Emery Smith: Díky, že jste u další relace, Dave, jsem rád, že jste opět tady.
David: Když jste se poprvé setkal s částečným tělem, řekl jste, že jste viděl nějaké paže a ruce. Viděl jste jiné končetiny kromě paží nebo rukou?
Emery: Ano, ano, viděl jsem kousky  obličeje, kousky kůže…

David: Oh, opravdu?
Emery: . . . taky, malé prsty. Vypadalo to jako nějaký druh přívěsků, některé jako torza, možná prsty na nohou, chodidla, části nohou, i když velmi malé části, části průřezu, které byly řezány způsobem, že byste museli mít velmi speciální nástroj, víte, transekce těchto částic těchto tkání.
David: Hm.

Emery: Částečky tkáně, které jsem obdržel, byly vždy nařezané velmi specifickým způsobem. Takže když jsme dostali tyto tkáně, tak jsme samozřejmě vždy měli roli, co budeme s tímto kouskem tkáně dělat. A později přišla celá těla a torza, možná s hlavou nebo bez hlavy, nebo celá ruka, nebo jiné věci, dokonce i genitálie – různé věci.

David: Měli jste nějaké obzvlášť odlišné chirurgické vybavení? Používali jste normální skalpel, nebo to bylo něco neobvyklého?

Emery: Ano, bylo tam normální chirurgické vybavení, které jsme běžně používali, ale byly tam i jiné přístroje, které byly modernější než ty, které jsme měli v té době. Bylo tam více výkonných laserů a elektrokauterů, které bychom běžně používali v chirurgii, ale na jiné úrovni, s použitím myslím jiných typů frekvencí. Byl tam i jeden, byl to něco jako sonický nůž. A později se tento nůž dostal i do civilního používání. Ale v moderním civilním použití jsem ho neznal. A když říkám „civilní“, myslím tím i „vojenské“ – prostě normální vojenské nemocnice v té době nepoužívaly harmonické skalpely. A mé první použití harmonického skalpelu bylo vlastně v tomto programu.

David: Dobře. Chci vám položit otázku, která se nám může zdát hloupá, ale někteří lidé ji budou brát velmi vážně.

Emery: Jasné.

David: Zabýváte se exobiologií

Emery: Správně.

David: A je mnoho lidí, kteří si myslí, že existují biologické bytosti měnící podobu, které se dokážou okamžitě změnit z jedné formy na druhou. Někteří lidé si myslí, že světová elita jsou tvar měnící reptiliáni.

Emery: To je pravda.

David: Setkali jste se s nějakou biologickou hmotou měnící tvar?

Emery: Myslím, že ano. Tyto transdimenzionální bytosti, když se dostanou na tuto úroveň, jsou vlastně úrovní vědomí, která je předem… miliardy let od nynějška. Dostanou se do podoby světelného těla a vy můžete být čímkoli chcete a jít do jakékoli dimenze, abyste dělali cokoliv. Věřím, že jeden z nich zde zemřel ve 3D podobě, která… jak jsme ho našli, byla něco jako průsvitná kapka, jako medúza, ale delší. A myslím si, že jelikož měla s sebou světlo, myslím si, že to mohla být jedna z těchto velmi vysokodimenzionálních bytostí, která byla možná v režimu změny.

Nebo možná měli nějaký způsob, jak zachytit tento typ energetické formy. Nějakým způsobem ji zapouzdřit a poté ji přivést. Vydávalo to světlo, ale nevydávalo to žádný typ frekvence, kterou bychom mohli zachytit.

David: Takže to byl přibližně oválný, lidský tvar, ale jen ve velmi obecném smyslu?

Emery: Ano, vypadalo to trochu jako vykrajovačka na koláčky – jak se dělají ty koláčky na Vánoce – ale velmi kulovité a kulaté a velmi tekuté.

David: Jak byl vysoký? Emery: Ten, na kterém jsem pracoval, měl asi 6 stop (183cm)

David: Ale měl nějaké diferencované znaky, které jste mohli identifikovat při pitvě?

