Informovat o světových událostech jednou týdně je v dnešní době jako pořizovat statické snímky probíhajícího vlakového neštěstí. Během uplynulého týdne došlo ke spoustě škod, jejichž tempo se stále zrychluje. K revoluci, občanské válce, trvalému otroctví nebo anarchii pro Američany a Západ by mohlo dojít již v říjnu, shoduje se více zdrojů.

Lidé, kteří podporují revoluci, znárodnění Federální rezervní banky a obnovení demokracie na Západě, nejsou součástí současného establishmentu. Patří mezi ně lidé jako plukovník Douglas MacGregor a soudkyně Anna Von Reitzová (obdrželi jsme od ní ručně psanou pohlednici a nyní můžeme potvrdit, že je skutečným člověkem, a ne umělou inteligencí).

MacGregor byl dlouholetým příznivcem Donalda Trumpa, který si nyní uvědomuje, že není tím, kdo by mohl USA zachránit.

„Lidé se mýlí, pokud si myslí, že když ho zvolíme, zachrání nás,“ říká. S Kongresem je soudní systém kompromitován a nechat se „zvolit“ prezidentem v současném systému nemá smysl. Vplouvají s lodí státu do jeho největší bouře v dějinách. Tato vládnoucí třída ve Washingtonu musí odejít, otázkou je, jak se jí zbavit? To je to, co je třeba udělat. Američané musí pochopit, že systém dvou stran je iluze. Bankéři si myslí, že se staneme šťastnými nevolníky na jejich plantážích.

Ti, kdo tlačí na občanskou válku, jsou stoupenci kandidátů establishmentu, jako je Donald Trump a Obamův avatar „Joe Biden“. Jejich vzájemné házení bláta a boj proti sobě dominuje korporátnímu zpravodajskému cyklu. Nyní je zřejmé, že situaci vyřeší pouze občanská válka, pokud se lidé neprobudí a neuvědomí si, že všichni jsou aktéry pracujícími pro chazarskou mafii (ChM). Občanská válka by z USA udělala megalomanskou Ukrajinu a pomohla by ještě více zotročit americký lid.

Chazarská mafie prosazuje řadu vykonstruovaných „mimořádných událostí“, jako je občanská válka, ve snaze zastrašit lidi, aby se podřídili jako hospodářská zvířata. Mezi tyto mimořádné události patří nová „pandemie“, „změna klimatu“, totální jaderná válka a „invaze mimozemšťanů“.

Pokud žádná z těchto sil nezvítězí, pak je v USA a na většině Západu jistá anarchie a sociální kolaps. To by byla ta nejhorší možná alternativa.

Každopádně několik událostí ukazuje, že se situace rychle vyvíjí.

Největší z nich byl neúspěch posledního pokusu Rockefellerů a dalších udržet se u moci pomocí úplatku ve výši 500 miliard dolarů.

Zde je popis situace ze severoamerického zdroje CIA:

„Mnoho lidí z hlubokého státu dnes [1. září] očekávalo peníze od Rockefellerů, ale nikdo nedostal ani halíř – chodili po celém světě do různých bank a zjistili, že jejich účty buď nejsou, nebo jsou z nich odčerpány procenta peněz, které finanční úřad vybere, mají jít do Rockefellerových bank, ale už ne – jen tak se teď USA sotva drží na hladině – v nejbližší době se může potopit velmi mnoho velkých lodí.“

Další velkou a málo medializovanou událostí byl rozkol mezi Indií a Čínou na posledním zasedání BRICS ohledně kontroly nad globálním finančním systémem. Viditelným projevem je neúčast čínského prezidenta Si Ťin-pchinga na týdenním zasedání skupiny G20 v Indii.

ChM se podbízí indickému premiérovi Naréndrovi Módímu a nabízí mu hojnost, sliby, včetně vedení skupiny G20, kterou ChM ovládá.

Podle Číňanů byla skupina G20 nahrazena skupinou BRICS 11, a proto nemá smysl účastnit se zasedání G20, která je řízena Západem. Rusové souhlasí. Proto ruský prezident Vladimir Putin akci rovněž vynechá.

Očekává se, že 18. a 19. září dojde k vyvrcholení situace, protože se sejde Valné shromáždění OSN, které se na poslední chvíli pokusí využít „Agendu 2030“ k vytvoření totalitní světové vlády, kterou budou kontrolovat.

Neúspěch pokusu Rockefellerů o úplatek 500 miliard dolarů znamená, že tento program je nyní téměř jistě odsouzen k zániku. Faktem je, že OSN je soukromá, nikým nevolená organizace a většina takzvaných vůdců, kteří se účastní jejich akcí, jsou podplacené a vydírané loutky, upozorňují zdroje z Asijských tajných společností. Proto přerušili financování OSN, BIS, MMF, Světové banky a dalších institucí ovládaných ChM.

