Trampův krok číslo 4
Po trumfu ve Vatikánu nyní Trump stojí za celosvětovou státní pokladnou a za státními pokladnami v každé jednotlivé zemi. Žádná lidská bytost v historii nebyla nikdy mocnější a nekontrolovala více financí a bohatství než nyní Donald J. Trump. Kapitulace Vatikánu vůči Trumpovi v Londýně „odřízla“ nohy u kolen Rothschildům a byla značně zmenšena finanční síla Londýna, který byl finančním centrem „cabal“, Washington DC byl jeho armádou a Řím byl ústředním mozkem, kterému vznosně říkali Duch „Ale nebyl to žádný duch, ale centrální digitální mozek této „bezbožné“ trojice moci.
Rothschildové včetně celého finančního centra v Londýně přestali být v létě 2017 rozhodující světovou finanční institucí a museli předat kormidlo centrální světové banky Trumpovi a od této doby přestali být dominantními světovými hráči. Jejich obrovská proudící finanční síla byla přerušena. Během posledních 18 měsíců byli přinuceni udělat opravdu mnoho skromných věci. Takže nyní Rothschildové stále ještě hledají „nohy od kolen dolů“. Krokem číslo 3 – kapitulací Vatikánu bylo dosaženo prvního velkého částečného vítězství. Tři hlavní úderné globální síly této pyramidální hydry byly nyní ovládnuty, Saúdská Arábie, Izrael i Vatikán, díky Trumpovým prvním třem zastávkám na jeho celosvětovém turné.

Když Trump opustil Řím, letěl přímo do Bruselu, kde sídlí další dva velcí hráči, Evropský parlament pro EU a NATO. Trump svolal tuto schůzku a požadoval, aby tam byli všichni političtí lídři spolu se svými ministry financí. Trump strategicky a takticky přišel pozdě a donutil všechny, aby se potili, než se dostaví, protože nevěděli, co si mají myslet a co přijde. Přišel pozdě, hodil na stůl svou velkou složku a řekl: „Tady to všechno máme.“ Jaká bude vaše odpověď? Hrál s nimi neuvěřitelně tvrdě, jak s EU, tak i s NATO a ve velmi krátké době všichni ti malí zbabělí přisluhovači kapitulovali, jeden po druhém. V následujících dnech se pak odehrálo spoustu věcí, včetně toho, že EU musela podpořit BREXIT a NATO muselo v podstatě zaplatit většinu budoucích výdajů za všechny evropské národy místo toho, aby to financovaly USA. Z hlediska objemu financí to nebylo zase tak moc peněz, ale byl to opět symbolický akt podřízenosti. Když se fotografovalo toto „slavné setkání“ v Bruselu, Trump opět přišel pozdě. Všechny filmové štáby byly připraveny na místě, všechny hlavy EU a NATO byly nasvíceny jasnými světly a všichni potentáti se ve svých ozdobných oblecích potili jako blázni. Jedna z fotek symbolicky ukazuje, jak se Trump schválně dívá opačným směrem, jako houf evropských politiků. Trump opět přišel sebevědomě pozdě a nepokrytě jim dával najevo, že jimi pohrdá za to, čeho jsou součástí. Když vstoupil, tak si pískal, pak chvíli diktoval nějaké informace do tisku a rychle odešel. Tím ukázal, že v podstatě vlastní EU i NATO. Proto od té doby udělali všechno, co udělali.

V říjnu 2017 došlo k pokusu o atentát na nového saudského korunního prince bin Salmana, který nahradil Alwaleeda, aby pomáhal Trumpovi, ale byl zachráněn na poslední chvíli. Existují protichůdné zprávy o tom, zda je Alwaleed stále ve vazbě nebo zda byl vyhnán kvůli této „nerozvážnosti“ ze zákulisí. Když byl bin Salman zachráněn americkou armádou skrze INTEL, byl bin Salman Trumpem požádán, aby převzal ještě větší úkol. Souhlasil, převzal ho a v zásadě řekl Trumpovi: „Všechno udělám, můj bratře.“ Potom zůstal v USA a jménem Trumpa šel bin Salman do všech hlavních korporací, zejména do mediálních společností jako Google, Apple, Facebook, Twitter, Microsoft, všechny tyto hlavní společnosti, které jsou spojeny s bin Salmanem, a jménem Trumpa je všechny navštívil. To vše je ověřitelné. Existuje k tomu veškerá dokumentace a plno snímků, které dokreslují všechna tato setkání, konajících se na konci října a začátkem listopadu 2017. Bin Salman navštívil všechny tyto dosazené loutky, všech těchto loutkových společností. Přečetl jim výzvu a ukázal dokumentaci, kterou měl na ně nachystanou od NSA a v podstatě jim řekl: „Nyní hrajete za tým „Trump“. Trump bude nyní tyto společnosti kontrolovat nebo nastane odhalení a všechny tyto informace budou jedna po druhé odtajněny a každý z vás bude nabídnut masám jako dětský vrah. Všichni tehdy kapitulovali, včetně Jacka Dorseyho na Twitteru.

