Individua, jež mají hlavy plný radioaktivního prvku známýho jako “depleted branium” a žijou daleko mimo realitu, stále ještě vykřikujou věci jako: “Západ – maják demokracie! A my tam patříme!”

Nechci soudruhům brát iluze, ale pokud “Západ” někdy něčim takovym byl (o čemž se dá rozhodně pochybovat), tak v současnej době je to spíš taková kadibudka plná zdegenerovanejch sraček. (Proto mi připadá velmi trefný označení “kolektivní Záchod”.) Patříme tam? Rozhodně. I u nás je všude vidět degenerace a sračky.

Jenže nevim jak vy ostatní, ale já tam tak nějak vůbec patřit nechci, aspoň ne za těchhle okolností. A rozhodně tam nechce patřit nikdo, kdo tam momentálně nepatří, jako třeba Východ a Jih a tak podobně. Kolektivní Záchod možná kdysi budil respekt, pak budil aspoň strach (protože měl nejvíc nukleárek a ukázal, že se nebojí je naprosto bezdůvodně použít), ale dnes už je všem okolo jen pro smích. Vždyť už si proboha i Saudská Arábie dělá v televizi otevřeně prdel z Bideta. Kam jsme se to dostali?

Před 35 lety jsme měli důvod si myslet, že Západ je symbolem demokracie. Ne až tak proto, že jsme o tom měli nějakej opravdu pádnej důkaz, ale proto, že náš tehdejší režim tak nějak očividně disponoval cenzurou, embargem na určitý informace a produkty, a nedostatkem všelijakýho zboží. Jelikož o cenzuře na Západě jsme nic nevěděli a zboží tam podle všeho bylo k dostání celkem jakýkoliv (a životní úroveň tam byla vyšší), měli jsme dojem, že to tam je prostě mnohem lepší.

A v něčem určitě bylo, jako že nemuseli stát na vánoce dvě hodiny ve frontě, aby měli jednou za rok banány. Jenže dostupnost banánů neni tak úplně nejlepším měřítkem kvality života, svobody, nebo celkovýho zdraví společnosti. Na to jsme začali přicházet až v těch posledních dekádách, a to bohužel dost pomalu. Většina na to pořád ještě nepřišla.

Degenerace Západu začala dávno před naší zinscenovanou revolucí. A vlastně už tenkrát tam byla pravděpodobně horší než na Východě. Jak se říká, po WWII se na Východě zaved experiment ovládání lidí prostřednictvím totalitních vlád, a na Západě prostřednictvím televize. A protože se zjistilo, že zotročit lidi televizí je mnohem jednodušší a efektivnější než represivníma vládama, bylo rozhodnuto, že se východní Evropa (do který jsme tenkrát jasně patřili, ačkoliv z tohodle faktu dnes někteří dostávaji kopřivku) přetransformuje po vzoru kolektivního Záchodu. (Neboli spláchne.)

A tak jsme dostali lepší televize, zdánlivě svobodný informace (o nichž nám nějakou dobu trvalo, než jsme zjistili, že je to jen propaganda druhý strany), a ty banány. Taky ale reklamy a spoustu hovadin, který ve skutečnosti nikdo na nic nepotřeboval. A s tim přišla ta degenerace, zpočátku dost neviditelně.

Za komunistů byl život takovej jednodušší, omezenější a chudší, ale to nemělo nutně moc negativní dopad na lidi. V mnoha ohledech naopak – měli větší disciplínu, přirozenou nedůvěru v autority, vystačili si s málem, a byli obecně míň zkažení. Rozhodně míň rozmazlení než dnešní generace.

Jako dítě jsem vnímal, že bohatstvím zrovna neoplýváme, a věděl jsem, že na Západě “se maji líp”. Bylo to vidět i na rodinách, který měly nějaký západní konexe. Měli věci, který my jsme neměli.

Co už jsem tak úplně nevnímal, bylo to, že “maji se líp” v podstatě neznamenalo o moc víc než to “maji víc věcí”, což je dost zavádějící měřítko. Jak mnozí dnes poznamenávaji, ačkoliv jsme toho v dětství neměli moc, měli jsme se celkem dobře. Možná jsme neměli tolik aut na ovládání jako děti v Německu, ale nechybělo nám nic podstatnýho (a třeba jsme taky měli před barákem mnohem lepší prolejzačky než dneska), a zároveň jsme nebyli vystaveni spoustě svinstva a úchylností. Například jsme nemuseli sledovat stovky idiotskejch reklam na různý hovadiny. To na Západě měli už tenkrát.

Představa, že Západ je nějakej maják a ne morální žumpa, je mimózní už nějakou dobu. Dlouho se propagovalo, že USA je #1, nejsvobodnější a nejlepší země. To neplatí už hodně dlouho. Mnohejm to došlo celkem brzo po revoluci, mnohejm po 9/11, zatímco jiní na to přišli až v posledních třech letech a obzvlášť po vyhrocení konfliktu u kravína, kdy Amerika přešla k tak otevřenej aroganci vůči zbytku světa, že se to dá těžko sledovat bez zvracení.


Amerika svoji pozici “respektovaný velmoci” ztrácí už dlouho. V první řadě to, co z ní pořád ještě dělá jakous takous velmoc, je parazitismus na ostatních. Amerika si kdysi dokázala vyrobit celkem cokoliv, ale dnes jim (stejně jako všem ostatním) vyrábí skoro všechno Čína, kterou ale Západ zároveň považuje za největšího nepřítele, což je poněkud zvláštní paradox. Přítel nebo nepřítel, pro Amíky je to prostě levnější, a to je asi důležitější než nějaký morální zásady a podobný detaily.

Amerika dneska neprodukuje skoro nic užitečnýho, tak jak může “vládnout” světu? Veškerá kontrola je skrz bankovní/finanční sektor a dolar, neboli totální parazitickej podvod. Amerika všechny ovládá skrz podvodnej bankovní systém a skrz to, že svět desítky let obchoduje v dolarech. Ameriku živí všichni ostatní a ona pak těm ostatním diktuje, co maji dělat, a ještě je za stálýho vysávání uráží. Je to zvláštní systém (kterej ale pomalu přestává fungovat).

Morálně je Amerika už dlouhou dobu totální dno. Kdo jsou největší porušovači mezinárodního práva (který se Amerika tváří, že světu sama diktuje)? Izrael, Saudská Arábie, a samotný USA. Amerika vede svoje nelegální (podle vlastní Ústavy) války, v nichž používá mezinárodně zakázaný zbraně, 80% jejich obětí jsou vždycky civilisti a většina jejich počínání je v rozporu s mezinárodním právem.

A Izrael a Saudská Arábie byli vždycky její kámoši. Kdykoliv Spojený Národy hlasujou o tom, jestli Izrael porušil mezinárodní zákony a mělo by se s tim něco dělat, všichni jsou pro, jen Amerika to vždycky vetuje. (Pravda, to je hlavně proto, že Izraelský lobby téměř kompletně ovládaji USA, pokud jde o záležitosti týkající se Izraele, ale na pozici Ameriky to nic moc nemění.)

V konfliktech mezi Izraelem a Palestinou, stejně jako mezi Saudskou Arábií a Jemenem, Amerika vždycky podporuje agresory a ilegální okupanty. Maják demokracie? S jejich morálním kompasem, kterej ukazuje permanentně dolu, asi těžko. A vlastně kamkoliv se podíváme, Amerika nikdy nikde nehájila svobodu. Vždycky jen vlastní zájmy, a její zájmy jsou diktovat úplně všem, co maji dělat, a všechny ovládat. Amerika je prostě dokonalej příklad zákeřnýho parazita.

Svoji morální prohnilost bohužel přenáší na svoje “spojence”, kteří evidentně nemaji dost rozumu na to, aby se tomu bránili. Kolektivní Záchod se skládá víceméně ze tří částí – Amerika, Evropa Uhnije, a vazalové britský královský rodiny, což je taky kapitola sama pro sebe.


Sledovat, jak se změnila za posledních 10 let Kanada nebo Austrálie, je tragédie. Kanada bejvala docela super země, kde byli všichni v pohodě a nic moc zákeřnýho se tam nedělo. Přechod hranic z USA do Kanady byl jak vstup do jiný dimenze. Na jednej straně největší kriminalita na světě a když jste někomu šlápli na trávník, tak vytahoval brokovnici; na druhej jste mohli jen tak vlízt lidem až do baráku a všichni byli v klidu a zeptali se s úsměvem, co potřebujete. Nikdo tam nikoho s ničim neprudil. Málo lidí, hodně lesů, a všude pohoda.

