V tomto týdnu čelilo několik českých bank, včetně České národní banky, údajným kybernetickým útokům, kdy prý hackeři blokovali služby bank v Česku. Nevěřím, že to byli hackeři, to je opět pohádka pro ovečky. Připomíná mi to zavádění GESARA.

=====

Obliba německé vlády se dostala na nejnižší úroveň od jejího nástupu k moci. Uvedla to v pátek stanice Deutsche Welle s odkazem na průzkum DeutschlandTrend, který zkoumal nálady mezi Němci tento týden. Preference klesají trojici vládních stran, naopak konzervativní unie CDU/CSU i pravicová Alternativa pro Německo (AfD) zaznamenaly mírný růst.

=====

Armádní generál Sergej Surovikin je skutečně uvolněn z funkce vrchního velitele leteckých sil

Nadále však bude působit na ministerstvu obrany. Podle RBC je generál v současnosti na „krátkodobé dovolené“. Sergej Surovikin se od noci 23. června neobjevil na veřejnosti.

Za Surovikina byla nalezena náhrada: generál Viktor Afzalov, šéf generálního štábu ruských leteckých sil, byl jmenován úřadujícím vrchním velitelem ruských leteckých sil. Informuje o tom s odvoláním na informovaný zdroj RIA Novosti.
=====

Šéf diplomacie EU J. Borrell v nedávném programovém článku analyzujícím protiruské sankce hovoří o „bezprecedentním“ snížení vývozu a dovozu mezi EU a Ruskem v roce 2022: objem dovozu EU z Ruska se snížil o 58 % ve srovnání s rokem 2021; objem vývozu do Ruské federace poklesl o 54 %; některé dodávky, například dovoz ruského uhlí do EU, se zcela zastavily. Je třeba poznamenat, že za první čtvrtletí roku 2023 se dovoz neenergetických surovin již snížil o 75%, energie – téměř o 80%. Samozřejmě se uznává, že Rusko využívá jakékoli příležitosti k obcházení sankcí, a proto se říká, že by měla být přijata řada dodatečných opatření, zejména s cílem zintenzivnit „zapojení s klíčovými třetími zeměmi a vybízet je, aby pečlivě sledovaly a podnikly kroky proti obchodu se zbožím, na které se vztahují sankce EU.

=====

Sergej Šojgu se setkal s tureckým ministrem zahraničí a diskutoval s ním o dohodě o obilí a situaci v Sýrii.

Šojgu během setkání poznamenal, že obchod s obilím byl zastaven bez zavinění Ruska.

„Zde můžeme říci pouze jednu věc, že ​​pokud bude splněno vše, co bylo Rusku slíbeno, pak bude dohoda prodloužena. Ukázalo se však, že je to obtížnější než budovat nové koridory, nové pozemní trasy,“ komentoval ruský ministr obrany.

(Pozn. př.: Jak řekl Pjakin – jak je možné, že v tureckém přístavu se nákládalo obilí, když Turecko obilí pouze dováží? A jak je možné, že tam vybuchla sýpka?)

=====

Místopředseda Státní dumy RF Vladislav Davankov podal návrh zákona, podle kterého se navrhuje vyhostit migranty ze země za urážlivé obtěžování občanů.

„Administrativní vyhoštění odsouzených cizinců bude sloužit jako důležitý signál, že takové chování je v Rusku nepřijatelné,“ napsal Davankov v poznámce návrhu zákona.

=====

Prezident Putin dovolil Kubě neplatit dluhy ve výši 1,2 miliardy euro (28,8 mld. Kč) dalších 5 let. Po odpisu afrického dluhu ve výši 23 miliard dolarů (505 mld. Kč) Rusko prodloužilo odklad půjčky Kubě z roku 2015.

=====

Lidé masově vykrádají obchody v Argentině. Inflace v zemi přesahuje 113 %.