Trampův krok číslo 5
Koncem listopadu 2017 Trump podnikl své asijské turné se stejným scénářem. Nejdříve jel do Japonska, předložil jim šokující kompromitující materiály a Japonci bez velkého boje kapitulovali. „Symbolické gesto japonského odevzdání se Trumpovi proběhlo na závěrečném finále Sumo Wrestling Championship Event. Trump přišel na pódium, což je pocta vyhrazená pouze nejvyšší postavě v zemi, aby předal tuto obrovskou trofej šampionovi Sumo wrestlerovi.

NSA a Q-Anons zvládli pak skvěle všechna jednání se Severní Koreou, která začala, když Trump opustil Japonsko a pak odletěl přímo do Jižní Koreje, kde vedl jednání o míru se Severní Koreou. A víte, co přimělo všechny tyto asijské vlády, aby se podrobily Trumpovi. Stalo se to opět prostřednictvím všech dokumentů, DVD a CD, které měl Trump k dispozici z celé jihovýchodní Asie. Ta byla v kontaktu s politiky, cabalou, Hollywoodem i Washingtonem DC. Vlády jihovýchodní Asie se opíraly o nejrůznější vlivné lidi, kteří POTŘEBOVALI děti, říkali si o ně a tyto vlády jim je obstarávaly a dělaly to dlouhé roky. Trump jim tedy ukázal veškerou dokumentaci, kterou NSA nashromáždila, a která prokazovala, že všichni byli spoluviníky, a že všechny tyto jejich nechutné trestné činy by mohly být „odměněny“ trestem smrti. Tato fakta a hora průkazního materiálu je přinutily, aby všichni kapitulovali.

Své první jednání v jihovýchodní Asii měl Trump na severokorejské hranici, kde se setkal s Kim Jong unem a tím byl zahájen proces mírových rozhovorů se Severokorejci. Najednou mainstreamová media oznámila jako obrovské překvapení vznik mírové smlouvy Kima se Severokorejci. Všechno toto mohlo být provedeno, protože Trump demonstroval svoji sílu, kterou měl, a to přinutilo všechny tyto země, aby nejen přestaly konat zlo a podílet se na tomto nelidském počínání, ale navíc byly nuceny vstoupit do široké koalice pro potírání celosvětového zla a plnění plánu Q. Všechny tyto země, se kterými Trump jednal, jsou nyní součástí tohoto ozdravného procesu, kterému pomáhají.

Další zastávkou byla Čína a to, co zde proběhlo, bylo obrovské. Musíme být velmi příjemně překvapeni, z toho, co čínští svobodní lidé veřejně oznámili prostřednictvím Steve Bannona. Další příběh, o kterém nám hlavní média zapomněla vyprávět. Čína vyhodila komunisty a ďábelské uctívače – satanisty. Je to velmi důležitá a převratná zpráva a mainstreamová média to všechno ignorují. Na jaře, ne dlouho poté, co se Trump stal prezidentem, navštívil prezident Xi Jinping Trumpa na Mar-a-Lago ve velkém rekreačním domě na Floridě. Trump nebyl ještě tak dlouho prezidentem a lidé tím byli naprosto šokováni. Média o tom příliš neinformovala. Čínský prezident přjel až z Číny a navštívil Trumpa v rámci jeho volného času v Mar-a-Lago. To byla velmi významná událost!

Jakmile Trump „propláchl bažinu“ v jihovýchodní Asii, odešel do Číny a setkal se s Xi v Zakázaném městě. Tohle je také symbolicky velmi významné! Zakázané město je „zakázané“, protože, že je to velmi soukromé, duchovní a tajemné místo veškerého čínského dědictví a čínské kultury. A je takřka zapovězené všem cizincům. A právě tady se oba setkali, což se stalo na Trumpovu žádost. Byl to jeden z dalších velkých symbolických úspěchů a kroků, které Trump v jednotlivých státech vždy dělal a jasně ukázal, jak každý z těchto národů bezvýhradně akceptoval Trumpa jako svého vládce. Trumpovo setkání v Zakázaném městě je pravděpodobně největší symbolickou událostí na jeho cestě! Nedokážete si představit, jak obrovsky prestižní a velké to bylo. A samozřejmě mainstreamová média o tom všem mlčí. Na té schůzce byli Američané velmi překvapeni, když zjistili, jak zoufale čínští úředníci chtějí, aby byli z jejich středu vyhnáni všichni zlí komunisté a satanisté, kteří ničí, dusí a zabíjí vše lidsk. Instinktivně se tohoto světového zla také chtějí zbavit. V Číně se odehrály některé z nejhorších věcí a je to děsivé pro lidi, kteří mají svědomí. Setkali se s Trumpem s otevřenou náručí a dobrovolně kapitulovali Trumpově autoritě, protože chtěli tímto způsobem uniknout mafiánsko-komunistické, satanistické zvůli.

