2023 byl dobrej rok. Plandemii ukončil Vladimír Veliký už v tom předchozím, takže nám nikdo moc necpal náhubky a vražedný vaxindly. Válka u kravína jde dobře – k nám se nerozrostla, NATO se v ní jen zesměšňuje, a žádný atomovky nepadaji. Hlady ani zimou jsme ještě neumřeli, ale zato umřel stoletej poskok reptošů Heinz Kissinger. Samý dobrý zprávy!

Na první pohled to možná neni tak očividný. V médiích kam se kouknete, tam vidíte špatný zprávy, strašení, zoufalství, atd. V mainstreamu je to jasný – to je jejich účel. V alternativě to ale neni o moc lepší, obzvlášť u všech těch blogerů a komentátorů, kteří převážně jen komentujou dění v mainstreamu, takže jsou v podstatě jeho otroky.

Jak jsem psal nedávno, kdo sleduje televizi – nebo mainstream obecně – je jeho otrokem, i když mu nevěří. Jeho život totiž pořád řídí ta vlna negativní energie, kterou ze sebe mainstream zvrací 24/7. A tak mainstream předhazuje hrůzu a děs a většina alternativy komentuje hrůzu a děs. Originální myšlenku a unikátní pohled na věc je těžký někde najít.

Nicméně vedle vší tý negativity se děje i spousta pozitivních věcí. A těžko říct, jestli těch negativních je vůbec víc. Spíš to vypadá, že lidi nějak baví se soustředit na tu negativitu… asi nějaká závislost, nebo co. Ale všechno to zoufalství v médiích je jen jedna strana mince. Můžeme se podívat i na tu druhou, takže to uděláme.

Kolektivní Záchod se hroutí

Loutkáři se zoufale snaží udržovat při životě představu, že maji všechno pod kontrolou. Základy jejich impéria lží jsou ale zrezlý, prohnilý, a pomalu ale jistě se rozpadaji. Nic nejde tak, jak plánovali. Podle jejich plánů už nás touhle dobou měla bejt tak půlka mrtvá a zbytek očipovanej. Nevim jak vy, ale já jsem furt živej, čip nemám a nakupuju za hotovost. Někde jim ten Vleklej Reset vázne.

Celej Záchod vší silou předstírá, že je na jejich straně všechno v pohodě. Krmí tu hubnoucí iluzi moci a kontroly, ale víc a víc lidí pozoruje, že je to opravdu jen iluze. Politici maji pořád ještě na držkách nalepený ty falešný úsměvy, ale musí chodit pravidelně na plastický operace, aby jim tam držely.

Očividnou známkou toho, jak špatná je ve skutečnosti situace kolektivní kadibudky, je ta povaha jejich lží v poslední době. Ty lži jsou tak masivní a zoufalý, že už je to směšný. Pokoušeji se lhát tváří v tvář faktům, který jejich lži vyvrací, a dělat jakoby nic. Neni to lehká práce.

Kdo se začal probouzet před lety, musel hodně studovat, aby viděl, co se opravdu děje. Kdo se probouzí teď, vidí to najednou všechno úplně jasně. Jakmile si člověk připustí, že mu vlády a média lžou a začne to objektivně zkoumat, neboli sundá si konečně ty klapky z očí, ta monstrozita a absurdita těch lží ho udeří jak Thorovo kladivo.

Pak jsou ty smrtelný křeče umírající obludy zřetelný. Na pravdu se útočí s energií, která kdyby šla do vzdělávání a zdravotnictví, tak jsou tu všichni géniové a nemáme nemoci. Z pravdy maji PPPevidentně panickou hrůzu, tak se ji pokouší vymazat, překroutit, překřičet, zesměšnit, a kriminalizovat, jako kdyby taková snaha měla šanci na úspěch.