Emery: To byl ten problém. Ta zařízení, která mi dala k odběru vzorků, nefungovala, protože tkáň byla tekutá. Takže jsme používali jen injekční stříkačky, základní stříkačky a jehly a speciální odsávačky. A odsávali jsme jen velmi malá množství z různých částí těla. A nevím, kde se to… to byl mimochodem můj vlastní závěr. Nevím, odkud se tato bytost vzala a jak se tam vůbec dostala. Později jsem se dozvěděl více o mimozemšťanech, a tak jsem si dal dvě a dvě dohromady. A, samozřejmě, transdimenzionální cestování s mimozemšťany, jak to dělají a tak dále.

David: Takže předpokládám, že to má nějakou tlustší membránu, která udržuje tekutinu.
Emery: Ano. Byla asi centimetr hrubá. A velmi mi to připomínalo želé. A když jste to rozřízli, mělo to záři – když jste to rozřízli.

David: Uvnitř?

Emery: Ano, něco jako světélkující tyčinka. A pak to jednoduše zmizelo. A tehdy řekli: „Už žádné řezání. Začněte používat jehly a odsávání,“ – velmi, velmi ostré odsávačky, které máme, které jsou velmi, velmi malé 0,004cm. A odebírali jsme VELMI malá množství z různých částí těla.

David: Jaká byla podle vás viskozita tekutiny uvnitř? Bylo to jako voda, nebo spíše jako hustý sirup, nebo …

Emery: Ano, bylo to jako čirý javorový sirup. Ano. A uvnitř byly části, které jste mohli vidět a které vydávaly světlo – růžové a fialové a žluté. Ale vypadalo to, že mají tvary, protože je to průsvitná bytost, ale je to, jako byste se dívali do čirého želé. Takže je to zkreslené – co to bylo. Ale nedovolili nám odebrat žádné vzorky barevné tekutiny.

David: Pánové!
Emery: Možná to udělal někdo jiný, protože mě všechno bylo jiné oddělení. Spousta bytostí… Mnoho různých techniků mělo různé věci, které dělali. A já jsem v té době nebyl tak pokročilý. Takže jsem dělal velmi jednoduché věci.

David: Myslím si, že pro lidi, kteří se na to dívají, bude asi jedna z nejtěžších věcí: „No tak, člověče!“. „Nesnažil ses nikomu položit otázku o tom, co jsou to za věci, nebo odkud pocházejí?“

Emery: Ne, ne. Podepsal jsem velmi velký informační dokument a věděl jsem, do čeho se tak trochu pouštím. Myslel jsem si, že budu vlastně dělat jen práci s mrtvolami vojáků, ale nebylo tomu tak. Když jsem tam nastoupil, začalo se to stupňovat. A tehdy jsem věděl, jak je to vážné. A slyšel jsem i příběhy, ať už byly pravdivé, nebo ne, o lidech, kteří si povídali po práci a podobně. A víte, velmi rychle se ztratili. Takže tam byla velmi vysoká fluktuace techniků, klinických specialistů, kteří dělali tento typ práce. Takže jsem byla opravdu dobrý v udržování tajemství a v mlčení. A to mě dostalo opravdu daleko. Do jisté míry to bylo frustrující, ale moc mě to zaujalo a bylo to takové, víte… byl jsem tím tak uchvácen. Vlastně jsem byla tak trochu posedlý tím, že jsem chodil do práce a chtěl vědět víc a víc a víc, protože jsem přicházel na vlastní závěry. A pak jsem to začal studovat na vlastní pěst, což v té době opravdu nebylo nic tak extrémního…

David: Monitorovali vaše používání knihovního průkazu nebo internetu nebo …

Emery: Všechno, co jsem měl, bylo pod úplným dohledem, 24 hodin denně, 7 dní v týdnu. I to bylo součástí dohody. A každý, kdo byl se mnou, byl vždy… oni by jim to neřekli, ale kdokoli, moji přátelé nebo cokoli jiného. Takže bylo obtížné mít přátele a vztahy. Dokonce dodnes je pro mě velmi těžké mít někoho blízkého, neboť se bojím, aby… víte, aby se jim něco nestalo, neboť jsem v podstatě všechny dosud ztratil.

David: Přesně tak. A velmi brzy poté, co jste přišli o všechny své věci, mi odešli brzdy na autě.
Emery: Přesně tak.
David: Takže.
Emery: To si pamatuji.

David: Dobře. Jedna z věcí, o které si myslím, že bychom se zde měli zabývat, je úžasná velikost zařízení, ve kterém jste pracovali, protože jsme se k tomu tak trochu dostali u těch barevných čar dříve.