Trampův další krok

V listopadu 2017 Tramp navštívil Vietnam a i zde ukázal, co má v prvé řadě na starosti. Vietnamci slíbili, že zastaví svou účast na zadávaných „dětských zakázkách“ a na obchodování s lidmi a sexem. Kapitulovali, ale většina z nich se nevzdala bez boje. Chtělo to i velkou odvahu vstoupit do této „jámy lvové“ na konci jeho „asijského turné“.

V lednu 2018 se Trump zúčastnil velmi slavného setkání se všemi těmi mocnými a důležitými v Davosu ve Švýcarsku. Byl to docela velký problém a velmi nebezpečná situace. Tady mluvíme skutečně o těch největších a nejbezohlednějších, za kterými stojí ty nejmocnější mezinárodní korporace na světě, ti skutečně klíčoví hráči a ti nejhorší z nejhorších. I Soros se na tuto schůzku dostavil. Samozřejmě, že se tam neříkalo to, co se nám říká veřejně. Trump zvolil stejnou taktiku, která se už osvědčila. Přišel znovu pozdě. Seděl u samého středu stolu a byl všemi zcela obklopen. Všichni se tísnili kolem Trumpa, protože byl šéfem tohoto setkání. Trump rozložil svoje dokumenty a složky. Začal obálkami, velmi podobnými těm, jaké byly rozdávány při pohřbu George HW Bushe. Následující den, když všichni dorazili na schůzku, bylo mnoho z nich velmi ustaraných kvůli tomu, co našli uvnitř těchto obálek a co jim tam bylo sděleno. Připomíná to scénku z FANTOMASE, kdy všichni nesmírně bohatí dostali obálky, kde jim bylo sděleno, že od nynějška už budou stále platit za své právo na život. A druhý den na další schůzce poskytl Trump všem spoustu dalších informací o jejich zlých skutcích. Tato druhá schůzka proběhla velmi rychle a už „nebylo moc“ o čem hovořit. To místo setkání pod švýcarským Davosem je samo o sobě velmi děsivé. Je to místo s rozsáhlými jeskyněmi a tunely pod okolními horami. Mohli Trampa zadržet a pak říci, že ho někdo unesl a nikdo neví, kdo to byl a kde nyní je. Přestože tam měl Tramp svůj „doprovod“, tak v tom lednu 2018, to setkání ve Lvím doupěti v Davosu byla od Trumpa velká a nebezpečná hra. Všichni přítomní kapitulovali docela rychle jako vystrašení malí hlodavci. Trump to zahrál psychologicky velmi sugestivně a nekompromisně. První den dostali obálku a tak je donutil potit se přes noc a druhý den je dorazil složkami, které obsahovaly otřesné skutečnosti, na kterých se podíleli, ať už přímo či nepřímo. Nezbylo jim nic jiného, než rychle kapitulovat. Bez jejich kapitulace by Trump neodejel. A co jim bylo řečeno: „Už nebudete dále otravovat vodu, ale budete pracovat pro nás. A to, o co vás požádáme, abyste udělali, tak uděláte a pokud ne, tak každého z vás budeme brát k zodpovědnosti za vaše činy. Už nejste příslušníky žádného kolektivního spiknutí, které vás ochrání. Budeme si vás podávat individuálně. Jste prázdné osamělé ořechové skořápky a tím, že jste se podíleli na týrání, zneužívaní a zabíjení dětí, přišli jste o společenskou ochranu. Jste tady každý sám za sebe“. To řekl Trump každému z nich. Všichni na této schůzce kapitulovali, a to je obrovské, protože zde byly osoby z největších společností, včetně George Sorose.

