Kolaps finančního systému Chazarské mafie (ChM) se zdá být nevyhnutelný a Credit Suisse je pravděpodobně první kostkou domina. Pokud padne, spustí to proces, který povede ke kolapsu mnoha velkých bank a poté i Světové banky, MMF a největšího Kahuny, KORPORACE SPOJENÝCH STÁTŮ AMERICKÝCH, LTD.

V současné době probíhá plnohodnotný „run“ na banku Credit Suisse, protože jen za poslední měsíc si klienti vybrali 120 miliard dolarů. List New York Post nyní uvádí, že byly ohroženy citlivé osobní údaje včetně identifikačních údajů o sociálním pojištění, informací o zaměstnání a kontaktních údajů zákazníků, kteří mají v bance uloženo 50 milionů dolarů a více.

„Ano, záležitost Credit Suisse je velmi vážná, uvědomte si, kolik účtů je spojeno se všemi známými elitními zločinci na světě,“ napsal zdroj ze CIA.

Tato rok stará zpráva „Suisse Secrets“ se jen dotýká špičky ledovce. (ODKAZ)

„Suisse bude pravděpodobně první velkou bankou kontrolovanou ChM, která padne. Tohle zavání koncem hry,“ říká zdroj z Mossadu.

Šéf MI6 souhlasí a říká: „Credit Suisse je skutečně zapletena do mezinárodního trestného činu podvodu, v tomto případě do praní špinavých peněz v Ženevě Evropské unie, která platí úplatky všem královniným premiérům, aby se dopustili vlastizrady. Máme všechny důkazy. To je důvod, proč v Londýně neustále vyhazuji premiéry. Královna i manžel Jejího Veličenstva byli zavražděni mimo jiné i kvůli tomu.“

Dodává, že licence 001 a 002 pro střelbu na cíl (povolení zabíjet) jsou nyní plně v provozu.

Toto zhroucení se netýká jen vysoce postavených gangsterů, ale pravděpodobně povede k odstranění většiny takzvaných vůdců ve světě, tvrdí zdroje ze Společnosti bílého draka.

Níže uvedená odhalení Obamovy administrativy o úplatkářských účtech Vatikánské banky jsou ukázkou systematického uplácení ChM, které by se mohlo opakovat ve většině zemí světa ovládaných Západem.

Vysvětlení: Bilion znamená v americké angličtině miliarda, milion = milion. Částky v USD

Protože všechny banky půjčují stejným lidem, pokud jedna banka padne a stáhne své půjčky, pak dlužníci nemohou splácet ani ostatní půjčky, takže se celý systém zhroutí.

„Z velmi důvěryhodných zdrojů vím, že Bank of America, Wells Fargo a JP Morgan Chase jsou v platební neschopnosti a probíhá u nich konkurzní řízení. Jsou ‚zapečetěny‘ před zraky veřejnosti,“ dodává zdroj z Mossadu.

Navzdory snaze to zakrýt unikají kusé informace. Čínští realitní developeři zastavili západním bankám úvěry v hodnotě zhruba 53 miliardy USD, Blackstone nesplatil 580 milionů USD na budovu na Manhattanu (40 % není obsazeno); druhý konkurz na Nordic REIT (46 % neobsazenost) v celkové hodnotě 2,1 miliardy USD… PIMCO nesplatilo 1,7 miliardy USD a Brookfield nesplatil 2 budovy v Los Angeles s hypotékami v hodnotě 783 miliony dolarů.

Očekává se, že to povede k pádu švýcarské skupiny Oktagon a s ní i k její kontrole nad zeměmi G7 a různými otrokářskými státy po celém světě.

Velkou otázkou je, kde je všechno fyzické zlato, které Švýcaři uchovávají ve svých trezorech již více než 50 let? Dosud odmítali vyhovět oprávněným žádostem o vrácení čínského nebo japonského císařského zlata. Pokud už zlato nemají, je to velmi důležité, protože na samém vrcholu finančního systému jsou přijímána pouze reálná aktiva, jako je zlato, papírová již nikoliv.

