Intuice mě neklamala. Od středy jsem tušil, že volby budou přesunuty na PAVLA. Jak a co se odehrálo, si vysvětlíme. Nikoliv nadarmo Prezident trump neustále dokola opakuje větu: „Symbolika bude jejich zkázou.“

Je nutné zareagovat na vzkaz, který byl vyslán celému světu a též voličům hned prvními snímky po volbě. Umíte si dávat veškeré mozaikové kamínky dohromady????? Nikoliv? Tak pojďme na to.

Neustále dokola opakuji, jak DS (deep state) tak WH (bílé klobouky) jedou po pěti kolejích a výhybky si přehazují dle jejich nejlepších možností pro výsledek. Jak na jedné, tak na druhé straně. Taktika války ve všech lidských odvětvích. Tím, co se stalo zvolením de-GENERÁTA, je jenom zpoždění celé akce v ČR. Bílé klobouky mají vše pod kontrolou, poznáte z časových razítek u obrázků v tisku, na Seznamu 18 13 22 a následně 17. Nebudu zde kopírovat, vyhledejte si články sami.

De-GENERÁTOVI strčili černého PETRA DO KAPSY, hned po zvolení. Musí mít dobré „REŽISÉRY“, kteří mu vše organizují.

Máme jiný důležitý rozbor. „Jako na potvoru“ měl de-generá-t PAVEL připravenou pro ZUZANU PUČATOVOU tašku s dárkem, a to s nadpisem WOOX. Ano vážení čtenáři tadesca, nemuseli jsme dlouho čekat. Hned po pár minutách jeho zvolení se odhalil. Napálil to všem přímo do obličeje. Takového počinu si nešlo nevšimnout. Tak tohle jsem určitě nečekal. WOOX. Aspoň hned od začátku víte jakou OSOBU jste si zvolili a co můžete očekávat!!!!

„OOX“ je v symbolice 666, „W“ je v židovské symbolice také 6. Celá dokonalost dotažena do konce na konci časů lidstva. Říkám, no prostě PRÍMA 6666. VYVRCHOLENÍ. Sám ďábel na vedoucí pozici. Superbomba odhalení a to okamžitě. Výhra na nesprávné straně. Je to výsměch do obličejů lidí, kteří ho volili i nevolili. Prostě se tak představil. První dojem je důležitý. I podprahově, jako celé volby. Kdo vše připravil, je jasné. Začáteční písmeno „W“ na tašce to prozrazuje!!!!!

Zachovejte klid. Naštěstí taška byla z papíru, ta toho moc neunese. Tak jako dotyčná OSOBA, která držela tašku v levé ruce a dárek předala. Papírová taška je jeho přesným hodnocením, je to papírový bubák. V hlavě toho moc nemá, inteligence předstíraná. Nebude mít dlouhého trvání, a oni to vědí. Je to loutka DS. Jsou to jejich poslední křeče.

To nejzajímavější přijde nyní. Když se podíváte na e-shop firmy WOOX na wooxstore.com, jeden se nestačí divit.

Všímáte si, o co se jedná? Útočné smrtící zbraně. Jako první moment po zvolení je to geniální vzkaz všem voličům i nevoličům. I všem popletům. A hlavně vzkaz pro mladé lidi, kteří ho volili. Neptejte se jaký. Asi tušíte sami. Co tím chtěl dotyčný říci, musí být každému jasné. Žádný mír, válčení a zbraně. Od žádného generála nemůžete čekat nic jiného. Tak se jeho voliči konečně dočkali. Jste spokojeni?

A nyní nastává další zajímavý moment. Nově zvolený prezident neurčitého státu (pokud vím, na volebním lístku je pouze napsáno „prezident republiky“. Ale jaké?) při předávání dárku stojí na levé straně = nepravý (levý) prezident, (obraz hovoří k Vám jako člověku, a proto je levá vpravo a pravá strana obrazu vlevo). Z tašky, jako kouzelník, vytahuje pro ŽENU P-REZIDENTKU, košili neurčité barvy, jakýsi odstín šedé. Pro ženu košili? Ano, velmi zajímavý dárek.

