Důvod, proč MedBed neumí opravit následky po ,,vpichu“ (,,jab“) je, že pro ošetření na tomto lůžku je nutné mít správný vzorek DNA. Pokud odevzdáte vzorek s již změněnou DNA, MedBed ji nedokáže napravit. Vzorek s DNA navíc musí být čerstvý. Z toho důvodu nemůže být napraveno poškození, nebo mutace, které se odehrály na úrovni DNA. Lidé mají přestat spoléhat na to, že jim s tím MedBed následně pomůže. MedBed nemůže pracovat se zmutovanou DNA, nemůže vyléčit cokoli. Může napravit jen to, co je předepsáno ve vaší čerstvě odevzdané DNA.

Po uvolnění MedBed budou nadále fungovat nemocnice, ale budou sloužit k jinému účelu a to jsou zejména stavy nouze, těžké úrazy. Chronické, neakutní záležitosti, budou řešeny na MedBed.

Na MedBed se mohou léčit také zvířata a byly používány i pro léčbu mimozemských bytostí.

Kdy budou MedBed konečně uvolněny pro celý svět? To nikdo z nás neví. Jenom se odhaduje. Pokud potřebujete léčbu zdravotního problému už teď, určitě nečekejte a lečte se nyní dostupnými metodami, protože MedBed tu nemusejí být ještě dalších 10-20 let. Žijte svůj život a nespoléhejte na něco, co ještě nevíme, kdy bude. zdroj

Jsem si jistý, že je to všechno zase jen náhoda…..
Zemětřesení v Římě bez udání hloubky a síly!
Linie vede opět přímo přes Ankaru!
Zemětřesení v Íránu opět podél Hedvábné stezky v hloubce 10 km!
Zemětřesení v Afghánistánu a Tádžikistánu v hloubce 10 km! zdroj

Junta v Burkine Faso potvrdzuje prevrat v priamom prenose štátnej televízie: V západoafrickej krajine bol zadržaný prezident Kabore, rozpustený parlament a pozastavená platnosť ústavy. zdroj

Konvoje kamionistov za slobodou vo Veľkom bielom gulagu majú obrovský vplyv na Veľké prebudenie. Toto podujatie je naplánované na 23. – 29. januára. Odkaz na Rebel News na Telegrame.

Prvá etapa konvoja začala svoju cestu zo západného pobrežia Kanady v sobotu ráno, pričom sa k nej priebežne pripájajú ďalšie kamióny a podporovatelia, pretože konvoj smeruje na východ k hlavnému mestu.

To je tak vzrušujúce!!! Pozrite sa na všetkých ľudí, ktorí sa v Kanade zobudili.

Vodič hovorí, že takmer na každom nadjazde medzi Vancouverom a Chilliwackom v Britskej Kolumbii sú priaznivci, ktorí povzbudzujú konvoj kamiónov slobody.

Konvoj smeruje cez celú krajinu do Ottawy na budúcotýždňový protest proti mandátom. zdroj

Zemětřesení v Grazu / Rakousku!
SZ… tady je vysvětleni, co se tam dnes ničilo 😉
UDATE: Zemětřesení v Grazu / Rakousku! Došlo k němu dnes kolem 12:20 bez udání síly nebo hloubky.
📩 Zemetrasenie Graz, epicentrum je blízko obrovského nákupného strediska na trase shoping-letisko, v trase je niekoľko skol, najväčší Nautic klub v Rakúsku, v blízkosti kasárne!!!! a colný úrad -Thalerhof. Na vysvetlenie, Thalerhof bol prvý koncentračný tabor na území Rakusko-uhorska, kde sa v státisícoch zabíjali Slovania…mysleli si ,ze už nikdo nebude vedieť co je Thalerhof, preto ho ti babráci ako názov ponechali, ale to ze je zemetrasenie práve v tejto lokalite ma neudivuje. Tabor zbúrali, ale podzemie stále žije. zdroj