Dnes tam švábolízal Trudeau, podobně jako u nás Fialovej Hnus, vší silou zavádí tolik americkejch zákeřností, kolik dokáže. Většina lidí tam ještě neni tak zpitomělá jako v Americe, ale Kanada už je zamořená všema možnejma idiotskejma pravidlama a zákonama, a populace je vystavená agresivní propagandě a všelijakejm úchylnostem, stejně jako v Americe. Mladší generace už to postihuje.

Podobně v klidu byly do nedávna Austrálie a Novej Zéland, než tam ty jejich psychopatický krávy zavedly kovidový koncentráky v době, kdy tam měli všehovšudy asi pět a půl případu chřipkovidu. (Pořádně tam začali lidi bejt nemocní a umírat až když do nich napíchali Tfujzr, Murdernu a spol.) Proč se tohle dělo? Nic z toho samozřejmě nedávalo žádnej smysl – až na to, že to prostě byla agenda globalistů, jejímž hlavním propagátorem je maják degenerace – USA. (Kterej samozřejmě řídí Loutkáři.)

Nejvíc ale v současnej době degenerace postupuje v EU. Nejen že EU zavádí všechny ty nejhorší nesmysly a úchylnosti, co sem proudí z Ameriky, ale je to momentálně ta nejvíc sebedestruktivní část planety. Rozdíl mezi Amerikou a EU je, že Amerika má pořád dost rozumu na to, aby hájila vlastní zájmy. EU, jako snad jediná část světa, ten rozum nemá.

Že Rusko a Čína hájí vlastní zájmy, je jasně vidět. Stejně tak většina Asie, Afrika a Jižní Amerika si hájí vlastní zájmy, což se v současnej době projevuje hlavně tim, že odmítaji dělat, co jim diktuje Amerika, protože by to pro ně evidentně nebylo výhodný. Vlastní zájmy hájí i Amerika, jako vždy tim, že k nim zneužívá všechny ostatní. Nahnat ostatní do války, nutit je používat dolar, zakázat jim výhodný obchody s jinejma a prodávat jim draze vlastní mizerný produkty – to je sice nechutný chování, ale je to aspoň ve prospěch Ameriky.

Britský Impérium už se moc inteligentně nechová, ale zdaleka nejstupidnější strategii má EU. Je to jediná část světa, která téměř kompletně hájí zájmy někoho jinýho na úkor svejch vlastních. Amerika má možná nejzdegenerovanější populaci, ale EU má bezkonkurenčně nejzdegenerovanější vlády. Celá současná strategie EU je “zničíme totálně sami sebe, aby mohla přežít Amerika”.

V samotnej EU je to ale ještě trochu rozdělený. Je tu unijní “elita” (Německo, Francie, Itálie…) a jsou tu unijní otroci (my a další idioti). Ta “elita” se ještě aspoň částečně snaží hájit vlastní zájmy, zatímco my živíme jak tu unijní elitu, tak tu americkou, protože jsme prostě totální vypatlanci.


K degeneraci teda dochází všude v kolektivním Záchodě, ale v EU je to tak trochu na steroidech, protože loutkový vlády v (hlavně ne-elitní) EU jsou v podstatě ztělesněním degenerace, úpadku, debility, a nedostatku pudu sebezáchovy.

Degeneraci vidíme na každym kroku. Všechny vlády na Západě jsou tou nejhnusnější karikaturou toho, o čem by vlády měly bejt. Vlastně celý to slovo “vláda” je úplně špatně, jak nadhodil jeden čtenář Antiviru. Úkolem tý sebranky ve Strakovce (stejně jako těch ostatních za hranicema) neni nám “vládnout”, ale spravovat tu zemi dle našich instrukcí.

Oni maji pracovat pro nás, ne obráceně. Nemaji nám “vládnout” – maji nás zastupovat. Tenhle způsob “spravování státu” je totálně mimo, protože už vůbec neplní svůj účel. Vláda hraje roli parazitickejch pijavic, který z nás vysávaji, co se dá, aby se měli dobře jejich páni.

