Hlavní Úly Draků.
Nejprve bych se chtěl představit. Jsem Persuánec jménem Auroran Dift Lavus a jsem zde vtělen pouze 13 pozemských let. Mohu sdělit, že nás tu je velmi mnoho. Jsme tu, abychom pomohli povznést Planetu a její Biosféru na vyšší úroveň. Je tu posledních 7 let vtěleno mnoho bojovníků Lidských Rodů, jak Temna i Světla. Byli jsme zcela zdrceni vývojem zde na Planetě. Geneticky byly upravené Vaše Biostroje tak, aby vždy byly v rozporu s Vaší Duší. Věděli Draci moc dobře, že tu jsou Hvězdná semínka a dávali na ně pozor. A v dost častém případě to skončilo usmrcením Biostroje a skalpováním Duše.
Pokud by zde Draci uspěli, pak by z většiny z Vás učinili poslušné bojovníky bez strachu, kteří by plenili celý tento Prostor. A proč Lidský Rod Sepatas (Terrans)? Protože jsou to velmi chytré Biostroje a Lidské Duše nezlomní bojovníci a je Vás 8 mld, to je už velká armáda. Oni to vědí a proto Vás nechtějí mít proti sobě. Už jim ukažte, jak to říkáte, Táhněte tam kde svíčka nesvítí, asi tak nějak.
Úl Wiquzar vnikl do tohoto Prostoru před 3 mld. pozemských let. Prošel skrz defenční chybu tohoto Prostoru a přišel z Dorpu (Vesmír, který je možné nazvat Hrobka, ale není to přesné). Zde byl téměř neporazitelný pro svou agresivitu, rychlost a zbraňovou vyspělost. Tehdy vymíralo mnoho lidských Rodů, dnes již neznámých.
Lidské Rody měli pouze preventivní zbraně, nesetkávali se s krutostí, vyvražďováním, ničením Planet.
9 hlavních Rodů (Gosemon, Pitema, Lasqo, Siportes, Whatomus, Oritus, Zasinos, X”urites a P”urites) vytvořilo Sdružení Galaktických Světů/SGS a začaly vynalézat a tvořit zbraňové systémy. Během chvíle tento První Úl se rozmnožil ze sta tisíc na miliony. Ničili vše co jim stálo v cestě. Když se SGS prvně střetla s Wiquzar, bitva skončila nerozhodně s čehož Úl radost neměl. Ztráty byly obrovské na obou stranách.
Úl se stáhnul do ústraní a začal vytvářet klonováním nové bojové Úly Rutizar (ti co požírají živé mrtvé poražené), Baltezar (vysávači životní síly) a Mofizar (jezdci krutosti na monstrech)
Lidské Rody zaútočily na nové frakce hlavního Úlu a velmi rychle prohrály. Tentokráte se stáhlo do ústraní SGS. SGS začalo postupovat stejným způsobem jako hlavní Úl. Proto vytvořilo Bojovníky Světla Persuánes (Světlonoši), Afimas (Tvořitelé bojových plavidel a zbraní) a D”igama (Mudrce, Mágy a Taktiky). SGS vsadilo na kartu Lidského Rodu ve Světle a Lidský Rod v Temnu vyčkával se svými Rody (Tefeso, Kupus, Orinus). Po střetu s Úlem a frakcemi byl téměř celý Úl zničen. Ale mnoho Draků uniklo. Což se stalo před 1,5 mild pozemských let zpět. Mezi tím bylo mnoho menších bitev, které trvaly miliony let. Většinou osamocené nové Frakce Úlů dobívaly Lidské Planety.
Asi před 800 mil lety pozemských se objevil v Prostoru Nový Úl nesmírně vyspělý technologicky i obrovským počtem bojovníků zvaný Rapwuzar (Sikkar) a dál to znáte od El.))) Sice jsou tam nějaké nesrovnalosti, vzhledem k množství Lidských Rodů, které každý po svém píše ve svých Kronikách, nesrovnalosti musí být. Od zvědů a přešlých Draků do Světla se tvrdí, že Naklonovaný Rapwuzar nakonec vyhladil své předky, aby neměl konkurenci.
Jak kráčely lidské Rody.
Někdo věří stále na Boha a přitom jste Každý z Vás Bůh. Jakpak to?
Každá Duše se vyvíjí od zrnka po Posportus. Nejvyšší cíl v tomto Prostoru je si stvořit vlastní Prostor, což odpovídá stupni vývoje 45. Proto je nekonečné množství Prostorů (Vesmírů), jejich Dimenzí, různých sil atd.. Dalším stupněm je Gova (MnohoVesmír).

Hlavně buďte v klidu ve svém Srdci a usmívejte se těm lživým zprávám v hlavních médiích. Velmi pečlivě sledujte Ty, kteří v tomto čase tvoří cenzuru Pravdy, jejich hlasatele, politiky, vlády. Jak budou měnit kabáty a budou hrát trouby, že byli pod hypnozou. Nic jim nevěřte prosím!!!!!!!

Ví dobře co dělají.

KAŽDÝ PRÁVEM DOSTANE CO SI ZASLOUŽÍ !!!!

Zdroj: