Trpělivost Ruska má své meze, varovala nečekaně polská média, a napsala, že: Věc je vážná: Útok na potrubí ležící na dně Baltského moře by Rusko mohlo považovat za casus belli. NATO podporuje Ukrajinu, ale jen do té míry, aby nevyprovokovala Rusko ke třetí světové válce. Rusko kvůli své vlastní impotenci akceptovalo dodávku těžkých zbraní Ukrajincům, vraždu dcery ideologa Kremlu Alexandra Dugina, za kterou údajně stojí Kyjev, a ukrajinské útoky na letecké základny na Krymu, a na ruském území. Trpělivost má však své meze.

Dále polská média zcela vyvrátila tzv. kyjevskou stopu sabotáže na Nord Stream. Podle Poláků, tento typ sabotáže může provést pouze vojenská potápěčská jednotka na nejvyšší úrovni, kterou na místo akce dopraví speciální vojenská loď.

Podle tvrzení polských vojenských námořních potápěčů, kteří byli vycvičeni v USA, je na podobnou akci v hloubce 76 m, ve které byl útok proveden, naprosto nutná speciální dýchací směs helium-kyslík-dusík, speciální podmořské zvony (foto), a speciální lodě, které udržují pozici na místě. V hloubce sabotáže je naprostá tma, proto musí být k dispozici i osvětlovací přístroje. Také je třeba automatický dopravník, který doveze výbušninu. Polko má pouze 20 takových to potápěčů, a Poláci se chlubí, že ani US žabí muži, nejsou vycvičeni pro operace v naprosté tmě, a zimě jaká panuje v hloubkách Baltu. Poláci mají pouze 20 takto vycvičených potápěčů!

Turecko včera zablokovalo vstup Švédska a Finska do NATO! Švédové vstup do NATO schválili ve svém parlamentu 16. května 2022. Celý švédský spěch na členství v NATO je podivně časově provázán s příběhem sabotáže, jak ji popsal Saymour Hersh, který ve své analýze zdůraznil: Pokud by byl útok Spojeným státům prokázán, šlo by o akt vyhlášení války. Pokud by však útok byl prokázán Švédsku, které se podle Hershe také zapojilo, má Rusko casus belli proti Švédsku, a to není členem NATO! Očekává se, že Turecko svoji zanítavou pozici k přijetí Švédska a Norska může přehodnotit, nejdříve po volbách za dva měsíce.

USA se snaží zatáhnout Evropu do svého nového protičínského sankčního běsnění, které může v konečném důsledku jen posílit Rusko. Skvěle to komentoval Orbán:  Pokud USA uspějí a oddělí Čínu od Německa, bude to znamenat pád německé životní úrovně na polsko-ukrajinskou životní úroveň! A veškeré miliardové dotace EU se přesměrují pouze na Ukrajinu a do Polska! Orbán proto oznámil, v Maďarsku se rychle postaví 3 nové plynové elektrárny, aby zajistily výrobu levné elektřiny pro automobilky, které v Maďarsku už zaměstnávají 300 tisíc lidí! Čeští politici by měli začít ihned přemýšlet, odkud Orbán ten levný bere!

Americká hra s čínskou kartou je divoká. EU dováží s Číny 98% tzv. vzácných minerálů, jak oznámila Ursula von der Leyen, a nahrazení těchto minerálů potrvá roky, tím spíš, že v Evropě nejsou takřka žádná naleziště! Bez těchto vzácných minerálů nevyrobíte větrné turbíny, počítače, startéry a motory elektroaut. Moderní 5G ekonomika se bez nich nehne! Čína ovládá 60% těžby, 85% zpracování, těchto hornin, a vyrábí z nich 90% moderních permanentních magnetů, bez kterých se nic nedá vyrobit! Tento hlavní čínský monopol, se má ještě prohloubit, protože včera Čína zavelela, aby těžaři rázně zvýšili produkci!

USA se snaží sankcemi zabránit Číně, aby získávala moderní technologie! Čína je nespokojená, a jako odvetu chystá rozsáhlejší podporu Ruska! Čínská logika je prostá – dokud Rusko útočí na Ukrajinu, USA nemají čas na Čínu, a Čína se může připravit! Putin tuto čínskou notu obratně rozehrává!

Heather Conleyová, (foto), bývalá zástupkyně Bushe Juniora pro zahraniční politiku, která řídila rozšíření NATO o východoevropské země, nedávno varovala, že Evropané, už zažili hluboké ekonomické trauma kvůli odříznutí Ruska, a tak si nedokážou si představit odříznutí od Číny.

Conleyová, která je na přesvědčování Evropanů známa specialistka, proto byla vyslána do Evropy, jako tzv. šéfka Marshallova fondu, a má za úkol, slibem miliard dolarů přesvědčit většinu evropských vlád, aby proti Číně zaujaly tvrdý postoj, a vyhlásily sankce! Za to mají některé vybrané firmy, z vybraných zemí, dostat možnost, aby se rychle přesunuly do USA, a získaly tam tučné dotace! Podle analytiků, se ale brzké dotace pro evropské firmy z Washingtonu, která slibuje Conlyová, neočekávají, protože Biden nechce riskovat, něco měnit na už schváleném zákoně IRA!

USA se nechystají vyrazit jenom proti Číně, ale nejnověji vymýšlejí bizardní zákon, který by Bidenovi umožnil vyslat americkou armádu do Mexika na trestnou výpravu, aniž by se to považovalo za vyhlášení války! Podle rétoriky US politiků, je Mexiko stát v chaosu, vládnou v něm drogové mafie, a je třeba proti nim použít osvědčené postupy z bojů proti ISIL v Sýrii a Iráku! Za vším běsněním, je únos několika Američanů tzv. Narcos do Mexika, přičemž někteří rukojmí už byli zastřeleni. Je to evidentní důsledek konce Trumpovi politiky Zdi a nulové tolerance nelegálních imigrantů!

Miliardy z US programu IRA lákaly včera další evropské giganty. Šéfové francouzského Total Energie, španělského Repsolu, japonské Mitsubishi, a německého Linde, se tento týden přesunuli od USA a začali tam jednat, kolik za to dostanou miliard dolarů, když se přestěhují z Evropy! Podle zákona IRA USA platí firmám i mzdy! Volkswagen může za výstavbu továrny na baterie v USA a ne v Plzni dostat až 10 miliard USD, a to se vyplatíV Německu se ovšem továrna na lithiové baterie už také od 9. března staví. U Berlína! Němci místo mluvení staví lithiové továrny stejně jako Maďaři i Španělé! Fiala opět nic!

Co dodat, snad jen, že Brusel má po schválení Green Dealu, a zákazu aut na spalovací motory nový šílený plán, začít regulovat producentky (kojení) mateřského mléka, aby se v celé Evropě zajistila jednotnost, protože bylo zjištěno, že Rumunky kojí a produkují mateřské mléko jinak než Francouzsky!

https://cz24.news/vcerejsi-masivni-raketove-utoky-byly-pry-poslednim-varovanim-polaci-uz-radeji-napraskali-washington-za-nord-stream/

ZDROJ: Michael Svatoš