Degenerace společnosti je vidět ve všem, o co se tyhle pijavice snaží, a nejvýraznější je to v sebevražednej politice EU. V první řadě se celej Západ velmi zřetelně posouvá k totalitě, cenzuře, a digitálnímu otroctví. Z toho všeho vyplývá, že lidskej život jako takovej má na Západě stále nižší cenu, která už je teď prakticky nulová. Jste jen pracovní jednotka. Jakmile vaši práci nahradí robot, jste už jen na obtíž.

Do “strategie” a politiky kolektivního Záchodu patří stupidní války (zredukovat populaci, okrást koho se dá, vykrmit trochu parazity ve válečnym průmyslu, zadlužit svý “spojence”… prostě paráda), sebevražedný sankce, který nejvíc ničí právě tu EU, Green Deal (naprosto stupidní výplod chorobnejch bezmozků, kterej nejen že zničí ekonomiku a okrade normální lidi, ale ještě ani trochu nepomůže životnímu prostředí), nebo utrácení naprosto zbytečnejch miliard za fuckcíny, který pak za další prachy musíme zlikvidovat, protože jsme jich nakoupili pětkrát víc, než máme lidí. Geniální.

Pak tu máme imigraci a islamizaci Evropy, něco, co evidentně Evropu zničí i bez těch ostatních problémů. K pochopení, jak velkej průser se na celou Evropu timhle způsobem řítí, stačí chvíli číst Slovanku. Těch ukázek, co tahle multikulturní destrukce páchá, je každej den dost. A v mnoha státech vidíme, že muslimský strany brzo začnou vyhrávat ve volbách, a pak bude teprve peklo.

Švédsko je příkladem země, která otevřela veškerej degeneraci dveře dokořán a byla proměněná k nepoznání. Je to podobný jako s Kanadou – bejvala to pohodová země, která byla pokroková relativně pozitivním směrem, lidi se tam měli dobře, a cestovat tam byla paráda, což platí o celej Skandinávii. Pak to prošlo masivní amerikanizací a debilizací a dneska je všechno, v čem ta země byla oproti většině Evropy napřed, prakticky pryč.

K tomu tam jede islamizace na plný pecky a výsledky vidíme denně – nárůst kriminality všeho druhu, mimo jiné s děsivym dopadem na děti. A podobně to vypadá ve všech evropskejch státech, který se rozhodly se obohatit o pořádnou dávku Islámu (kterej byl před 20 lety našim největším nepřítelem). Chcete pořádnou degeneraci společnosti? Natahejte si do svý země spoustu muslimů a Ukrajinců. Isláma u kravína!

Možná nejzřetelnější známkou totální degenerace Západu je současnej Lame Gay Bullshit Terror – LGBT. To je doslova a do písmene úchylnost, vnucovaná lidem a hlavně dětem, kde to jde. Za to by se měli politici posílat na služební cesty na Pluto. Nebo radši někam dál, jestli tam NASA dostřelí. Nebo radši Rusové – NASA se nedá věřit.

Snad nic neukazuje absolutní mentální degeneraci společnosti tak jasně, jako když se šíří tvrzení, že muž může kojit nebo rodit (což je evidentní hovadina, prokazatelná jednoduchym experimentem, ale to nějak nevadí – kde jsou všichni ti odborníci, co se ohání vědou, když je potřebujete?), nebo když se dovolí chlapům vyhrávat ženský závody a všichni se tváří, že je to v pořádku.

Nebudu se divit, až ty ženský ze zoufalství s tim sportem začnou sekat. Vtip je, že se paraziti tváří, jako že bojujou proti diskriminaci, přitom takovou diskriminaci jako momentálně ve sportu už ženy dlouho nezažily. Je trochu zvláštní, že máme rozlišovat satan ví kolik pohlaví, ale ve sportu jsou pořád jen dvě kategorie. Proč nemaji transky svoji kategorii? Měli/y by na ni mít právo, ne?


