Válka na Ukrajině dostala esoterický ráz a obě strany hromadně zaříkávají a vzývají duchovní síly. „Všechny zlé síly z celé planety se shromáždily na jednom místě na Ukrajině k poslednímu střetu,“ popisuje situaci zdroj z ruské FSB. Mezitím chazarští mafiánští čarodějové, satanisté a neonacisté tvrdí, že už 40 dní připravují „zaříkávání, které má zaútočit na Putina, potažmo na Rusko“.

„Jsme připraveni. Náš obřad vyvíjel tým profesionálních odborníků od prvního dne. Udělali jsme spoustu přípravné práce, prolomili jsme obranu nepřátel, pečlivě naplánovali a vybrali rituály,“ prohlásili čarodějové.

V reakci na to Rusové „svolali všechny šamany Severu, aby přiměli přírodní síly k ochraně Ruska“, uvádí FSB. Zde můžete sledovat šamany při práci.

Ruská pravoslavná církev také veřejně prohlásila, že ukrajinská vláda používá proti Rusům „čarodějnice a satanské rituály“. Pravoslavný kněz Andrij Tkačov říká, že „Ukrajině nezbývá nic jiného, než požádat o pomoc démony“.

Rusové vydali spoustu důkazů, že skutečně bojují proti uctívačům Satana.

Například poté, co zničili stanovištěpředsunuté pozorovací skupiny“, údajné americké žoldnéřské jednotky bývalých vojáků a příslušníků speciálních operací, která je v současnosti na Ukrajině, poskytli Rusové důkaz, že „uctívají ďábla v pravém slova smyslu“.

Je skutečností, že velení amerických speciálních sil v jednu chvíli vedl samozvaný satanistický generál Michael Aquino.

Podle aliančních zdrojů byl Aquino poslán za svým mistrem do podzemí a nyní se zdá, že se k němu připojili i někteří z jeho žáků.

Podívejme se tedy ještě jednou na lidi z chazarské mafie (dále jen „ChM“), kteří nyní řídí finanční systém a megakorporace západního světa. Výslovně a opakovaně prohlásili, že „v zájmu záchrany životního prostředí“ chtějí zabít 90 procent světové populace „zbytečných jedlíků“. Poté, co jim Aliance řekla, že – pokud své přání zabít 90 % lidí myslí upřímně – mohou to dokázat tím, že budou souhlasit s tím, že zemřou jako první. ChM změnila názor. Nyní říkají, že 90 % lidí dají na „základní příjem“ a nechají je hrát videohry, zatímco budou „sjetí“ drogami.

Yuval Harari, guru šéfa Světového ekonomického fóra Klause Schwaba Rothschilda, říká například: „Lidé jsou nyní ovladatelná zvířata, svobodná vůle, té je konec… ten příběh o Ježíši, který vstal z mrtvých, to je FAKE NEWS… Covid je moment, kdy se sledování začalo dostávat pod kůži.… Největší otázkou příštích desetiletí bude, co se všemi těmi nepotřebnými lidmi dělat?“

Ve skutečnosti však tito lidé přiznávají svou neschopnost tím, že říkají, že nevědí, jak tyto lidi učinit „užitečnými“.

Nikdy nezapomenu, že když mě tito lidé pozvali, abych se k nim připojil, řekli: „Bůh není, my jsme Bůh.“ Bůh možná není, ale my jsme se nestvořili sami, stvořilo nás něco jiného, takže stvořitel existuje. Aliance navrhuje udělat ze všech lidí „užitečné jedlíky“ tím, že je požádá, aby vysazovali zahrady, podporovali drobná zvířata či jinak přispívali k tvorbě. Možná nejsme Bůh, ale všichni jsme správci našeho stvoření a všichni můžeme pracovat na jeho zlepšení tím, že zvýšíme počet rostlin, zvířat a dokonce i forem života založených na křemíku v našem okolí.

1. Svět bez včel, 2. Svět bez stromů a zvířat, 3. Svět bez vlády.

Přestože tito lidé rozhodně nejsou Bohem, zůstávají zatím mocní a nebezpeční. Politbyrem ChM je skupina Octagon se sídlem kolem Ženevského jezera ve Švýcarsku. Ovládají západní vůdce, jako je Boris Johnson ze Spojeného království, Macrona z Francie, Justina Castra z Kanady a samozřejmě falešný režim Joea Bidena.

Ovládají také papeže prostřednictvím jeho osobní ochranky, švýcarské gardy. Poté, co je papež František zradil, nahradili ho nejprve hologramem a poté podvodníkem v gumové masce.

