Sheldon-Galloway je patolog, který jí řekl, že covidové vakcíny způsobují problémy s průtokem krve.

„Jsem jedním z mnoha, kteří věří v Bohem dané právo na medicínskou svobodu, což zahrnuje i přístup ke geneticky neupravené krvi v době nouze,“ uvedl Jo Vilhauer, obyvatel Miles City, který podporuje nový zákon jako důležitou součást medicínské autonomie.

Podle Dr. Michaela Busche, ředitele Výzkumného institutu Vitalant, je skutečné procento kontaminované krve ve Spojených státech blíže 90 procentům než 80 procentům, což znamená, že jen jeden z deseti dárců má čistou, nekontaminovanou a bezpečnou krev.

Je to vážný problém, protože ti, kteří potřebují krevní transfúzi, na ni budou muset čekat mnohem déle – pokud ji vůbec někdy dostanou, jelikož nyní je většina zásob krve v zemi kontaminována toxickými proteiny a jinými složkami z „vakcín“ proti covidu.

Jedním z problémů nového zákona je to, že neexistuje způsob, jak otestovat krevní vzorky na hrotové proteiny nebo jak získat jakýkoli jiný důkaz kontaminace covidem. Jedná se tedy o systém založený na důvěře, který je přinejlepším nepraktický.

Poslankyně Jodee Etchartová (republikánka), která podporuje návrh zákona, požádala Kmetze, aby zvážil založení dvou různých krevních bank: jedné pro očkovanou krev a druhé pro neočkovanou krev. Kmetz ale říká, že voliči jsou proti takové myšlence.

„Nebudeme o tom uvažovat,“ řekl Kmetz.

„Vypadá to tak, že mnozí takový zákon nechtějí,“ reagoval Etchart na nepravděpodobnost, že návrh nového zákona projde.

https://www.naturalnews.com/2023-03-01-80-percent-blood-contaminated-spike-proteins-mrna.html