Chazarská mafie se omezila na vyhrožování, že k donucení zemí k vydání zlata použije zbraně, které způsobují zemětřesení. Indonéské úřady nám sdělily, že jim bylo řečeno, aby vydaly zlato a další přírodní zdroje, jinak dojde koncem tohoto měsíce k velmi silnému zemětřesení. Výhrůžky přišly z nizozemského velvyslanectví v Jakartě. Podle indonéských zpravodajských zdrojů byly předány vysoce postavenému úředníkovi na indonéském ministerstvu zahraničních věcí v Jakartě.

To vysvětluje, proč nizozemský „seismolog“ Frank Hoogerbeets, který se stal mezinárodně známým poté, co předpověděl ničivá zemětřesení v Turecku a Sýrii, předpovídá „mega zemětřesení“ o síle 8,5 stupně nebo vyšší „kvůli zvláštnímu postavení Země, Merkuru a Saturnu“. Tato pseudověda není ničím jiným než chabě zastřenou hrozbou.

Toto je vzkaz Společnosti bílého draka Nizozemcům: „Lidé, kteří žijí pod hladinou moře, by neměli vyvolávat tsunami.“

Indonésie není sama. ChM se také snaží zastrašit Filipíny, aby jí vydaly své zlato a další zdroje. Filipínský lid se brání.

Filipínský soud vydal mezinárodní zatykač na Billa Gatese, který je jako zakladatel Nadace Billa a Melindy Gatesových „hledán v souvislosti se stovkami tisíc úmrtí, jejichž počet nelze v současnosti odhadnout a který se časem jistě exponenciálně zvýší“.

Tento zatykač souvisí s vraždou guvernéra Negros Oriental Roela Degama, kterou si můžete prohlédnout na níže uvedeném odkazu. (ODKAZ)

Zdroj z filipínské vlády uvedl, že „Bill Gates a David Rockefeller Jr. jsou do toho zapojeni. Plánují se další výhrůžky a pokusy o atentát. Cabal ChM se zoufale snaží získat kontrolu nad Filipínami.“ Gates ani Rockefeller nebyli v době zveřejnění tohoto reportu k dispozici, aby poskytli komentář.

V každém případě se tento finanční zmatek a s ním spojené hrozby projevily minulý týden na zasedání ministrů zahraničí zemí G20, které skončilo, aniž by bylo vydáno komuniké. To je velmi neobvyklé, protože obvykle se na takových zasedáních trhliny zacelí alespoň vydáním nevýrazného prohlášení.

„Některé západní delegace proměnily program G20 ve frašku a snažily se obvinit Moskvu z vlastních ekonomických neúspěchů,“ uvedl ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

Na zasedání G20 země jako Brazílie, Indie, Čína, Mexiko, Jihoafrická republika a Turecko požadovaly „odstranění západního monopolu“ v mezinárodních organizacích. Západní země reagovaly taktikou „úderu pod pás“ a pohrozily „potrestáním“ zemí, které neuposlechnou, uvedl Lavrov.

To by vysvětlovalo hrozby tsunami vůči Indonésii atd.

Šéf ruské Rady bezpečnosti Nikolaj Patrušev dále uvedl, že Washington a jeho spojenci se uchylují k „politickému nátlaku, vojenskému vydírání, finančnímu zotročování, ekonomickým sankcím a samozřejmě lživé propagandě“.

Kdyby bylo západní vedení kompetentní, lidé by byli ochotnější přehlížet jeho šikanu, ale to není pravda. Bylo opakovaně prokázáno, že jejich paranoidní vedení šíří nemoci, způsobuje ekologické katastrofy a podporuje války.

Právě minulé úterý ruský velitel varoval, že do města Kramatorsk dorazil vlak s nákladem jedovatých chemikálií a že Spojené státy plánují využít „vysoce toxické a zakázané látky“ v něm obsažené k zinscenování operace pod „falešnou vlajkou“ na Ukrajině a svalit vinu na Moskvu.

Izrael, který už 30 let obehrává tu samou písničku, že Írán získá jadernou bombu do tří měsíců, nyní křičí: „Íránu by nyní trvalo pouhých 12 dní, než by vyrobil raketový materiál v objemu jedné bomby.“

Jejich refrénem je: „zaútočit na Rusko, zaútočit na Írán, zaútočit na Čínu atd.“.