V první řadě je tu ale ta do očí bijící imbecilita toho, že někdo nerozezná muže od ženy (a 666i imaginárních pohlaví), a někdo jinej tohodle idiota bere vážně. Představte si, že byste cestovali časem do roku 1950 a popsali tam lidem, jak vypadá naše současná společnost. Jednak by vám to těžko uvěřili, a kdyby jo, tak by je popadla hrůza z budoucnosti. Jejich otázka by byla, “Jak mohlo lidstvo padnout tak hluboko v tak krátkej době?” Dobrá otázka. Ale nějak se to stalo.

Tahle hovadina pak proniká do různejch dalších oblastí. Jak někdo poznamenal o americkej armádě, “Hlavní starostí je péče o homo a transsexuály a jejich uniformy.” Že se tohle stane nejdůležitější starostí armády, je dost jasná známka úpadku. (A to armáda byla vždycky už ve svojí podstatě ukázkou toho nejhoršího, co má společnost k dispozici – “trénujeme lidi, aby zabíjeli jiný lidi, aby na tom paraziti mohli vydělávat”.)

V dnešní době se všude na Západě rozmáhá něco, co už jede v Americe delší dobu – firmy musí zaměstnávat určitý procento černochů, transmutantů a všelijakejch dalších menšin a úchylů. Zřejmě bylo něco v nepořádku s tim, že firmy zaměstnávaly ty nejschopnější uchazeče. Tak se to muselo “vylepšit”. Sice nám značně upadla produktivita a narostly konflikty na pracovišti, ale to je holt pokrok!

A co zdegenerovaný firmy jako Adidas, který si k propagaci dámskejch plavek vyberou muže? Nebo aspoň tu nejtlustší černošku, jakou najdou. Že by chtěli ukázat, že jejich materiál je tak kvalitní, že nepraskne ani pod náporem půl tuny sádla? Uvidíme, jestli to bude fungovat líp než stará strategie “když si koupíte naše hadry, budete vypadat takhle dobře!” S tou evidentně skončili.

Když už jsme u toho, modelky mi sice vždycky připadaly jako dost zbytečná složka populace, ale bejvaly aspoň doby, kdy musely bejt hezký, což tak nějak dávalo smysl. Zřejmě to ale byla diskriminace, tak dneska už hezký holky nepřijímaji, protože to diskriminace neni. “Na modelku musíš bejt hezká” = diskriminace. “Na modelku musíš bejt ošklivá tlustá černoška” = ???

Všechny tyhle zrůdnosti prosakujou do “vzdělávacího” systému, kterej už je tak v prdeli, že lidem můžete nakukat, že Země je plochá, a oni tomu uvěří, ačkoliv si může každej snadno ověřit, že je to hovadina. Ale destrukce musí probíhat na všech frontách, i těch alternativních.

Neschopnost ověřit si očividný věci je o to zvláštnější, že má každej k dispozici spoustu pokročilý technologie. To je ale další sféra úpadku společnosti. Závislost na technologii eliminovala u většiny lidí (a u mladších generací do úplně drastický míry) základní znalosti a schopnosti. Znalosti jsou teď “kdybych něco potřebovala, najdu si to na ghúglu”, a schopnosti se omezujou na zacházení s mobilním telefonem. Se čtením a počítáním ale na lidi nechoďte.


Rezistence proti současnejm trendům je bohužel minimální. Všechny větší hnutí v dnešní době, ať už vznikly jakkoliv, jsou časem infiltrovaný a přetvořený parazitama na nějakej paskvil jako BLM. Účelem BLM je podněcovat rasismus pod záminkou boje proti rasismu. Vůbec všechen boj proti XY poslední dobou jen způsobuje víc XY, plus pár dalších problémů.

Všechno je pozpátku. Podporuje se genocida pod záminkou boje proti genocidě. Lidi, kteří mluví proti genocidě, jsou trestně stíháni za podporování genocidy. Porušujou se mezinárodní zákony pod záminkou demokracie. Ničí se zdraví pod záminkou ochrany zdraví. Zotročuje se pod záminkou větší svobody. Zabíjí se pod záminkou ochrany lidí.

Jednou z nejhrůznějších ukázek degenerace Západu jsou masmédia.Nezávislost neexistuje. Všechny zprávy Západu maji jen jeden zdroj, kterej nikdo neověřuje. Všechno jsou lži a naprosto trapná propaganda. Většina dnešních zaměstnanců tohodle průmyslu netuší, jak by měla novinařina fungovat. Oni si vážně myslí, že opisovat věci z Reuters je novinařina.

