???  Blížíme se ke kritickému okamžiku….  [Opravdu chtějí zatknout TRUMPA a vyvolat občanskou válku//))) Tohle [MOUSEPOX] není žádný vtip. ….. Stejní lidé. Fauci, Obama, Daszak, Gates ..// společnosti > NIH. ECT ECT ECT ECT ECT. Všichni stojí za tímto smrtícím kmenem. Přes 40 zařízení jen v USA se zabývá výzkumem tohoto viru///)))

Uvnitř armády je obrovská divize….. Nejvyšší velitelé [ DS] jsou spojeni s úplatky, podplácením a nelegálními investicemi, akciemi do těchto zisků funkčních smrtících projektů//////

>Armáda bílých klobouků se blíží k zabavení VŠECH biolaboratoří a laboratoří LEVEL 4 v USA./////

I mnozí z vás jsou ve strachu ……. A zmatek…… Ale jsme ve stavu ( světové/) VÁLKY a věci se nacházejí v kritickém okamžiku.

S RUSKEM/ČÍNOU/TAJWANEM/ekonomický kolaps, MUZOPOX a úplné občanské nepokoje (válka), které plánují pro USA ……

Tyto UDÁLOSTI, ke kterým dochází, byly tím, před čím se vás několik kanálů a pravdoláskařů snažilo varovat poslední rok a půl, kdy se blížily//)))

_____

Buďte silní a mějte na sobě svou duchovní zbroj! Mějte víru a NADĚJI/////

UVNITŘ BOUŘE

vše vede k VOJENSKÉMU

////> Budou odhaleny další BÍLÉ KLOBOUKY!

>Molové/trojí agenti [infiltrace].

? Aktuálně: Letecká pohotovost na celé Ukrajině, ruské raketové údery Od: 22.10.2022, 10:30 hod.

Další ráno je ve znamení nové vlny útoků na kritickou infrastrukturu. Ranní raketové údery zasáhly nepřátelskou energetickou síť – v západních oblastech Ukrajiny jsou hlášeny výpadky proudu. Problémy s dodávkami elektřiny se v řadě ukrajinských měst stávají téměř chronickými – Ukrenergo hlásí omezení dodávek elektřiny v hlavním městě i mimo něj.

?V současné době dochází k útokům:

– Kyjevská oblast

– Oděská oblast

– Chmelnycká oblast

– Region Rivne

– Lvovská oblast

– Volyňský region

– Kirovogradská oblast

– Mykolajivská oblast

⚡️ Výpadky proudu v:

– Kirovogradská oblast

– Oděská oblast

– Rivnenská oblast

– Nikolajevská oblast

– Volyňská oblast (Luck a Kovel)

– Khmelnitsky

?Vodovod v Khmelnitsky

???

1. NEBUDE ŽÁDNÁ JADERNÁ VÁLKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Loni v LEDNU 2021 jsem byl jedním z prvních (spolu s Juanem, který mluvil o kubánské krizi), kdo dal všem vědět, že směřujeme ke globálnímu jadernému BOJI (mnoho normálních lidí si myslelo, že vyvolávám strach), ale PRAVDA je, že jsem všechny připravil na tyto UDÁLOSTI, které budou rámovat NUKLEÁRNÍ moment, jako např.. jako je ROZBITÍ světové ekonomiky a zemí (již dlouho jsem varoval, že k tomu dojde, ačkoli masmédia toto rozbití od loňského podzimu zamlčují).

O USSF (SPACE FORCE) jsem mluvil již dříve.

Stalo se toto:

– V roce 2011 se na nevadském jaderném testovacím polygonu rozvědka amerického letectva naučila, jak zneškodnit ATOMOVOU bombu pomocí satelitů, frekvenčních paprsků a vibračních zbraní v kombinaci s částicovými zbraněmi. 

Tyto zbraně mění dynamiku řetězové reakce, při níž dochází k odpálení ATOMové bomby, a také přímo ovlivňují frekvenci vody.

– V roce 2014 se Air Force Intelligence (tehdejší soukromá divize letectva, která byla civilní vojenskou divizí v rámci ministerstva obrany a později se jmenovala USSF/UNITED STATES SPACE FORCE) naučila v rámci utajovaných experimentů na stejných místech v Nevadě znovu zneškodnit ATOMOVOU bombu pomocí satelitů a přímých energetických zbraní na palubě vojenských pozemních vozidel, a to s využitím amerických 5G frekvencí.

Mnohé z minulých slunečních bouří, které zasáhly Zemi, a elektromagnetické bouře v posledních sedmi letech byly spojeny s USSF (ještě předtím, než se nazvala SPACE FORCE a stala se divizí amerických zpravodajských služeb). 

USSF kontroluje VŠECHNY vojenské satelity USA, které záměrně odzbrojily JADERNÉ ZBRANĚ NA SVĚTĚ. 

Mnohé z těchto vojenských OPERACÍ nebyly ostatním předním zemím světa známy. 

Jejich jaderné zbraně byly v tichosti zničeny.

Tento efekt amerických vojenských satelitů používajících 5G ZBRANĚ dokonce způsobil pád operací CERN.

?

Pokud v blízké budoucnosti vybuchne ATOMOVÁ BOMBA, bude to s největší pravděpodobností jen velká zásoba TNT nebo bomby odpálené pomocí manipulace se zeleným plátnem.

________

Už dlouho vám říkám o té NEZÁVISLOSTI ? a o VÁLCE, která se změní v NUKLEÁRNÍ SILOVÉ MĚŘENÍ, ve kterém se právě nacházíme, ALE TEĎ JE KAŽDÁ NUKLEÁRNÍ BOMBA ÚTOKEM A VŠICHNI TO VĚDÍ!!!!!!.

Tyto VÁLEČNÉ UDÁLOSTI se však musí odehrát a jsou skutečnými VÁLKAMI, kterými HLUBOKÝ STÁT vyvolává chaos a snaží se uniknout svým ZLOČINŮM PROTI LIDSKOSTI a své PLANDEMII/BIOZBRANĚ AGENDA 2030 atd.

Zákulisí:

ROTHSCHILDOVÉ právě ztratili kontrolu nad Velkou Británií a nyní se jim vymyká i Francie, protože vojenské složky Bílé Klobouky ve Francii nyní začaly předávat DEKLASIFIKOVANÉ informace velkému procentu Macronových nepřátel, kteří se nyní chystají tyto informace použít k jeho svržení a ke změně tohoto režimu a vojenských vůdců Deep State, kteří ho chrání.

_________

2. s rozpadem EU se vojáci Bílé Klobouky ve FRANCII nyní připravují na spolupráci s RUSKEM.

Maďarsko již spolupracuje přímo s PUTINEM.

SRBSKO a Bělorusko jsou v PŘÍMÉM kontaktu s ruskými veliteli a PUTINEM.

Dobré ITALSKÉ elitní rodiny, které nyní ovládají Itálii, se nyní vyrovnávají s RUSKEM a dostávají za to ropu.

Už loni jsem vám všem říkal, že velmi bohatí MILIARDOVÍ ORLI v ITÁLII převzali vládu nad italským režimem poté, co se rozzlobili, že na ně byly v roce 2020 (ve skutečnosti v zimě 2019) v EU poprvé vypuštěny biologické zbraně.

?

Smrt jejich rodin a dětí a ztráta bilionů za dva roky vedla k jednotné frontě s cílem svrhnout maltézské rytíře ve VATIKÁNU. 

V roce 2023 se toho stane hodně, protože Itálie bude mít PŘÍMOU, otevřenou komunikaci a celosvětové OZNÁMENÍ o korupci OBAMY a DNC ve spojení se satelity VATIKÁNU a o vměšování zpravodajských služeb do ukradených voleb v USA v roce 2020.

Po celém světě veřejně opouštějí levicové strany DŮLEŽITÍ herci, hudebníci a sportovní idoly.

V USA černoši, Židé a Latinoameričané hromadně opouštějí Demokratickou stranu a stávají se republikány. 

Odhaduje se, že poté, co Tulsi Gabbardová opustila stranu DNC a Kanye West veřejně urazil demokraty, což vyvolalo hluboké hnutí v hiphopové komunitě, ji opustilo více než 6 milionů demokratů. 

Obnažil HLUBOKÝ STÁT ve světě zábavy a zahájil trend. 

V uplynulém měsíci několik hollywoodských herců veřejně odsoudilo Hollywood a opustilo Demokratickou stranu nebo přešlo k Republikánské straně.

Veřejný pád strany DNC se odehrává, protože TRUMP chytře likviduje FBI, DNC a HLUBOKÝ STÁT V TŘECH DVOU VLÁDÁCH.

Všechno to byla léčka. 

Ukradené volby byly ve skutečnosti vojenskou operací. 

Volby byly svěřeny BIDANOVI, aby DEPLOROVAL americký DEEP STATE. 

Dokonce i Trump přiznal, že ukradené volby odhalily korupci Bidana a DNC na celostátní úrovni a odhalily destrukci USA vedením DNC.

Síla vojenských operací Q způsobila, že se svět probudil a v reálném čase sdílí informace o agendách a vakcínách hlubokého státu a DEKLASIFIKACÍCH z časové osy Q.

BÍLÉ KLOBOUKY posilují různé síly, aby převzaly kontrolu nad sociálními médii a odhalily vojenské operace, o nichž se dosud neví a které jsou známy pouze VŠEM a zasvěceným – uvnitř Q.

Děje se toho hodně. 

Nejdůležitější však je, že nedojde k žádné jaderné válce, pouze k VELMI, VELMI INTENZIVNÍMU BOJI. 

Zatímco svět přechází PO EKONOMICKÉM KOLAPSU do OČEKÁVANÉ, VOJENSKÉ VÁLKY, kolaps pokračuje, protože VANGUARD OBNOVIL ZODPOVĚDNOST a společnosti Fortune 500 se hroutí.

KANÁLY TAJNÝCH SLUŽEB: JARED KUSHNER PŘICHÁZÍ NA VIDITELNOST, protože POLSKÉ A RUSKÉ TAJNÉ SLUŽBY informovaly nejvyšší americké představitele o HADU V TRUMPOVĚ RODINĚ.

IMG_6955

?? Neni to nic jiného nez cistky od XI Jinpinga. ?

DEMONSTRACE MOCI NA ČÍNSKÉM STRANICKÉM SJEZDU❓

Si Ťin-pchingův předchůdce Chu Ťin-tchao vyvlečen ze sálu.

Druhý nejmocnější muž Číny přichází o svůj post …….

?? Bývalý čínský vůdce Chu Ťin-tchao byl ze sjezdu Komunistické strany Číny vyveden za ruce.

?Seděl nalevo od současného předsedy strany Si Ťin-pchinga. V roce 2012 předal svou funkci nástupci.

? Bývalý předseda Komunistické strany Číny Chu Ťin-tchao se ostře vyslovil proti výhradnímu rozhodování země i proti vojenskému řešení konfliktu na Tchaj-wanu.

https://m.bild.de/politik/ausland/politik-ausland/xi-jinpings-vorgaenger-aus-dem-saal-gezerrt-machtdemonstration-auf-dem-china-par-81698858.bildMobile.html

? Sekty pijící dětskou krev už nejsou konspirační teorií?

“V Maroku a Alžírsku se dětem se zvláštními vlastnostmi říká Zuhri. Jedná se o zrzavé nebo světlovlasé děti se světlýma očima a souvislou linkou na dlani. 

Tyto Zuhrího děti jsou vystopovány a uneseny na prodej. Poté jsou obětováni na Satanově oltáři v rámci rituálu, který má vést k objevení pokladů ukrytých v podzemí.”

Minulý pátek byla ve Francii unesena, znásilněna, mučena, zavražděna a pohozena v plastové truhle dvanáctiletá dívka Lola Davietová.

Pachatel, 24letý Alžířan jménem Dahbia B., měl být před třemi lety vyhoštěn z Francie.

Vláda se k probíhajícímu vyšetřování vyjadřuje minimálně.

Mezitím se na kanálech TG šíří video francouzské televize, v němž soudce a politik Georges Fenech poukazuje na podobnosti mezi tímto případem a oběťmi rituálu Zuhri v Alžírsku.

https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/43021

? Představení musí pokračovat. ???

??-??

Delegace na návštěvě Tchaj-wanu: “Nenechme se zastrašit‼️?

Poslanci FDP, SPD, Zelených a CDU/CSU cestují na Tchaj-wan, aby vyslali signál. Čína na návštěvu americké političky Pelosiové reagovala manévrem. Co můžeme očekávat nyní❓??

Pokud se necháme zastrašit, Čína si řekne, že stejně nic neudělá,” řekl Heidt. “A pak bude nebezpečí, že Tchaj-wan bude přece jen převzat silou, stále větší.”‼️?

https://www.epochtimes.de/politik/ausland/delegation-besucht-taiwan-lassen-uns-nicht-einschuechtern-a4007960.html

⚠️ Insider report

Deutsche Bank propouští desítky investičních bankéřů‼️

Úklid v Londýně: Deutsche Bank se zřejmě rozloučí s velkým počtem zaměstnanců v investičním oddělení‼️

https://www.t-online.de/finanzen/unternehmen-verbraucher/unternehmen/id_100069184/deutsche-bank-dutzende-investmentbanker-entlassen.html

? Boris Johnson by se měl ucházet o místo Liz Trussové a podle deníku The Times se jedná o “národní zájem”.

Bývalý premiér, který opustil svůj úřad teprve před šesti týdny, má přátele, kteří se ozývají, ale údajně věří, že dokáže Konzervativní stranu zvrátit. Několik toryovských poslanců již navrhuje, aby Trussovou, která po 44 dnech ve funkci rezignovala, nahradil.

Premiér uvedl, že jeho nástupce bude vybrán do týdne, “aby mohl realizovat naše fiskální plány a udržet ekonomickou stabilitu naší země”. Podle sira Grahama Bradyho, předsedy Výboru 1922, který řídí soutěže o post lídra toryů, budou členové Konzervativní strany “konzultováni”.

Očekává se, že bývalá ministryně vnitra Priti Patelová Johnsona podpoří. Její nástupkyně Suella Bravermanová, která včera rezignovala na post ministryně vnitra, zvažuje kandidaturu za konzervativní pravici. Jeremy Hunt, nový umírněný kancléř, se vyloučil.

https://www.thetimes.co.uk/article/98d4ac00-503d-11ed-af60-3f894fe60060?shareToken=feed1c586594ee2a84b55eebeeef2740

? LOV JE ZAHÁJEN: Bidenův laptop s důkazy o sexuálních a drogových “zločinech” zaslán Kongresu a zákonodárci jsou připraveni vyšetřovat. Organizace Marco Polo zjistila 459 porušení státních a federálních zákonů včetně 191 sexuálních deliktů. Článek uvádí, že pokud republikáni převezmou Sněmovnu reprezentantů, očekává se, že zahájí vyšetřování notebooku Kongresem. To by mohlo znamenat, že spolupracovníci Bidenovy rodiny budou předvoláni do Kongresu, aby vypovídali pod přísahou v přímém přenosu. To je velký problém.
https://www.the-sun.com/news/6480142/hunter-bidens-laptop-sex-drug-money-crimes/

https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/43016

? Je možné, že mají co skrývat??

? Nadace Mary Ferrellové, která je největším online zdrojem záznamů o atentátu na JFK, žaluje Bidena a Národní archiv, aby přiměla federální vládu zveřejnit všechny zbývající dokumenty související se záhadným atentátem na amerického prezidenta před téměř 60 lety.