Prezident Donald Trump má odvážnou a důležitou roli při odhalování cabalistů jednoho po druhém z Hlubokého státu. „Temní“ ale dělali a stále někteří ještě dělají vše pro to, aby tento proces zastavili a zabránili definitivnímu probuzení lidstva. Už se stali zoufalými, vytahují všechny způsoby, aby zabránili proměně v lepší svět pro nás pro všechny. „Cabala“ lidství nenávidí, protože se lidství bojí. Vědí, jakou sílu a schopnosti má probuzený Člověk. Proto se všichni „temní“ spojili, aby nás zotročovali, uvrhli do nevědomí a pomalu zabíjeli pomocí otrávených pilulek Big Pharma, prostřednictvím jejich takzvané „zdravotní péče“; toxické fluoridované vody; potravin s nezdravými látkami, nealkoholických nápojů s nebezpečnými cukry a sladidly; chemtrails, 5G zářením. Vymývají nám mozky podprahovými informacemi a neskutečnou záplavou reklam, vzdělávacími programy plných lží, bez utajených, důležitých informací, protože ONI nepotřebují skutečně vzdělané, citlivé, tvořivé a samostatně myslící občany, ale chtějí jen vojensky poslušné „roboty“, „počítačové terminály“, nevědomé zombi. Chtějí následovníky, ne vůdce. Nechtějí, abychom se na cokoliv ptali, proto se dnes musíme ptát naprosto na vše!

Na obrázku může být: 7 lidí

Trampovy další kroky

Jakmile byl „sestřelen“ John McCain, osoba stojící za ISIS, byla zaznamenaná značná absence teroristických útoků spojených s ISIS. Když John McCain ještě žil, trávil spoustu času na Středním východě, a když byl John McCain „nečestně“ propuštěn z armády a jeho život ukončen střelou do týlu hlavy s jeho následným „nečestným“ pohřbem s pomačkanou státní vlajkou, tak se zdálo, jakoby ISIS zmizel, protože to byl McCain, který navigoval ty zmanipulované idioty, aby dělali všechny ty věci, které dělali. ISIS byl jeho úkol, a proto bylo tolik terorismu na Středním východě.
Poté Trump odejel do Indie a přiměl indickou vládu, aby pro jeho plán také pracovala. Potom byla na řadě Střední Amerika. Trump začal svou misi v Mexiku. Andres Manual Lopez Obrador (AMLO), mexický prezident byl odporně urputný. Nechtěl se vzdát „jezení dětí“ a ani se nechtěl zpočátku vzdát své moci a podřídit se Trumpovi. Z Mexico City odešel Trump do všech středoamerických zemí a všichni se nakonec podepsali pod jeho plán. Na těchto setkáních všichni tito různí vůdci a nakonec i včetně AMLO, sepjali ruce k sobě, zápěstí dohromady, jako by byli svázáni společným úkolem.
Dále následovala Brazílie. Trump získal pro svůj plán Bolsonara a oznámil mu, že mají tuto veřejnou schůzku, protože od této chvíle bude pro něj pracovat. A hned poté, co Trump odejel, byl jedním z prvních činů, které Bolsonaro vykonal, že ten „krásný božský muž“ Faria, ten, který provozoval jedno z největších „výrobních zařízení“ na adrenochrom a obchodování s dětmi na světě, absolutní monstrum a Oprahův nejlepší kamarád, byl zatčen krátce poté, co Trump opustil Brazílii.
Pak Trump odejel do Argentiny, která byla dlouho bezpečným přístavem pro těžké zločince, jelikož leží daleko a trochu mimo světové dějství. I Obama, jako mnoho jiných zkompromitovaných politiků, plánoval svůj bezpečný útěk do této země, pokud by se události nevyvíjeli v jeho prospěch. V Argentině strávil Trump spoustu času, stejně jako mnoho dalších lidí z jeho týmu. Jednal s argentinským prezidentem Mauricio Macri (2015–2019), který je velmi zkorumpovanou osobou. Trump byl vůči tomuto chlapovi velmi neuctivý. Trumpovo chování vůči němu bylo až brutální a zacházel s ním jako se spodinou Země, jakou je. Samozřejmě, že i on kapituloval. Tisk kritizuje jednání Trumpa, že nedodržuje protokol, ale on tímto svým postojem ukazuje světu, jak pohrdá těmito zločinci, nepřetvařuje se kvůli nějakému protokolu a v podstatě jim říká přímo: „Jsi spodina Země, víme, kdo jsi, a proto už teď jen poslouchej a dělej, co ti řekneme…
„A pak na summitu G7 v Kanadě se sešel s velikým pedofilem a adrenochromanem Justinem Trudeau. Byla tam také Angela Merkelová, kterou tam chtěl Trump také mít, protože v Bruselu nehrála příliš významnou roli. Na této schůzce také dostal všechny, kam potřeboval, ale zejména cenná byla kapitulace kanadského Justina Trudeau a německé Angely Merkelové. Oba většinu času setkání G7 strávili se sepjatýma rukama, jako by byli v poutech. Trump je zde systematicky a sugestivně „sestřeloval“. Ale jednoho z těch, které Trump považoval za absolutně nejhorší, byl francouzský president Makron, který je známý jako Rothschildův „zplozenec“ a také jako hrozný adrenochroman. Trump z něho na veřejnosti, před tiskem a médii udělal klauna a přivedl i jeho ke kapitulaci.