Nedostatek peněz vyplavuje aktéry z hlubokého státu, kteří se dosud snažili zůstat vskrytu. Jedním z příkladů je osoba jménem Matthew Hornby, která kontaktovala Společnost Bílého draka (SBD) s žádostí o pomoc (byla jí nabídnuta obrovská částka úplatku), aby přiměla Neila Keenana zpeněžit dluhopisy kryté zlatem, které má v držení. Jedná se o zabavené dluhopisy amerického ministerstva financí v hodnotě 134,5 miliardy dolarů, které byly součástí aféry Chiasso z roku 2009. Hornbyho lidé se také snažili tvrdit, že Keenan byl:

Jediný, kdo vlastní zapečetěnou Černou knihu a má předurčenou nadřazenou autoritu a nejvyšší moc nad světovými finančními systémy – včetně finančních nástrojů východní Dračí rodiny.

Problém je, že Keenanovi kolegové tvrdí, že byl v roce 2014 zavražděn. Nahradil ho Rothschildův podvodník, který ani nevěděl, že Keenan má v Bulharsku syna. Hornby kontaktoval SBD, protože to Rothschildům nařídily Asijské tajné společnosti. SBD však bude jednat pouze přímo s Rothschildy, nikoli s některým z jejich agentů.

Podle rodiny Draka jsou však dluhopisy jejich majetkem. Původní Keenan s nimi prý utekl.

Rothschildové tedy ukradli ukradený majetek a naivně si mysleli, že ho budou moci využít k udržení kontroly nad světovým finančním systémem.

Dalším aktérem z hlubokého státu, kterého je třeba odhalit, je Leo Zagami ze zednářské lóžeP2. Zagami z nějakého důvodu nezmiňuje, že papež František byl v roce 2020 zabit a nahrazen podvodníkem v masce, který přijímá příkazy od Rothschildů. Proč tomu tak je? Zagami neodpověděl na e-mail s dotazem na tuto skutečnost.

Když jsem se s ním setkal, Zagami mi řekl, že jeho lidé dostali k moci Baracka Obamu. Řekl také, že zednáři z P2 vytvořili komunismus.

Jak poznamenává bývalý předseda parlamentu Newt Gingrich, Obama ovládá „zjevně kognitivně znevýhodněného“ Joea Bidena, který je jen „špičkou ledovce“ skutečné korupce zahrnující Hillary Clintonovou, Baracka Obamu a další aktéry Deep state.

Vzhledem k tomu, že Biden je jen loutkou Obamy a jejich zločiny jsou jasně komunistické, znamená to, že Zagami se podílí na podpoře strašlivého falešného Bidenova režimu.

Bez ohledu na to je nyní Obama odhalen. Jeho bratr Malik Obama bude v úterý 19. září poskytovat rozhovor Tuckerovi Carlsonovi. „Přežije Malik Obama do 19. září? To je otázka za miliardu dolarů,“ ptá se zdroj z Mossadu.

Vůdci, kteří zatkli své politické oponenty (chybí tam nacista Zelenskyj):

Dalším zprostředkovatelem moci v ChM, který se snaží zůstat v utajení, je ministr vlády Spojeného království Simon Case. Podle dvou různých zdrojů MI6 Case a ChM odposlouchávají telefony všech poslanců a vysokých soudců.

„Operaci zajišťuje společnost GO2 se sídlem ve Vauxhall Cross. MI6 je nemůže zastavit. GO2 (ředitel sir John Scarlett, zapletený do vraždy Diany) zase dodává Caseovi a úřadu vlády vydírací materiály. Sunak je homosexuál, ale nepřiznal to veřejně, a GO2 poskytla Caseovi údaje o jeho homosexuálních partnerech,“ tvrdí zdroje z MI6.

Dodávají, že Case a Sunak vědí o „dvou úplatcích, které EU vyplatila Borisi Johnsonovi (bývalému premiérovi) v souvislosti se smlouvami o vystoupení z EU, každý ve výši 10 milionů eur“.

Proto odstoupil britský ministr obrany Ben Wallace. Sunak ho nahradil Grantem Shappsem a podívejte se, kdo za ním číhá.

Jakmile byl Shapps oznámen, britská zbrojní společnost BAE Systems založila na Ukrajině právnickou osobu, aby zemi, která je v konfliktu s Ruskem, nabídla „přímější podporu“. MI6 tvrdí, že se jedná pouze o rozsáhlou operaci praní špinavých peněz.

Není třeba dodávat, že britská armáda se nehodlá řídit rozkazy Shappse, Case nebo Sunaka, tvrdí zdroje MI6.