Aby se dala udržovat ta iluze kontroly nad situací, paraziti musí zuřivě strašit, vyhrožovat, a udržovat všude tu negativitu a nízký vibrace strachu, nenávisti, vzteku a podobně. To všechno je jen odrazem toho, že ve skutečnosti situaci pod kontrolou vůbec nemaji a bojí se oni sami.

Jejich chování je někdy tak vyšinutý, až je kontraproduktivní. Například když si normální člověk přečte, že v USA Chiropraktik dostal pokutu 508 miliard dolarů, protože lidem radil, aby během Covidu užívali zinek a vitamín D, tak jak si může myslet, že to je v pořádku a dává to smysl? To už musí trknout i hodně velkýho tupce, že tady něco nehraje, a donutit ho ptát se, o co jim kurva jde. Nevim komu může připadat pokuta 11 biliónů korun za doporučování vitamínů v pořádku. (Mně by trvalo vydělat tuhle částku asi 46 miliónů let… Vitamíny musej bejt fakt nebezpečný.)

Čím větší hovadiny Loutkáři a jejich loutky dělaji a řikaji, tim víc lidí se pozastavuje nad tim, co se sakra děje, a možná poprvý v životě si začínaji klást nějaký plodný otázky. Čim nehoráznější jsou ty lži, tim víc lidí se probudí. Čim větší je na lidi tlak, aby se podvolili, tim větší bude jejich odpor.

Ta debilita kolektivní latríny dosahuje takovejch rozměrů, že vznikaji trhliny už i uvnitř. Různý státy se pomalu začínaji distancovat od předepsanejch programů jako “6 roušek na hubě, 6 testů denně, 6 fuckcín ročně” nebo “do posledního ukrojence”. Možná začínaji uvažovat, jestli je nebezpečnější nasírat těch pár Loutkářů nad sebou, nebo ty milióny lidí pod sebou.

Klesá tady i důvěra jednoho k druhýmu. Začíná bejt evidentní, že předepsaná agenda je malinko neúnosná a je jen otázkou času, kdy se od ní jednotlivý země začnou odtrhovat, a nikdo neví, komu povolí nervy prvnímu a komu se dá v čem věřit. Skupina států, který jsou na sobě do velký míry závislý, ale navzájem si nevěří, nemůže mít velkou životnost.

Západ je jako někdo, komu se rozpadá domeček z karet a on se to snaží zachránit izolepou a moc mu to nejde, ale jinej nápad nemá. Izolepu už má až za ušima, ale pořád se to rozpadá. Šéfové tohodle cirkusu sklízí ovoce svejch přiblblejch, nekonzistentních strategií, a pokoušeji se nějak utáhnout všechny ty protichůdný agendy, jako skloubit imigraci miliónů muslimů s debiLGBTama, nebo podporovat zároveň ty miliony muslimskejch imigrantů, co si sem natahali, a Izrael, kterej ti imigranti ani trochu nepodporujou.

Dokonce se jim utrhla ze řetězu i malá Greta, a svoji užitečnost jako klimagorka uvrhla v chaos, když začala před obecenstvem podporovat Palestince. Co teď? Greta dobrá nebo Greta špatná? Někdo jí zapomněl vysvětlit, co smí a co nesmí řikat? Neni to lehký, bejt Loutkář, když těch loutek máte moc a všechny maji velký ega a nízký IQ.

Navíc i ten izraelskej masakr samotnej už se neprodává tak snadno jako dřív. Dřív se daly děti v Gaze střílet jak na běžícím pásu a nikoho to moc nezajímalo. Když si ale dva roky probouzíte lidi plandemií a další dva roky jejich přesvědčováním, že nacisti jsou naši nejlepší kamarádi, tak tihle lidi už tak snadno nespolknou myšlenku, že děti z Gazy jsou zvířata bez nároku na život, a ještě maji nejapný otázky jako “Jak se tam ten Hamás sakra dostal?”

