“Skutečnou epidemií nikdy nebyl Covid, ale zatracené klony,“ řekl zdroj z kanceláře generála Erica M. Smithe agentuře Real Raw News poté, co zlikvidovali v pondělí dva „neživé“ klony Hillary na opačných stranách země ve stejnou denní dobu.

Když se generál Smith doslechl, že se Clintonová zúčastní pondělního vzpomínkového obřadu za liberálního miliardáře, který si údajně 23. února vpálil kulku do hlavy, aktivoval průzkumnou četu námořní pěchoty, aby tvrzení prošetřila. Znepokojovalo ho to dvojnásob, protože Clintonová se měla také zúčastnit benefičního brunche v restauraci Coasterra v San Diegu – 3 000 mil daleko a pouhou hodinu poté, co měl začít vzpomínkový akt Thomase H. Leeho na Manhattanu. Pokud osoba, která se vydávala za Clintonovou, neměla přístup k transportéru Star Treku nebo nemohla pilotovat Blackbird SR-71, nemohla se zázračně objevit současně v New Yorku a Kalifornii.

Druhá jednotka námořní pěchoty navštívila New York, aby zjistila, zda se u Leeho večírku vynořil dvojník Clintonové.

Oba týmy měly jasná pravidla ůtoku. Za prvé, zjistit, zda podvodníci byli klony nebo lidskými herci. Pokud klony, „zneškodnit“ je; pokud herci, provést zatčení.

Splnění tohoto úkolu znamenalo, že námořní pěchota bude muset izolovat a zajmout kopie Clintonové, pak je prohlédnout, zda nemají abnormality – ploché nohy, chybějící stoličky, deformované genitálie – běžné u klonů nalezených v klonovacích laboratořích na Aljašce a v Missouri. Náš zdroj neochotně sdílel další vadu – heterochromii, přítomnost různě zbarvených očí u téže osoby. Heterochromie u lidí se objevuje buď jako dědičná vlastnost nespojená s jinou nemocí, jako příznak různých syndromů, nebo jako důsledek traumatu.

Bílé klobouky říkají, že klony mezi námi vadu zakrývají barevnými kontaktními čočkami nebo korektivní operací.

Námořní pěchota v New Yorku zahlédla ubohou dvojnici Clintonové před Lincolnovým centrem múzických umění, kde se mísila se smutečními hosty, kteří vzdávali poslední hold Leeovi. V utajení a z dálky zírali na její kostrbatou tvář dalekohledem, hledali výmluvné známky těla v maskách nebo politého make-upem – švy kolem krku, osoba oděná v nadměrném oblečení, které neodpovídalo počasí, nepoměr ve velikosti a tvaru uší atd., ale nemohli se rozhodnout ze svého střešního stanoviště, vzdáleného sto metrů. K jejich překvapení se k Hillary připojil muž vypadající jako bývalý prezident Bill Clinton, když zástup smutečních hostů opouštěl parkoviště pro limuzíny tlačící se na zaplněné ulici.

William Jefferson Clinton skutečně zemřel otravou po svém vojenském tribunálu v zálivu Guantanamo v září 2021. Jeho odcizená manželka, lesba, byla před čtyřmi měsíci oběšena v GITMO.

„Tohle byla šance, jak sejmout dvě mouchy jednou ranou. Chceme zničit co nejvíc klonů, zmenšit ta čísla, zatímco se snažíme najít všechny laboratoře, ale pořád se snažíme mít na paměti, že by to mohli být herci, a chceme vědět, kdo je platí. Když Clintonovi nasedli do limuzíny a odjeli, mariňáci je sledovali. Není to snadný úkol, protože Manhattan je jedno z nejpřeplněnějších míst na planetě. Když se pokusili zastavit auto, měli i řidiče, se kterým se museli potýkat,“ řekl náš zdroj.

Mariňáci dali přednost trpělivosti před neopatrností a sledovali limuzínu, která projížděla ulicemi města a nakonec odjela z Manhattanu do Queensu přes most 59. ulice, až nakonec dorazila pozdě odpoledne do zámožné Astorie. Limuzína zastavila v tiché slepé uličce vedle honosného třípatrového domu ve viktoriánském stylu. Poté, co řidič otevřel kufr, aby si vyzvedl zavazadla, mariňáci se vydali na cestu, okřikli řidiče a vytáhli z vozidla kopie Clintonových. Bill a Hillary protestovali a křičeli: „Vy nevíte, kdo jsme?“ Velitel jednotky odpověděl: „My víme, kdo nejste,“ zatímco jeho tým strčil dvojici do civilní dodávky a začal je zkoumat, jestli nemají klonové indikátory. Jistě, oba měli nasazeně brýle a kontaktní čočky, aby zakryli nesourodé oči. Duo trvalo na tom, že jsou „pan a paní prezidentová Hillary Clintonovi“ a tvrdilo, že mají „pojistku výkupného“. Velitel jednotky se zeptal: „Pokud jste Bill Clinton, kde je vaše ochranka tajné služby a proč máte jedno hnědé a jedno modré oko,“ na což Billův klon odpověděl: „Měli by být tady a já jsem vždycky nosil kontaktní čočky, takže jsem nevypadal divně.“

„To nám říká, že klony jsou během dospívání naprogramovány tak, aby vysvětlovaly rozdíly se skutečným originálem a věří, že jsou samy skuteční lidé. Mariňáci je „zpacifikovali“, kulkou do hlavy. Nastala nešťastná komplikace. Museli zajistit řidiče, což byl obyčejný šofér, který věřil, že vyzvedává a vysazuje Clintonovy. Je zadržen, křičí, že tuší krvavou vraždu, jak jsme unesli Clintony – neviděl však, jak klony zastřelili. Takže se to snažíme řešit,“ uvedl zdroj.

Námořní pěchota v Kalifornii mezitím měla větší úspěch při izolaci další kopie Hillary Clintonové. Po opuštění večírku Coasterra v San Diegu se faksimile Hillary loudala sama po molu na luxusním Sunrose Resort Marina. Do krku ji zasáhla uspávací šipka, námořní pěchota ji obklíčila a spěšně posadila bezvládné stvoření na zadní sedadlo čekajícího SUV. Na rozdíl od newyorských klonů měla Hillary ze San Diega „normální oči“, ale námořní pěchota našla jiné známky klonovací technologie: Jejich Hillary neměla genitálie.

Námořní pěchota i tento klon popravila.

„Všechny klony jsou nyní zkoumány v Camp Pendleton. Máme stopy k dalším klonovacím laboratořím, jak v USA, tak v zámoří, sledujeme je. Těžko říct, kolik jich bylo vypuštěno na veřejnost,“ řekl náš zdroj na závěr.

https://realrawnews.com/2023/03/marines-unalive-clinton-clones-in-new-york-and-san-diego/