Keenan, Zagami a Case jsou každopádně jen jedni z mnoha lidí, kteří se ucházejí o kontrolu nad světovým finančním systémem. Problém je, že všichni jsou ze Západu.

Zbytek světa chce nahradit vládu Západu něčím, co opravdu reprezentuje reálný svět. Jak poznamenává ruský prezident Vladimir Putin, přesun centra ekonomických, politických aktivit mimo Západ je „zcela objektivní a nevyhnutelný proces“, který jde nad rámec „současné globální politické situace“.

Zde jsou některé nedávné známky tohoto procesu, který je patrný zejména v Africe.

V Gabonu se po znovuzvolení prezidenta Aliho Bonga chopila moci armáda.

Bongo byl Obamovým chráněncem, který byl oslavován od Washingtonu po Davos. Byl klíčovým hráčem ve válce proti Libyi ze strany ChM. Obrovská finanční hotovost, která byla u Bonga nalezena, je typická pro loutkové vůdce ovládané ChM.

V Nigeru se mezitím v hlavním městě Niamey shromáždily tisíce lidí, kteří požadovali, aby bývalý koloniální vládce Francie stáhl své vojáky ze země.

Jedná se o součást celoafrické revoluce proti ChM. Níže uvedená mapa ukazuje africké země, kde se armáda chopila moci.

Vzhledem k tomu, že tyto země tvoří linii napříč Afrikou na jižním okraji Sahary, vypadá to, že se zde připravuje nějaký významný dopravní koridor, pravděpodobně jako součást čínské iniciativy „hedvábná stezka“.

Ve východní Asii se bývalý premiér Thaksin vrátil do Thajska a požádal o královskou milost. Jeho návrat se minulý týden shodoval s vítězstvím jeho politického spojence a dalšího magnáta Sretthy Thavisina v parlamentním hlasování, který se téhož dne stal premiérem.

Podle zdrojů z thajské královské rodiny byla uzavřena dohoda s armádou a monarchií. To téměř jistě znamená, že Rothschildové a Rockefellerové nyní ztratili kontrolu nad thajským královským zlatem, které jim pomáhalo udržet se (sotva) nad vodou.

Severní Korea simulovala taktický jaderný úder na pevninu USA.

Podle severokorejských zdrojů je v USA a Japonsku rozhodně zapotřebí revoluce.

V Izraeli mezitím stále více Židů utíká ze země, která se mění v satanskou teokracii, jež není schopna zemi bránit. Rusko se snaží mnohé z nich nalákat zpět.

Porážka NATO na Ukrajině tento proces urychluje, protože zastavuje praní špinavých peněz, které udržovalo ChM v chodu. „Ukrajina je (byla) dojnou krávou pro stranu uni ve Washingtonu,“ říká plukovník Douglas MacGregor. Inzeruje: „Ukrajinci přiznali 400 000mrtvých, to je více mrtvých, než jsme utrpěli za 3 roky bojů druhé světové války.

Tato válka skončila, byla prohraná.“

S porážkou přichází ukazování prstem a vyšetřování korupce.

Maďarská vláda požaduje, aby EU a ukrajinské orgány předložily podrobnou zprávu o tom, jak přesně bylo vynaloženo 50 70 miliard euro, které byly dříve Ukrajině přiděleny, uvedl maďarský ministr zahraničí Peter Szijjarto.

V USA chce mezitím republikán Brad Wenstrup, předseda podvýboru Sněmovny reprezentantů pro koronavirovou pandemii, vědět, co dělá americké ministerstvo spravedlnosti pro získání zpět odhadovaných 280 miliard dolarů z výdajů na pomoc v souvislosti s COVID-19, které údajně putovaly ke zločincům ve Spojených státech i mimo ně.

Ukrajinský oligarcha Igor Kolomojskij, který je všeobecně považován za loutkovodiče prezidenta Vladimira Zelenského, byl již zadržen a čeká na soud za údajné praní špinavých peněz.

Z funkce byl odvolán ukrajinský ministr obrany Oleksij Reznikov. Jeho odvolání přichází v rámci širší protikorupční kampaně.

Polské zpravodajské služby rovněž poskytly důkazy o tom, jaká zvěrstva tato operace praní špinavých peněz financovala. Tvrdí, že 13 z „15 ruských špionů“, kteří byli zadrženi v Polsku, se ukázalo být Ukrajinci. Od nich se dozvěděli o inzerátech, které kolovaly na darknetu a nabízely ukrajinské děti k prodeji. Jeden z inzerátů zněl: „Je tu 6/7/9 králíčků, přivezeme je do Polska. Platba v bitcoinech.“ Uvádí se v něm, že děti budou odeslány ze Lvova. „V některých inzerátech je dokonce uvedena krevní skupina dětí, což naznačuje, že nejde jen o sexuální otroctví, ale i o odběr orgánů. Připomeňme existenci webové stránky ‚Děti války‘, kterou vytvořil režim v Kyjevě,“ uvádějí zdroje.