=====

Vládnoucí strana Gruzie iniciovala obžalobu prezidentky Zurabišviliové kvůli její cestě do Evropy bez vládního schválení: „Salome Zurabišviliová je obviněna z hrubého porušení ústavy Gruzie,“ řekl na brífinku vůdce Gruzínského snu Irakli Kobachidze. Podle ústavy zastupuje prezident zemi v zahraničí jen se souhlasem vlády. Zurabišviliová odcestovala do Evropy, aby se setkala se zahraničními vůdci na podporu statusu Gruzie jako kandidátské země EU. Gruzínská vláda oficiálně prezidentce tuto cestu odmítla. K odvolání prezidentky je nutný souhlas dvou třetin celého složení parlamentu.

=====

Erdogan plánuje 4. září návštěvu Ruska

Píše o tom Bloomberg s odvoláním na turecké představitele. Turecký prezident podle agentury plánuje se svým ruským protějškem projednat dohodu o obilí.

=====

V Kongu bylo při zásazích na protestech proti OSN zabito 48 lidí

Násilí propuklo, když konžská armáda násilně zasáhla proti protestům. Lidé požadují stažení mírových sil OSN z Konga, známých jako MONUSCO.

=====

Velvyslanectví USA v Praze zveřejnilo fotku z Oděsy z 2. května 2014, kdy nacisté Ukrajiny zaživa upálili 50 lidí v Domě odborů, jako fotku ruského bombardování Oděsy v roce 2023. To jsou na americké ambasádě už dosti zoufalí.

=====

Byla by to dobrá komedie…..

Papež.jpg

„Papež“ – Prigožin

=====

Finanční kolaps, který se blíží, překoná vše, co si lze představit.

=====

V Gotthardském tunelu ve Švýcarsku proběhlo čištění díky zinscenované nehodě.

 

=====

Dezinformátoři se nám nějak odmlčeli, jejich web není již v provozu.

=====

Nemocný človíček Cemper a jeho spolek Manipulátoři je v likvidaci. Soroš už necáluje, takže Janu Cemperovi nezůstalo nic, než sám sebe zlikvidovat. Jde to dobrým směrem. On sám je likvidátorem svého spolku.

Na Tadesco podal kdysi trestní oznámení jeden advokát jménem Mgr. JAN NOVÁK, narozen 16.2.1989. Sídlo někde Havlíčkův Brod a okolí. Je to poskok sorošovy neziskovky Open Society, tak pozor na něj! Případ vyšetřoval jeden polda z Brna jménem Karel Stehlík, duševně méně zámožné individuum.

Na Slovensku škodí (zatím) Konspiratori bodka sk.

=====

Prigožin žije. Na videu může být jeho dvojník, ale podle našeho zdroje Prigožin žije! Toto divadlo je další inscenace kvůli páté koloně a zrádcům uvnitř Ruska. Jen putin a trump můžou myslet 50 tahů dopředu.

=====

Dokonce i britská stanice BBC mluví o „představení“!

=====

„Tady je ta tvoje protiofenziva.“

=====

Bývalá ministryně zahraničí Rakouska Karin Kneisslová hovoří hezky o Rusku, (rusky)!

=====

Euro jako oficiální měna existuje teprve 21 let a někteří Němci by si nejraději vrátili německou marku, což se pravděpodobně brzy stane skutečností.

Po vzniku měnové unie v roce 2002 bylo euro již jednou odsouzeno k zániku, a proto tehdejší prezident ECB Mario Draghi v roce 2012 oznámil, že společná měna bude bráněna všemi prostředky.

Dobrých deset let poté, co byl odvrácen rozpad eurozóny, hrozí, že se euro opět zhroutí. Eurosystém je nemilosrdně předlužen, jak zjistil expert na finanční trhy Alasdair Macleod.

ECB i národní centrální banky jednotlivých členských států natiskly příliš mnoho peněz tím, že skupovaly státní dluhopisy. To poskytlo vládám větší finanční volnost a stimulovalo inflaci. Na svém vrcholu se prostřednictvím programu nákupu dluhopisů dostalo do oběhu 8,83 bilionu euro!