Emery: Aha, přesně tak.

David: Ale pokud vy osobně říkáte, že jste . . . No, opět nám řekněte, kolik různých jedinečných druhů jste zřejmě viděli?

Emery: No, řeknu „exempláře“, protože já své exempláře počítám jako druh. Ať už to byl skutečný mimozemšťan, nebo to bylo něco vypěstováno v laboratoři, nebo zda to byl jen dezinformační kousek tkáně, který sem tam vyhodí technikům, což je velmi běžné v případě, že se něco stane, takže nebudete důvěryhodný. A tak bych řekl, že něco přes 3 000. A nezapomínejte, že za jeden den byste mohli provést až 10 až 20 vyšetření, pokud byste dělali jen velmi malé odběry biopsie malé tkáně, jen kvůli samotné DNA. A pak byste mohli mít jeden, který by vám vydržel týden analýz, sbírání vzorků a podávání zpráv konkrétním osobám. A někdy by přišlo několik osob, které by vás pozorovaly a řekly by: „Ne, udělejte tohle“ nebo „Udělejte tamto“ místo toho, aby z nějakého důvodu použili telefon.

David: Co byla první věc, kterou jste viděli, když jste si vzali nějakou složku?

Emery: V podstatě základní věci, jako čas, datum, pokoj, víte, „Červená 12“, co přesně chtějí, abyste přeťali: „Jen vytáhněte nerv“, „Jen vytáhněte sval“, „Jen odeberte toto množství tkáně“, „ Jen odeberte toto množství ml této tekutiny z této části těla“. Bylo velmi přesně definováno, co se chystáte udělat. Na čase a výkonu si daly opravdu záležet. Takže byste tam přišli a nevěděli byste, jaký bude váš druhý na té podložce. Takže byste to nevěděli, dokud byste nedokončili prvního.

David: Takže na práci na jedné mrtvole jste mohli mít řekněme jen 60 minut?

Emery: Nedávají vám čas. Děláte to, co děláte. Ale čím rychleji tyto věci děláte a čím jste v tom zručnější, tím vás mají raději. Víte samozřejmě, že přesouvám více vzorků než kdokoli jiný. Přesto jsem byl zvyklý na odběry lidské tkáně, na transplantace a tak. Takže bylo pro mě velmi snadné zařadit se do této kategorie a dělat tyto postupy.

David: Řekli vám, jaké chirurgické nástroje máte používat? Měli takový protokol, nebo jste měli určitou volnost?

Emery: No, v podstatě jsem měl přístup ke všemu. Několikrát jsem se ozval do interkomu a řekl jsem: „Hej, potřebuji tohle.“ A pak jsem se ozval. „Potřebuji nůž číslo 11“ nebo „Potřebuji rongeur této velikosti“. Záleželo na tom, co to bylo. Ale v té místnosti se nachází většina všeho, co se dalo získat ze zdi. A pokud ne, tak vám to dali a dostali jste to jako okamžitě, do pár minut.

David: Koncem 90. let vyšel tento údajný film o pitvě mimozemšťana – Santilliho pitevní film. Předpokládám, že jste ho viděli.

Emery: Slyšel jsem o něm. Příliš jsem to nesledoval. Pamatuji si, že jsem ho tehdy recenzoval.

David: Jedna ze zvláštních věcí na tom filmu je, že… a dodnes se diskutuje o tom, zda je skutečný, nebo to byl velmi chytrý podvod, ale jedna ze zvláštních věcí je, že mu odloupnou tu černou věc z oka,…

Emery: Aha, ano, to jsem viděl.

David: … a pak se oči jakoby dívají do hlavy pod nimi.

Emery: Hodně mimozemšťanů, které jsem skutečně viděl, mělo na lebkách, hlavách a podobně vždy fólii, pokud ji už někdo jiný neodstranil. A nebyla vždy černá a zelená, jak uslyšíte v příbězích. Mohlo to mít spoustu různých barev. Viděl jsem fialovou. Viděl jsem růžovou, ale ta folie je vždycky tam.

David: Opravdu!