Nejenže se stále snaží rozpoutat totální jadernou válku, ale byli také přistiženi při pokusu zabít většinu světové populace toxickými vakcínami. Oficiální údaje britské vlády ukazují, že vakcíny zabily 24krát více lidí než takzvaná pandemie, před kterou měly chránit.

Pokud si myslíte, že to nebylo promyšlené, zeptejte se sami sebe, proč právě úřady a výrobci, kteří nařídili Covid vakcínu – nikdy nebyli povinni se nechat očkovat!

Britský ministr zdravotnictví Matt Hancock byl nyní přistižen, jak žádá noviny, aby šířily paniku a uměle tak zvýšily počet Covid testů. V prosinci 2020 se ptá: „Kdy nasadíme novou variantu?“

Zde je britský vědec, který změnil svůj veřejný názor z prohlášení, že Covid vypadal jako vyrobený v laboratoři na prohlášení, že jde o přirozeně se vyskytující jev poté, co mu dr. Fauci dal 1,88 milionů dolarů jako grant a poté dalších 16,5 milionů dolarů. Covid „věda“ byla na 100% koupená a zaplacená. Všichni věděli, že covid pochází z laboratoře, ale miliony dolarů byly vynaloženy na to, aby vědci záměrně lhali veřejnosti. Pokud to dělají s vědci zabývajícími se covidem, tak si představte, kolik utrácejí za vědce zabývající se změnou klimatu. Věda je stoprocentně na prodej. Vyhrává ten, kdo dá nejvyšší nabídku.

Naprostá zloba a neschopnost tohoto vedení způsobuje, že stále více dříve „mainstreamových“ veřejných osobností jde proti ChM.

Vynikající potence bude i ve věku 70 let, pokud každý den …
Šokovaní lékaři! Prostatitida zmizí za 7 dní, pokud před spaním

Například Woody Harrelson, který moderoval pořad Saturday Night Live a ve svém úvodním monologu kritizoval reakci Big Pharma na COVID-19:

Doslova řekl: „Největší drogové kartely na světě se spojí, koupí si všechna média a všechny politiky a donutí všechny lidi na světě, aby zůstali zavření doma, a lidé mohou vyjít ven, jen když si vezmou drogy tohoto kartelu a budou je brát pořád dokola.“

Reakcí ChM je nyní zoufalá snaha svést celou věc na Čínu. Zdá se, že jejich nadějí je nejen uniknout spravedlnosti, ale také zahájit dlouho plánovanou třetí světovou válku.

Problém je v tom, že otrokářští vůdci G7 lhali tak často a opakovaně, že jim už téměř nikdo nevěří.

Na jednom videu můžete vidět mladší a hubenější verzi kanadského premiéra Trudeaua, který je přistižen při lži. Zřejmě herec, který nyní hraje „Trudeaua“, nebyl plně informován.

Jeho takzvaný režim také mění Kanadu v hlavní světovou operaci praní špinavých peněz a legalizuje obchod s drogami. Perfektní načasování v době, kdy se Ukrajina řítí do záhuby:

Společnost Sunshine Earth Labs ve svém prohlášení uvedla, že obdržela povolení od kanadského ministerstva zdravotnictví „legálně držet, vyrábět, prodávat a distribuovat listy koky a kokain“, stejně jako morfin, MDMA (extázi) a heroin.

Nebude trvat dlouho a v Kanadě bude poskok ChM herec Trudeau odejit.

Benjamin Netanjahu už také pravděpodobně dlouho nezůstane, protože masivní židovská vzpoura proti ChM je v plném proudu. Na znamení toho bylo v Izraeli zakázáno používat ukrajinskou vlajku. Vyvěšování ukrajinských vlajek je zakázáno v domech, na ulici a na všech veřejných místech pod pokutou 10 000 šekelů (cca 67 000 Kč).

Proces odstraňování ChM je v USA již v plném proudu. Naposledy byla ve volbách starosty Chicaga sesazena starostka Lori Lightfootová. Byla první černošskou starostkou Chicaga a první otevřeně homosexuální starostkou a také první úřadující starostkou Chicaga, která prohrála za posledních čtyřicet let.