Na obrázku může být: 3 lidé

Trampovy další kroky

Pak byla „přinucena“ Teresa May ve Velké Británii, aby rezignovala, a aby tak umožnila Borisovi Johnsonovi převzít roli Trumpova zastánce. Bylo kolem toho mnoho křiku a „pláče“, ale pak ji Trump ukázal „zprávu“ z NSA, že Benátčané plánovali, že půjde „z kola ven“. Už byl na ni skutečně připraven atentát. Trump jí ukázal všechny podrobnosti, co o tom zjistily tajné služby, kde a kdy měla být zasažena. Takže svým tlakem na její demisi ji v podstatě zachránil život. Účelem jejího vyloučení bylo také dostat do hry Borise Johnsona. Boris Johnson je silná postava. Vypadá, že je velmi zlý, ale také jen hraje svoji roli. U slavného Trumpova výletu do Buckinghamského paláce panuje spousta dohadů, jestli tam byla pravá královna, která tam toho dne byla, protože má více „těl dvojníků“. Trampovo chování bylo každopádně neuvěřitelné. Chodil rychle po paláci, Camilla Parkerová byla podrážděna Trumpovou ignorací protokolu. Královna mu nestačila a ani Charles s ním nedokázal držet krok. Pak přešel k Charlesově soukromé gardě a začal s ní střílet vítr. Dalším výstřelkem dokumentující převrat v Buckinghamském paláci bylo pořízení fotografie, na které se Trump uvelebil v koženém křesle Winstona Churchilla, kde vypadal jako „Velký šéf“.

Odtud jel Trump do Norska a potkal se zde s Putinem. Na této jejich schůzce, když byli oba na pódiu, tak Putin držel fotbalový míč, který je symbolem molekuly adrenochromu, která vypadá jako fotbalový míč. Putin ho předal Donaldu Trumpovi a řekl: „Míč je teď na vaší straně pane presidente“ „Jsme ve vašem týmu a jen chceme, abyste věděl, že pro vás nyní pracujeme.

To vše není špatný výsledek za prvních 3 a půl roku Trampova volebního období. Docela výrazná a kvalitní stopa. I přes všechny Trumpovy úspěchy setrvávají mnohé adrenochromické hrůzy ještě v temných hlubinách a zdaleka nejsou všechny odhaleny, jejich stín se vznáší všude nad planetou a všechny děsivé informace teprve netrpělivě čekají, až se vynoří na povrch z pekelného podzemí a budou oficiálně zveřejněny. Mechanismus pro to, aby se toto všechno mohlo sdělit masám, bude pravděpodobně vyžadovat nouzové převzetí světového informačního kanálu, kde bude světová veřejnost informována nepřetržitě o GITMO, Guantanamo Bay a o Vojenských tribunálech, kde všichni tito obvinění lidé, kteří ještě zůstali naživu, budou souzeni a pod tíhou nezpochybnitelných důkazů, odsouzeni. To je velká věc, jak se všechno postupně vyvíjí, protože tito satanističtí pedofilové nemají smysluplnou a reálnou obranu. Všichni tito zločinci, ještě alespoň trochu reálně uvažující, se pokusili spojit svou obranu a zmírnění trestu se svou kapitulací a spoluprací na potírání světového zla. Všem, kterým byla na pohřbu starého „Timberwolfa“ (utraceného starého vlčáka Bushe) doručena písemná obžaloba v obálce, strachem jejich tvář zpopelavěla.

Ve druhé světové válce byly miliony obětí, ale dnes jsme „údajně“ v době „míru“ a také jsou milióny obětí. Těmi hlavními obětmi jsou ale děti, a až se vynoří všechna ta děsivá čísla a veškerá hrůzná pravda, tak vás bude velmi bolet žaludek. Toto, co nyní probíhá je další světová válka a je to vůbec ta nejhorší válka, jaká kdy byla. Nezdá se to, není příliš vidět, je skrytá, manipulativně utajená, ale je to tak! Vše se děje před očima omámené veřejnosti, která o ní ví jen velmi málo. Zachraňují se nevinné děti a určitě stojí za to „pozastavit“ na chvíli svět, aby tak mohlo být učiněno a děti zachráněny.

