V nejvyšších patrech moci na Západě se něco zásadního změnilo. Příznaky jsou všude. Vláda USA se uzavírá. Zrádce Mark Milley koncem tohoto týdne odstoupí z funkce šéfa Pentagonu. Podle zdrojů ze CIA bude v Pentagonu proveden zásadní úklid, až generál Charles Q. Brown 1. října převezme jeho funkci. Masový vrah, ruský Chabad agent Vladimir Zelenský, opustil Washington s prázdnýma rukama. Rupert Murdoch a Michael Bloomberg rezignují a mnoho dalšího se toho děje.

Velkým znamením změny je zveřejnění dokumentů, které ukazují, že pandemie COVID-19 byla operací amerického ministerstva obrany z doby prezidenta Baracka Obamy. „Pentagon řídil program COVID-19 od samého počátku a vše, co nám bylo řečeno, bylo politické divadlo, které mělo vše zakrýt až po schválení vakcíny ze strany FDA.“

Všichni zúčastnění důstojníci, počínaje zrádcem Markem Milleym, budou popraveni za válečné zločiny, slibují zdroje z Pentagonu.

Pod povrchem dala MI6 zelenou jaderným útokům na Washington, Ženevu a Tel Aviv, pokud nebudou pachatelé masového vraždění vakcínami shromážděni a postaveni před tribunál pro válečné zločiny.

MI6 dále uvádí, že prezident Irska Higgins a král Karel III. dostali příkaz vystoupit v BBC a říci, že byli zatčeni a poté propuštěni. Pokud se tak nestane, veřejně šéf MI6 Richard Moore říká, že „udělají vše, co bude potřeba, ale legálně“.

Stalo se tak poté, co se falešný (podle Mossadu) britský král Karel III. zúčastnil večeře s bývalým mladistvým mužským prostitutem a otrokem Rothschildů, prezidentem Emanuellem Macronem, kde každý ze 160 hostů dostal na účet francouzských daňových poplatníků láhev vína v hodnotě 2772 euro.

Když jsme je konfrontovali s důkazy o tom, že falešný král Karel a falešný papež František předsedají válečným zločinům, rodiny P2 Farnese a Orsini prohlásily, že za tím stojí Jehuda Teichtal, Aaron Teitelbaum a Riccardo Di Segni, vrchní rabíni Berlína, New Yorku a Říma. Pokud je to pravda, pak jsou tito lidé satanisté, a nikoliv Židé, protože porušují zlaté pravidlo, podle něhož se chovej k druhým tak, jak bys chtěl, aby se chovali k tobě.

Zeptali jsme se také našich zdrojů z FSB, zda se na tom podílel vrchní moskevský rabín. Odpověď zněla, že je to „složité“. Když jsme je požádali o podrobnosti, vysvětlili, že mocné frakce v Rusku soustředěné kolem satanisty Dmitrije Medveděva poslouchají kult smrti Chabad a prosazují totální jadernou válku.

Čínští zednáři z Lotosu, mezi jejichž 55 milionů členů patří i prezident Si Ťin-pching, tvrdí, že je třeba vznést trestní obvinění proti vládním úředníkům zapojeným do masové vraždy v rámci COVIDu a vakcín. Číňané také vědí, že biolaboratoř ve Wuhanu patří společnosti Glaxo, Glaxo je vlastníkem společnosti Pfizer, Pfizer je řízen společností Black Rock a Black Rock také řídí nadaci SOROS FOUNDATION, a tedy skupinu Octagon ve Švýcarsku. Toho jsou si vědomy i další asijské tajné společnosti.

Zednáři Lotusu tvrdí, že jejich vlastní výzkum COVID útoku potvrzuje, že virus unikl z laboratoře ve Wuhanu ve vlastnictví USA. Toho bylo následně využito jako záminky k tomu, aby byla lidem po celém světě aplikována „znehodnocená“ vakcína. Lotosoví zednáři dále tvrdí, že zkoumají důkazy, že Wuhan byl napaden elektromagnetickými zbraněmi, a že se nám k tomu vyjádří. Dodávají: „Bílé klobouky po celém světě jsou v pohybu… tito lidé budou všichni zatčeni. Začnete vídat stále více zpráv o zatýkání po celém světě.“ Prvním signálem je, že americká vláda zrušila financování Wuhanského virologického institutu poté, co zařízení nepředalo dokumenty o bezpečnosti a zabezpečení.