Naprosto tragickej obrázek se ale ukáže, když se podíváme na jednotlivý parazity, kteří nám dnes diktujou, jak máme žít. Pryč jsou časy, kdy v čele země musel bejt někdo, kdo si aspoň nějakym způsobem zasloužil respekt. Bohužel snad i Shitler se dal respektovat víc než ten genetickej odpad, co vidíme dnes.


V čele toho “majáku demokracie” a “nejmocnější země světa” stojí senilní dědek, kterej naprosto evidentně trpí demencí (a teď to nemyslim jako urážku ale objektivní lékařskou diagnózu), a všichni to vědí. Opět – představte si, že si skočíte do roku 1950 a řeknete lidem, že současnej prezident USA většinu času neví, kde je (a patrně ani kdo je), běžně padá ze schodů a potřásá si rukou s neviditelnejma lidma, plete si viceprezidentku s vlastní ženou, plete si různý země, a nepamatuje si, jak začal větu, kterou se marně pokouší dokončit. Lidi by se zhrozili. Nedokázali by si představit, že by někdy Amerika mohla zažít takovou ostudu.

Bohužel to je dnes spíš pravidlo než výjimka. Všude překáží indoktrinovaní poskoci WEF a Aspenu. Bezpáteřní parchanti jako Trudeau a Nacinda likvidujou Kanadu a Zéland. Světovej zdravotnickej organizaci, která získává podvratnejma manévrama stále větší vliv, velí ne doktor ale nefalšovanej terorista. Ten nám bude brzo všem řikat, co smíme a co nesmíme.

Ve všech klíčovejch zemích jsou u kormidla nějací goblini, jejichž hlavní vlastností je, že je někdo vlastní – někdo, kdo nemá s jejich zemí nic společnýho a jehož zájmy jsou se zájmy tý země v rozporu. Německo, Francie, Británie… všechno jako by obsadily klony, který vylezly ze stejný díry, jen v jinym lidskym obleku.

Samotnýmu centru světový debility vládne jakási pomatená gynekoložka se jménem na hovno, která se k tej funkci dostala tak, že v tej předchozí (německá ministryně obrny) posrala, co se dalo, a to se zřejmě Loutkářům tak líbilo, že jí samou radostí dali k posrání důležitější funkci. Asi škoda jejího “talentu” nevyužít, ne?


Obecně to, kdo na Západě zastává jaký role, je neklamnou známkou nějaký systémový chyby gigantickejch proporcí. Schopnosti nejsou třeba. Znalosti taky ne. Kompetence je přežitek. Hlavní je nebejt bílej chlap a všechno bude v pohodě.

Skoro žádnej stát na Západě neřídí někdo, komu by na něm záleželo. Všude už jsou nastrčení Aspeňáci a velký reseťáci, kteří se sice nemůžou pochlubit trojcifernym IQ, ale zato poctivě plní úkol implementovat maximální degeneraci.

Jednou z nejodpornějších ukázek tohodle trendu je bohužel Česká Republijka. Máme tady všechny možný druhy degenů, kteří pilně pracujou na zkurvení všeho, čeho se jim podaří se dotknout.


V čele stojí strašák do zelí navlečenej do přiměřeně drahýho obleku, vedle nějž brouk Pytlík vypadá jako kompetentní intelektuál. Ukazuje nám historicky nevídanou věc – totalitu může zavádět i někdo, kdo má nulový charisma. Mezi jeho charakteristický vlastnosti patří tupej, mimózní pohled rozpačitýho školáka, podivný mávání rukama, a kecy, který jsou natolik v rozporu s realitou (a samy se sebou), že by si člověk úžasem skoro ukroutil hlavu.

Hned za nim stojí vytlemená vykulená ropucha, jejíž intelektuální úroveň vykresluje brilantní nápad pověsit někam na veřejnost obrovskej obraz šéfa nejsilnější velmoci na světě v pytli na mrtvoly. Tahle ukázka inspirující inteligence a duševní vyspělosti byla zaplacena z vašich prachů. Tenhle vykuk musí celej den stát před dveřma skříně, který musí držet zavřený, aby se odsud nevysypaly všechny ty skandály, co se kolem něj hromadí. Zatim je mu pořád do smíchu, protože Češi jsou tupci a je jim všechno jedno.

