Mel Gibson žije ve strachu o svůj život poté, co přísahal, že odhalí elitní pedofilní kruh fungující v srdci hollywoodského systému. Podle Gibsona se ho hollywoodské elity již pokusily zrušit, umlčet a zničit jeho kariéru – nic z toho nefungovalo, protože lidé chápou, že mluví pravdu.

Mel Gibson v roce 2017 rozzuřil establishment tím, že odsoudil Hollywood jako „doupě parazitů“, kteří „hodují na krvi dětí“.

Mainstreamová média se rychle vrhla na Gibsonova odhalení, nasadila ověřovače faktů včetně Snopese (americký Cemper), aby prohlásila komentáře za falešné zprávy, a přistoupila k odstranění každého videa a článku z internetu. Orwell nás varoval, že v budoucnu elity „vymažou z povrchu zemského“ nepohodlné informace. A to je přesně to, co elity udělaly s Gibsonovými odhaleními o Hollywoodu.

Stručně řečeno, hlas Mela Gibsona byl umlčen.

Nyní, o šest let později, Mel Gibson prohlásil, že „už nemá co ztratit“ a je odhodlán sehrát svou roli při vymýcení temné elitní pedofilie a obchodování s dětmi – bez ohledu na osobní důsledky.

Sound of Freedom (Zvuk svobody) vypráví příběh Tima Ballarda, bývalého agenta CIA, který opustil svou práci zvláštního agenta pro vyšetřování vnitřní bezpečnosti. První zprávy naznačují, že film odhaluje pedofilii elit a obchodování s dětmi.

Tim Ballard nedávno na Utah Eagle Forum 2023 Annual Convention řekl davu, že čtyřdílný dokumentární seriál, výkonně produkovaný Tonym Robbinsem, se blíží ke konci, a také prozradil, že Gibson zasvětil svůj život záchraně dětí před elitními pedofily.

Mainstreamová média se Gibsonovy nové role děsí a dělají vše, co mohou, aby oklamala masy. Podle kontrolorů faktů není Mel Gibson zapojen do Sound of Freedom. Dokonce tvrdí, že svou účast popíral – samozřejmě dosvědčeno nejmenovaným anonymním zdrojem.

Proč tak nehorázně lžou o Gibsonově roli ve filmu Sound of Freedom? Protože se děsí toho, co se chystá odhalit.

Podle Gibsona je na něj útočeno temnými silami, které jsou odhodlány ho umlčet. Jsou tak odhodlaní ho umlčet a potlačit tento film, že nechtějí, aby mainstreamové publikum mělo byť jen tušení, že film vůbec existuje.

Kari Lakeová se setkala s Gibsonem a hovořili o strašném obchodování s dětmi, které se odehrává po celém světě.

 

Musíme se přidat ke statečným americkým patriotům, jako je Kari Lakeová, v odmítnutí krčit se před elitou a jejich útočnými psy v mainstreamových médiích.

Obchodování s dětmi je špinavé tajemství Ameriky a elita nechce, abyste znali celý rozsah epidemie.

Miliony dětí se každý rok pohřešují, statisíce jen v USA, přičemž mnoho z nich padne do rukou predátorů, kteří je obchodují prostřednictvím pedofilních sítí, kde děti trpí nepředstavitelnými hrůzami.

Sexuální obchodování – zejména pokud jde o nákup a prodej mladých dívek – se v Americe stalo velkým byznysem. V roce 2011 to byl nejrychleji rostoucí byznys v oblasti organizovaného zločinu a po drogách a zbraních druhou nejlukrativnější komoditou nelegálního obchodování.

Vezměte v úvahu: “Každé dvě minuty je v sexuálním průmyslu zneužito jedno dítě.”

Jak poznamenává investigativní novinářka Amy Fine Collinsová: „Stalo se to lukrativnější a mnohem bezpečnější prodávat poddajné dospívající než drogy nebo zbraně. Libru heroinu nebo AK-47 lze prodat jednou, ale mladá dívka může být prodána 10 až 15krát denně – a „spravedlivý“ pasák jí zabaví 100 procent výdělku.”

Jak zdůrazňuje Ernie Allen z Národního centra pro pohřešované a zneužívané děti: “Jediný způsob, jak to v žádném americkém městě nevidět, je prostě mít zavřené oči.”

Kde se vzala tato chuť na malé děti?

Podívej se kolem sebe.

Děti jsou již léta sexualizovány v hudebních videích, na billboardech, v televizních reklamách a v obchodech s oblečením, jako je Target. Marketéři vytvořili poptávku po mladém těle a připravenou nabídku hypersexualizovaných dětí.

Jak tento týden řekl hollywoodský veterán James Woods, Hollywood je „stokrát větší zlo“, než si myslíte.

A Pedowood, jak Gibson vždy věděl, je srdcem zla v tomto světě.

Na rozdíl od většiny hvězd, Gibson nebyl sveden zlem. Je tady i po letech a stále se odmítá koupit zlým systémem.

Po oddechu se Gibson vrátil a rozhodl se, že už nebude hrát podle hollywoodských pravidel. Vzepřel se studiovému systému a vytvořil epický film Umučení Krista. A teď to dělá znovu, když spolupracuje s Timem Ballardem a Jimem Caviezelem a dělá Sound of Freedom.

Zábavní průmysl a mainstreamová média, pracující ve prospěch elit, jsou odhodláni udržet epidemii pedofilie pod pokličkou. Jsou odhodláni nadále popírat, že zde existuje problém, navzdory důkazům o tom, že se každý rok pohřešují miliony dětí.

Stateční američtí patrioti jako Mel Gibson, Tim Ballard a Jim Caviezel jsou odhodláni vynést tuto epidemii na světlo.

Není pochyb o tom, že mainstreamová média se pokusí Mela Gibsona znovu dehonestovat. Pokud ho nedokážou umlčet tímto způsobem, jak si představují, pak by nebezpečí pro Gibsona mohlo být mnohem vážnější.

Je důležité, abychom jej a jeho práci podporovali a nenechali se mainstreamovými médii ovlivnil lžemi a falešnými zprávami.

PODROBNOSTI:

Překlad a redakční úprava: Martin Kirschner (www.vipnoviny.cz), Zdroj: thepeoplevoice.tv