Zprávy se vynořují právě teď. Každý den jedno, dokonce několik překvapení. Již není pochyb o tom, že americká armáda a Trump začali ovládat média podřízená 4. říši (nesprávně nazývané Nový světový řád nebo Hluboký stát).

Každý den si jen musíme přečíst zprávy, abychom si to uvědomili. Tak a tak byli tajný zrádce a iluminátská bota, nuceni rezignovat na základě výkonného nařízení 13848 „Zákon o svobodě“, nebo dokonce byla provedena taková a taková opatření. Někteří herci Deep State již nevykazují známky života. Buď se skrývají, nebo jsou zatčeni.

Některé vysoce postavené osoby jsou mrtvi, jako 15. ledna 2021 baron Benjamin de Rothschild. Světový tisk uvádí, že zemřel na infarkt. Ve skutečnosti se jedná o popravní akci speciálních sil armády Spojených států. Tato smrt vás, kdo blog sleduje, nepřekvapí.

Pamatujte, že před třemi lety jsem vám odhalil, že francouzský baron de Rothschild byl okultním vůdcem Bratrstva hada (Ilumináti), známého jako Pindar.

Nyní si položte správné otázky.

Všimli jste si, že vlády po celém světě rezignují jedna za druhou? Všimli jste si rozmístění vojenských sil ve Washingtonu DC a jinde?

Členové vlád, ať už italských, polských, ruských, kuvajtských, estonských, nizozemských, skotských, barmských, nizozemských, německých, malajských, korejských, rezignují, opouštějí politiku, svět podnikání nebo jsou propuštěni nebo obviněni. Stručně řečeno, již není pochyb o tom, že probíhají zatýkání na vrcholu pyramidy, jak bylo oznámeno.

Žijeme v posledních dnech Čtvrté říše. Prasátko se začíná čistit.

V článku Clearlook s názvem Narozen 4. července vám byly odhaleny rané fáze plánu Q Force a jeho vůdce Trumpa.

Bylo vám vysvětleno, že během operace Godwin budou obě komory (Senát a Sněmovna reprezentantů) hlasovat o nové Ústavě a budou založeny Státy USA, které nahradí Spojené státy americké.

Tato nová americká revoluce osvobodí Ameriku od její závislosti na anglické koruně a Rothschildově bance (prostřednictvím FED), což znemožňovalo skutečnou nezávislost a sebeurčení amerického lidu.

Nyní se dozvíte, že v březnu dorazí na Floridu téměř 36 000 vojáků.

Janet

Bude nařízeno 36 tisícům vojáků, aby byli na Floridě 3.3.2Q21. Věděli jste, že podle Ústavy z roku 1776 je prezident inaugurován 4. března? Mar-a-Lago bylo kdysi použito jako útočiště prezidenta. Má tři protibombové kryty a speciální útvar informačních zařízení.

Pochopte, že pokud je Trump v současné době na Floridě, je to proto, že tento stát má nejvyšší koncentraci vojenských základen a vojáků v celé Americe (21 základen, ve kterých jsou všechny pozemní, vzdušné a námořní složky armády).  https://militarybases.com/

Tito vojáci přicházejí, aby zajistili (civilní) soud v Jaksonville na Floridě, kde budou sedět státní zástupci a vojenští soudci, kteří se pokusí usvědčit všechny vyšší úředníky odpovědné za puč proti Americe.

První soudy začnou začátkem března a potrvají do prosince 2021. Nejprve budou souzeni politici, poté zločinci, média, finance a průmysl. Například doktor Fauci bude letos v létě souzen a odsouzen k trestu smrti a Billa Gatese na konci roku postihne stejný osud.

Abyste se naladili, zde je několik ilustrací soudu v Jacksonville na Floridě, kde budou v březnu zasedat vojenští soudci, kteří budou soudit Bidena, a zvolené zrádce, kteří se v listopadu dopustili puče a volebních podvodů.

Nyní dokončíme tento příspěvek.

Jakmile budou ukončeny právní procedury, soudy na konci dubna 2021 potvrdí volbu prezidenta Donalda Trumpa i místa v Kongresu a Senátu. Na rozdíl od nepravdivých informací bude Trump přísahat 4. července 2021, a ne v březnu, jak předpovídají některá internetová média.

Donald Trump bude vítězně zvolen prvním prezidentem „Federativních států Ameriky“ (FSA), jejichž hlavním městem je nyní Houston.

Zde je částečný, předpokládaný a pravděpodobný seznam další Trumpovy administrativy:

Viceprezident: Mike Pence

Ministr zahraničí: Mike Pompeo

Ministr obrany: Christopher Miller

Generální prokurátor: Lin Wood

Ministr práce: Mike Lindell

Ředitel národní zpravodajské služby: Michael Flynn

Někteří by mohli být překvapeni, když vidí, jak se Mike Pence mění. Ale pamatujte, že hrál hru, aby oklamal nepřítele.

Pence proto obnoví své vice-prezidentství. Jako jeden z nejvěrnějších Trumpově administrativě a poté, co přijal hru na falešného zrádce, aby odhalil skutečné zrádce, dostane Pence nejvyšší americké vyznamenání, medaili Kongresu, za svou odvahu, oběti a službu národu.

Toto vyznamenání obdrží z rukou prvního prezidenta států Ameriky, doufejme, 4. července 2021, hned po svém slibu.

Čest mu bude vrácena a Amerika se zase stane velkou.

Dodržujte strategii eliminace sil zla ve Spojených státech, protože stejná strategie platí i pro Francii, duchovní srdce bratrství.

Další cíl Francie: Lafayette Storm. (Tato operace probíhá od 1. března do 31. března 2021.
Q-FORCE bude pomáhat francouzské armádě v její operaci zatknout členy vlády za porušování úředních povinností a velezradu na základě drtivých důkazů shromážděných americkou armádou, které budou zveřejněny počátkem března).

Make America Great Again / Udělat Ameriku znovu velkou.

Přeložil milan | Zdroj: clearlook.unblog.fr

 

Převzato:   https://tadesco.org/posledni-rana-kladivem-pro-ctvrtou-risi/