Emery: Vždy je tam nějaká fólie nebo čepička přes oko. A ta se jakoby přizpůsobí přesnému tvaru oka, ať už máte kosočtvercové oko, lichoběžníkové oko, šestiúhelníkové oko nebo kulaté oko. Mimochodem, nejsou vždy kulaté. A je to právě tam. A nejsem si jist. Vždy jsem si myslel, že takto jsme vyvinuli noční vidění a infračervené vidění, a to zpětným inženýrstvím těchto mimozemšťanů, které našli, kdysi dávno. A pamatuji si, že jsem slyšel některé generály vyprávět o tom, jak sejmuli tyto fólie, a to byly fólie pro sběr světla a také pro potlačování světla, které mimochodem nebyly biologické.

David: Byla v tom něco jako součást „Google Glass“, jako náhlavní displej s informacemi, které vidíte?

Emery: Jsem si jist, že většina těchto bytostí, pokud tady byly, už mají telepatické… všechno se jim promítá do vědomí a mozku. Takže jsem si docela jistý, že by neměly žádné parádní přilby, ani židle, ani nic podobného, ​​na co by si sedli. To neexistuje. Když vidím, jak tato plavidla lidé ukazují v televizi, v několika pořadech, které jsem viděl, ukazovaly tyto kokpity a všechna ta tlačítka. A já si říkám, wow, oni nemají žádnou představu.

Když vidím tyhle řemeslné lidi, jak se ukazují v televizi, v několika pořadech, které jsem viděl, jako by ukazovali tyto kokpity a všechna tato tlačítka.
David: Správně.

Emery: A já si říkám, wow, oni nemají tušení.
David: Našli jste důkazy o bytostech s hardwarem, jako je technologický hardware v tělech?
Emery: Jo, jo.
David: A jaké typy hardwaru?
Emery: Jo, nejen hardware, ale také na vnější straně těl, což je opravdu úhledné, například věci, které jim vycházejí z hlavy do úst a nosu, ze zadní části hlavy.

Našel jsem mnoho typů – které by se ukázaly na rentgenovém snímku – válců uvnitř těla. Ale nikdy mi nebylo dovoleno si ho vyndat nebo se ho dotknout. Nevím, k čemu se to používalo, ale vždy byly válcovité, jako kapsle, takové, které si vezmete s vitamíny.
David: Jako ta velikost?
Emery: Nejen taková velikost. . . Tedy myslím i ten tvar, . . .
David: Oh.
Emery: . . . ale je mnoho různých velikostí.
David: Hm.
Emery: A někdy na mnoha různých místech těla.

A nevím, jestli to tam dali naši nebo je to jen něco, co používají pro své . . . na pomoc s námi komunikovat nebo tak něco.

Měl jsem pocit, že to byl spíše adaptační proces, aby tělo v této atmosféře přežilo. A mohlo to být také něco jako pole na ochranu těla.

Je mnoho mimozemšťanů, kteří mají pole kolem těla. . . . Je velmi tenké a je velmi křehké. Není to vidět, ale je to velmi tenké, mikroskopické. To pole chrání celé tělo před naší atmosférou.
David: Hm.
Emery: A myslím, že tato zařízení, která vidíme u vstupu z uší nebo z hlavy, která mají kolem úst a nosu, mají pravděpodobně co do činění s atmosférickým dýcháním a komunikací.
David: Hm.
Emery: Každopádně to je pouze moje přesvědčení.
David: Důvod, proč se na to ptám, je ten, že jste je popsal, jako by byly naprogramováni informacemi. Říkal jste, že na blány, které jim zakrývají oči, nepotřebují head-up displej.

Je to tedy nějaký druh mokrého technologického rozhraní s jejich vědomím?
Emery: Ano, myslím, že mnoho z nich pokročilo k této technologii asistované vědomím, kterou do sebe buď implantovali, nebo jen proto, že rostli miliony let a formovali se do těchto úžasných bytostí, vyvinuli způsoby a vědy, které nemůžeme ani pochopit nebo jim porozumět, protože bychom odporovali současné vědě… vlastně dle těchto informací u nás věda v tomto módu ještě neexistuje. Vzhledem ke všemu, co bylo uvnitř bytosti.

Mluvíme o bytostech, které evidentně cestovaly miliardy světelných let nebo tisíce světelných let, aby se sem dostaly. Takže zvládli toto cestování napříč vesmírem a možná i transdimenzionalitu.