Možný vzkaz pro vojáky na Slovensku. Ve videu uvedeném níže nebo na obrázku výše můžete vidět, že visačka ji nakonec visí na palci ruky. Na palec na noze se dává visačka mrtvolám, aby poznali, o koho se jedná. Hodně zajímavý vzkaz. Najdete také v čase 1:59 zde: ODKAZ

POZOR!!!!! Dochází k předání mezi dvěma p-rezidenty, takže opět se jedná o dvojitou dualitu. Košile není zbraň a tak se podívejte na český web, který prodává oblečení pod tímto názvem. A hele….

Narazíte zde na ODKAZ – VÝKUP PŘÁTEL ZA HOTOVÉ, a tak si můžete být jisti, kam tímto vzkazem míří. Že by to mohla být narážka na budoucí mobilizaci pro ZELŇAČKU? Ale prosím Vás, kdo by tomu věřil, že ano?? Odkaz najdete zde i s lidmi ovázanými strečovou fólií tak, jak je uvazují v určité zemi ke sloupu pro posměch či bičování.

Najděte si logo firmy WOOX v Anglii. Je to náznak motýla, symbolika pedofilie. Ale to je pouze „náhoda“. Tak jako vše, o čem zde píši…..

Potom se podívejte na jejich e-shop a vzkaz CO SE ŠOUSTLO.


Najdete zde na narážky pizza gate, párek v rohlíku a tím pádem na pedofilii. Nevěřte mi a podívejte se sami…..

Vyberu jen náhodou dva vzkazy:

08/12 Nejlepší pizza je z rajčat, upečená v Neapoli, nejlepší čepice z merina, uštrykovaná v Jeseníku.

24/01 Je možné, aby měla takhle fešácká holčičí a klučičí bunda membránu s desetitisícovým vodním sloupcem? To se ví!

17/01 Kdyby tak existovala péřovka bez buřtíků, abych v ní nevypadala jako housenka, povzdechl si kdosi vloni na podzim. Tady je, holčičí a klučičí.

Obrázek ze vzkazů si udělejte sami. Je tam toho více.

Vy se ještě ptáte co dělat? A nevzpomínáte si na tisíckrát opakovanou větu trumpa???? „Jediným řešením je armáda!!!!“ Obyčejní lidé zde již nic nezmůžou. Maximálně vše ještě (jako voliči PAVLA) „dodrbou“.

Ano, jak se správně ptáte, vyčkat, dle vás popíjet čaj a pojídat popcorn.

Dle předpovědi od určitých zdrojů byl připraven na kandidáta po osvobození u soudu Babiš. Aby se to neodehrálo, navštívili před druhým kolem Prahu odborníci ze CIA a pomocí MK-ULTRA zajistili výhru. JAK SNADNÉ. Mají v tom zkušenosti, podvody s volbami dělají po celém světě. Prostě elektronické ovládání lidí.

MSM odvedli také svoji práci a otupělé ovce (omlouvám se za výraz, ale jinak se to nedá napsat) zdecimované vychvalováním de-GENERÁTA ho právě volili a nebyla to mnohdy jejich svobodná vůle či volba. Jo ta elektronika. (Podívejte se na USA, kde např. malé dítě ve věku 6-ti let zastřelilo svoji učitelku. Ve hře opět MK-ULTRA.)

Poslechněte si, co na to říká Staněk:

A naskýtá se ještě další otázka. Jak mohla ZUZANA PUČATOVÁ vědět, že „PÁVEK“ vyhraje????? Přijela mu pogratulovat, ale kdyby vyhrál Babiš, tak určitě nepřijede.

Pro všechny, kteří volili „PÁVKA“, mám vzkaz. Radostí z „výhry“ tancujte dále na TITANIKU, který se potápí. Přeji Vám příjemnou zábavu.

A znova opakuji, kdo by tomu věřil, že ano? Jsme přece humorný a satirický web…..

Napsal tm

https://tadesco.org/byly-to-v-ceske-republice-skutecne-volby-prezidenta/