Co si s tim všim Záchod počne? Jak si s tim poradí? Problémy umí řešit jen penězma a zbraněma, ale se zbraněma jsou už evidentně pozadu a o většinu přišli, a s penězma to funguje jen když většina světa hraje podle jejich pravidel – což se ale přestává dít. Petrodolar už lidem nechutná tak jako dřív. Má čim dál tim silnější pachuť sraček.

Kdo koho izoluje?

Deep State se pokusil “izolovat” Rusko, když přestalo hrát podle jeho not. Výsledek byl ten, že se 80% světa postavilo na stranu Ruska. Kolektivní Záchod (ani ne 20% světa) tak efektivně izoloval sám sebe. Sebeizolace ale moc nejde dohromady s tim “globalismem”. Vládnout světu půjde těžko, když si ho 80% znepřátelíte. To je ale přesně to, co se NATOstánu podařilo.

Poslední dva roky sledujeme, jak si víc a víc států dovoluje víceméně posílat Ameriku (zatim ještě slušně) do háje. Od Mexika po Indii začínaji všichni dávat Amíkům najevo, že nejsou jejich otroci. Místo toho rozšiřujou spolupráci s Ruskem a Čínou a hlásí se hromadně do BRICS.

Z Ameriky už maji všichni prdel, což neni nijak překvapující, když tenhle umírající stát reprezentuje dementní Bidet, kterej neni schopnej vyhodnotit, jestli má jít doprava nebo doleva, nerozezná skutečný lidi od imaginárních, neumí chodit po schodech, a všechno, co řiká, mu musí někdo napsat na papír. Nikdo ve světě si nemyslí, že tenhle člověk něčemu vládne.

Americký jelita se ze zvyku pokouší rozkazovat všem a všude, a dokonce i Rusku, což už je fakt trapas, protože na to už dávno evidentně nemaji. Nedávno dali Rusku “ultimátum”, aby zrušilo plány na vytvoření vojenskýho bloku z latinskoamerickejch zemí poblíž hranic USA, který Amíky trochu zděsily.

Ultimátum se ale neujalo. Maruška poslala ultimatlům vzkaz, že si s nim můžou leda tak utřít zadek. Arogantní Američani Rusku nikdy v ničem nevyšli vstříc a podráželi ho, jak mohli, a stížnostem Moskvy se jen smáli, tak teď se bude pro změnu smát Rusko. A zjevně si to může dovolit.

V Americe se nad tim vztekal Blinkal a zahrozil pěstičkou, že jestli nebude po jeho, tak “Washington přistoupí k nejtvrdším opatřením”. Už neřek, jaký opatření to budou. Každýmu je jasný, že žádný nemá. Když se vyvztekal, Argentina a Mexiko projevily zájem připojit se k vojenskýmu bloku, aby byla větší legrace.

Všichni se dobře zasmáli, akorát Blinkalovi to moc vtipný nepřipadalo. Zřejmě nemá smysl pro humor. Aliancí ve stylu BRICS vzniká víc, a kolektivní Záchoďáky tam nikdo nechce a nepotřebuje. Oni sami se tam stejně nehlásí a trvaji na tom, že budou izolovat sami sebe a uvalovat na sebe další a další sebevražedný sankce, protože když něco nefunguje, tak je to samozřejmě třeba dělat dál, ne?

Mezitim s Putinem leckde zacházeji jako s králem – čehož účelem je zřejmě v první řadě vyslat znamení Záchodu, že jejich kralování skončilo. Na nedávnej návštěvě v Emirátech a Arábii se Putinovi dostalo poct, o kterejch si Bidet a loutky z Eurosajúzu můžou nechat jen zdát. Ti se, včetně Fialovýho Hnusu, na návštěvách mimo NATOstán leda ztrapňujou. Jsou všude za šašky.