To, že to nemá Trump zejména v USA lehké, je zcela jasné a jen hlupák si může myslet, že ho všichni tito satanští přisluhovači budou ihned na slovo poslouchat. Pokud jsou ještě v jednotlivých státech ve vysokých funkcích, třeba jako guvernéři za demokratickou stranu a ovládají finančně, silově i politicky mnoho lidí, tak mají stále obrovskou moc. Trump prokázal, zejména ve veřejných diskusích s nimi, že dokáže být velmi tvrdý a zároveň ukázal svůj důvtip i pohotovost. Zkompromitoval veřejně Nancy Pelosi, Gavina Newsoma i guvernéra Jerry Browna. Trump si také vynutil veřejný souboj a diskusi s guvernérem státu New York Andrew Mark Cuomo a v jednom z „výstřelů“ tohoto televizního souboje byl Cuomo nucen stáhnout si sako a odhalit celou přední část hrudníku. Ahoj guvernére, proč máš na sobě piercing bradavek? Pointou tohoto příběhu jsou záběry, které měl Trump nachystané na Cuoma. Guvernér se na nich zúčastňoval „párty“’, kde došlo k mučení a vraždě dětí a Cuomo byl na ní celý „korálkový“ v ceremoniální barvě a s velkými prsteny na bradavkách. Svůj nekompromisní postoj k této otázce Trump dokázal, když mu veřejně řekl: „Guvernére, jsi hrdý na ty bradavky, když je ukazuješ a když zabíjíš děti?

Na obrázku může být: 1 person, stojí

Tramp: ONI nejdou po mně, ONI jdou po vás, já jim jen v tom zavazím

A co aktuálně říká Trump svému národu?: „To, co se teď děje, je největší podvod v historii americké politiky. Demokraté vám chtějí sebrat zbraně. Chtějí vám vzít zdravotní péči. Chtějí vám odebrat váš hlas. Chtějí vám vzít vaši svobodu. Chtějí vám vzít soudce. Chtějí nám vzít naprosto všechno, a to nemůžeme nikdy dopustit. Snažíme se vysávat bažinu. A víte, proč to musíme dělat, protože naše země je ohrožená, jako nikdy předtím. Je to všechno velmi jednoduché. Snaží se mě zastavit, protože bojuji za vás a to nechtějí dopustit“.
Je tu spousta věcí o Donaldovi Trumpovi, které lidé nevědí. Trump je velmi pozoruhodná duše a je výjimečná jeho zralost, moudrost a také má velmi rozvinutou duchovní stránku.

Starý svět skončil a je neuvěřitelné, že si toho všimlo zatím tak málo lidí, ať už z temné strany, ale i z té „světlé“. Ze setrvačnosti se chovají stále tak nepatřičně, nelidsky a nevědomě, jak jim velí všechny podprahové programy, které mnohdy a ne vlastní vinou nasbírali za celou pohnutou historii. Tisíce let bombardování lidské psychiky nezpochybnitelnými vědeckými teoriemi, dogmatickými frázemi, náboženskými manipulacemi a ideologiemi, skrytě podporujícími zlo, naočkovalo do našich duší jed nelidskosti. Tak „Temnota“ mrzačila naše duše a snažila se v nás zničit poslední zbytky Kristovského vědomí a zhasit plamínek Světla poznání, který tam v hlubinách našeho „Středu“ někde doutná. Musíme věcně a bez zbytečných negativních emocí přijmout, že my všichni jsme menší či větší duchovní mrzáci, kterým byla „amputována“ část jejich lidské podstaty. Tak tady všichni stojíme před veledůležitým úkolem, zregenerovat naší přirozenou lidskost a kolektivní celistvost, skrz naše srdce a svědomí. Je skutečně nejvyšší čas abychom se zase stali lidmi. Žádné peníze nemohou ospravedlnit a zaplatit to, když se budeme podílet na jakékoliv protilidské činnosti, když budeme „distribuovat zlo“, geneticky modifikované potraviny či podporovat zdraví škodlivé terapie včetně vakcinace. Za peníze, které z pohledu naší duše nemají naprosto žádnou hodnotu, ničíme naši svoji skutečnou podstatu, celou planetu i naši duši.

Trump a Q hnutí se snaží vytvořit z lidí skutečné vůdce, protože myslí krok dopředu a ví, že my všichni se musíme stát vůdci, pokud nechceme, aby nás „Temnota“ znovu někdy v budoucnosti neudolala a všechno a všechny totálně neovládla. Abychom naplnili tuto vizi, musíme nejprve zjistit, kdo opravdu jsme a co se kolem nás hraje za hru. A toto už je součástí „Velkého probuzení“, a proto děláme to, co děláme. Snažíme se vytvořit ze sebe vůdce, a nejen následovníky a takové, co jen vydělávají pro sebe peníze. Naše probuzení je spojeno s vytvářením překážek pro lidi a zkoušení pružnosti jejich myšlení, aby šli a objevili svou vlastní pravdu. Tam někde venku je ta pravda, kterou musíme každý sám objevit, pokud nechceme, aby nás zase, až odejde Trump, Putin nebo jiná osobnost, lehce ovládla a převálcovala temná síla. Musíne občansky a lidsky dozrát, zbavit se naivity, hloupé důvěřivosti a zejména musíme být velmi ostražití, jinak zase přijde tvrdý trest. Pokud nebudedme plet pravidelně „svoji zahrádku“ vyroste ihned silný plevel, který zahubí vše ušlechtilé. Když si toto vše uvědomíme i díky zkouškám, které jsou nám ordinovány i Trumpem a Q, tak se staneme imuními před Temnotou. Staneme se lidmi, kterými potřebujeme být a také vůdci, protože se musíme v prvé řadě naučit vést sami sebe.

