…..vzhledem k nespočetnému množství dotazů na další „nástrahu a odlákání pozornosti“ ze strany DEEP STATE musím reagovat a zodpovědět jedním článkem pro všechny. Nejedná se o nic jiného než o další promyšlený krok DS, který byl jimi připraven na konec této doby….

***** **** ***** ****

Mnozí čtenáři, kteří v minulosti navštívili přednášky o Duté zemi si vzpomenou na můj výrok, který jsem několikráte pronesl o konci časů.

Lehce poznáte, až budeme na konci časů. Lidem ke konci časů musejí říci pravdu. Odhalí Vám, že přistání na měsíci byl podvod (ano, už to filmy a důkazy odhalily) a pokusí se Vás zmást dalším jejich trikem o placaté zemi kvůli odvádění pozornosti od důležitých faktů a dějů, které Vám mají uniknout. Zemi jako placka vymyslely ty stejné hlavy jako přistání na měsíci. Skupina CIA a NASA. A to jsem říkal před 20 lety na přednáškách. Opět jedna z dalších „konspirací“ se stala pravdou. Ještě jsem k tomu dodal: „chemoterapie léčí rakovinu a země je plochá deska“ dnes bych ještě k tomu připojil větu „a vakcína léčí COVID 19“. Jak směšné.

Ke konci časů lidstva se konspirace stanou pravdou!!!!!

Pro všechny čtenáře, kteří nás oslovili, potvrzuji znovu a zas, že nežijeme ani na vnějším povrchu planety, ani na placaté Zemi, ale žijeme uvnitř Duté Země. Však se pravdu za krátkou dobu dozvíte i z médií hlavního proudu, která nebudou již patřit DS.

Veškeré údajné „konspirační teorie“ se prokázaly být jako naprostá trefa a pravda. Jak neustále píši, JEJICH PRAVDA JE LEŽ a „KONSPIRACE“ JE PRAVDA. Tak tomu bylo až doposud.

Proto si celý tým tadesca stojí za Dutou Zemí a veškeré důkazy jsme předložili. Prosím neposílejte nám dotazy na placatou zemi a věci s tím spojené. Zkuste si na stůl vylít vědro vody a pochopíte. Někteří možná nikoliv.

Velcí muži, jako byl Eiffel, předložili důkazy o tom, že žijeme uvnitř velké duté koule. A mnozí jiní. Právě proto byli zlikvidováni. Najdete na našem webu.

Ke konci jenom dodám: nezapomeňte na tvrzení: Jak v mikrokosmu tak v makrokosmu, jak v makrokosmu tak v nanokosmu, jak v nanokosmu tak v mikrokosmu.

Příroda kopíruje geniality do všech přírodních věcí neustále dokola. Co jsem tím chtěl říci? Najdete v našich článcích o Duté Zemi. Připomenu jenom podobu, že vše, co je cenné a má být chráněno, se nachází uvnitř a nikdy ne na povrchu. Všechny planety jsou obydlené uvnitř a nikoliv na povrchu.

Dítě se u matky vyvíjí z vajíčka chráněné v břiše matky. Semínka plodů jsou většinou uprostřed jablka, švestky, pomeranče a podobně. Tajemství nám příroda odhalila pro ty, co umějí myslet a mají oči, aby viděli.

Teorie ploché země byl jenom další test po testu očkovacím. Všimli jste si, jak na alternativních webech získal skoro každý den své první místo???? Kolik z Vás prošlo testem?????

A pozor, bude ještě jeden a důležitý. Všichni pochopíte. Kdysi jsem se o něm na přednáškách zmiňoval.

Věřte hlavně sami sobě a nikomu, kdo Vás do něčeho nutí.

A pro ty, kteří šíří údajnou „pravdu“ o zemi jako ploché desce, prosím zamyslete se nad tímto nesmyslem a dřív, než budete opět někde něco psát a opisovat z jiných webových stránek, nastudujte si teorii Duté Země. Záleží jen na Vás. Je to pouze a jenom Vaše cesta.

Myslím si, že v dnešní době jsou důležitější témata a děje než PLACATÁ ZEMĚ. Opakuji, je to odvádění Vaší pozornosti.

Dnes znovu na nějakou dobu vystupuji z vlaku a prosím, pozorujte SHOW. No a hlavně se jí nepokoušejte zúčastňovat.

napsal thttps://tadesco.org/jsme-v-posledni-fazi-vzdy-jsem-upozornoval-nezucastnovat-se-byt-jenom-pozorovatelem/