Ruský a židovský národ se konečně dočká spravedlnosti za Holodomor a holocaust, masové vraždy a lidské oběti zinscenované chazarskou mafií. Stalo se tak díky ruské policejní operaci proti chazarské mafii působící uvnitř jejich hranic. Ruská akce proti ChM je jen součástí většího mezinárodního kroku Aliance bílých klobouků, jehož cílem je odstranit ChM ze všech mocenských pozic, shodují se zdroje z Asijských a Západních tajných společností.

V Asii bylo dosaženo dohody o sjednocení Tchaj-wanu a Číny a vytvoření přátelského spojenectví s Japonskem, sjednocenou Koreou a ASEAN, tvrdí zdroje z dračí rodiny. Asijské tajné společnosti tvrdí, že lidstvo je nyní ze 3/4 osvobozeno od satanské chazarské mafie.

Až to všechno skončí, nastane jubileum, světový mír a začátek nového zlatého věku, slibují alianční zdroje.

Zde je stručný přehled toho, co k operaci na U-krajině řekl ruský prezident Vladimir Pu-tin:

Souvisí to s celým systémem mezinárodních vztahů… základní normy, které byly přijaty po druhé světové válce…, se postavily do cesty těm, kteří se prohlásili za vítěze studené války… Chazarská mafie měla pocit absolutní nadřazenosti… ve spojení s nízkými kulturními standardy… Pro naši zemi je to otázka života a smrti. Museli jsme to zvěrstvo zastavit:, tu genocidu milionů lidí, kteří tam žijí. Budeme usilovat o demilitarizaci a denacifikaci Uk-rajiny a také o to, abychom postavili před soud ty, kteří se dopustili četných krvavých zločinů na civilním obyvatelstvu. Všichni víme, že mít na své straně spravedlnost a pravdu, je to, co nás činí skutečně silnými.

Pro ilustraci uvádíme video, které nám zaslala ruská FSB a které ukazuje, co dělají satanští žoldáci ChM na U-krajině křesťanským vězňům (video ukazuje přibití člověka na kříž a upálení za živa, nebudu ho sem vkládat, pozn. př. ).

Abychom pochopili, jak skutečně historický význam má odstranění těchto válečných zločinců, musíme se krátce podívat na historii toho, co se nyní děje. Nebudeme se vracet tisíce let zpátky ke vzniku satana uctívající chazarské mafie. Místo toho začneme stručným pohledem na to, jak mafiáni ovládli Evropu a vydali se na staletí trvající výpravu za obnovením své starobylé vlasti Chazarska.

Dobrý přehled jejich aktivit najdete zde: ODKAZ

Cituji a parafrázuji několik klíčových částí: Chazarsko bylo království ve střední Asii, které praktikovalo babylonské černé umění. V okolních zemích byli známí jako zloději, vrazi, silniční lupiči a tím, že přebírali identitu pocestných, které vraždili… Kolem roku 1200 n. l. Rusové vedli skupinu národů obklopujících Chazarii a vtrhli do ní, aby zastavili chazarské zločiny proti svému lidu, které zahrnovaly únosy jejich malých dětí a kojenců pro jejich krvavé obřady obětování Baalovi. (Satanovi).

Elita ChM uprchla do Evropy, kde během několika staletí pomalu pronikla do tamních vládnoucích vrstev a nakonec je ovládla. Jejich největší vítězství přišlo v roce 1913, kdy ChM na Štědrý den nezákonně ovládla Federální rezervní systém.

 

John Rockefeller I. a jeho kolegové z ChM honchos mohli díky tomu, že se zmocnili peněz obyvatel Spojených států amerických, financovat komunistickou revoluci Vladimíra Lenina a Leona Trockého v Rusku. Jakmile ChM svrhla křesťanskou vládu v Rusku, začali se mstít za zničení Chazarska. Celkem během 20. století zabili až 80 milionů Rusů. Zahájili také svůj projekt obnovení Chazarska tím, že nechali vyhladovět miliony etnických Rusů, kteří žili v dávných hranicích Chazarska.

Proto Pu-tin řekl: “Novodobou U-krajinu zcela a beze zbytku vytvořilo Rusko, přesněji řečeno bolševické, komunistické Rusko,” ODKAZ

Trpělivost Rusů nakonec došla, když se ChM pokusila ovládnout Kazachstán, aby mohla pokračovat ve svém projektu obnovení Chazarska.

Znak Ukrajiny a znak Chazarie

 

 

Ještě je třeba připomenout, že v roce 2014 generální tajemník OSN Pan Ki-mun uvedl, že U-krajina nezaregistrovala své hranice od 25.12.1991. Vzhledem k tomu, že OSN nezaregistrovala hranice U-krajiny jako suverénního státu a Rusko je právním nástupcem SSSR (to potvrzují rozhodnutí mezinárodních soudů o majetkových sporech mezi bývalým SSSR a cizími zeměmi), patří území, na nichž se nachází U-krajina, Bělorusko a Novorusko, Rusku. Jinými slovy, takzvaná invaze na U-krajinu je policejní akce probíhající v hranicích Ruské federace.

Je také velmi zajímavé, že Izrael odmítá podpořit rezoluci OSN, kterou falešná Bidenova administrativa odsoudila takzvanou “ruskou invazi na Ukrajinu”.

news.yahoo.com/u-protests-israels-refusal-back-221006922.html

To znamená, že Židé odstranili kontrolu ChM nad Izraelem a nyní si uvědomují, že holocaust (zápalná oběť) byl masovou obětí jejich lidu Satanovi ze strany ChM.

Podle zdrojů Mossadu znamená ruský vpád na Ukrajinu, že falešná Bidenova administrativa se zhroutí a nevydrží déle než do března. “Ten zápach, který cítíte je proto, že Deep State se posral z toho, že Putin zničil jejich operaci na praní špinavých peněz na Ukrajině. Pelosi, Biden, Bush, Obama, Kerry, Romney, Soros, Clintonová a Vatikán (a další, kteří budou odhaleni), ti všichni mají své ruce od krve zabořené hluboko na Ukrajině,” poznamenává zdroj z Mossadu.

thegatewaypundit.com/2022/02/breaking-exclusive-bidens-ukrainian-blood-money-u-s-government-mainstream-media-hid-public/

Pu-tin a jeho tým získávají veškerá data z bank, která odhalí korupci, k níž došlo od roku 2014, a že z Ukrajiny byly odčerpány miliardy dolarů, pokračuje zdroj.

Zdroje dodávají: “Továrny na biologické zbraně postavené Billem Gatesem a Sorosovou nadací (Rothschildové) byly zničeny, ukrajinské námořnictvo bylo potopeno, města jsou obklíčena a Aliance nyní kontroluje 75 % země, takže vítězíme.”

Zatčení vrchního agenta ChM tureckým prezidentem Erdoganem znamená, že Turecko nebude bojovat za ChM. Turecko ví, že přestože je členem NATO, původcem všech hrozeb, které dosud definovalo, jsou USA, Evropa a NATO. Dobře ví, že ho tyto země opustily ve všech oblastech. Turecko ví, že proti němu na severu Sýrie zřídily armádu teroru. Teprve nedávno překonalo vnitřní útok, jako byl pokus o převrat v roce 2016, který byl rovněž operací USA, Evropy a NATO, tak popisují situaci oficiální turecká média.

https://www.yenisafak.com/en/columns/ibrahim-karagul/putin-has-launched-an-age-of-madness-will-there-be-a-turkey-russia-war-3590151

Německo a Francie se rovněž neúčastní. Německý kancléř Olaf Scholz dal jasně najevo, že jeho země sankce proti Rusku nepodpoří. Evropské země nepodporují zejména finanční sankce proti ruským bankám.

Propagandistická média chazarské mafie dělají velkou vědu z toho, že Rusko je nyní odříznuto od SWIFT. Aliance je však o pět tahů před nimi. Proto nedávno v Antarktidě zastihli šéfa Davosu Klause Schwaba a šéfku centrální banky EU Christine Lagardeovou. To vedlo k nahrazení systému SWIFT kvantovým finančním systémem. Pokud jste v poslední době prováděli mezinárodní převod peněz, jistě to znáte, protože místo abecedního systému SWIFT nyní potřebujete k převodu číslo.