Bylo by tedy vhodné věřit nebo si myslet, – a to je mimochodem jen moje hypotéza – že by se v nich tato technologie vyvinula.
David: Pokud máme toto rozhraní s “mokrou” technologií, mohlo by v určitých případech dojít k nějakému nastraženému efektu, při kterém by došlo k autodestrukci těla, takže by nebylo možné jej identifikovat? Myslíte, že se to někdy dělo?
Emery: V co věřím, co jsem slyšel z druhé ruky od účastníků na projektech, že mnoho z těchto bytostí, které přišly na planetu, byly ve skutečnosti jejich vlastní klony. Ty 3D, které byly skutečně možná zachyceny – byly vlastně jejich vlastní klony. Byli jako naprogramované bytosti ve formě života. Takže se naklonují a následně naprogramují. . .

David: Klonují se jako vlastní tělo?
Emery: Správně. Klonují sami sebe, nebo ze sebe naklonují podobnou bytost. A existují. . . Programovaná forma života. Říkáme jim PLF. A tyto PLF jsou . . . Jsou napůl kybernetické a napůl organické. A tak se mohou pohybovat velmi plynule, jako člověk. Aniž byste si všimli rozdílu.

A když havarují nebo cokoli jiného, ​​někdy mimozemšťané skutečně chtějí záměrně havarovat se svými plavidly, aby nám pomohli upgradovat. Abychom my [lidé] mohli věci reverzně analyzovat. A těla, která pak nacházíme, jsou ve skutečnosti jen tyto PLF, které vydrží týden nebo až rok bez obživy.

Zistili jsme vše na základě pokus omyl. Když se těla našla – většina z nich byla mrtvá, po havárii. V okamžiku, jak je vložili do alkoholu nebo formaldehydu se tělo okamžitě rozpustilo.

Protože to není jako něco, co bychom chytili a dali do naší laboratoře, třeba zvíře, nebo lidská ruka, nebo mozek, nebo něco, co má velmi silnou tkáň, kolagenovou strukturu. Byli vyrobeni ze syntetické struktury. Začal se tedy používat fyziologický roztok a speciální druhy vody a plazmy.

David: K 50. výročí havárie v Roswellu v roce 1997 vydal plukovník Philip Corso knihu „Den po Roswellu“.

A jedno ze svědectví, které měl v té knize, popisuje, původní bytosti z Roswellu. . . naše vláda byla velmi zmatená, protože v podstatě získala pouze jakoby hadičku, která vedla z jícnu do řitního otvoru. A opravdu ostatní zmizelo, rozpustilo se. . .
Emery: Přesně tak.
David: . . . jen zažívací ústrojí.
Emery: Správně.
David: Jak to tedy souvisí s touto věcí PLF?
Emery: Přesně tak vypadá PLF. Design – na klonech a PLF jsem pracoval už dříve . . . Není tam žádný trávicí trakt nebo tak něco, ale nějak dokážou v sobě mít elektrický náboj, který se udrží, který pomáhá svalům a jejich tělům a také přenáší data tomu, kdo je poslal. Víc nepotřebují. . . Chci říct, nevím, k čemu ta trubka je, ale vím přesně, o čem mluvím, protože jsme ty trubice viděl. A možná mají něco, kam se připojují, protože jsme viděli několik trubic, které z této trubky vycházejí – jako strom .

David: Oh! Opravdu?
Emery: . . . větev, tak.  Ale nikam to nevede. Pouze do té houbovité tkáně, která se skládá ze svalů a šlach atd. A s tím je také propojen jistý druh kovu asi pro další info-, exo-…  ne exoskelet, ale jistá vnitřní kostra, která udržuje tyto bytosti naživu pro jejich misi.

A myslím si, že každý jednotlivec  je stvořen pro každou jednu  misi, kterou vykonávají, ať už jde o pád do oceánu či poskytnutí technologií, nějaké věci . . . někdy se sbírají po kouscích  jako levandule na poli.
David: Genetický materiál, který tvoří PLF, je vypěstován, nebo musí být skutečně odebrán od jiné bytosti? Jak získáváte materiál, biologický materiál?
Emery: Na rozdíl od nás, kde na Zemi pěstujeme věci, jako jsou bytosti, klony a hybridy, mimozemšťané to ve skutečnosti vytvořili prostřednictvím harmonických, frekvencí a zvuku. Takže mohou vytvořit cokoli, buňky nebo syntetické buňky, o kterých jsem si docela jistý, že jsou syntetické, prostřednictvím některých věcí, které jsem nasbíral.