Když už jsme u zatýkání, zde se můžete podívat na izraelského velvyslance při OSN Gilada Erdana, který byl minulé úterý zadržen v sídle OSN.

Podle dalších zdrojů z asijského podsvětí bude příští týden podáno trestní oznámení na japonskou otrokářskou vládu. Pokud nebude zatčen premiér Fumio Kišida a všichni členové japonské vlády, kteří se podílejí na zločinech s vakcínami, asijské podsvětí podnikne kroky, tvrdí zdroje.

Čtenáři mohou v tomto procesu pomoci tím, že osobně podají oznámení z vraždy na úředníky, kteří se podílejí na prosazování vakcín v rámci místní policejní jurisdikce. Policie bude nucena jednat, jakmile jí budou předloženy důkazy, že vakcíny jsou škodlivé a nechrání před COVIDem. Země, které očkovaly své obyvatelstvo více než dvakrát, se nadměrná úmrtnost pohybovala od 6 do 20 %. Největší pitevní studie na světě odhalila šokující statistiku, že 73,9 % úmrtí mezi „očkovanými“ je způsobeno vakcínou. Země, které neočkovaly, měly normální úmrtnost.

Bylo také vědecky prokázáno, že lidé, kteří podstoupili očkování proti COVIDu-19, se častěji nakazili ve srovnání s neočkovanými osobami.

Jinými slovy, nyní bylo vědecky prokázáno, že vakcíny byly masovou vraždou. Pokud místní policie nezakročí, donuťte ji k akci tím, že jí sdělíte, že máte ze zákona právo osobně zatknout příslušné úředníky a že tak učiníte.

Pokud čtenáři potřebují právní pomoc, mohou se obrátit na právníky, například na skupinu mezinárodních právníků, kteří nyní bojují proti Světové organizaci pro ochranu zdraví.

Vzhledem k tomu, že kontrolní síť chazarské mafie je založena na kompromitaci pouze nejvyšších představitelů, tento druh masových, na důkazech založených právních kroků proti místním lékařům a úředníkům prosazujícím očkování si vynutí odstranění kompromitovaných vůdců.

Již nyní vidíme náznaky, že se vrcholní představitelé chazarských loutek chystají k útěku. Například představitelé kanadské bezpečnostní zpravodajské služby nám sdělili, že masový vrah Justin Castrudeau plánuje útěk do Kostariky. Naše zdroje z Kostariky tvrdí, že Castrudeau tam před několika týdny osobně přiletěl svým soukromým letadlem, aby si prohlédl nemovitosti. „Určitě hledá bezpečné místo, kam by mohl utéct, až bude muset Kanadu opustit,“ říkají zdroje.

Castrudeau minulý týden ukázal světu svou zločinnost, když pozval skutečného nacistického důstojníka SS, aby promluvil v kanadském parlamentu. Rovněž tam hostil válečného zločince a masového vraha, ruského agenta Chabadu Zelenského.

Nyní je mezinárodním vyvrhelem, a to zejména díky boji, který vede proti Indii. Poté, co ho indická vláda obvinila z podpory terorismu v Chalistánu, pokusil se obrátit karty a obvinil Indii z vraždy sikhského aktivisty v Kanadě letos v červnu. V tom ho nepodpořili ani blízcí kanadští spojenci jako Spojené království a USA.

Tento zločinný idiot se pak pokusil zvýšit svůj tlak tím, že nechal v kanadském Winnipegu zastřelit Sukhdoola Singha, muže hledaného v Indii pro vraždu, a pokusil se z toho obvinit Indii. Podle zdrojů rozvědky CSIS Singha zabili „nájemní vrazi, kteří dělali Castrudeauovu práci“.

Situace se vyhrotila natolik, že Kanaďané mají zakázáno navštěvovat Indii a indická televize vyhrožuje Kanadě atomovou bombou.

Nyní se zdá, že tento zločinec plánuje „mimořádnou událost“ týkající se plynovodu v severní Albertě.

Kanaďané se už nenechají tímto mužem oklamat, jak je vidět z toho, jak Zelenského a Trudeaua minulý týden přivítali.

Nyní to vypadá, že kanadští zemědělci navazují na své kamarády z kamionové dopravy, sjíždějí se do Ottawy a donutí tohoto zločince konečně uprchnout. Samozřejmě bude dostižen a postaven před soud, ať už se pokusí skrýt kdekoli na této planetě.

Jakkoli se nyní zdá, že je Kanada šílená, ve Spojených státech je situace mnohem horší. Například americké vládě docházejí peníze a koncem tohoto měsíce má být uzavřena, přestože měla mít „zajištěné financování až do ledna 2025“.

Vypadá to, že si jen upravovali účetnictví a byli přistiženi. Moji bývalí kolegové z Forbesu uvádějí, že americká vláda nedokáže zaúčtovat státní dluhopisy v hodnotě 21 bilionů dolarů!

Jak komentuje Tucker Carlson: „Náš systém se hroutí v reálném čase. Sledujeme, jak se to děje. Pokud čtete americká média, jsou to příběhy o Kim Kardashian a spousta nepodstatných keců o transkách a podobně.“

Nyní nás zdroje ze CIA informují: „Chystá se něco velkého. Možná plánují svůj další společný tah na říjen, pokud cirkusová show Fake Biden nedokáže zaplatit splátky splatné do 15. října.“

Bidenova administrativa naznačuje, jaký kousek se jí může podařit: platí nelegálním přistěhovalcům za to, že z jejich rodných měst poletí přímo do vybraného města v USA. Jedná se téměř výhradně o muže vojenského věku, kteří po příletu dostanou průkaz totožnosti.

Přesto cirkusová show Joea Bidena se definitivně chýlí ke konci. Na internetu se například objevilo video, na němž je podle mnohých zachycen herec, který Bidena ztvárňuje – odchází zadním parkovištěm bez přítomnosti tajné služby.

Pokud vám to ještě nedošlo, „Biden“ je zkompromitovaný a vyzbrojil své ministerstvo spravedlnosti, aby zakryl svou rozsáhlou kriminalitu.

Generální prokurátor Merrick Garland odmítá komentovat možnost, že by Hunter Biden prodával své umění výměnou za politická rozhodnutí.

Hunter Biden se nyní 3. října dostaví k soudu kvůli obvinění z držení zbraně.

Pokud si myslíte, že současná korporace THE USA nepotřebuje zbankrotovat, vězte, že za současného stavu přestane v říjnu dostávat výplatu přibližně 1,3 milionu vojáků v aktivní službě. Tito vojáci již nyní žijí v domech, ve kterých smrdí kanalizace.

V Baltimorských veřejných školách, které jsou čtvrtým nejlépe financovaným školským systémem v zemi: „40 % středních škol v Baltimoru, kde se konala státní zkouška, nemělo v matematice žádný výsledek. Ani jeden student.“

Jak poznamenává mluvčí čínského ministerstva zahraničí:

„V USA, kde žije 5 % světové populace, se spotřebuje 80 % světových léků. Země je černou dírou…“

Jako jeden z mnoha důkazů, že Donald Trump nahradí „Bidena“, se objevuje stále více důkazů o ukradených volbách v roce 2020. Například okres Wayne v Michiganu nikdy zákonným způsobem nepotvrdil výsledky prezidentských voleb 2020, čímž se vítězem mohl stát Donald Trump.

Stále častěji se objevují veřejné výzvy k ukončení Bidenovy show. Například britský list Telegraph píše: „Joe Biden začíná být nebezpečný. Odstraňte ho hned, než bude pozdě.“

Jasným znamením, že se v USA změnil směr větru, je, že Vladimir Zelenský přijel do Washingtonu s žádostí o 24 miliard dolarů a odešel s prázdnou.

Zde je několik komentářů významných amerických politiků o Zelenském.

Předseda Sněmovny reprezentantů Kevin McCarthy:

„Je Zelenský zvolen do Kongresu? Je naším prezidentem? Myslím, že se nemusím nijak zavazovat. Mám na něj otázky…“

Senator Rand Paul: „Nenechte se Zelenským oklamat. Ukrajina je zkorumpovaná: Zakázali politické strany, vtrhli do kostelů, zatkli kněze, takže ne, není to demokracie, je to zkorumpovaný režim.“

Marjorie Taylor Greeneová: „Zelenský je tento týden opět ve Washingtonu, aby prosil Američany o těžce vydělané daně. Mezitím jsme se právě dozvěděli o ještě větším praní špinavých peněz na Ukrajině. Tentokrát jsou příjemci Bill a Hillary Clintonovi. Kde je korupce, tam jsou Bill a Hillary.

Jiný komentátor poznamenal: „Zelenský osobně navštívil USA, pronesl projev v OSN a vrátil se domů s tak malým množstvím munice, že Pentagon nechce uvádět čísla, a s hrstkou nejhorších systémů protivzdušné obrany, které v současnosti používá jedna z velmocí.“

V armádě jsme tomu říkali „hodit se pod autobus“.

Dokonce i korporátní propagandistický tisk změnil názor. Po obviňování Ruska byl deník New York Times nucen oznámit, že zásah přeplněného trhu na Ukrajině způsobila raketa vypálená Ukrajinou.

Rupert Murdoch mezitím oznámil, že odstupuje z funkce předsedy představenstva společností Fox a News Corp, zatímco Michael Bloomberg oznámil, že odchází ze zpravodajské televize, která nese jeho jméno. Doufejme, že se nyní Bloombergovi a Foxovi reportéři budou moci vrátit k podávání pravdivých zpráv.

Tuto změnu zaznamenali i v zámoří.

Běloruský vůdce Alexandr Lukašenko na pátečním zasedání vlády prohlásil, že Washington dal svým partnerům zelenou, aby se „zbavili“ ukrajinského prezidenta Vladimira Zelenského, protože se stal nepohodlným.

Přímo na místě polský premiér Mateusz Morawiecki prohlásil, že „Polsko už nebude vyzbrojovat Ukrajinu, aby se mohlo soustředit na vlastní obranu“.

Polská rozvědka také poznamenala, že EU je unavená z opilých ukrajinských uprchlíků. Poslali nám obrázek. Nápis zní: „Alkohol prodáváme pouze lidem s německými nebo unijními doklady!“.

Předsedkyně Evropské komise Ursula von der Leyenová varuje, že „Rusko opět hrozí použitím jaderných zbraní“.

Mezitím, co se Zelenskému vyhýbali, se lidé stojící za touto fraškou, jako Clintonovi, falešný papež František a jejich krycí společnost BlackRock, shromáždili na Ukrajině v naději, že získají další peníze.

Podle zdrojů Mossadu jsou na Ukrajině proto, aby se vyhnuli zatčení a obvinění z obchodování s dětmi.

Poté, co byl Zelenský ve Washingtonu odmítnut, se v New Yorku zúčastnil tajné schůzky s předními finančníky, včetně šéfů soukromých kapitálových společností JPMorgan, Google a Blackstone, mediálního magnáta Michaela Bloomberga, bývalého generálního ředitele Googlu Erica Schmidta, miliardáře Roberta Krafta a diplomata Henryho Kissingera.

Jak Zelenský ze schůzky odešel, požádal satanistku Marinu Abramovičovou, aby se stala ukrajinskou velvyslankyní. Pro nováčky: zde je satanistická čarodějnice a influencerka Marina Abramovičová, jak polévá podobiznu dítěte skutečnou sraženou krví. Je dobrou kamarádkou Rothschildů, Clintonů, Podesty, Gatese a asi 90 % celebrit a elit. Tito lidé jsou zlí a psychotičtí.

Židé se také probouzejí, když vidí satanské zločince, kteří se vydávají za jejich vládce. Minulý týden někdo podle íránských zdrojů vyzradil Íránu 70 000 stran přísně tajných izraelských dokumentů. Jsou mezi nimi všechny izraelské soudní archivy související s trestním řízením proti premiérovi Benjaminu Netanjahuovi. „Jeden z těchto dokumentů hovoří o recidivě Netanjahua a nemoci jeho manželky Sáry,“ uvádějí zdroje. Dodávají: „Velmi důležitým bodem je, že přísně tajné informace, které má Írán k dispozici, mohou ohrozit bezpečnost izraelského režimu.“

Stalo se tak právě v době, kdy syrský prezident Bašár Asad ve čtvrtek přijel do Číny na svou první návštěvu od začátku 12 let trvajícího konfliktu v Sýrii. Vypadá to, že se brzy něco stane v Izraeli.

Ve zbytku světa, především v Africe, již změny začaly. Minulý týden se Konžská republika stala poslední zemí, která svrhla zkorumpovaný neokoloniální režim.

Afričtí představitelé na půdě OSN vyčítali Západu, který vede chazarská mafie. Hlava Středoafrické republiky ve čtvrtek obvinila Západ z vyvolání migrační krize tím, že drancuje přírodní zdroje Afriky prostřednictvím otrokářství a kolonizace.

Prezident Ghany Nana Akufo-Addo obvinil kolonizátory, že vybudovali impérium na tragédii Afričanů. „Reparace za obchod s otroky musí být zaplaceny. Je načase, aby Evropa a Spojené státy uznaly, že obrovské bohatství, kterému se těší, pochází z potu, slz, krve a hrůz transatlantického obchodu s otroky a staletí koloniálního vykořisťování,“ řekl Akufo Adufo.

Evropané se zase začínají zbavovat tisíciletého otroctví. „Jsme svědky konce tohoto šílenství. Američané toho mají dost, stejně jako většina Evropanů,“ uvedly zdroje z Mossadu.

Poslali nám video o tom, jak izraelské tajné služby infiltrovaly Palestince, a varovali: „Přesně tohle dělají i ve všech ostatních zemích… Je to inteligentní a sofistikovaná rakovina. Její odstranění bude vyžadovat mnoho práce, jemné i tvrdé.“

Lidé se brání. V Evropě aktivisté známí jako blade runners ničí všechny dopravní kamery.

V USA roste odpor proti lékařům, kteří unášejí děti pro lékařské účely.

Chazarská mafie se však nechystá odejít v tichosti. Náznakem toho byl projev herce, který se vydával za Bidena, v OSN:

„Nikde není (spolupráce s Čínou) tak zásadní jako při urychlování řešení klimatické krize… Vidíme to všude: rekordní vlny veder ve Spojených státech a v Číně;

lesní požáry pustošící Severní Ameriku a jižní Evropu; pátý rok sucha v Africkém rohu; tragické, tragické záplavy v Libyi… které zabily tisíce lidí….Potřebujeme navázat nová partnerství… abychom uvolnili další biliony finančních prostředků.“

Později se k tomu přidal i šéf OSN Guterres, když řekl: „Lidstvo otevřelo brány pekla.

Jinými slovy, dejte více než bilionů dolarů, jinak rozpoutáme další válku o počasí.

Organizace spojených národů mimochodem zveřejnila dokument, podle kterého „děti mohou dát souhlas k sexu s dospělými“. „OSN je plná pedofilů!“ napsal na Twitteru bývalý hráč NHL a kanadský olympionik Theo Fleury.

Pracujme společně na tom, abychom definitivně skoncovali s hrůzostrašným představením západní vládnoucí třídy.

Zdroj: benjaminfulford.net

https://tadesco.org/letos-to-bude-opravdu-rudy-rijen/