Saudi přitom bejvali velký kamarádi Ameriky. Co se stalo? Jsou to sice tak trochu hlavy sekající barbaři, ale zřejmě nejsou úplně hloupí a dokážou si spočítat, že je lepší obchodovat s někym, u koho nemusí pořád koukat přes rameno, jestli jim nemíří nožem na ledviny.

Americe už prostě nikdo nevěří. On jí teda nikdo asi nevěří už delší dobu, ale potom, co Rusko a Čína dali ostatním najevo, že jim krejou záda, si všichni vychutnávaji ten pocit, že to můžou konečně říct beze strachu nahlas. A pohled na ty ztrapněný a rozzuřený xichty v USA za to určitě stojí.

Brainwashington mele z posledního. Aby moh ještě chvíli mlít, potřebuje udržet status dolaru jakožto světový rezervní měny. Kdo ve světě má ale pořád ještě důvod tenhle status uznávat? Je jen otázkou času, kdy bude odebrán. O to už se kdysi pokusili Saddám a Gaddáfi, ale ti ještě neměli podporu Ruskočíny, takže dopadli, jak dopadli. Na podobný operace už ale Amerika nemá ani vojenskou sílu, ani podporu ve světě.

Záchoďákům se rozpadaji opratě v rukách a biče už všechny zlámali o Ukravinu, kde NATO přišlo o většinu svejch zbraní a spoustu boje-schopnejch (a -ochotnejch) lidí. Vojenská síla Záchodu byla víceméně neutralizovaná – a to v podstatě čistě jen prostřednictvím Ruska a ještě se do toho ani neopřela Čína nebo Irán. Většina světa má Záchod na háku.

A je jasný, že s nemastnejma a neslanejma loutkama s IQ tykve (dokonale reprezentovanejma zvláštní školou ve Strakovce) si svoji reputaci v dohledný době nijak nezlepší.

Covid Games – Game Over?

Celá platforma plandemií, se kterou se počítalo jako se základem, na kterym se postaví celej ten novej světovej neřád, se začala hroutit, když jí podsek jednu nohu Dr. VVP. Udělal v ní přestávku. Přerušil jí kontinuitu. To je pro PPP velkej problém, protože přesvědčovat lidi, že už je zase panda, když dva roky nějak vůbec nebyla a všechbno bylo v pohodě, je dost náročný. Obzvlášť když mezitim ke spoustě lidí pronikly různý zprávy o tom, že vaxindly zkosily víc lidí než vejr co utek z netopejra.

Takže nejen že se lidem moc nechce znova si nasazovat tlamokryty, když je dva roky neměli a neumřeli na to, a nejen že se jim nechce do sebe dál píchat vaxindly, po kterejch maji covid častějc než ti zatracení antivaxeři, ale celá ta podvodná aféra se začíná dostávat do parlamentů a soudních síní.

Po světě se rozbíhaji “covidový procesy”. Na Zélandu to rozjela “velká porota” Maorů a další země se přidávaji. Texaskej generální prokurátor Ken Paxton zažaloval Tfujzr za všechny ty lži, kterejma nás krmili, jako bláboly o 95% účinnosti, která se nakonec ukázala spíš jako -195%. Tfujzr, nejžalovanější firma na světě, se z toho bude vykrucovat těžko, když ho usvědčujou jeho vlastní studie a dokumenty.

V Německu se řeší problémy ze “smrtících šarží” a běží soudy o odškodnění za poškození zbraněma hromadnýho ničení od Tfujzru a Murderny. Seznamy běžně hlášenejch zdravotních problémů – který ani zdaleka nejsou malý (ty problémy) – po vaxindlech se šíří k větší a větší části populace.

Na veřejnost unikaji další a další dokumenty, který ukazujou, že celej koronacirkus byl od začátku podvod. Holandsko má soudní proces proti Bourlovi, gAIDSovi a poblitikům, co lidem vnucovali jedy jako záchranu před neviditelnym vejrem. V Německu obžalovali 599 poblitiků a soudců (proč jich sakra vůbec maji tak hodně?). Proti každýmu z nich prej byla sepsaná obžaloba o asi 20 stranách, což je víc, než průměrnej poblitik vůbec dokáže přečíst!

A plandemie-klamdemie se řeší i v parlamentech. Tomu britskýmu o tom hezky poreferoval Mike Yeadon (kterýho určitě všichni znáte), kterej tam otevřeně zmínil i to, že na vaxindly zemřelo 17 miliónů lidí, což je číslo, který přinesla jedna studie, a který je poslední dobou vyslovovaný stále častěji a veřejněji.

I u nás se nedávno vaxindly probíraly v parlamentu. Samozřejmě posranci tam převážně spali nebo dělali jakoby nic, a média měly asi zrovna něco jinýho na práci (zřejmě připravovaly kampaň proti dezinformacím dezinformujících dezinformátorů nebo tak něco), a záznam ze sněmovny byl na JewTube smazanej po 5 minutách, ale je to začátek. Před rokem taková akce byla nemyslitelná. A Hořejšímu, Konvalinkovi a Válkovi se v noci začíná zdát o šibenicích.

Manipulátor Cemper (s Iluminátorem Šlajchem) dostal u soudu opět “po hubě”, tentokrát od Davida Šubíka, za to, že – jako vždy – opět lhal. Zas něco plkal o těch “dezinformacích”, ale soud uznal, že ministerstvo zdravotnictví opravdu “nemá důkaz o tom, že virus SARS-CoV-2 reálně existuje”, přesně jak tvrdil spolek Resetheus, ať Cimpr Campr blekotá co chce. (Cemper je takovej náš místní Tfujzřík – asi nejžalovanější debil v zemi.)

Denně narůstá počet zpráv a studií ukazujících, že Tfujzr je opravdu tfuj a že vaxindly jsou opravdu xindly, ze kterejch vznikaji problémy se srdcem, krví, nervovou soustavou (což platí prakticky na všechny fuckcíny) a kdo ví, čim ještě, nebo že nejvíc lidí v posledních dvou letech umírá krátce po aplikaci vaxindlu.

Na Islandu si toho nárůstu “náhlý smrti” ráčili všimnout už oficiálně a ukončili instalaci vaxindlů do lidskejch bytostí. Pokud dojde na další kolo stejně falešný plandemie, Islanďani ve frontě na další neotestovaný a narychlo schválený vaxindly asi stát nebudou. A nejen oni.

Zatímco paraziti ze setrvačnosti pokračujou ve svojí – teď už totálně trapný – rozehraný hře, a chtěji udělit Nobelovku za vývoj mRNA injekcí, vznikla proti tomu mezinárodní petice. Něco jako že Nobelovka za genocidu by se udělovat neměla.

Nejde se ale jen po vládách a Tfujzru, ale po celym tom globalistickym plandemickym aparátu v čele s WHO. Všichni víme o globalistický snaze dát Tedroristovi moc zavádět si plandemie, jak a kdy chce, a přebít zákony jednotlivejch zemí. To samo ukazuje, jak jsou paraziti v hajzlu – je jim jasný, že po dobrym už jim do další plandemie nikdo nepůjde, tak se pokouší všechny donutit, a evidentně si myslí, že to bude fungovat líp.

I v prohnilym europarlamentu se našlo dvanáct poslanců, kteří protestujou proti postupům WHO a považujou je za podvodný a poslali oficiální žádost o vysvětlení. Námitky proti těm WHOvadinám zaslal i Novej Zéland a Estonsko. Na Filipínách dodatky WHO k Mezinárodním zdravotnickejm předpisům zamítli. A to je teprv začátek.

Etiopie mezitim zahájila trestní vyšetřování jednoho odpadku, kterej se tam zrodil, jménem Tedros. Ten má v Etiopii dlouhou historii obvinění – z korupce, rozkrádání, genocidy, terorismu, znásilňování a podobnejch drobností.

