aura1Většina lidí na světě věří, že existuje bůh, nebo jistá vyšší forma existence. Bohužel spiritualita vymizela spolu s bezhlavým řáděním církve, a tak dnes máme jen velmi omezené duševní schopnosti. Bez nich jsme snadněji zranitelní, protože podléháme rychleji pokušení. Pokušení je dnes to, čemu celá západní společnost podléhá ze všeho nejvíce. Je totiž na pokušení postavena. 

Náboženství zamlčuje, že to vy jste sami bohem, jste jeho obrazem. A jako takové máte i možnosti  kde co změnit. Musíme jen zapojit společně pozitivní mysl.

Podle starobylých poznatků je vesmír myslí boha, takže je mentální. Proto je možné, že naše životy jsou přesně takové, jak o nich smýšlíme. Je nutné ze života odstranit strach, negaci a jiné negativní myšlenky a přeformovat je na pozitivní cíle řešící dané potíže. 

Buď je člověk úspěšný, nebo není. Když se zeptáte opravdu úspěšných lidí, co jim přineslo takovou slávu a bohatství, odpoví téměř do jednoho nějak v tomto smyslu-Člověk musí jít stále za svým snem a bohatství ho nemine. Pokud je to tedy tak jednoduché, neuvěřitelně si škodíme, jsme li skeptičtí pesimisté.

Aby měl na světě člověk co dělat, vybudoval systém, který nikdy bez podpory zvenčí nebude fungovat, ale který ho paradoxně živí. Díky deregulacím a privatizacím jsme dnes v rukou několika gigantů, je to ale pouze na nás, zda si půjdeme vlastní nebo jejich cestou. Máme svoji tvořivost, takže kreativně uvažujme a jistě přijdeme na to, jak nenásilně obejít tu zrůdu poháněnou krví země a vojáků. Jejich síla pochází z temnot, je to strach, předsudky a další negativní pocity, které nás mají deprimovat. 

Naše zbraň je nejsilnější energií ve vesmíru, a je to láska. Láska přinese mír i naději. I lásku dnes mohou pošpinit, nikoli ale porazit. Důležité je nenásilí, Které je tak silná zbraň, že lidi, kteří jej prosazovali, byli v historii odstraněni. To byli jednostlivci, nás je víc.

Není náhoda, že láska přijde mnoha lidem logicky jako klíč k řešení všech problémů, které nás dnes trápí. Hlad, Válka, znečišťování, rasizmus, manipulace – nic z toho lásku neporazí. Dnes je internet plný sexu, je na něm však zoufale málo lásky. Málo je jí hlavně tam, kde jí má být dostatek – v rodině.

Lidi neumí komunikovat a než aby se domluvili je proto pro ně lepší se rozejít. Je to všemi těmi rolemi, které každý den musíme hrát, že ztrácíme pak schopnost komunikace na jiné, než právní úrovni? Možná ano ale co děti, co tu budou po nás. Ty jsou doma svědky, jak to nefunguje, takže jim to taky fungovat nebude. Nikdo se nad tím nezastavuje, jen se dál mele o statistice rozvodovosti a dělá se z toho trend.

Je potřeba si uvědomit svoje společenské úlohy a priority. Je na hlavu postavené, když kvůli penězům zůstane na mateřské doma muž, a žena naváže kariéru. Co je to za ženskou. Já bych s takovou rozhodně dítě nechtěl. Nejsem si jistý, zda je vůbec možné abych jako muž takovou péči zvládl. Nechci vyzvihovat ženy nebo muže, jen chci říct, že úlohy v rodině jsou důležité a neměli bychom je tak odsouvat na vedlejší kolej.

Ještě horší je dovolit homosexuálům adopci do péče, jako by přišli žádat muž se ženou. To je hnus, u mužů. U žen je to tak nějak přirozenější a neviděl bych v tom až takový problém. Jen nesmí chybět pevná ruka.

U dvou homosexuálních mužů v tom ale vidím velký problém. I když se můžou mít rádi, musí se myslet dál a proto jsem proti adopci. Mám k tomu několik důvodů:pokud to bude chlapec, bude ve škole automaticky terčem šikany, bude to buzerant, a to u dětí nikdo a nic na světě nezmění. Ponese si tak těžký kříž až do puberty, kdy nastanou další, tentokrát hormonální změny. Pravděpodobně z něj bude vyvrhel, zvrhlík, bude na dně a bude svoje dva taťky nenávidět…Možná se pletu, čas bohužel nesmí ukázat, jak to bude, co myslíte Vy?

Zakončil bych to výzvou, aby každý člověk na této planetě , který cítí, že bez návratu k tomu, k čemu jsme určeni, tedy k lásce, naše rasa vyhyne, přestal sobecky brát a hrabat, začal se dělit, věci co nepotřebuje, ať daruje, nelpěte tolik na zisku. Přestaňte si malovat budoucnost, která je ponurá, nezisková, přestaňte mluvit o armagedonu a apokalypse, o konci světa – všechny tyto negativní věci vypusťte ze své mysli.

Na toto místo přestěhujte představu zářící budoucnosti, světa, který jednou bude krásnou oázou všech, kde bude vládnout mír díky věku, který se přiblížil, díky věku, který naše životy znovu zapojí do soukolí matky země a pak i vesmíru. Představujte si auto na vodu, elektřinu zadarmo, topení zadarmo – je to možné ve světě, který vidím já. zkuste to taky. 

Teď zapojme svoji kreativitu, ochotu přispět, a uveďme v život nové technologie, které ropná lobby potlačuje, nové přístupy k získávání elektřiny a magneticky buzené motory, které se točí aniž by potřebovaly proud. Jde jen o fantazii, kam to až zajde, a vesmír se postará, že to tam půjde. Protože celý vesmír je mentální. Takže naše představy jsou i naším osudem…

Radek Čelechovský

Zdroj: http://www.czechnewstv.cz/index.php?module=articles&c=articles&b=1&a=14