Americká námořní pěchota v pondělí zatkla Bidenova věrného generála Marka Milleyho kvůli obvinění z velezrady dva dny poté, co prezident J. Trump na sociálních sítích prohlásil, že tento zlý generál je „hoden popravy“ za zradu uniformy a národa.

Zdroj z kanceláře generála Smithe sdělil serveru Real Raw News, že námořní pěchota zadržela Milleyho bez incidentu necelou míli od jeho hlavního bydliště v Arlingtonu ve Virginii; zdroj však v tuto chvíli nechtěl sdělit podrobnosti o operaci. Uvedl, že další informace o zatčení poskytne, jakmile získá povolení.

Na otázku, zda je Trumpův komentář a načasování Milleyho zadržení náhodné, odpověděl: „Máme nezvratné důkazy, že generál Milley koordinoval s dalšími představiteli administrativy posílání tun peněz na Ukrajinu pod stolem, tak říkajíc. Prezident Trump nám dal pravomoc stíhat tyto zrádce v roce 2019, ale jeho příspěvky na sociálních sítích neinterpretujeme jako skrytou zprávu, pokud se ptáte na tohle. Vlastně jsme si toho ani nevšimli, dokud jste to nezmínil. Víte, my máme věc, které se říká telefon, je tu už nějakou dobu, asi 130 let. Takhle mluvíme s prezidentem Trumpem. Nefušujeme do tajných gest a kódovaných vzkazů.“

Navzdory prohlášení zdroje se načasování zdá být velmi podezřelé, stejně jako skutečnost, že Milley měl příští týden odejít do důchodu. Nyní odejde do důchodu do GITMO místo do východní Evropy, kde se jeho kamarádi z Deep State ukrývají, aby nemuseli čelit dlouho očekávaným vojenským tribunálům.

Pondělní mise znamená, že Bílé klobouky Milleyho zatkly už podruhé během tří let. V květnu 2021 zveřejnil server Real Raw News podrobný popis incidentu v Pentagonu, kdy generál David H. Berger Milleyho sesadil poté, co ten řekl sboru náčelníků štábů, aby podpořil Bidenovo prezidentství, nebo odešel do důchodu. Milley byl později propuštěn, ale Bílé klobouky kladně odmítly diskutovat o podmínkách jeho propuštění – což zřejmě ignoroval.

RRN předpokládá, že dostali „vejce“ na tvář, a my jsme se rozhodli na věc netlačit, ani to vejce nerozmazávat, ze strachu, že ztratíme přístup k velkorysým informacím, které nám poslední tři roky poskytovali.

Co nejrychleji zveřejníme podrobné pokračování.

https://realrawnews.com/2023/09/general-mark-milley-arrested/