Koalice bojující za osvobození planety Země od satanské nadvlády dosáhla minulý týden významného vítězství, když de facto ovládla OSN a Evropskou centrální banku, tvrdí zdroje z Mossadu a Vesmírného velitelství USA (USC). Právě to stálo minulý týden za návštěvou Antarktidy ředitele Světového ekonomického fóra Klause Schwaba a šéfky Evropské centrální banky Christine Lagardové.

Schwab, Lagardová a jejich týmy si mysleli, že jedou na Rothschildův ostrov v Antarktidě, aby dostali nové rozkazy pro chazarskou mafii. Nevěděli však, že Rothschildův ostrov ovládla Aliance pro osvobození Země.

Tohle říká zdroj z Vesmírného velitelství (USC):

Schwabův tým nevěděl, o co se jedná. Plnili rozkazy svých pánů, nebo si to alespoň mysleli. Hrálo se na malou lest. Dostali na výběr, zda se přidají k Alianci / laskavým bytostem, nebo budou eliminováni. Vybrali si to první. „Důkaz bude v pudinku“, jak se říká.

Bylo nám řečeno, abychom sledovali změny, až se vrátí. Bude několik vládních úředníků, kteří budou pozitivně testováni a během příštích zhruba dvou týdnů přejdou do „karantény“ (samoizolace). Víme, co to znamená.

Již nyní se objevují náznaky, že Schwab, člen rodiny Rothschildů, která vlastní OSN, již vydal této agentuře nové rozkazy. Největším znamením je zjevné postupné odeznívání pandemie strachu a očkování kampaně, jak ukazují následující zprávy:

Např. Deník Epoch Times v pátek informoval, že WHO nakonec odpověděla na žádost o vyjádření a potvrdila, že agentura nedokáže specifikovat jediné úmrtí, které by bylo možné přičíst omikronu.

Ředitelka CDC Rochelle Walenskyová v pátek odpoledne potvrdila, že v USA byl hospitalizován pouze jeden pacient v souvislosti s omikron variantou.

Takže najednou se z „500krát smrtonosnější nové varianty“ oficiálně vyklubal průšvih.

Tato zpráva také naznačuje nové rozkazy, které Lagardová dostala:

Nový německý ministr financí Christian Lindner při svém debutu ve funkci ministra financí oznámil, že do oblasti klimatu vloží 60 miliard euro. (ODKAZ)

To je znamení, že německá centrální banka byla ovládnuta a „nevyužitý dluh“ jsou fiat peníze tištěné z důvodů ochrany životního prostředí.

Jsme tedy svědky toho, jak vedoucí představitelé bagatelizují obavy z pandemie, zatímco tisknou peníze z jiných důvodů, než je válka a nemoci.

Nezapomeňte, že v konečném důsledku jde o boj, o psychologický proces rozhodování o tom, co budeme jako druh dělat v budoucnosti. Bitva se odehrává mezi těmi, kteří nás chtějí pomocí strachu a nenávisti zotročit, a těmi, kteří chtějí společně budovat lepší budoucnost.

Když už mluvíme o pozitivech, existují náznaky, že korporátní propagandistická média brzy ovládnou bílé klobouky. Zejména zdroje ze CIA nám říkají, že CNN se chystá být vyčištěna od základů a proměněna v to, čím měla být – zdrojem pravdy a faktů. Tento titulek naznačuje, co se děje:

„Zaměstnanec CNN byl v pátek obviněn ve třech bodech obžaloby z toho, že využíval zařízení mezistátního obchodu ke zneužívání nezletilých dívek.“

Klíčové je zde „zařízení mezistátního obchodu“, protože umožňuje, aby CNN, Google a další korporátní mediální giganti byli systematicky vyšetřováni kvůli zneužívání dětí. Naše zdroje tvrdí, že obviněný úředník už na své šéfy ze CNN mnohé prozradil.

Jedná se o agenturní reakci na proces s Ghislaine Maxwellovou, která byla obviněna z pedofilie. Největší událostí v něm zatím bylo, že jedna z obětí u soudu uvedla, že viděla fotku, na níž byla Ghislaine nahá a těhotná. Co se stalo s dítětem?