Viditelným znamením, že Evropa s touto šarádou nesouhlasí, je to, že ceny plynu v Evropě klesají, protože se zvyšuje vývoz přes Ukrajinu. Jinými slovy, ch. mafii se podařilo zastavit zdražování plynu v Evropě.

https://www.zerohedge.com/commodities/european-natgas-prices-plunge-russian-flows-ukraine-soar

Důležitější je, že bankovní servery Rothschildů jsou na Ukrajině a nyní byly zabaveny. To znamená, že pro ně hra skončila.

Velmi zajímavé je také to, že OSN nedovoluje ruskému ministru zahraničí Sergeji Lavrovovi a jeho delegaci navštívit OSN v Ženevě. To znamená, že se OSN odhalila jako Rothschildův subjekt. Brzy bude nahrazena.

https://tass.com/world/1412817

Podívejme se nyní na falešnou zprávu, kterou propagandistická média ChM vydávají o dění na Ukrajině. Můžete vidět, že inscenují falešná zvěrstva a úmrtí, protože nemají skutečná zvěrstva, o kterých by mohli informovat.

Tento muž, Bernie Gores, zemřel dvakrát. Poprvé v srpnu 2021 a pak v únoru 2022. Další manipulace MSM.

 

 

Další, “nalíčená” žena použita dvakrát. Zoufalost MSM je už opravdu velká.

VIDEO ZDE (Zinscenovaný úprk obyvatel na Ukrajině)

Další věc, kterou je třeba si uvědomit, je, že veškerá hysterie západních propagandistických médií ohledně Ukrajiny je zoufalým pokusem odvrátit pozornost od rostoucího počtu důkazů, že nedávná masová očkovací kampaň byla obrovským válečným zločinem. Úmrtnost mezi očkovanými stoupla téměř o 500 %.

Odplata začala. Tisíce lidí na pařížském hřbitově Père-Lachaise uctily památku Luca Montagniera, francouzského biologa a virologa, nositele Nobelovy ceny za medicínu, který se vyslovil proti Covid “očkování”. Skandují “svoboda”.

VIDEO ZDE

Zde je seznam 40 miliardářů, kteří na tomto zločinu zbohatli. Můžete si být jisti, že všichni budou vypátráni a postaveni před soud. ODKAZ

Podle zdrojů z Pentagonu a MI6 pokračují speciální jednotky v pátrání po všech vrcholných představitelích a přisluhovačích deep state cabal. Patří mezi ně i kanadští zrádci jako Justin Castro a Chrystia Freelandová.

V Asii mezitím slyšíme od Asijských tajných společností, že veškerý vliv ChM je z regionu odstraňován. Podle těchto zdrojů bylo dosaženo zásadní dohody o sjednocení Tchaj-wanu s pevninou, jak bylo uvedeno výše. Byli jsme požádáni, abychom neposkytovali další podrobnosti, protože se jedná o probíhající operaci.

Bylo nám však řečeno, že falešný Kim Čong-un a falešné zprávy o severokorejských raketách, které propagandistická média ChM zveřejňují, jsou snůškou lží. Kim je mrtvý a v Severní Koreji nyní vládne jeho sestra, poznamenávají zdroje z Asijské tajné společnosti. Severní korea je součástí Aliance pro osvobození lidstva, dodávají.

Podle japonských pravicových zdrojů blízkých císaři začala policie a armáda v Japonsku zatýkat mnoho lidí, kteří se podíleli na masovém útoku ve Fukušimě.

Zdroje Asijských tajných společností slibují, že od teď do jarní rovnodennosti 21.-22. března budou pokračovat historické změny.

A konečně, jak je naším zvykem, tento týden zakončíme informací o projektu Modrý paprsek (Blue Beam). Nedávno korporátní média zveřejnila toto video z roku 2010, které ukazuje velmi podivnou anomálii počasí, jakýsi nepřirozený disk v Austrálii. Je to náznak toho, že se k nám brzy dostane něco velmi ohromujícího z Antarktidy, slibuje zdroj z amerických vesmírných sil.

VIDEO ZDE

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato: https://tadesco.blogspot.com/2022/02/lidstvo-je-osvobozovano-protoze-aliance.html