Trump prostě nemůže zachránit ty lidi, kteří si vybrali, že zůstamou otroky. Také Tramp ani žádný jiný vůdce či spasitel nás nemůže zachránit a ti, kteří stále jen čekají na svou záchranu či spasení, pouze stráví celý svůj život v čekárně, v marném očekávání. Mohou nás pouze „nakopnout“, abychom tím trknutím změnili svůj úhel pohledu a uvědomili si, co je skutečně důležité a vzali si zpět svoji zodpovědnost za sebe, oprášili svoji lidskost a přestat se podílet na jakékoliv podpoře zlu. Pouze my můžeme zachránit sami sebe a tím zároveň pomoci i ostatním. Musíme přestat sloužit evidentnímu i skrytému zlu a uvědomit si, že není nic cenějšího a důležitějšího než je křišťálová voda, čisté potraviny, vzduch plný fytoncidů z voňavého lesa, úsměvy a radost celého společenství, kterého jsme součástí. Musíme přispět vysokofrekvenční „euforii“ naší kultury.

Ti, kteří nebudou schopni ve velmi krátké době vystoupit ze světa zneužívání, manipulace, vykořisťování, mučení, vakcinace, ubližování lidem skrz chemo či farmacii a budou dále tvrdošíjně setrvávat na dogmatech světských i církevních tak zaniknou. Obracím se na vás, kteří máte ještě „bijící“ srdce v těle, které ještě zcela nezkamenělo a nosíte v sobě alespoň vzpomínku na to, co je svědomí. Pomalu nastává poslední čas vaší možné transformační změny či „probuzení“, a jestliže propásnete nynější velkou příležitost ke své pozitivní změně, tak „neodmaturujete“ a nesplníte ani evoluční záměr své duše, stát se opět ČLOVĚKEM.

Na obrázku může být: jeden člověk nebo víc lidí, text that says 'VE SKUTEČNOSTI NEJDOU PO MNE, JDOU PO VÁS. JÁ JIM JEN STOJÍM V CESTE'

Trampovy další kroky
Můžeme očekávat, že od nynějška do listopadu bude ještě více utajených operací, zveřejněných dezinformací a útoků pod falešnými vlajkami, ale i šokujících odhalení. Mnozí by chtěli, aby „tekla krev“, byly veřejné procesy, případně popravy za obzvlášť těžké zločiny. Proslýchá se, že i Soros byl již „zneškodněn“. Nebylo ale jasně řečeno, zda Soros je v „domácím vězení“ a zda je ještě vůbec na živu. Veřejnost touží po tom, aby zlo bylo potrestáno a oni i jejich děti se mohli zase cítit bezpečně a zase měli se svými rodinami nějakou životní perspektivu. A pokud byl již popraven Tom Hanks, tak volají po potrestání i Oprah, a volají: Prosím, zabijte Oprah“. Ne, Trump a „Q“ nechtějí dělat takto tyto věci. Důkazy, obvinění, trest mají svoji časovou osu a patřičné náležitosti. Pokud nechceme žít v naprostém chaosu, nepředvídatelnosti a anarchii musí být vytvořena společenská struktura (politik, žalobce, soudce, policie, dozorce), která bude zase poctivě sloužit právu, demokracii a transparentnosti, a podle zákona vykoná očistné kroky. Nyní je ale prvním a nejdůležitějším úkolem co nejrychleji osvobodit všechny ty mučené a zneužívané děti a zneškodnit ty, kteří bezprostředně tyto děti ohrožují. Například proto byl také popraven Tom Hanks, který stál v čele celosvětové pedofilní organizace. Ostatní méně nebezpeční provinilci čekají na naplnění svého osudu a na procesy, které by měly být veřejné, ve věznici či v domácím vězení se sledovacím náramkem na kotníku. Chtějí, aby očista proběhla podle práva a lidé vše shlédli až v některém ze dvou soudních dnů, které mají vše lidstvu veřejně zpřístupnit.