A teď se zeptejte sami sebe, proč Netflix a Amazon Prime právě odmítly filmy proti obchodování s dětmi Sound of Freedom (jeden z nejoblíbenějších filmů roku)?

Poláci dále uvádějí, že jejich zemi ničí program „zachycování uhlíku“ ChM, který pokrývá 75 % jejich území. To znamená, že ChM může bez náhrady zabavit váš dům, byt, pozemek atd., pokud se nachází na pozemku určeném pro výstavbu zařízení na zachycování uhlíku.

Bill Gates investoval do projektu na vykácení 70 milionů akrů lesů převážně v USA, což je důkazem toho, jak absurdní věci se staly. Pokácené stromy budou následně pohřbeny. „Vědci“ na výplatní listině bohatých parazitů lživě tvrdí, že pohřbení stromů může snížit (falešné) globální oteplování.

Celkem 1609 skutečných vědců a odborníků z celého světa podepsalo prohlášení, v němž odmítají existenci klimatické krize a zdůrazňují, že oxid uhličitý je pro Zemi prospěšný.

Tento druh opozice založené na pravdě způsobuje, že ChM přechází z globálního oteplování na „změnu klimatu“. Tato sněhová bouře uprostřed léta v Německu je toho příznakem. Jedna z teorií je, že pokusy o manipulaci s počasím ze strany OSN, která se snaží oteplit tím, že řídí chladnější počasí na severu, se nyní odráží zpět.

Dalším dobře medializovaným zločinem ChM v souvislosti se „změnou klimatu“ je útok energetickou zbraní na ostrově Maui. Níže uvedená videa přinášejí nejnovější podrobnosti o této události.

Všimněte si také, že maďarská vláda z nějakého důvodu začala poskytovat obětem útoků touto energetickou zbraní (DEW / Direct Energy Weapon) na Maui dočasné ubytování. Co dělala FEMA? Nic!

Kromě těchto a dalších klimatických zvěrstev se ChM stále snaží podporovat pandemii. Nevyvinul Bill Gates GMO komáry nejméně na třech různých místech světa? Neinvestoval Bill Gates také velké prostředky do vakcín proti malárii? Neobjevila se v posledních měsících malárie a lepra v USA?

Podle Billa Gatese a globalistické elity, která varuje, že budeme nuceni brát stovky mRNA injekcí ročně, pokud se budeme chtít zapojit do společnosti, nahradí experimentální mRNA injekce všechny naše léky.

Gates však v této kampani nuceného očkování pravděpodobně neuspěje, a to především díky Robertu F. Kennedymu mladšímu a Del BigTree.

Prokázali, že dlouholeté tvrzení, že „vakcíny nezpůsobují autismus“, je zcela nepravdivé. A donutili CDC, aby toto tvrzení odstranila ze svých webových stránek.

CDC už nemůže tvrdit, že vakcíny nezpůsobují autismus, protože ho způsobují:

V roce 1980 byl výskyt autismu 1 z 10 000.

1986: Tehdy vakcinační průmysl ztratil odpovědnost a začal masivní nárůst nebezpečného očkování dětí.

90. léta: autismus 1 z 500

2018: 1 z 36 dětí s autismem.

2021: V roce 2021 dostanou americké děti 72 dávek vakcín a v přípravě je jich více než 250.

Předpokládá se, že v roce 2030 bude mít autismus každé druhé dítě.

Pokud chcete nahlédnout do mysli zločinců ChM, kteří takové věci dělají, poslechněte si Yuvala Noaha Harariho, agenta WEF: „K čemu potřebujeme lidi? V současné době je naším nejlepším řešením udržet je šťastné pomocí drog a počítačových her“.

Navzdory jejich aroganci se už dost lidí probudilo, takže tyto zrůdy už nemohou bezpečně vystupovat na veřejnosti. Nedávný příklad je k vidění zde, kde je avatar Nancy Pelosiová zcela ponížen skupinou mladých Latinoameričanů.

Je zřejmé, že toto není skutečná Pelosiová; je příliš mladá.

Jako další příklad se podívejte, jak dítě na základní škole řekne Jill Bidenové, aby „držela hubu“.

A konečně, na znamení toho, že ChM zoufale sahá po kartě mimozemské invaze, má Pentagon novou webovou stránku, na které zveřejňuje odtajněné fotografie, videa a zprávy o UFO. ODKAZ

Zdroj: benjaminfulford.net

 

 

https://tadesco.org/konec-hry-se-blizi-protoze-pokus-o-rockefelleruv-uplatek-ve-vysi-500-miliard-dolaru-selhal/