Stalo se tak rok poté, co Biden vydal memorandum, v němž odložil zveřejnění posledních 16 000 dokumentů shromážděných v rámci zákona o shromažďování záznamů o atentátu na prezidenta JFK z roku 1992. (NBC News)

? Poplach kvůli bombě u společnosti EasyJet ……….. Náhody neexistují ?…………. jako vždy bomba jako záminka, ale to už víme. Zatýkají a zatýkají… někteří se snaží utéct, ale daleko se nedostanou ?

Útěk nemožný – nikdo nemůže uniknout 

Bomba se samozřejmě nenašla, ale 3 pány zadržel policista s číslem 17 ?.

https://t.me/BN4JeyTQ6RVkMTNk/43010

?????

PANIKA> DNC

Rusové mají ukradenou kopii pevných disků z notebooku Huntera Bidena / …. Ať už měl k těmto pevným diskům přístup kdokoli, pocházel přímo od třípísmenných agentur. Tento zajímavý sled událostí a faktů uvádí DNC/ BIDEN/OBAMA do PANIKY…….. O těchto únicích ví několik významných zpravodajských agentur.  Jak se jednání HUNTERA BIDENA s BURISMOU INTENZIFIKUJE.

a POLITICO, WAPO a NEW YORK POST začnou psát o odhalení BIDENOVÝCH vazeb na UKRAJINSKÉ ropné obchody a prodej americké ropy do ČÍNY, DNC je v PANICE>>>>, zatímco RUSKO posílá výhrůžky BIDENOVĚ administrativě a [DS] armádě a vyhrožuje, že před Blížícími se volbami umístí na INTERNET ÚPLNÉ záznamy z LAPTONŮ HUNTERA/////)……….

>Rusko zahájilo vojenská jednání ve východní Ukrajině proti ukrajinským představitelům, armádě a vedoucím představitelům…… Vzhledem k tomu, že se Zelenskij skrývá a už dva dny není k zastižení, má velké obavy ze zatčení (podle mnoha zdrojů se skrývá v západních oblastech, protože Kyjev byl bombardován a pátralo po něm několik ruských speciálních jednotek)////.

Prokurátor, který zahájil vyšetřování proti zločinecké rodině BIDEN za jejich nezákonné obchody s BURISMOU, nyní předal všechny své zprávy vojenským soudům, které RUSKO v současné době drží v oblasti Donbasu. Tento prokurátor byl propuštěn na příkaz Joe Bidena, tehdejšího viceprezidenta, který hrozil, že pokud nebude prokurátor propuštěn a vyšetřování proti jeho rodině a synovi nebude zastaveno, odebere Ukrajině miliardy (pay to play).

_IMPEACH Joseph R. BIDEN President of the United States, for abuse of power by enabling bribery and other high crimes <<< tento zdlouhavý proces se OČEKÁVÁ, že vstoupí v platnost, protože v pondělí byly doručeny a do vládních kuloárů vloženy všechny příslušné dokumenty (Google stále popírá, že by nějaké řízení probíhalo) ///// WAPO. POLITICO VYTVOŘILO V LISTOPADU STORIE PO ODHALENÍ ROPNÉHO BYZNYSU HUNTERA BIDENA VE SPOJENÍ S JOEEM BIDENEM A JEHO RODINOU (zajímavé, jak WAPO . POLITICO se začal stavět na stranu BIDENA……….i řekl, že se to stane loni, že WAPO začne flip-flopping).

Ve Washingtonu propuká panika mezi členy DNC, demokraté se vzdalují a hlavní zpravodajské kanály začínají pomalu informovat o Bidenově zločinecké rodině………….>>.