Podívejte se na obrázek, jak „papeži“ Františkovi odlétá klobouk, když vede mši o Velikonoční neděli ve Vatikánu.

Vidíte, že to NENÍ František.

Pokud vás nepřesvědčí obrázek, poslechněte si jeho slova. Mluví o „‚koprofilii‘ neboli sexuálním vzrušení a potěšení z výkalů, otevřeně podporuje homosexualitu (to není myšleno jako homofobní komentář, ale zjevně to není postoj původního Františka) a prosazuje nebezpečné vakcíny.

O Velikonocích dále řekl: „Je pro nás těžké uvěřit, že Ježíš skutečně vstal z mrtvých, že skutečně zvítězil nad smrtí. Že by to byla iluze? Plodem naší fantazie?“

Tito idioti si neuvědomují, že vzkříšení je metaforou jara, obnovy života.

Každopádně se Alianci v boji za svržení těchto monster daří velmi dobře. Po týdnech „rádiového“ ticha se nám konečně podařilo spojit se s jedním členem Asijské tajné společnosti. Řekl nám, že nemohl mluvit na otevřené lince a že z bezpečnostních důvodů zachovával mlčení. Řekl však, že dosáhli řady významných vítězství nad Deep state cabal a že brzy budou následovat další.

Jistě, ruské vítězství na Ukrajině je stále zřejmější. Nebudeme opakovat věci, které byly široce popsány jinde, ale budeme se držet informací, o kterých se domníváme, že dosud nejsou moc rozšířené.

Za prvé, ruská FSB tvrdí, že Mariupol byl osvobozen. Vysvětlili, že zaútočili na Mariupol, a ne na Kyjev, protože tam měli sídlo satanští neonacisté. Nacisté otevřeně říkali, že chtějí zabít všechny Rusy.

Podle francouzského novináře Thierryho Meyssana se Ukrajinci za vlády nacistů posledních 30 let učili, že Ukrajina je nezávislá díky nacistům, že Ukrajinci nemají genetické spojení s Rusy, kteří jsou podřadnou rasou.

„Ukrajina byla aktivně vtažena do NATO, všemožně podporována v zákazu ruského jazyka, ruského školství, ruských médií, zatýkání lidí, pronásledování a dokonce vraždění nezávislých novinářů, byla napumpována smrtícími zbraněmi,“ říká ruský ministr zahraničí Sergej Lavrov.

V každém případě je jasným znamením, že válka končí, a lidé z EU začali proudit zpět na Ukrajinu.

Rusové nám také poskytli něco, co by se dalo interpretovat jako jakési vítězné prohlášení:

Nyní žijeme v úžasné době, kdy se nám naskýtá velmi malá příležitost mezi pádem starého světa a zrozením světa nového. Nechceme jen sedět a čekat, až nám někdo oznámí, jaká bude naše budoucnost. Přidejte se k nám a staňte se tvůrci nových pravidel a naší budoucnosti.

Odvážnému štěstí přeje.“ – Vergilius

Naproti tomu v Kanadě, někdejšímu majáku svobody a demokracie, se vláda provincie Ontario chystá schválit návrh zákona, který vládě dává trvalou pravomoc zabavit vám majetek, včetně vašeho auta a domu, jen proto, že protestujete.

Kanaďané si to samozřejmě nenechají líbit a brzy svrhnou poskoky ChM, kteří se za Castrovy (Trudeau) vlády nezákonně chopili moci. Například na tomto protestu ve Vancouveru můžete vidět zděšení na tvářích nováčků z vancouverského policejního sboru, když milovníci svobody pozvednou svůj hlas.

Víme také, že kanadská armáda je v koordinaci s americkými vojenskými Bílými klobouky připravena na rozsáhlou protiofenzívu proti ChM v Severní Americe.

Pád režimu falešného Joea Bidena je již v plném proudu, což lze označit za záměrné pokusy učinit z jeho takzvaného prezidentství zjevnou frašku. Bylo to vidět na tom, že si potřásal rukou jen tak do vzduchu a opakoval zjevné lži, například, že byl řádným profesorem na různých univerzitách. Také jeho prohlášení, že Rusko páchá na Ukrajině „genocidu“, přimělo vysoké představitele jeho vlastní vlády, aby sdělili korporačním propagandistickým médiím, že „zprávy zpravodajských služeb o Ukrajině v současné době nepodporují označení genocida“.

Vesmírné velitelství USA rovněž předalo následující informace: „Prezident USA Donald Trump je v bezpečí a v současné době se nachází na vesmírné stanici Cheyenne Mountain poblíž Colorado Springs. Během posledních dvou týdnů došlo ke třem pokusům o atentát na jeho osobu.“ Zdroj rovněž uvedl, že „ChM ví o jeho dvojím vystupování na mítincích“ a že „Trump je v úzkém kontaktu s Putinem“.