A mimochodem, nikdy jsem neviděl skutečnou syntetickou buňku pod mikroskopem nebo elektronovým mikroskopem. ale jen z debrífingů, na kterých jsem byl. A pak z terénu,  co jsem viděl na vlastní oči, můžu říct, že tkáň nebyla skutečná tkáň, ale byla to operační záležitost.

Stejně jako dnes mají kousky syntetických věcí, které vám mohou dát do těla, aby nahradily šlachu nebo pomohly posílit cévu. Víte, neustále tam dáváme umělé věci..
David: Jen pro upřesnění, když říkáte, že je to syntetická buňka, měla by obsahovat aminokyseliny a bílkoviny. . .
Emery: Správně.
David: . . . v souladu se životem.
Emery: Správně.
David: Není to z plastu.
Emery: Jo, to říkám. Je to spíše hybrid syntetických a skutečných organismů, ale není to jedno ani druhé. Protože, – vím to z druhé ruky – , neměli v sobě mitochondrie a neměli DNA, přesto buňka fungovala tak, jak fungovat má.
David: Divný.
Emery: Ano, velmi zvláštní.
David: Když tam nejsou mitochondrie, kde berou energii?
Emery: Jo, dobrá otázka. To je věda, o které vůbec nemáme ponětí.
David: Správně.
Emery: Ale právě proto jsou získávané informace cenné..
David: Mohou vědci kultivovat například malý vzorek tkáně a pak vyrobit mnohem více a pak to použít k vypěstování celé bytosti? . .
Emery: Osobně věřím, že právě o to se snaží… se všemi získanými vzorky. Nebyl jsem však u toho.
David: Oh.
Emery:  Slyšel jsem to . . . Většina vzorků samozřejmě není jen testována. Snaží se naučit, jak hybridizovat tyto buňky s lidskými buňkami, a snaží se pěstovat věci v laboratoři smícháním těchto buněk dohromady, o to přesně se snaží.

A to jsem mimochodem zjistil, byť později. TAK PROTO TO VÍM.
David: Pokud jsou v buňce syntetické aspekty, co by bylo to, co bychom mohli identifikovat? Našli bychom molekuly? Našli bychom slitiny? Jsou v buňce kovy? Jaké další neobvyklé věci ?

Emery: No, neobvyklé věci, o kterých jsem slyšel. . . o tom nemohu hovořit s přesností.
David: Dobře.
Emery: Abys věděl, viděl jsem ve své složce briefingy. Prošel jsem mnoho dokumentů, kde měli obrázky těchto buněk, ale zcela všechno jsem neviděl. Tedy osobně.
David: Dobře.
Emery: Měli mnoho různých tvarů. . . . Spousta z nich byla geometrická, což je zvláštní . . .
David: Páni!
Emery: . . . to znamená, že je to mřížka…. buňky jsou většinou kulaté, většina z nich.
David: Správně.
Emery: Nebo jsou možná konkávním diskem, jako červené krvinky, což je velmi unikátní design. Ale tyto buňky byly spíše mřížkou. Takže tvořili tvary a tvořili plástve a různé věci… rozhodně měli elektrický výstup. A kde se tam vzal, to nevím. Myslím si, že se tím nějak vyhnuli či utekli z vlastního pole energie Země alespoň na určitou dobu. A možná ta trubice byla použita k vložení určitých prvků, aby pomohly s elektrickou částí těla, protože všechna byla dočasná – ty, která se tady našla.

Ale jsem si jistý, že mají i takové, které vydrží na celý život.
David: Snažím se pomáhat skeptikům tady. Víte, zdravý skeptik by podle mě kladl zdravě skeptické otázky.
Emery: Správně.
David: Zdá se, že biologický materiál, klonový materiál, považujeme za vzácný, cenný, těžko vyrobitelný. A mluvíte o bytostech, které jsou jako igelitové tašky.
Emery: Správně.
David: Tak nějak odhaduju práce na týden a je hotovo.
Emery: Oh, ne. To jo. Ano.
David: Jak tedy může být tento genetický materiál tak geniální, když je vlastně  jednorázový? Asi těžko porozumím.