Urcite jste si vsimli zpravy o strelbe v Heidelbergu, Nemecko.
Strileni opět souvisí s hlubokou bažinou (odpoutani pozornosti). Stejně jako neustále objevované bomby. Jsou to cistky! Heidelberg je hluboká pedofilní bažina. V nedalekem mestecku Heppenheim bylo uz v roce 2020 odhaleno sex. zneuzivani deti.
Titulek: Před deseti lety vyšlo najevo systematické sexuální zneužívání.
Stovky systematicky zneužívaných a ponižovaných dětí. Zatím nejsou známy všechny oběti. zdroj

BENEDIKT SE PŘIZNAL K NEPRAVDIVÉMU PROHLÁŠENÍ
Nesmíš lhát! 8 prikazani plati i pro papeze.
Velké zklamání! Papež Benedikt (Joseph Ratzinger, 94) poskytl posuzovatelům zneužívání v mnichovské arcidiecézi nepravdivé informace o svém zapojení do aféry utajování.
Předmětem sporu byla Ratzingerova role při přijetí kněze, který zneužíval děti, do mnichovské arcidiecéze. Ratzinger tam byl arcibiskupem v letech 1977 až 1982 – jinými slovy, šéfem.
Ve svém netrpělivě očekávaném 82stránkovém prohlášení k případu Ratzinger na třech (!) místech tvrdil, že rozhodujícímu setkání tehdy nebyl přítomen. zdroj

Aktualizované vojenské převraty, o kterých víme.
Myanmar
Súdán
Sierra Leone
Haiti
Nová Guinea
Burkina Faso
Chad
Mali
Arménie
Kazachstán
Afghánistán (zahrnul bych i tuto zemi)
KOUSEK PO KOUSKU zdroj

Hloubka 10km 👉 DUMB (tunely)
Co se právě teď děje na Haiti?
Za posledních 24 hodin zde došlo k 20 zemětřesením, z nichž dvě nejsilnější měla sílu 5,1 a 5,3 stupně na stupnici v hloubce 10 km. V této hloubce se nacházelo celkem 6 nejsilnějších zemětřesení.
Uspořádání zemětřesení mi však připadá více než podivné…..
Pokud se na to podíváme z větší vzdálenosti, vidíme, že linie zlomu je vzdálená dobrých 200 km a další zemětřesení zase tvoří další linii zdroj

Austrálie také hlásí 3 zemětřesení v okolí Perthu, z toho 1 opět v hloubce 10 km.
K těmto zemětřesením došlo ve velkém zeleném NIC. zdroj

K těmto zemětřesením došlo jistě opět čistě náhodou…? Vše v hloubce 10 km a přesně na jedné linii! Všechny (předpokládané) tábory GITMO se nacházejí na tzv. zlomových liniích (zde Azory) nebo podél nich. Nebo jsou nad DUMBS?
Co když se v případě letů na Island a Azory, které tak často vídáme, vůbec nejedná o „prázdninové hosty pro GITMO“, ale o lety vojáků a materiálu pro podzemní válku?
V prodloužení linie bychom měli Antarktidu a tam se nachazi 👇
Stanice McMurdo je největší výzkumnou a logistickou stanicí v Antarktidě a provozuje ji Americký antarktický program (USAP) vlády USA. Celoroční zařízení bylo postaveno v letech 1955/56 na Rossově ostrově na pobřeží McMurdo Sound pro Mezinárodní geofyzikální rok a dnes se skládá z více než 85 budov.
Obyvatelé stanice, přezdívané MacTown, si říkají „McMurdoites“, „McMurdites“ nebo dokonce „Mactownites“.
McMurdo je elektricky propojeno se sousední Scottovou základnou!

Stanice McMurdo má na mořském ledu letiště (přistávací dráhu) i pro velká dopravní letadla, která v létě pravidelně létají do Christchurch na Novém Zélandu.
Tříkilometrová silnice spojuje McMurdo s novozélandskou Scottovou základnou. Z McMurda vede asi 1500 kilometrů dlouhá silniční spojnice, tzv. South Pole Traverse, na Amundsen-Scottovu stanici na jižním pólu.zdroj

Masové výpadky elektřiny zaznamenaly hned tři země – Kazachstán, Uzbekistán a Kyrgyzstán.
V Almaty se v bytech lidí nesvítí, v Taškentu se zastavilo metro, v Biškeku kvůli nedostatku elektřiny neteče voda zdroj


Aktualizace bouře; výňatky z kvantových systémů a otázky a odpovědi 1/23/2022

„Jsem přesvědčen, že příběh o Patriotech je příběh, který je třeba následovat: celý systém musí zemřít a přitom uvidíte, jak z popela starého systému povstane nový. Systém musí odejít. Jak můžeme vstoupit do světa páté dimenze a stále používat toxický systém třetí dimenze? Nedává to smysl, a proto musí zemřít.“

„Potřebujeme nový systém transparentnosti. Jak to bude vypadat pro lidi, kteří nejsou telepati? Jaký systém musíme zavést, abychom i těm nejdůvěřivějším z nás odhalili pravdu?

