Je po všem, přátelé, kriminální podnik známý jako korporace Spojených států amerických skončil. Skuteční reportéři s tiskovými kartami Bílého domu potvrzují, že v Bílém domě nikdo není. Zkorumpovaní členové Kongresu a Senátu se neodvažují ukázat ve Washingtonu DC své tváře s vědomím, že by mohli být zatčeni. Pro falešnou inauguraci Bidena byly použity různé kostýmy. Místní zdroj říká, že na tuto akci byli najati herci. Na to existuje spousta dalších důkazů, například fotografie parkoviště za Oválnou pracovnou, kdy by skutečné prostředí mělo trávník v pozadí.
.
Hlavní zloděj Biden a jeho tým dostali zákaz používat vládní letadla a museli letět soukromým letadlem, což prokazuje, že je nelegitimním prezidentem. Zdroje Pentagonu říkají, že se nyní nacházíme v mezidobí před vznikem republiky Spojených států. Bude vytvořeno nové hlavní město a Washington DC se stane muzeem a turistickou atrakcí, říkají zdroje. Nezapomeňte, že Republika Spojených států, založená v roce 1776, byla v roce 1871 nahrazena soukromou společností. Doba legální existence této společnosti nyní vypršela. Majitelé korporace, zločinecké rodiny Rockefeller, Rothschild ad., však stále bojují zuby nehty, aby udržely v lidstvu iluzi kontroly. S komunistickou Čínou dosáhli dohody o financování jejich korporace a vydírají americkou armádu špinavými atomovými bombami. Proto je jejich fake show stále v mnoha televizích.
.
Další důkazy, že se nás Rockefellerové snaží prodat do Číny, najdete u čínských lokajů, kteří chtějí provozovat CIA. Zdroje z Pentagonu, britského MI6 a ruské FSB však tvrdí, že probíhá protiútok, který ukončí celou jejich falešnou pandemii a s ní spojený pokus o nastolení totalitní vlády. Ruské zdroje FSB slibují, že globální trend ukončí pandemickou hysterii do května. Samozřejmě jsme slyšeli už tolik termínů přicházet a odcházet bez jakékoli viditelné změny, že tomu nebudeme věřit, dokud to sami neuvidíme. Důvodem, proč Rusové říkají, že to do května skončí, je nicméně i to, že – ačkoli byly všechny informace pečlivě odpreparovány z anglicky mluvícího internetu, je faktem, že globální statistiky úmrtnosti nevykazují v roce 2020 už žádné zvýšení.
.
Jinými slovy, objektivní fakta ukazují, že celá pandemie je falešná. Šokující odhalení skutečných důvodů probíhající očkovací kampaně proti mRNA navíc motivovaly speciální síly světa k urychlení operace lovu a zabíjení chazarského mafiánského politbyru a jeho lokajů, včetně celé rozšířené rodiny Rockefellerů. Důkaz viny Rockefellerů je patrný z dokumentu, který jejich nadace vytvořila už v květnu 2010. V roce 2021 pak došlo k pandemii, kterou svět už léta očekával. Na rozdíl od H1N1 z roku 2009 byl tento nový kmen chřipky, pocházející z divokých hus, byl virus extrémně virulentní a smrtelný. Dokonce i nejlépe připravené národy na pandemii byly rychle přemoženy. Když se virus potuloval světem, infikoval téměř 20 procent světové populace a za pouhých sedm měsíců zabil osm milionů lidí, většinou zdravých mladých, dospělých.
.
Pandemie měla také smrtící účinky na ekonomiku: mezinárodní mobilita lidí a zboží se pomalu zastavila, což ochromilo průmyslová odvětví, jako je cestovní ruch, a podkopalo globální dodavatelské řetězce. Pandemie se rozšířila po celé planetě a neúměrně vysoký počet lidí zemřelo v Africe, jihovýchodní Asii a Střední Americe, kde se virus šířil jako požár bez oficiálních protokolů o zadržení. Omezení však bylo výzvou i ve vyspělých zemích. Některým zemím se však dařilo lépe – zejména Číně. Rychlé zavedení a prosazování povinné karantény pro všechny občany čínskou vládou a okamžité, téměř hermetické uzavření všech hranic zachránilo miliony životů a zastavilo šíření viru mnohem dříve než v jiných zemích a umožnilo rychlejší zotavení z pandemie …
.