Tedros je prostě velmi populární, a proto vede organizaci, která v případě pandemie – kterou může sama kdykoliv vyhlásit – převezme vládu nade všema. Takovej je aspoň plán. Samozřejmě to, že někdo převezme vládu nad všim v případě plandemie, kterou si sám vyhlásí, kdy chce, je úplně v pohodě a ani trochu podezřelý. Rozhodně tu neni žádnej konflikt zájmů nebo tak něco.

The Great Resist

Je to tu prostě dost zábavný, a když přestanete sledovat MSM, je tu spousta dobrejch zpráv. Západní struktury jsou pod narůstajícím tlakem – nespokojenost kvůli lhaní, podvodům, manipulaci, omezování svobod a podobně, žene lidi do ulic a soudních síní. Protesty jsou všude – ve Španělsku třeba každej den po dobu několika tejdnů, i přes policejní násilí.

V Kanadě se protestuje proti plánu vytvořit digitální dolar. Takhle si Trudlo nasral do bot sám v době kamionovejch protestů, kdy lidem neprozřetelně ukázal, jak hodně v prdeli budou, když přejdou na digitální měnu – všechno jim sebere, kdy bude chtít. Takže Kanaďani se poučili a tenhle plán zamítaji.

Že obecná efektivita protestů zatim neni valná, nevadí. Bude jich jen přibejvat, jak se situace bude přiostřovat. Čím víc toho bude na očích, tim víc lidí si toho všimne, a tim víc se jich probudí. A nejde donekonečna tvrdit, že miliony lidí v ulicích jsou jen pomatená menšina. Pomatená menšina je Fialovej Hnus se svojí podporou asi 18% obyvatelstva.

V Americe už i většině politiků došlo, že projekt “podpora Ukraviny” nevede nikam jinam než k oslabení Ameriky samotný, a chtěji ho ukončit. Zelensky musí bejt konstantně zfetovanej, protože jinak by z tý hrůzy všude chodil s hnědym flekem na zadku, a to by vypadalo blbě. Přece jen je lepší ten nepřítomnej pohled a nekoherentní mumlání.

Jestli v Americe jelita příští rok opět vsadí na už dávno nevolitelnýho Bideta, žádný množství falšování to nezachrání. Dobrá zpráva přichází i z Ruska, kde bude na prezidenta opět kandidovat Vladimír Veliký, u kterýho by s podporou 80-90% bylo naopak dost těžký to zfalšovat proti němu. Je to vtipný, jak je na jedný straně ta situace úplně opačná než na druhý.

Dalším americkým faux pas je žádost armády o návrat do služby těch lidí, který předtim vyházeli, protože do sebe nenechali napíchat vaxindly. Americká vláda prostě žadoní u nezapíchanejch, aby se vrátili, protože bez nich… tam zřejmě něco chybí. Možná zdraví lidi, co nekolabujou na každym kroku. Nevim přesně.

V dalších dobrejch zprávách jsme se například doslechli, že vedle Tfujzru náš další oblíbenec Monsatan musel jako odškodnění za svoje vražedný praktiky s genocidem… sorry, herbicidem Roundupem vyplatit 1.5 miliardy dolarů odškodnýho. Když vidíte všechny ty miliardy odškodnýho, taky máte chuť si píchnout naprosto bezpečnou fuckcínu a přisypat si naprosto bezpečnej Roundup do jídla? Vsadim se, že určitě.

Osobně mě potěšilo, když jsem viděl zprávu o dopise od nějakýho ajťáka z německý pojišťovny, kterej varuje před různejma digitálníma sračkama, co se chystaji. Zaujala mě hlavně fotka tý holky, co ten dopis čte, protože mi připadala zatraceně povědomá. “Sakra, to vypadá jako Survival Lilly.”

Tak jsem se proklikal odkazama a opravdu jsem skončil na kanálu Survival Lilly, kterej jsem někdy před osmi lety asi rok-dva sledoval. To, že takhle super holka teď kromě svejch klasickejch videí o přežití publikuje i informace o tom, co na nás chystaji paraziti a jak se proti tomu bránit, mi udělalo opravdu radost. (Koneckonců mnohý svý dřívější oblíbence jsme museli v posledních letech tak trochu odepsat, když se přidali na špatnou stranu kovidovýho karnevalu.)

Je to o to zajímavější, že ty její videa o politice maji tak desetkrát víc zhlídnutí než ty klasický o přežití. Samozřejmě už po ní jdou a smazali jí zatim nějaký jiný věci, ale pořád je super, že někdo, kdo se zabejval něčim úplně jinym, a koho sleduje hodně lidí, toho vlivu využije k šíření důležitejch zpráv, i když tim hodně riskuje. (Pokud vim, ten YT kanál ji živí.)

Ačkoliv jsme denně ze všech stran bombardování špatnejma zprávama a negativitou, z MSM i z alternativy, celková situace zdaleka neni tak bezútěšná, jak by to mohlo vypadat. Ten chaos je převážně známkou rozpadu globalistickýho parazitickýho systému. Kam to přesně povede, se uvidí, a závisí to na nás všech, ale Loutkáři to pod kontrolou rozhodně nemaji.

Nějaká pořádná válka snad už ani nemůže bejt, protože kromě Ruska nikdo nemá dost zbraní. Rozhodně ne KoZa. Žoldáci a generálové NATO se taky ve značnym množství vypařili někde kolem východního kravína, takže k obsluze zbraní, i kdyby byly, by se muselo naverbovat kdeco, ve stylu Ukraviny, což by mělo stejný výsledky, jaký to má tam. Tak už snad zbejvá jen válka normálních lidí proti vládám, což by zas tak špatný bejt nemuselo.

Dalším pěkným okamžikem roku 2023 bylo, když německá europoslankyně za AfD Christine Anderson bez okolků naservírovala těm, co to pořád ještě nechápou, čistej a syrovej popis naší situace přímo na půdě Europarlamentu, kde mimo jiné řekla o globálních parazitech:

Jejich cílem je nakonec přeměnit naše svobodné a demokratické společnosti na společnosti totalitní. Jejich cílem je zbavit každého z nás základních práv na svobodu, demokracii a právní stát. Toho všeho se chtějí zbavit.

[…]

Přestaňte racionalizovat to, co vaše vláda dělá. Přestaňte racionalizovat, že přicházejí s nějakými dobrými úmysly. Nemají žádné dobré úmysly, nikdy!

Jak už jsem řekla, v celé historii lidstva nikdy neexistovala politická elita, která by se starala o blaho obyčejných lidí. A není tomu tak ani nyní. Proč by také mělo? Přestaňte jim dávat za pravdu, protože vám mohu říci, že z tyranie se nelze vymanit podřízením. Je to nemožné. Když se o to budete pokoušet, budete jen krmit obrovského aligátora v naději, že budete sežráni jako poslední. A hádejte co? Přijde řada i na vás. A pak budete vy tím, kdo bude sežrán.

Musím také požádat lidi, přestaňte mlčet! Mluvte nahlas proboha! Přestaňte se podřizovat, začněte se bouřit! Chtějí vás dostat, pokud se nebudete bránit.

Jestli je tohle nějaká “kontrolovaná opozice”, tak nevim, o co se snaží. Dost mě tam zaujalo i to “krmení obrovskýho aligátora”. Skoro jako by se nám skrytě pokoušela sdělit ještě o trochu víc?

Konec parazitů na Zemi

Obrátit celej systém naruby a všechno od základu změnit možná neni tak náročný, jak to vypadá. Ten systém v podstatě stojí jen na pár věcech – na konstantní propagandě, strachu, a ovládání potravinovýho řetězce a energií.