Aštar: To souvisí s 5D, Sharon.

Já: Jak to?

Aštar: Vše musí běžet na kvantovém systému 5D. Vše musí být řízeno z těchto centralizovaných počítačů, které vibrují na frekvenci páté dimenze. Tímto způsobem nebude dovoleno nic, co má nižší frekvenci.

Já: Jsme blízko k tomu, abychom jen cvakli vypínačem a pak to všechno zapadlo na své místo? Pochybuji o tom.

Aštar: Právě teď se testuje vaše schopnost vnímat pravdu od lží. Na globální úrovni. Ti, kteří věří lžím, buď musí přestat věřit lžím, aby vibrovali výše, nebo zůstanou takoví, jací jsou v umělých časových liniích. Takže právě teď potřebujeme lži, abychom pomohli rozvíjet pozemské lidstvo.“

„Generál Flynn byl v komunitě Patriotů odhalen jako placená opozice a jeho minulé výsledky to potvrzují.“ (poznámka: zatím nevíme, jestli je generál Flynn black hat nebo white hat, ale mohl být MK Ultra programem CIA, kde neměl kontrolu nad svým životem, musíme počkat a uvidíme)

Ashtar: „V současnosti je na světě více než 20 let: Jednou z jejich taktik je infiltrace, Sharon. Infiltrují jakékoli hnutí a nyní jsou jejich největší hrozbou hnutí Patriotů a Starseed, takže je infiltrují.

Ano, další věc, kterou udělali, je vytvoření odbytišť, například sociálních médií, aby uvěznili velké množství patriotů a Starseeds, aby poslouchali jejich poselství.

„Aštar: Nový systém transparentnosti vstoupí do hry, až bude dostatek lidí, kteří jsou dostatečně rozhledáni, aby se dokázali orientovat ve lži. Když bude dostatek lidí, kteří se budou řídit pravdou.“ Máme několik problémů, které nyní vyžadují řešení, a tato technologie vám bude poskytnuta. Když se pozemšťanům odstraní okovy a budou schopni se opět vyvíjet, pak vám může být tato technologie poskytnuta, aby vám pomohla, ale nenahradila vaše vrozené schopnosti.

Já: Musíme se ještě hodně učit.

Aštar: Vskutku, máte. Nyní se učíte rozlišovat, kdo je pravdivý a kdo se vás snaží oklamat. Hledáte své vlastní lidi – lidi s vědomím jednoty, protože pravda je pro člověka sjednocující – a hledáte, jak společně postupovat.

Gene Decode Q & A 1/20/2022

…Další operace Aliance je Kazachstán, Putin je stoprocentní Aliance, Američané, kteří jsou v ISIS, příliš mnoho špatných lidí, kteří tam přebírají moc.

Velká Británie NEprosazuje mandáty, vakcíny ani masky. USA a Kanada se k tomuto zákonu a příběhu připojily tento týden také.

Hluboké a temné, záblesky ve tmě v Bílém domě, mnozí si myslí, že jde o malé demolice k oslabení Bílého domu pro skutečné demolice, vězte, že kolem Bílého domu je 8 až 10 metrů betonové zdi, myslí si, aby se trosky nedostaly příliš daleko. Tato betonová zeď je postavena i kolem parlamentu v kanadské Ottawě.

Loď Filadelfského experimentu a experimenty na ostrově Montauk jsou skutečné. (Cestování v čase) Mise byly úspěšné. Cestování v čase a mnohé další. Mandela efekt, historie se změnila z různých časových linií, v jedné staré časové linii Mandelu zabili ve vězení a v nové časové linii se stal prezidentem Jižní Afriky. Ilumináti se pokusili vrátit v čase zabít dědečka, aby vnuk nebyl v budoucnosti. Ale pochopte, existuje 8 manifestů nebo časových linií, nemohou změnit současnou časovou linii, mohou vytvořit novou. Rozdíl mezi časovými liniemi je kvantová frekvenci.

Dobré 5G je v pořádku v Severní Americe, některá jiná místa používají špatné Huawei 5G přesně 60 G Hz. Severní Amerika je posunuta na 50 G Hz.

Celosvětově je třeba provést 3 miliony zatčení.

Stále se zabývají nějakým obchodováním s lidmi/dětmi 8%, které je lokální. 92 % veškerého obchodování s lidmi/dětmi je pryč, bylo o něj postaráno!!!

Krypto měna je špatná pro investování, je to projekt DeepState.

Med Beds, kontrolované ministerstvem obrany, vysokopostavené krystalové komory. Začnou být používány brzy v Kanadě a na jednom dalším místě. Člověk se dostane na seznam a zařadí se podle potřeby.

Co s černookými dětmi, narozenými na povrchu, z vakcín, pocházejí z černého goo ve vakcínách, pochází z nižší frekvence. Grafen hydrazin.

Trump nikdy nikam neodešel, je tady. Živý a zdravý, na jeho posledním projevu to nebyl skutečně on, v Arizoně.

Zlí lidé vlastnili 99,9999 % světa, není divu, jak jsou lidé chudí a hladoví.

Země je o 48 % menší než byla před miliony let a je zde menší gravitace.

165 milionů let, žádné globální oteplování, tropické deštné pralesy po celém světě. Teorie o uhlíkových plynech je blbost, kterou vytvořili ilumináti. zdroj

Srbsko se rozhodlo zrušit všechna povolení udělená anglo-australské těžební společnosti Rio Tinto Group pro projekt Jadar na těžbu lithia na jihozápadě balkánské země. Překvapivé rozhodnutí srbské premiérky Any Brnabičové přišlo 20. ledna, několik dní po nuceném návratu srbského tenisty Novaka Djokoviče, světové jedničky, který byl vyhoštěn z Austrálie, protože nebyl očkován, a byl proto vyloučen z Australia Open. Společnost Rio Tinto investovala 450 milionů euro.

Těžba v srbském dole měla podle plánu začít v roce 2026 a skupina se měla stát největším evropským dodavatelem tohoto nerostu, který je nezbytný pro výrobu baterií do elektromobilů. Těžební gigant očekává, že ročně vytěží 58 000 tun uhličitanu lithného, což by umožnilo vyrábět baterie pro více než milion elektromobilů na evropském kontinentu.

Projekt dolu Rio Tinto byl z ekologických důvodů velmi zpochybňován obyvatelstvem. Těsně před volbami, které se konaly 3. dubna, se protesty množily. Premiérka se proto rozhodla zrušit projekt Rio Tinto, investici plánovanou na více než 15 let, která by přinesla 600 milionů euro ročně.

Převzato:  https://tadesco.org/srbsko-rusi-koncese-australske-spolecnosti-rio-tinto-na-tezbu-lithia/
| Zdroj: Imolaoggi.it 

Očkovaní i neočkování, ti, kteří mají strach z nemoci i ti, kteří už pochopili, že pandemie je hlavně nástrojem kontroly. Jsme na rozcestí mezi svobodou a totalitou. Přes všechnu tu bolest, kterou nám všem poslední dva roky přinesly, cítíme a uvnitř sebe jasně víme, že chceme jít společně cestou práva a svobody. Máme Listinu základních práv a svobod a máme naši Ústavu. Naše svoboda přeci nekončí tam, kde začíná strach druhých. Chovejme se moudře a nedopusťme, aby bylo během pár dní pošlapáno to, co jsme jako národ hrdě budovali po mnohá pokolení. Zachovejme si svá práva a svobody tím, že odmítneme novelu pandemického zákona.

VIDEO ZDE

Zdroj


Vrchol elity?  Klaus Schwab rozhodoval o životě nás všech…

https://cs.wikipedia.org/wiki/Klaus_Schwab

Zpracoval:

https://qanon.sk/spravy-26-01-2022/