Připravují tyto veřejné procesy a budou chtít, aby se zde zodpovídali i někteří klíčoví utlačovatelé lidstva. Popravy některých satanistů a pedofilů, které už proběhly, byly vynuceny tou skutečností, že tato nelidská individua svou existencí stále ještě ohrožovala děti. Proto musel být popraven i Tom Hanks. Bylo sděleno, že snad i Rita Wilsonová, ale není to jednoznačně potvrzeno. Fotky Rity Wilsonové z poslední doby ukázaly do jak „nepěkného stavu“ se dostala. Její zoufalý stav způsobil nedostatek adrenochromu, který ji velmi chyběl. Tom Hanks byl zadržen a vzat do vazby americkými námořníky. Mariňáci byli ti, kteří prováděli všechna tato mezinárodní zatčení. Hanks byl eskortován na americké námořní lodi a poslal ven zprávu, že ten den bude popraven. To byla jeho poslední zpráva a pak byl oběšen. Je to jistě drsné, ale Tom Hanks se choval jako „ďábel“ do absolutního konce. Takže pokud dumáte nad tím, proč byl Hanks zlikvidován, tak to bylo právě proto, že nemohla být zaručena bezpečnost dětí, pokud by zůstal tento „člověk“ dále naživu. Tak zlý, satanistický a „nemocný“ byl Tom Hanks. Vše vyjde postupně napovrch. Tom Hanks stál za masivní světovou satanistickou organizací a jen myšlenka na věci, které udělal, nutí některé lidi, kteří se o tom dozvěděli, aby se ihned šli osprchovat, Tak se cítí zdeptaní a špinaví.

Zneškodnění těchto těžkých zločinců a pedofilů je něco, co by zřejmě každý uvítal. Co ale bude dál a co bude ještě později? Bude se vše opakovat? Poučíme se z toho, co lidé ve své naivitě, nevědomosti, ješitnosti, hamižnosti, nedůslednosti a lenosti dovolili? Jak bude vypadat svět, jakmile tento systém bude Donaldem Trumpem rozložen a rozebrán? A když zlo bude celosvětově pokořeno, budeme natolik poučeni z otřesné nadvlády Temnoty, že již dále nedopustíme její návrat a vryjeme si definitivně do naší ontogenetické paměti i do kolektivního vědomí lidstva jednou provždy: TOTO UŽ NIKDY NE?

Uhájení těch nejzákladnějších lidských hodnot a svobod musíme postavit na to nejvyšší místo v našem hodnotovém žebříčku. Sebekrásnější dovolená, dům, přepychový bazén a nejrůznější „radovánky“ v chaotické, satanistické a bezprávní společnosti je pouhým přežíváním a naprostou nicotností vedle života v harmonickém společenství, na zdravé, neznečištěné Zemi s křišťálovou vodou a s rozmanitou, čistou rostlinou potravou a bujnou, „šťavnatou“ přírodou, produkující ty nejkouzelnější, nejzdravější a nejvyšší frekvence. Všechny vaše pseudojistoty rázem zmizí, radosti se rozplynou a to nejlepší jídlo vám zhořkne v ústech, když zavládne chaos, bezpráví, útlak a lidskou ušlechtilost nahradí primitivní vojácká mentalita a k moci se dostanou nízkovibrační, satanské „entity“. Podívejte se kolem po světě. Stačí jedna hodina silové reakce elit na nějakou vykonstruovanou hrozbu a rázem se ocitnete ve středověku. Vzhledem k tomuto poznání se musí každý člověk naučit bránit a maximálně podporovat základní lidské hodnoty, život v opravdovém míru a neustále musí mít na zřeteli, že lidský život bez lidské sounáležitosti, celistvosti a celosvětové spolupráce bude vždy barbarský a lidsky i duchovně nepřijatelný. Na vrcholu všeobecně uznávaného žebříčku hodnot musí zářit jako maják naprostá transparentnost, pravda a spolupráce mezi lidmi, pokud nechceme, aby se k nám zvrácené zlo neustále navracelo.

Dokud se etický a morální rozměr pro nás nestane naprosto základní hodnotou a přirozenou, hlubokou a primární potřebou, tak musíme důsledně a bedlivě chránit lidské směřování a zachovat si neutuchající obezřetnost. Zejména neustálé a důsledné prosazování absolutní transparentnosti, je zárukou vytvoření takového harmonického světa, který bude stát na naprosto zdravých základech. A protože ani jedna cihla v základech takové společnosti nebude závadná, nebude vytvářena ani žádná disproporce, která by se mohla stát v budoucnosti příčinou její budoucí možné destrukce. Taková společnost pak bude moci přetrvat ve své harmonické a lidské čistotě věky!

Na obrázku může být: 26 people, text that says 'ARRENOCHROM THE BLACK EYE CLUB Who is punching them? Adrenochrom FUGLY A aglen Is a hell CH,'
Ota Veselý
Předchozí díl: