Pohřební orgie, které tak krásně a vkusně v České republice realizují média v čele s Českou Televizí, politici i ti milí a obětaví bojovníci „pravdy a lásky“ zejména z řad našich milovaných umělců, jsou nádhernou ukázkou projevu lásky, úcty a psí oddanosti k tomu největšímu z nás, tomu kterému nikdo nesaháme ani po paty, k národem jednohlasně, manifestačně a bez vyjímky milovanému Velkému Václavu Havlovi!

leninProtože se média, politici i prostý lid denně předhánějí v poklonách a tryznách k nenahraditelnému Pokladu Národa stylem, který pokoří i  Severní Koreu ve smutku za zvěčnělého soudruha Kim Čong-ila, tu i já, obyčejný a bezvýznamný, který “nešahám Václavu Havlovi ani po kotníky”, přesto jsem pocítil upřímnou touhu poklonit se tomuto Velkému Člověku..

Denodenní zprávy o národu v slzách, desítkách tisíc občanů kteří přišli zapálit svíčku člověku, který je původcem jejich dnešního štěstí, bohatství, svobody a demokracie, neberou konce. Nejen Česká republika ale celý svět (alespoň jeho nejmocnější z klubu Bilderberg, Sarkozy, Clintonová a spol.) stojí v slzách nad rakví ve které leží (doufejme že opravdu leží a pomluvy nějakých nepříjemných disidentů Wolfa, Cibulky a spol. že se svět klaní prázdné bedně jsou jen pomluvy) slunéčko naše, báťuška, nejmoudřejší z nejmoudřejších, moralissimus a humanissimus největší, Václav Havel.

I náš milovaný umělecký establishment , charakterizovaný slovy „ZA KAŽDÉHO REŽIMU V ČELE“ se předhání v nápadech, jakže uctít velkého Mistra slavné lóže “Pravdoláska”.

Zatím nejgeniálnější nápad dostal ten který má můj nezměrný obdiv, obdivuhodný zuřivý revolucionář pravdy a lásky Ferko Fenič, mimochodem autor skvělého prvního přebarveného kapitalistického uměleckého realismu „GEN-Galerie Elity Národa”, který byl krásnou první poctou našim novým (staronovým) milovaným vůdcům: uctíme Velmistra našeho náboženství pravdy a lásky tak, že přejmenujeme letiště Ruzyně na „Letiště Václava Havla“

Prý se pod obvyklou petici kromě obvyklé Elity Národa-pravdoláskovců podepsalo už 30 000 (nebo snad, nestydím se říci 300 000, dva milony, tři miliony…!) slzících občanů. Jak dojemné. Chce se mi slzet dojetím nad tímto upřímným činem vděčného národa, který nezapoměl, že mu jen a jen Velký Kormidelník Václav Havel přinesl svobodu! A nejen svobodu ale i ekonomický zázrak, díky kterému dnes, po 22 letech uplynulých od Velké Listopadové Sametové Revoluce, žije naprostá většina národa v demokracii a blahobytu!

Naše země přece vzkvétá jako nikdy předtím a jediný kdo tento ráj na zemi jako mávnutím kouzelného proutku vytvořil byl jena jen ON, náš milovaný Václav Havel, milé děti… A nejen ekonomický blahobyt, vzkvétající české továrny a české banky ale i naprosto bezprecedentní svobodu nám daroval náš Velký Vůdce. Důkazem toho budiž, že můžeme dokonce na náměstích , českých továrnách, Bakalových dolech i na Babišových polích masově velebit Václava Havla, to by přece za totality nešlo! A Šiklová s Rumlem a Halíkem můžou veřejně a na náměstí nadávat prezidentu republiky! To by bylo v jejich totalitních padesátých letech, na které s láskou vzpomínají protože byli na vrcholu moci, nemyslitelné. Vždyť kdo by si troufl veřejně kritizovat například soudruha Jiřího Rumla nebo soudružku Šiklovou? Do gulagu by šli bez milosti! To je ten nejdojemnější příklad vrcholu svobody, milé děti, který nám přinesl ON, Nesmrtelný.  Díky za to, Václave Havle nejmilovanější. 

Všechny tyto vymoženosti našeho specificky českého kapitalismu oceňují zejména mladí, předvoj národa, kteří přestože sametovou revoluci nezažili osobně a tudíž jim nebylo dopřáno zažít tu rozkoš z prvních veřejných projevů Velkého Vůdce jako byl například tento, přesto uvědoměle chápou velikost sametové revoluce i jejícho vůdce, otce národa. A těch pár křiklounů, zejména z řad starších lidí, kteří ve své hlouposti a omezenosti nechápou velikost našeho velikána umlčí mladí revoluční pěstí lidu. Zpátky ni krok a se sametovou kontrarevolucí zatočíme! Mádl a Issová jim už vysvětlí, že kdo nejde s námi jde proti nám a tomu sebereme důchod i berle aby šel laskavě chcípnout a nezadlužoval nám naši budoucnost. Ještě že důstojný dědic Velkých myšlenek humanismu, demokracie,  Pravdy a Lásky (a samozřejmě Míru a Hojnosti jak stanovil Orwell) náš milovaný kníže Schwarzenberg všechny veřejně ubezpečil, že v linii Pravdy a Lásky (Míru a Hojnosti) budeme pokračovat, na věčné časy a nikdy jinak, Amen (tedy spíš Ammon, ten nám k tomu dopomáhej…)

Ale zpátky k uctění velikosti našeho Národního Pokladu. Cítím svatou povinnost zvítězit v této soutěži „kdo více uctí nesmrtelného“ proto chci navrhnout trumf největší, takový který přebije i věrného hrdinu pravdy a lásky Fero Feniče. Navrhuji při plném vědomí a svědomí vystavění Mauzolea Václava Havla. A nejen to, navrhuji aby bylo postaveno na Václavském náměstí, na místě sochy Svatého Václava. Ta jen zbytečně překáží a tudíž je nutné jí zbourat. To ovšem nebude žádná škoda, protože nějaký Svatý Václav přece Václavu Havlovi nesahá ani po kotníky, jako ostatně nikdo z nás, lůzy. Čekám samozřejmě otázku některých malicherných přízemních měšťáků, Čecháčků“ či lakomých „Moraváků“ , kteří nechápou, že v případě takového velikána jakým byl Václav Havel nelze hledět na finance a budou se nízce a trapně ptát, kde na to vzít peníze! Pro takové ubožáky, typické představitele úpadkového čecháčkovského národa který Václav Havel tak miloval a proto s láskou tak mile nazýval, pro takové mám jednoduchou odpověď: nebude vás to stát nic!

Všechno zaplatí samozřejmě pokladníci pravdolásky Bakala s Babišem. Oba na to mají dost peněz z vašich daní…

A kdyby Mauzoleum Václava Havla bylo přece jen málo, navrhuji navíc zákonem prohlásit Václava Havla za Spasitele a Boha Všemohoucího.

Přeji všem krásné Veselé Vánoce!

a v televizi co nejvíce Václava Havla a nechť se vám nezpříčí v krku

(kostička, samozřejmě)!

paul
Podnikatel, producent, muzikant, sinolog, expert na podnikání v Číně. 15 let žiji v Pekingu a hodlám zde zůstat navždy, protože moji drahou vlast, slovy Švejka vovinuly nějaké mraky… Díky manželce patřící k rodině posledního císaře dynastie Čching mám totiž zajištěné místo v rodinné hrobce císařské rodiny Aisin Gioro, což je čest, která se nedá odmítnout 🙂 Mám firmy a přátele po celé Číně, která je mým druhým domovem. Vyznáním Buddhista, člen ČSSD a nostalgický vlastenec s donquiotskou utkvělou představou, že můžu nějak pomoci téměř dokonale zdevastované rodné zemi.