Evropa se také rozhodně rozchází s ChM. Ve Francii prezidentská kandidátka Marine Le Penová vyzývá ke „strategickému sblížení mezi NATO a Ruskem“, které je v zájmu Francie, Evropy i USA, aby se zabránilo vzniku těsné čínsko-ruské unie.“

Podle místopředsedy ruské vlády Alexandra Novaka je Evropa dalším znamením, že se staví na stranu Ruska proti ChM. Němečtí a další evropští odběratelé ruského plynu již souhlasili s převodem plateb na rubly.

Židé také vedou boj proti ChM po celém světě a aktivně ji vykořeňují v Izraeli. Například vysocí rabíni odsoudili a policie zatkla čtyři členy extremistické skupiny Returning to the Mount (Návrat na horu), která nabízí finanční odměnu každému, komu se podaří přinést živou satanskou oběť na Chrámové hoře.

Saudskoarabská vláda také zakročila proti ChM a zatkla devět významných soudců na základě obvinění z velezrady. Soudci nařizovali hromadné popravy, včetně poprav nezletilých, zatýkali aktivistky na základě vykonstruovaných obvinění a jinak svými činy prozrazovali, že pracují pro ChM.

Celosvětově je 9 z 10 největších armád na světě buď na straně Ruska, nebo zůstávají neutrální.

Podle zdrojů z Pentagonu navíc „Putin disponuje Teslovou technologií, která dokáže vyřadit celou flotilu USA, a to bez vedlejších škod.“

Když už mluvíme o Teslově technologii, tak podle CIA:

Jedná se o elektromobil Nikoly Tesly z roku 1921 poháněný čistě elektřinou z éteru. Jedná se o samonabíjecí automobil, nejezdí na baterie, olej ani plyn. Elektromobily existují mnohem déle, než si většina lidí uvědomuje. Není to ani mýtus, jen zastírání naší ztracené technologie, aby nám mohli vystavovat účty na každém kroku a měli nad námi naprostou kontrolu. Volná energie = nezávislost, svoboda od matrixu, svoboda jít, kam chcete, žít mimo síť, mít teplo a elektřinu a žít svůj život šťastně bez zásahů vlády.

Náš postoj k volné energii zůstává stejný – uvěříme tomu, až budeme moci na takovém zařízení provozovat vlastní domácí spotřebiče.

A nakonec tento týden uzavřeme informacemi typu Akta X. Zeptali jsme se našeho nejdůležitějšího zdroje z velení Amerických vesmírných sil na příčinu současného nárůstu teploty o 40 stupňů, který byl zaznamenán na severním a jižním pólu, a dostali jsme tuto odpověď:

Magnetickou energií Země tam lze manipulovat pomocí zbývajících superzbraní ChM / Deep State, které mají stále pod kontrolou. Mohlo by jít o totéž, co se dělo na konci Atlantidy před mnoha lety, kdy se kontinenty posunuly / potopily. Nyní nám hrozí ještě větší vzestup moří. Moře by mohlo stoupnout o několik set metrů, pokud všechen led roztaje, a počasí bude chaotické.

Horké teploty a vysoký obsah CO2, které se tam nyní vyskytují, by mohly být způsobeny tím, že se snaží přímo přeskupit póly, aby absorbovaly sluneční energii ze Slunce a nabily tak 5 km dlouhou ocelovou sondu absorbující přímou polarizaci. (Dr. Tesla použil tuto metodu k vytvoření neomezeného stejnosměrného proudu s nulovými náklady). To je nebezpečná věc a mohlo by to způsobit, že se Země posune ze své současné oběžnice od Slunce a změní se roční období. Plánem Deep State je vytvořit falešná roční období a vytvořit ve speciálních oblastech po celém světě odrazovou přikrývku, aby mohli ovládat několik vyvolených pro svůj Nový světový řád. Aliance to vše sleduje a má připravenou protiofenzivu. Elon Musk a jeho satelitní systém Starlink je součástí programu Aliance, jehož cílem je zmařit plány cabal chazarské mafie.

Ponecháváme na čtenářích, aby posoudili, zda se jedná o dezinformaci, nebo o začátek dlouho očekávaného odhalení tajného vesmírného programu. Doufáme, že je to pravda.

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Převzato:

https://tadesco.org/knezi-a-samani-versus-sataniste-a-carodejnice-ukrajinska-valka-se-meni-v-esoterickou/