Emery: Oh, to je snadné. Chci říct, za prvé, tyto bytosti, říkám vám, mohou vyrobit, co chtějí. Nepotřebují naše zlato. Nepotřebují naše spermie ani naše vajíčka.
David: Rozumím.
Emery: Chci říct, to je něco, co si mohou udělat sami.
David: Chápu.
Emery: Nemusí sem proto za tímto účelem lítat. Jestli něco, tak se nás snaží zachránit. Pro sebe nás nepotřebují. . . Možná se v TOMTO čase snaží zachovat naši DNA.

Ale vraťme se k otázce, že právě teď, dokonce i v NAŠÍ DOBĚ, máme možnost tisknout v 3D jakýkoli orgán v našem těle, který potřebujete. Plíce? Žádný problém. Srdce? Žádný problém – s naší DNA, pomocí našich buněk z tkáně ze zlomeného nebo odumřelého orgánu nebo z jiné části těla.
David: Páni!
Emery: Protože v DNA je ve skutečnosti každá část vašeho těla.
David: Jasně, samozřejmě.
Emery: A to je  skvělé. A když otevřete DNA, mohu říci: „Ach, tady je Daveovo srdce“, vložte ho do počítače a tiskárna nyní vytiskne srdce. A teď můžeme udělat transplantaci srdce za ​​vlastní srdce, ale dáme ti nové,  mladší a silnější. A odkyselíme.

David: Chci přidat něco, co mi jednou řekl můj známý Jacob, a to, že v současné době si myslíme, že neurologickou tkáň nelze znovu dorůst. Je to pravda nebo se informace utajují? Měl zaručené zprávy o lidech, kteří prodělali katastrofální poranění míchy. I kdyby nervová vlákna úplně odumřela, zhnila a tělo je vstřebalo, můžeme od základu vše postavit znovu, použít míchu z krku… a nervy prostě vrostou zpět do těla a člověk dostane zpět všechny své funkce.

Emery: Naprostá pravda. A dokonce i se středověkými informacemi současného systému existují postupy  s kmenovými buňkami, vytvořenými z tuku, kostní dřeně a krve… máme úžasné zkušenosti s kvadruplegiky a lidmi, kteří měli opravdu těžké poranění míchy, kteří se vrátili zpět do života.

Tedy je jasné, že s neurálními látkami MŮŽEME vypěstovat jakoukoli buňku! Neexistuje buňka, kterou bychom nemohli vypěstovat. Informace oficiálně udávané jsou falešné. Vše kolem je falešné, čemu chtějí, abyste věřili. A to je fakt.

David: Domníváte se, jak říkali i jiní zasvěcení, že v současné době existuje na naší planetě negativní aspekt, který se snaží dramaticky snížit populaci?
Emery: Věřím tomu. A můžete to vidět VŠICHNI každý den. Není to tak těžké. Je třeba jen prohlédnout lži uváděné systémem.

Nerad uvádím  jména korporací, ale, všichni vidíte dění a věci, které se v politice dějí všude ve všech státech. Nejmenuju, protože se snažím zůstat neutrální.
David: Tomu rozumím.
Emery: Ale ano. Chci říct, stačí se rozhlédnout a vidět. Je to tak snadné. Chci říct například, kdyby pár dní nešla žádná elektřina… a já jako případný diabetik bych se nemohl dostat do lékárny pro injekci inzulínu. Víte, kolik lidí je takových  na světě?
David: To ano.
Emery: Takže, jak říkám, je spousta maličkostí, na které ve skutečnosti nikdo nepomýšlí. Vypadalo by to tak neškodně… všichni tito lidé by zemřeli, pokud by to elita záměrně provedla.

David: Takže narážím na to, že pokud říkáte, že jakákoliv část těla může dorůst, předpokládám, že to  znamená, že pokud někdo přijde o ruku, můžete mu narůst nová ruku v kádi nebo něco takového  a pak ji připojit?
Emery: Je to možné. Pokud mám jen kousek z vaší DNA, která není úplně zničená – není úplně mrtvá – můžeme ve skutečnosti vzít vzorek DNA a navrátit celé vaše tělo. DNA v sobě skrývá všechny informace a vědomí, které jste obdrželi během tohoto života, vnímejte to jako např. pevný disk u PC. A jste to pořád Vy. Všechno můžeme vypěstovat – celé vaše tělo.