Nesmíme zapomenout na rozkošnou figurku z jinýho světa, s inteligencí poloviny houpacího koně, svetrovou Markétku. Že se někdo takovej může dostat tam, kam se nějak dostala, je dokonalou ukázkou toho, kam jsme se dostali jako civilizace. Degenerace v přímym přenosu.


Snad ještě přízračnější je úchylná ministryně obrny, která se inteligencí Markétce přinejmenším vyrovná, a retardovanou nevkusností předčí i toho ušatýho raka. Ochota vyhlašovat válku Rusku na bázi totálního nechápání čehokoliv je na úrovni, která se vymyká standardním vtipům o blondýnách. Z jejích nevkusnejch fotek a idiotskejch žbleptů by člověk snadno nabyl dojmu, že je to nějaká mentálně postižená a zakomplexovaná americká puberťačka. Rozhodně ne ministryně čehokoliv. (Leda že by se zřídilo Ministerstvo odstrašujících případů.)

Nakonec tu máme takový ty úplně bizarní kuriozity, jako že nám tvůrce mizernýho operačního systému (s netajenou touhou snížit světovou populaci) radí ohledně zdraví, nebo že vyšinutá puberťačka bez jakýkoliv kvalifikace v jakymkoliv oboru je považovaná za odborníka na životní prostředí. To je současná úroveň kolektivního Záchodu.


Co většina zombíků přebývajících ve zdegenerovanejch západních končinách neví, je, že ve zbytku světa (tj. asi 80%) tyhle hovadiny zdaleka tak nežerou. Pravda, psychopatická globalizace postihla i je (i když něco mi řiká, že si to v blízkej době možná rozmyslí), a každá vláda se ráda přidá k něčemu, co zvýší její moc a omezí svobodu lidí, ale nezachází do takovejch extrémů ohledně přijímání naprosto nesmyslnejch a destruktivních novot.

Obrázek nahoře ukazuje něco, co většina světa pořád ještě považuje jen za velmi špatnej vtip, zatímco v kolektivním Záchodě jede degenerace na tak vysoký obrátky, že už to velkýmu množství lidí připadá jako normální, správný, a žádoucí.


Idiokracie se tu nestává realitou – tuhle fázi už jsme spolehlivě překročili. Už to prostě je realita. Západ zdegeneroval natolik, že tu vládne čistá debilita. Kdo má oči, ten to vidí.

Přešli jsme z fáze, kdy věci jen vypadaly hloupě z pohledu lidí, kteří nebyli dostatečně obeznámeni s globalistickou agendou, do fáze další. V tej byly loutky globalistů s trojcifernym IQ vyměněný za loutky s dvojcifernym (a v některejch případech snad ani to ne), a podle toho to vypadá. Jestli je v tom záměr nebo se to trochu vymklo z rukou, se teprve uvidí, ale je zřejmý, že všude na Západě máme ve vysokejch funkcích lidi, kteří nechápou většinu toho, co se kolem nich děje, a jejichž kompetence k vykonávání jejich funkcí je horší než vaše, ať jste celkem kdokoliv.

Na tvrzení “patříme na Západ” neni tak zajímavá debata o tom, na jakou stranu patříme geograficky nebo politicky, jako debata o tom, proč by sakra někdo chtěl do týhle zdegenerovaný žumpy patřit, ať je odkudkoliv. Podpora kohokoliv, kdo chce patřit na Západ, je známkou nějaký mentální poruchy. Jestli chceme přežít, měli bysme začít dost seriózně hledat způsob, jak na ten Západ ani trochu nepatřit.

Nemusíme ale patřit ani “na Východ”. Stačí jen zůstat, kde jsme, nikam se nenaklánět, nikomu se neklanět, zachovat si nějakej ten zdravej rozum, vrátit se tak trochu k základům, a přestat si pod sebou podřezávat tu větev, která nás ještě drží nad vodou.

https://antivirus.22web.org/av/230606-degenerace-zapadu.htm