Ještě důležitější je, že její prohra v domovské zemi Baracka Obamy znamená, že Obama sám byl pravděpodobně odstraněn z tahání za nitky různých herců, kteří se vydávají za „prezidenta Joea Bidena“.

Něco velkého se chystá i na Floridě. Tento stát má nyní moc nad dříve samosprávným, od daní osvobozeným okresem, který zahrnuje celý resort Walt Disney World. ‚Disney ztrácí samosprávný status, novým šerifem ve městě je stát Florida,‘ řekl guvernér Ron de Santis na pondělním tiskovém brífinku. ‚Připoutejte se – čeká nás spousta práce.‘

Uvidíme, zda floridská policie provede razii a odhalí továrny na adrenochrom, které se údajně nacházejí pod Disney Landem.

Guvernér de Santis ví, že bojuje proti satanským silám.

„Ďáblovo dílo pronikne i do církve takovým způsobem, že uvidíme kardinály proti kardinálům, biskupy proti biskupům.

To řekla Panna Maria z japonské Akity sestře Agnes Sasagawě 13. října 1973.

U vchodu do Stellenbohmovy univerzity v Jihoafrické republice visí cedule, která vysvětluje, jak k tomu došlo:

Ke zničení jakéhokoli státu na světě není třeba atomových bomb ani raket dlouhého doletu. Stačí snížit kvalitu vzdělávání a nechat studenty podvádět při zkouškách. Pacienti umírají rukama takových lékařů. Budovy se hroutí rukama takových inženýrů a architektů. Peníze se ztrácejí vinou takových lékařů a ekonomů. Spravedlnost mizí v rukou takových právníků a soudců. Úpadek vzdělání je úpadkem národa.

Zatímco Západ pokračuje v rozkladu, Čína ukazuje, jak se snaží vláda, která skutečně slouží svému lidu.

Čínská vláda na svém posledním velkém zasedání představila následující plány a cíle:

Snaha o vysoce kvalitní rozvoj je v Číně prvořadým úkolem, který zvyšuje výdaje na výzkum a vývoj, rozšiřuje výrobu čisté energie a podporuje póly růstu pomocí strategií regionálního rozvoje…

Čínské modernizační úsilí přibližuje vědeckou fantastiku veřejnosti… Čína se snaží zefektivnit administrativu, delegovat pravomoci, zlepšit regulaci a modernizovat služby a zároveň rozvíjet tržní prostředí s férovou konkurencí…

Čína vybudovala největší síť vysokorychlostních železnic na světě, síť rychlostních silnic a přístavní uskupení světové úrovně. Otevřela letecké a námořní trasy, které zasahují do všech částí světa… harmonie mezi lidstvem a přírodou… myšlenka, že „průzračné vody a svěží hory jsou neocenitelným bohatstvím“, se stala konsensem… snižování rozdílů v příjmech… index pocitu bezpečí Číňanů dosáhl 98,6 %.

Kdyby Západ měl meritokratickou vládu, opět by nechal Čínu v zadu. Zamyslete se například nad tím, jaké zázraky by se daly udělat, kdyby bylo více než 6 000 patentů zadržovaných z „důvodů národní bezpečnosti“ zodpovědně zpřístupněno veřejnosti. Přinejmenším bychom všichni měli antigravitační vozidla a prakticky bezplatnou energii. Za současného stavu věcí však platí, že čím déle bude Západ pod diktaturou ChM, tím více nás Čína předstihne.

Velkým otazníkem však stále zůstává, kdy Západ odhalí zbytku světa další svá tajemství.

V této souvislosti si všimněte, že senátor Robert F. Kennedy Jr. nedávno pronesl pár slov o mimozemšťanech. Ti prosazují projekt Modrý paprsek, jak jen mohou.

Viz přiložená fotografie se všemi základnami vesmírných sil, včetně Thule a Cheyenne Mountain.

Jediné, co můžeme dělat, je sledovat oblohu a stát nohama na zemi a pokračovat v boji za osvobození planety.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/cely-financni-system-chazarske-mafie-je-pred-zhroucenim-a-svycarska-credit-suisse-je-pravdepodobne-prvni-kostkou-domina/