David: Musí existovat nějaký druh biologického bujónu nebo něco podobného, ​​kterým byste tyto buňky museli krmit, aby mohly růst?
Emery: Ano. Je založen na bílkovinách a aminokyselinách – samotný základ života. Všechny součásti, které potřebujeme, jako celek. A počítač přesně ví, kdy přidat kolagen, kdy přidat osteocyty a osteoklasty, všechny tyto různé buňky v těle, aby je pomohly reformovat. I když někdy dojde k závadě v tiskárně a některé věci se nepodaří přesně, okamžitě se tam vloží buňky, aby to opravily, což je úžasné.

David: Vážně?
Emery: Ano. A k tomu existují obrovské kádě, . . . V případě potřeby se můžete v podstatě dorůst sami.
David: Zbývá nám jen pár minut, ale jednou z věcí, které jsem chtěl zmínit, je, že v předchozích dílech jste mluvil o tom, že jste viděl vytvoření 10 stop vysokého Reptiliána.
Emery: Ano.
David: Ale pak to je – skoro bych řekl jednoduché.  Vytvořit bytost, kterou jsme vypěstovali. Jako by to nebylo vůbec složité.
Emery: To není žádný problém. Můžeme stále růst. . .
David: Jak jste se dostal k tomu, že jste věděl, že to je možné?
Emery: Protože jsem šel do regenerační části a začal jsem sledovat, shánět informace, učit se o tom, co dělali s rostoucími buňkami a rostoucími orgány.
David: “Oni” kdo?
Emery: Laboratoře.
David: Ach tak.
Emery: Budeme jim říkat laboratoře. A to, o co se snažili, jak jsem řekl, bylo vytvořit falešné mimozemšťany, . . .
David: Skutečně?.
Emery: . . . Vyrobili je. . . a mají je pro každý případ v záloze, vypadají dokonale. Odráží různé povahy. Vypadají nebezpeční, zlí nebo šťastní, dobrosrdeční – děsiví nebo dobří. Ať už mají jakýkoliv záměr. Oni to dokázali. Jsou s tím velmi úspěšní.

Takže to je důvod, proč jsem to dříve uvedl. Když jsem viděl tuto bytost, tento druh nebo co to vlastně je… Nevím odkud, kde se to vzalo, myslím původ. To jediné nemůžu říct. Co vím jistě, že to bylo skutečné. A bylo to páchnoucí a dýchalo to. Víte, dýchalo to.

Stejně tak tam také vytvářejí PLF. Takže naprogramované formy života jsou to samé: jsou to vypěstované druhy, které jsou naprogramované k tomu, aby dělaly určité věci, určité práce.
David: Aniž bych někoho konkrétně jmenoval, vím o jednom z našich bývalých prezidentů. Tedy, že je lze naklonovat… poté možná vidíte někoho, kdo vypadá úplně stejně, ale může to být úplně jiná biologická forma než ten, který je ten pravý. Jste si toho vědom?

Emery: Ano, jsem.
David: Dobře. Existuje tedy nějaký problém s klony, pokud jde o to, že pokud jste s ním mluvil, má stejné chování a vzpomínky? Je si vědom toho, že je ve skutečnosti klon?
Emery: Ne.
David: Nebo myslíte si, že je to tatáž osoba?
Emery: Není. Jak jsem již dříve uvedl. Vzali DNA  z originálu a vytvořili nové tělo . . . Vzali určité části DNA dané osoby, vypěstovali z ní klon bez vědomí .  Následně je tělo naprogramováno. Programují do něj vzpomínky. Klon si pak uvědomuje a myslíte, že  měl rodinu a že ví, jakou vykonává práci, aby reálně vypadal jako třeba prezident. Aktuální i s jeho minulostí.

Mohou vytvořit více klonů, které se podobají, myslí stejně, že mají rodinu atd. Potom použijí každého jedince pouze na určitý záměr, na určitou práci…
David: Páni!
Emery: Ano, je to tak.
David: Páni! Tohle je opravdu mazec!

Bohužel náš čas, který máme v této epizodě Kosmická agenda vypršel. Jsem David Wilcock, a hostem byl Emery Smith a společně odhalujeme pravdu o velmi pokročilých genetických programech zahrnujících mimozemskou biologii.

Díky za váš čas.

Zdroj:

https://archive.fo/kj4s2