Horší je, že vakcíny, které se nyní pokoušejí injekčně aplikovat každému na Zemi, používají technologii úpravy genů CRISPR ke změně DNA a struktury mozku lidí, aby odstranily geny spojené s náboženskou vírou, a přidávají geny ke zvýšení produkce dopaminu. Díky tomu by byli lidé pasivní a šťastní bez ohledu na to, co jim jejich vláda udělala. Vedlejším efektem je, že budou odstraněny také všechny ostatní náboženské zkušenosti a víra v Boha. Tak se stanou poslušnými. Chazarská mafie nás chce přeměnit na šťastné, duchovně prázdné ovce, které by byly v každém případě geneticky naprogramovány tak, aby byly poslušné. To je horší, než si sám George Orwell představoval ve svém románu z roku 1984.
.
Zdroj MI6 k tomu řekl: Vakcíny mRNA sponzorované společností KM obsahují technologii úpravy genů CRISPR, která není očkováním, ale genomikou, vysoce nezákonná a porušuje mezinárodní právo. Mezinárodní takzvaná naléhavá situace v oblasti veřejného zdraví představuje nesmírnou zátěž pro celou globální ekonomiku a všechny její veřejné správy, včetně civilní policie a soudů. Porušení mezinárodního práva neustále narůstá.
.
Operace, která bude provedena ve spolupráci se všemi vojenskými zpravodajskými agenturami na světě, urychlí konec toho, co je nyní pro nás všechny tak stresující. Kanaďané se rovněž připravují vyhlásit válku Rockefellerům a jejich stoupencům, protože scenárista Rockefellerů Biden podnikl kroky na ochranu ropných operací Rockefellerů na Středním východě tím, že zabránil Američanům v nákupu kanadské ropy, která není ovládána Rockefellerem. Předseda vlády Ontaria Doug Ford, Jason Kenney z Alberty a Scott Moe ze Saskatchewanu otevřeně prohlásili, že chtějí jít do války s USA kvůli zrušení plynovodu Keystone XL. Kanadský mandžuský kandidátský otrok, předseda vlády Justin Castro, se tomu snaží zabránit. Kanadská armáda ho však přestala poslouchat a kanadské síly se připojují k americké armádě, aby ukončily vládu chazarské mafie v Severní a Jižní Americe a zabránily čínské kolonizaci Ameriky. Rusové budou také stát za Kanaďany a Američany, jak slibují ozbrojené síly FSB.
.
Samozřejmě, že čínská umírněná část nestojí za Rockefellerovou klikou, která reprezentuje spoustu zrady. Například mluvčí ministerstva zahraničí Hua Chunying nedávno na tiskové konferenci řekl: Věřím, že andělské síly ve vztazích mezi Čínou a USA budou schopni společnými silami na obou stranách překonat síly zla. Asijské tajné společnosti velmi dobře chápou, že síly zla jsou součástí chazarské mafie.
.
Další důležitou věc, kterou je třeba poznamenat je, že bývalý šéf Vatikánské banky zpronevěřoval vatikánské zdroje, byl shledán vinným. To je důležité, protože Vatikánská banka byla již dlouho nástrojem používaným k ovládání takzvaných světových vůdců, které vidíme v našich televizích. Pokud lidé chtějí udělat správnou věc, měli by zkontrolovat a lobovat za aktivity tento týden na online fóru Davos. Věřte tomu nebo ne, ale mnoho elit chce skutečně dělat dobro a k tomu potřebuje podporu veřejnosti.
Zdroj:
https://benjaminfulford.net/2021/01/25/u-s-corp-adrift-at-sea-with-captain-ai-joe/