Podívejte se na dokumentární film z letoška s názvem The Lost Century and How to Reclaim It. Za posledních 100 let byla vynalezena spousta zdrojů energie, který byly prakticky zadarmo. Dá se toho dosáhnout mnoha způsoby a všechno už to dávno existuje. Bohužel vynálezci jsou géniové, pokud jde o technickou stránku věci, ale značně pozadu, pokud jde o to, jak ty vynálezy předat lidem.

Steven Greer ukazuje, jak se tu opakuje stejnej vzorec. Někdo vynalezne třeba auto, který jezdí na vodu (to je naprosto reálnej vynález, kterej možná pár lidí někde potichu používá i teď). Bohužel netuší, jak funguje pozemská struktura moci, a myslí si, že si to nechá patentovat a vydělá hrozně peněz. To se ale nikdy nestane.

Paraziti ho buď uplatí, aby jim to prodal (takže sice něco vydělá, ale…), a pak ten vynález uklidí někam do sklepa a už o něm nikdo neuslyší, nebo, když je třeba, se toho člověka zbaví “úplně”, nebo použijou nějakou jinou ze svejch vyzkoušenejch metod.

Paraziti nepotřebujou auta na vodu a výrobu elektřiny zadarmo. Potřebujou vydělávat na ropě a za jakoukoliv energii z nás vytahat co nejvíc prachů. Ne až tak proto, aby jich měli víc oni, ale proto, abysme jich nikdy neměli dost my, byli jsme závislí na nich, a neměli jsme čas myslet, protože furt musíme makat, abysme si vydělali na právo existovat. Jakejkoliv “lepší” zdroj energie musí teda urychleně zničit, schovat, znemožnit. Tohle vynálezci bohužel moc nechápou.

Greer se je pokouší přesvědčit (a v tom má pravdu), že jediná cesta, jak to předat lidem, je hodit to do éteru hodně rychle a zadarmo. Prostě tu dokumentaci s tim, jak to funguje, zveřejnit na Internetu tak rychle a na tolika místech, že se toho hodně lidí může chytit a nikdo to nestihne smazat.

Sice by na tom ten člověk možná nevydělal, ale celej systém parazitů by padnul, kdyby lidi nemuseli platit nehorázný sumy za energii. A po pravdě řečeno, kdyby ten vynálezce k tý dokumentaci přidal svoje číslo účtu, aby mu lidi mohli dobrovolně přispět, tak by podle mě nakonec stejně vydělal milióny, pokud by se celá operace podařila.

Jde jen o to přesvědčit aspoň jednoho člověka s takovym vynálezem, aby to udělal takhle a ne tou debilní cestou, která nikdy nefunguje.

Jakmile by měli lidi energii v podstatě zadarmo (a opět řikám – neni to něco, co je někde v “možný budoucnosti” – je to všechno už mnohokrát vynalezený), paraziti by skončili velice rychle. Lidi by okamžitě byli napůl cesty k samostatnosti a nezávislosti.

S minimálníma nákladama na veškerou výrobu a přepravu by se ohromně zlevnilo i jídlo a tim by lidem odpadla většina životních nákladů. Čim je pak budou paraziti ovládat? Ničim. A pak už by to byla řetězová reakce a celý impérium Loutkářů by se rozpadlo na prach.

A v podstatě k tomu chybí jen dost málo a může se to teoreticky stát kdykoliv.

Jak vidíte, rok 2023 vůbec nebyl špatnej, děje se spousta dobrejch věcí, i když se to média snaží všemožně zamaskovat, a Loutkáři melou z posledního. Všechno se jim rozpadá pod rukama a řetězová reakce, která povede k jejich konci, se může spustit jednou událostí celkem kdykoliv.

Takže si užívejte života, nesledujte moc média, a tvořte tu správnou realitu.

https://antivirus.22web.org/av/231230-loutkari-ztraci-kontrolu-nad-situaci.htm