>>>>> PŘICHÁZEJÍ VELKÉ FALEŠNÉ VLAJKY, JAK SE OČEKÁVALO, PROTOŽE NA ZÁPADNÍM BŘEHU SE ZAHŘÍVÁ VOJENSKÁ PŘÍTOMNOST A VELKÁ MOBILIZACE VOJENSKÉHO VYLOUČENÍ V EU POD ZÁŠTITOU NATO(OBAMA/ROTHSHIELDS/DAVOS.UN)///……

____VOJENSKÁ ROZVOJOVÁ SLUŽBA USA Sleduje [FACEBOOK], jak se opět snaží zasahovat do listopadových voleb (mezi Pentagonem je známo, že ZUCKERBERG má/měl FLIPPED).

A všechny jsou sledovány…. pronasledovani///

?????????

? SCHUMI V REŽIMU VYHOŘENÍ – 25.10.2022

Pozadí pole je hladké jako klidné moře, – v horním rezonančním pásmu se vyskytují pouze nervové poruchy, – směrem ke dnu dochází k silným jevům rozpouštění v důsledku nedostatku náboje. Amplitudové náboje tak oscilují téměř rovnoměrně na nulové linii, což dnes nabízí velké možnosti, jak se zbavit stareho. K tomu, aby člověk mohl odejít, potřebuje druhý pól, totiž vnitřní vizi toho, jak by mělo vypadat NOVÉ, a to je dnes velmi silně podpořeno slabými rezonančními událostmi, protože všechny frekvence jsou dnes pod řídícími hodnotami a otevírají brány do Vnitřního světa, z něhož může vzniknout vše, co ještě nemá formu. Mezi frekvencemi však existuje opozice, která s sebou nese i rozpory. Pokud se člověk odevzdá vedení ze srdce, cesta se mu jasně ukáže a s trochou odhodlání může v životě najít a uskutečnit mnoho nových věcí.

?

?? ATMOSFÉRICKÁ ELEKTŘINA DNE 25.10.2022

Krátce po 20:00 místo souvislé oscilace směrem dolů pokračovala “smyčka horské dráhy” jako předtím, jen v opačném, sestupném směru, což vedlo k bouřlivé noci. Turbulence nepřestala, když energie kolem druhé hodiny ranní stagnovala, protože od třetí hodiny ranní se stlačenými náboji, které měly intenzitu mezi 1,5 – 2 mV, přešla do fáze kinetického náboje, který kromě vnitřního neklidu nyní vyvolával nutkání k pohybu a odsouval spánek do nižšího alfa pásma, kde jsou intenzivní sny, ale bohužel žádný odpočinek ve spánku. To, co začalo v rozporu s nocí, pokračuje v rozporu s dnem poklesem oscilací kolem 8:00, přičemž náboje dosahují téměř 3 mV – skutečná aktivní brzda se silnou detoxikací, slabostí pohonu a latentní únavou, s momentálně minimálními pohyby.

? SLUNCE AKTUÁLNÍ K 25. 10. 2022

Naše hvězda dnes začíná velmi slabě s KP1 a zářivostí 31 GW s vlažnými větry kolem 430 km/s, – sluneční vítr klesl na minimální úroveň směrem k Zemi a sluneční aktiva také klesají. Ze 3 aktivních oblastí dnes vychází pouze 46 slunečních skvrn, což je o 19 méně než včera. Vzhledem k tomu, že se do slunečních skvrn na západě opět dostal život, rádiový tok se poněkud zvýšil, ale dnes se změní směrem dolů. V současné době na Slunci prakticky neexistuje dvoupólový magnetismus, a proto se na slunečních skvrnách vytvářejí koronální díry, které tlumí jejich účinek. Kromě toho se CH také již nerozpadají, protože se pohybují směrem na západ, kde můžeme pozorovat výraznou změnu Slunce. CH1 je poměrně velká na východním rovníku a mohly by z ní k Zemi přicházet rentgenové bouře – od zítřka by k nám měla být CH “čelem” a začít bombardovat sluneční pozadí.

dnešní zprávy by Martha Scholler Telegram ❤️❤️❤️