Týdenní komentář Benjamina Fulforda – mluvčího Společnosti Bílého draka Ze dne 7.9.2Q2Q

Minulý týden různé zpravodajské agentury potvrdily, že vláda Spojených států je uprostřed kontrolovaného zhroucení, které bude pokračovat nejméně do ledna. Zdroje z ruské zpravodajské služby tvrdí, že Donald Trump bude v současné podobě posledním prezidentem USA a ze zkušenosti vědí, jak rychle se věci mohou změnit.

Pokud se tato prognóza vyplní, pak otázka zní, budou USA reprezentoványchazarskou satanistickou vládou (sponzorovanou Gatesem a jeho DNA poškozující vakcínou) nebo směsicí demokracie a meritokracie pod kontrolou lidu? O tom rozhodne bitva v následujících měsících, shodují se mnohé zdroje.

Snad nejvíce znepokojující informace z agentury, která přišla minulý týden, je ta, že nepokoje v USA jsou financovány Fordovou Nadací, uvedly zdroje MI6 a NSA. Nejen to, ale „Joe Biden a Kamala Harris jsou ve správní radě a jsou financováni z peněz amerického federálního grantu,“ shodují se zdroje. Biden se ukázal jako naprosto zkorumpovaný sionistický otrok.

Mezitím se také každým dnem rozvíjí pomlouvačná novinářská kampaň proti Donaldu Trumpovi. S pomocí tisku a hlasování prostřednictvím pošty by ukradlivolby a hrozili násilím, pokud Biden nevyhraje, a Američané se nemusí do příštího ledna dočkat potvrzení prezidenta.

Velkou otázkou je, jak špatné věci se budou muset ještě odehrát, než americká armáda zakročí a obnoví v zemi skutečně reprezentativní vládu. Vsaďte se, že budou jednat, ale pouze pokud o to Američané požádají.

Ten den nemusí být tak daleko. Podle různých odhadů bude až 50 milionů Američanů do konce tohoto roku čelit nedostatku jídla. Není to způsobeno samotným nedostatkem potravin, ale spíše záměrnými pokusy vládnoucí chazarské mafie o snížení populace. Ve Spojených státech je jako obvykle nadměrné množství potravin. Podle NSA je však „polovina zemědělské produkce v USA dodávána do Číny.“ Jinými slovy, chazarská mafie je ochotna vyhladovět Američany, aby splatila dluh vůči Číně (nebo je nechá sníst veškeré GMO potraviny firmy Monsanto v rámci nové obchodní dohody?). To se stalo v koloniální Indii, když došlo k masovému hladovění, protože jídlo bylo posíláno do vykrmené Anglie.

Krize se neomezuje pouze na jídlo, protože v USA docházejí nejrůznější předměty, jako je řezivo, žárovky atd. To se bude jen zhoršovat, jak se věci hromadí měsíceed 16. únorem, kdy se začne vyčerpávat období bankrotu korporace USA.

Rostoucí zločin, místní kriminální vlády, drakonická omezení soukromého podnikání atd. zesilují pokračující exodus z velkých amerických měst. V tomto okamžiku chce 40 % Newyorčanů opustit město.

Další věcí, která se děje, je, že genocidní lékařská mafie v USA bojuje zuby nehty, aby pokračovala v otravě a okrádání amerického lidu. Podle prestižního lékařského časopisu Lancet mají USA zdaleka nejdražší a nejhorší lékařský systém v rozvinutém světě. ODKAZ

Situace s lékařskou mafií je nyní tak bizarní, že se objevil nový typ palindromu (palindrom je slovo, věta nebo verš, jejichž znění se při čtení od konce nemění, pozn. př.), takže otázka: „KDO způsobil pandemii?“ je stejná jako odpověď „Pandemii způsobila WHO.“ (pozn. př.: V angličtině slovo WHO znamená „kdo,“ ale také zkratku organizace WHO. Tedy v originále to je: Who caused the pandemic?” “WHO caused the pandemic.”)

Nejnovějším zločinem WHO z dlouhého seznamu zločinů proti lidskosti této agentury je důkaz o šíření obrny v Africe pomocí vakcín.

Africké vlády se konečně probudily a zjistily, že WHO je zločinecká organizace a vykopnou ji z kontinentu. To pravděpodobně vysvětluje tento zmateně znějící titulek v New York Post: „Vědci nemohou vysvětlit záhadně pomalé šíření koronaviru v Africe.“ ODKAZ

Korporátní propagandistická média očividně spolupracují s lékařskou mafií. To je vidět v jejich podpoře satana uctívajících starostů, kteří nutí lidi nosit masky a bát se prokazatelně neexistující pandemie.

Vedení CDC (Centrum pro kontrolu nemocí a prevenci) bylo vyměněno za armádní a agenturní Bílé klobouky a ti vyhlásily pandemii za skončenou, ale o tom v CNN nicneslyšíte, ani o tom nečtete v New York Times. Pandemie strachu je také likvidovánav místech jako Čína, Itálie a Japonsko a brzy bude ukončena všude, slibují zdroje Pentagonu.

Jedná se o součást hlavní protiofenzivy Bílých klobouků, na kterou se dívejme z více úhlů. Zdroje Pentagonu uvádějí, že „pandemie COVID-19“ byla v Itálii použita kekaranténě celé populace, zatímco „byly z Vatikánu přepraveny tuny zlata, dokumentů a další cenností.“

Celý článek zde :

https://tadesco.org/kontrolovane-hrouceni-usa-pokracuje-nasilim-za-podpory-vlady-zlato-z-vatikanu-a-dalsich-mist-v-asii-se-pouziva-k-podlozeni-men-po-celem-svete/