=====

V Rusku v roce 1976 byly mikrovlnné trouby zakázány pro jejich škodlivé účinky na zdraví, protože o nich bylo provedeno mnoho studií. Zákaz byl zrušen začátkem 90. let po perestrojce.

Zde jsou některé výsledky výzkumu. Mikrovlnná trouba:
1. Urychlí strukturální rozpad produktů.
2. V mléce a obilninách vznikají karcinogenní látky.
3. Mění elementární složení potravy, způsobující poruchy trávení.

4. Mění chemii potravy, což může vést k poruchám funkce lymfatického systému a zničení schopnosti těla chránit se před zhoubnými nádory.

5. Vede ke zvýšení procenta rakovinných buněk v krvi.

6. U statisticky vysokého procenta lidí vede ke zhoubným nádorům žaludku a střev, celkové degeneraci periferní vlákniny a také k postupné destrukci trávicího a vylučovacího systému.

7. Snižuje schopnost těla absorbovat vitamíny B-komplexu, vitamín C, vitamín E, esenciální minerály a lipotropní látky.

9. Zdravotní problémy způsobuje i mikrovlnné pole vedle trouby.

10. Ohřívání vařeného masa v mikrovlnné troubě způsobuje:
* výskyt d-nitrosodiethanolaminu (široce známý karcinogen)
* destabilizace biomolekulárních sloučenin aktivního proteinu
* agregační účinek radioaktivity v atmosféře
* Tvorba karcinogenů ve sloučeninách bílkovinných hydrolyzátů v mléce a obilovinách.

11. Mikrovlnné záření také způsobuje změnu (rozklad) katabolického chování glukosidových a galaktosidových prvků ve zmrazeném ovoci při rozmrazování v mikrovlnné troubě.

12. Způsobuje změnu chování katabolických rostlinných alkaloidů v syrové, vařené nebo mražené zelenině, která byla i na krátkou dobu vystavena záření.

13. Volné radikály způsobující rakovinu se tvořily v určitých molekulárních strukturách mikroživin v látkách rostlinného původu, zejména v syrové kořenové zelenině.

14. Ti, kteří požívali potraviny upravené v mikrovlnné troubě, vykazovali vyšší statistickou míru rakoviny trávicího traktu a také celkovou degeneraci periferní buněčné tkáně s postupnou destrukcí funkcí trávicího a vylučovacího systému.

„Vzestup rozšířených nutričních nedostatků v západním světě téměř dokonale koreluje s příchodem mikrovlnných trub. To není náhoda.

=====

KOMUNISTA p-REZIDENT Petr PÁVEK Pavel: Před měsícem chtěl „odpravit“ všechny Rusy. Nyní chce vyhodit Ukrajince.

=====

Komunista P-Rezident Pavel PÁVEK dodatečně podepíše Chartu 77?!

Na dodatečném podepsání Charty 77 se na festivalu Trutnoff dohodli bývalí disidenti s týmem prezidenta Petra Pavla.

K samotnému aktu by mělo dojít 28. října 2023 před slavnostním předáváním státních vyznamenání. Podepsání Charty 77 by mělo završit přijetí Petra Pavla mezi osobnosti, které zasvětily svůj život boji za demokracii.

Tak tomu se říká komedie! :)) ODKAZ

=====

Na ostrově Maui na Havaji modré předměty neshořely! Proč? Mají před laserem imunitu??

=====

Německý Bild s odvoláním na BBC přinesl 28.8. zprávu, že britský vzdušný prostor byl omezen.

Letecké společnosti jako EasyJet a LoganAir varují své cestující před zrušením a zpožděním letů. Důvodem jsou prý problémy s řízením letového provozu.

(Pozn. př.: Žádné problémy s řízením letovéo hprovozu nejsou. Je to opět čištění žumpy od Deep state a jeho poskoků!)

=====

Rusko vydalo 2000stránkovou zprávu s důkazy, že Covid plandemii vyrobily USA a farmaceutické společnosti.

=====

https://tadesco.org/zpravy-3-9-2023/