Každopádně další známkou toho, že bílé klobouky skoncují s mediálními podvrhy, je fakt, že herec Jussie Smollett byl shledán vinným z předstírání trestného činu rasové nenávisti. To je důkaz, že pokusy Antify financované Čínskou komunistickou stranou o vyvolání rasové války ve Spojených státech jsou utlumeny.

Proti chazarské mafii probíhá také koordinovaný mezinárodní právní útok na mnoha frontách.

Pamatujete si, jak alter ego Marka Zuckerberga – falešný mluvčí prezidenta USA „Jens Psaki“ – na pár týdnů zmizel, zatímco jeho společnost Facebook byla převzata a přejmenována na „Meta“? Nuže, nyní právníci společnosti Meta u soudu otevřeně prohlašují, že „ověřování faktů“ je „názorem“.

Stejné komunikační sítě, které „ověřují fakta“, jsou nyní označovány za skutečnou příčinu „pandemie“. Dne 23. listopadu 2021 požádalo 289 organizací a 34 jednotlivců Nejvyšší soud Spojených států, aby jako protiústavní zrušil ustanovení telekomunikačního zákona z roku 1996, které zakazuje místním samosprávám regulovat mobilní věže na základě ochrany zdraví a životního prostředí.

Světové zpravodajské služby jsou si plně vědomy toho, že většina úmrtí na „koronaviry“ je ve skutečnosti důsledkem elektromagnetických útoků, takže tento krok připravuje půdu pro hromadné zatýkání telekomunikačních úředníků, tvrdí zdroje ze CIA.

Mezinárodní trestní tribunál obdržel dne 6. prosince také stížnost, v níž se uvádí, že britští vládní představitelé a mezinárodní světoví vůdci se dopustili různých porušení Norimberského kodexu, zločinů proti lidskosti, válečných zločinů a zločinů agrese spáchaných na obyvatelích Spojeného království.

Je to otevřené znamení, že zločinecké špičky Austrálie, Kanady, Nového Zélandu a Velké Británie budou brzy čelit obvinění z válečných zločinů, slibují zdroje MI6. Zde se podívejte jen na některé z těchto zločinů. Australský premiér Scott Morrison minulý týden přirovnal očkování Australanů k „průchodu ovcí branou“.

Čisté jmění novozélandské premiérky Jacindy Ardernové se mezitím v prosinci 2021 vyšplhalo na 25 milionů dolarů, zatímco v listopadu předchozího roku činilo pouhých 800 tisíc dolarů.

Mohlo by to být její spojení se společností Pfizer? Proč by jinak říkala: „Tenhle očkovací program nebude mít žádnou tečku… potřebujeme, aby se vrátili, nebo musíme jít k nim.“ To je přece jasné. Nezapomeňte, že u těchto takzvaných vakcín nebylo ani prokázáno, že by zabránily „Covidu“, navzdory všem jejich ošklivým vedlejším účinkům.

Také bychom jí měli říkat Jacinda nebo Jack? Na jednom videu bylo vidět, že se jí něco houpe v rozkroku.

V Kanadě mezitím pastor jedné ontarijské církve říká, že pastoři v jeho oblasti byli „podplaceni, aby přiměli členy naší církve k tomu, aby přistoupili na tuto zlou Covid agendu“.

Poté, co se mnoho zemí po celém světě snažilo přinutit co nejvíce svých občanů, aby se nechali očkovat proti COVIDu, však nyní couvají a varují, že toto očkování může způsobit vážné srdeční problémy a další nežádoucí účinky.

Je jisté, že v příštích měsících a letech zbohatne spousta právníků, kteří budou žalovat společnosti Pfizer, Moderna atd. Skutečnou otázkou však je, kdy budou Rockefellerovi a Rothschildovi vládci těchto korporací konečně odstaveni od moci.

Jak bylo zmíněno v úvodu tohoto reportu, zdá se, že Rothschildové obrátili, takže nyní musíme sledovat, kdy se zhroutí Rockefellery ovládaná falešná Bidenova administrativa.

Známkou toho, že by to mohlo být brzy, je, že korporátní krysy opouštějí loď. Podle údajů společnosti InsiderScore prodali insideři firem do listopadu akcie za neuvěřitelných 63,5 miliardy dolarů, což představuje 50% skok oproti celému roku 2020.

Také mega korporace se snaží co nejrychleji vyvléknout z povinnosti očkovat.

Rockefellery ovládaný americký akciový trh se zjevně stává obrovskou halucinací. Stále roste, i když reálná životní úroveň klesá tempem 10 % ročně (reálná míra inflace minus růst HDP).

Naštvaní občané se v odvetě uchylují k rabování a bezpráví. Rabování již proměnilo San Francisco v město duchů. Los Angeles, Chicago, New York a další nejsou od toho daleko.

Přeživší Rockefellerovi se skrývají ve Švýcarsku, ale švýcarské zdroje slibují, že je po nich pátráno.

Chazarská mafie samozřejmě dělá vše pro to, aby se udržela u moci. Japonsku je vyhrožováno zbraněmi na vyvolání zemětřesení, protože jejich vláda se chystá veřejně oznámit, že Fukušima byla teroristickým útokem řízeným ze Švýcarska a Izraele, tvrdí japonské pravicové zdroje.

Klíčový svědek útoku ve Fukušimě je také zastrašován výhrůžkami smrtí, jak ukazuje tato zpráva:

Ministerský výbor, který dohlíží na činnost bezpečnostní agentury Šin Bet, v neděli odhlasoval, že přestane poskytovat osobní ochranu manželce a dospělým synům bývalého premiéra Benjamina Netanjahua, a to šest měsíců poté, co byl dlouholetý vůdce odstaven od moci. Rozhodnutí, které vstoupí v platnost v pondělí, bylo přijato navzdory Netanjahuovým prosbám, že jeho rodina je pravidelně vystavena výhrůžkám smrtí.

Podle NSA a japonských vojenských zdrojů byl Netanjahu den po Fukušimě nahrán, jak volá tehdejšímu japonskému premiérovi Kan Naotovi a vyhrožuje mu, že pokud Japonsko nepředá Izraeli všechny své devizové prostředky, způsobí výbuch hory Fudži.

Samotný Izrael samozřejmě ve své současné podobě pravděpodobně dlouho nepřežije. Premiér Naftali Bennett se v neděli vydal do Abú Zabí, aby se setkal s korunním princem šejkem Mohammedem bin Zayedem Al Nahyanem, což byla první cesta izraelského premiéra do Spojených arabských emirátů. Souvisí to s blížícím se pádem izraelské kolonie v Saúdské Arábii.

Jak píše web Debka, který je napojen na Mossad, „dva přední vládci Perského zálivu, MbS a šejk Muhammed bin Zajd (MbZ) ze SAE, mají pocit, že se nemohou spolehnout na USA ani na Izrael, pokud jde o ochranu před íránskými intrikami.“

To znamená, že americká armáda již nebude bojovat za Izrael, takže tato země nyní musí požádat Írán o ochranu, jinak ji převezme Turecko.

Americká armáda se mezitím systematicky zbavuje pátých kolon, jako je generál Michael Flynn, jak ukazuje tato zpráva:

Plukovník Earl Matthews, který za vlády Donalda Trumpa působil v Radě pro národní bezpečnost a Pentagonu, obviňuje bratra Michaela Flynna a dalšího generála americké armády, že v reakci na vzpouru z 6. ledna otáleli s vysláním Národní gardy do amerického Kapitolu.

Šéf kapitolské policie Steven Sund „prosil“ o okamžité nasazení Národní gardy v Kapitolu poté, co výtržníci prolomili jeho hranice. Piatt a Flynn žádost zamítli.

Nezapomeňte, že incident z 6. ledna byl pastí na americké vlastence, kterou připravila chazarská mafie.

Americká armáda od ledna 2020 opustila Washington DC a nyní ji řídí Vesmírné velitelství z Cheyenne Mountain a letecké základny Thule v Grónsku, tvrdí zdroje USC. Slibují brzké velké přesuny.

V každém případě, prosím, zpřístupněte své antigravitační létající talíře široké veřejnosti. Samozřejmě, jako u všech věcí vesmírného typu, věřte tomu, až to uvidíte.

Na závěr tohoto týdne vám přinášíme záhadnou fotografii, kterou nám zaslala ruská tajná služba FSB. Co myslíte, může to být pravda?

Přeložila tereza | Zdroj: benjaminfulford.net

Přeložil:

https://tadesco.org/klaus-schwab-a-christine-lagardova-se-pridali-na-stranu-bilych-klobouku/